FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Hitman22
Postovi: 2552
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 05 jul 2023, 12:03

hondas je napisao/la:
05 jul 2023, 11:56
Jasta je nego sposobniji i sad ima razloga da ucini sve isto da nam oteza maksimalno
Sta mislis kako su se odvijala tri zadnja kola u PL
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
hondas
Postovi: 1118
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 05 jul 2023, 12:05

Rezultati sve govore,Igman bi rasuo Slogu SH da nije Azmir kupio utakmicu a to je sve i odlucilo

Avatar
Gideon91
Postovi: 11
Pridružen/a: 23 jun 2023, 15:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gideon91 » 05 jul 2023, 12:07

Što ne mogu ove priče "znam ja da je nešto...zato što su oni nešto....pa je bilo to..." I sad je ono kao mangup neki pa ima informacije ali nije raja ovdje dostojna da se to podijeli ali da stavi nam do znanja da on zna to "nešto". :roll:

Hitman22
Postovi: 2552
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 05 jul 2023, 12:07

"Nije tačno da sam ja tražio da imam pod kontrolom čitav upravni odbor i skupštinu kluba, baš suprotno, sada je trenutno takva situacija, a oni su mi nudili da budem dio toga. Ja sam rekao da Slobodu želim vratiti građanima i svima onima koji vole Slobodu, čak smo se dogovarali i kako će izgledati ta skupština, u kojoj će se plaćati 100 KM mjesečno i da taj broj bude od tri do beskonačno. Time se dokazuje moja namjera, da u skupštini ne može sjediti niko ko ne može dati nešto za Slobodu. Onda smo odlučili da to bude simbolično 100 KM na mjesečnom nivou i da takvih imamo beskonačno ljudi. Ja bih bio najsretniji da imamo 10.000 takvih ljudi, a naravno da to nije moguće", kaže Husić
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
fukara87
Postovi: 5676
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 05 jul 2023, 12:10

HPCompaq je napisao/la:
05 jul 2023, 11:55
Slobodas je napisao/la:
05 jul 2023, 11:39
HPCompaq je napisao/la:
05 jul 2023, 11:25
Wagnerovci fukare tz, pojedinci iz vrha...
Sta to treba da znaci majke ti ? Placenici ili rusitelji sistema ili branioci Kosova ili oslobodioci iz naroda ili narkomani

sta pricas ko kuja u siframa sve ili reci ili nemoj sta se tu izmotavas
Kuja te rodila
Sram da te bude zbog ovog, ne mogu da vjerujem da mogu ljudi vrijedjat i spominjat matere.
A to sto ti pricas za fukare ti je bezveze, nema potrebe za tim pricama
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 jul 2023, 12:21

simonknows je napisao/la:
05 jul 2023, 11:42
Da se mi ne lažemo, Mujkan je daleko sposobniji od ove prethodne uprave. Nije Azmir ali je bolji od Šećera. Samo što im treba ovo tjeranje inata, je l' se mogao lijepo kandidovati izaberu ga i to je to? Nego i mi smo se previše naložili na Azmira i sad Bin Salaman da dođe mi bi grizli beton opet (naravno kad bude protest dođe 50 jer grizemo na fb). Sad šta god i da promijenimo vremena nema, neko mora raditi makar bio i Mujkan, a bojkot nikad jer to je njima i cilj. Isto tako ne treba ni nabijati kazne klubu jer ćemo najmanje njih hebat. Samo dolaziti na stadion, pljuvati (verbalno), tjerati i to je to...

Bunda nije dobrodošla, ali tako je kako je, hajmo sad raditi pa ako ne bude išlo tjerati.
Ako mene pitas, Senad je bio solidan predsjednik. Prosli put nije bio niko bolji da vodi Slobodu. Sada ima neko bolji.
Meni licno, ne radi se do Senada nego sto smo taoci šačice grobara iz udruzenja neprijatelja i sudbina kluba se kroji po njihovim licnim interesima, zahtjevima i preferencijama.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
meecko
Postovi: 1549
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 05 jul 2023, 12:23

Naravno opet će Azmir biti kriv što je neko tužio Slobodu, što će se utakmice gubiti, što snijeg nije pao u ljeto i sl. Svi su drugi krivi osim nas, jer nas svi mrze zato što smo ovakvi....
Nešto mi ne štima u svemu ovome. Ponavljam podrška Fukarama za sve što su uradili da spasi se klub. Mi ostali se treba da zapitamo imamo li bilo što vrijedno pomena. E da da se sjetim grobara Slobode i prisjelo im sve
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 jul 2023, 12:26

Madal je napisao/la:
05 jul 2023, 12:21
simonknows je napisao/la:
05 jul 2023, 11:42
Da se mi ne lažemo, Mujkan je daleko sposobniji od ove prethodne uprave. Nije Azmir ali je bolji od Šećera. Samo što im treba ovo tjeranje inata, je l' se mogao lijepo kandidovati izaberu ga i to je to? Nego i mi smo se previše naložili na Azmira i sad Bin Salaman da dođe mi bi grizli beton opet (naravno kad bude protest dođe 50 jer grizemo na fb). Sad šta god i da promijenimo vremena nema, neko mora raditi makar bio i Mujkan, a bojkot nikad jer to je njima i cilj. Isto tako ne treba ni nabijati kazne klubu jer ćemo najmanje njih hebat. Samo dolaziti na stadion, pljuvati (verbalno), tjerati i to je to...

Bunda nije dobrodošla, ali tako je kako je, hajmo sad raditi pa ako ne bude išlo tjerati.
Ako mene pitas, Senad je bio solidan predsjednik. Prosli put nije bio niko bolji da vodi Slobodu. Sada ima neko bolji.
Meni licno, ne radi se do Senada nego sto smo taoci šačice grobara iz udruzenja neprijatelja i sudbina kluba se kroji po njihovim licnim interesima, zahtjevima i preferencijama.
Potpisujem sve od prvog do zadnjeg slova, apsolutno usvemu se slažem. Problem su grobari, Senad je možda čak i solidno rješenje ako se prihvati posla, a vjerujem da hoće. Ne branim ga, ali imao je i dobrih poteza.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Rimes87
Postovi: 2018
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 05 jul 2023, 12:27

Na koji nacin se moze uci u skupstinu kluba? #askingforafriend
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 jul 2023, 12:28

simonknows je napisao/la:
05 jul 2023, 12:26
Potpisujem sve od prvog do zadnjeg slova, apsolutno usvemu se slažem. Problem su grobari, Senad je možda čak i solidno rješenje ako se prihvati posla, a vjerujem da hoće. Ne branim ga, ali imao je i dobrih poteza.
Ma jest imao dobrih poteza, narocito u zategnutoj atmosferi poslije Azmira. Ali sad je duplo zategnutija i ne vjerujem da ce se ovo lako progutati i zaboraviti kao prosli put. Pa prvi sam ja bio na strani Slobode i Senada poslije Azmira a sad sam protiv. Ali od mene mu nema podrske taman da počne PL igrace dovoditi. Klub više nije moj vec privatna prćija Bucija i Acija.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Hitman22
Postovi: 2552
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 05 jul 2023, 12:30

Rimes87 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:27
Na koji nacin se moze uci u skupstinu kluba? #askingforafriend
Treba insistirati na ulasku u skupstinu sto veceg broja iako ce se placati,ali bez obzira
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Edin1982
Postovi: 463
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 05 jul 2023, 12:43

Hajmo sada realno,da sagledamo šta smo dobili višečlanom upravom,Medž doo (stabilna jaka firma),Tom Cat (po Lrc stabilna i jaka firma),Subašić gradnja (po Lrc stabilna firma),Admiral casina (jaki) Dejan Pavić (daleko mu kuća) Admir Mosorović (nk Svatovac Šećerov baksuz),Kemo Papračanin (zamazivanje očiju tribini, ok momak Slobodaš)ovih par ispočetka daleko jači finansijski od Azmira trenutno,koliko ćemo mi hajrovati od toga ...???

Avatar
Gideon91
Postovi: 11
Pridružen/a: 23 jun 2023, 15:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gideon91 » 05 jul 2023, 12:57

Edin1982 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:43
Hajmo sada realno,da sagledamo šta smo dobili višečlanom upravom,Medž doo (stabilna jaka firma),Tom Cat (po Lrc stabilna i jaka firma),Subašić gradnja (po Lrc stabilna firma),Admiral casina (jaki) Dejan Pavić (daleko mu kuća) Admir Mosorović (nk Svatovac Šećerov baksuz),Kemo Papračanin (zamazivanje očiju tribini, ok momak Slobodaš)ovih par ispočetka daleko jači finansijski od Azmira trenutno,koliko ćemo mi hajrovati od toga ...???
Offtopic - kako gledaš po LRC kakva je neka firma? Je li moraš biti registrovan, platiti nešto?

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3301
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 05 jul 2023, 12:59

Opet nas Secer sve preyeba i prevesla, al nema veze ima nas DNK kao i Mujkan. Izvire nas DNK iz njih

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 05 jul 2023, 13:03

Gideon91 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:57
Edin1982 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:43
Hajmo sada realno,da sagledamo šta smo dobili višečlanom upravom,Medž doo (stabilna jaka firma),Tom Cat (po Lrc stabilna i jaka firma),Subašić gradnja (po Lrc stabilna firma),Admiral casina (jaki) Dejan Pavić (daleko mu kuća) Admir Mosorović (nk Svatovac Šećerov baksuz),Kemo Papračanin (zamazivanje očiju tribini, ok momak Slobodaš)ovih par ispočetka daleko jači finansijski od Azmira trenutno,koliko ćemo mi hajrovati od toga ...???
Offtopic - kako gledaš po LRC kakva je neka firma? Je li moraš biti registrovan, platiti nešto?
Ne moras imas i companywall
samo Sloboda

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4622
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MoodyHank » 05 jul 2023, 13:06

Taj isti M.K. koji se preserava po društvenim mrežama šuruje godinama sa SDP-om i oni mu finansiraju klub borilačkih vještina, tako da nije ni njemu vjerovati, on ima interes da SDP ostane gdje jeste i bude status quo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Gideon91
Postovi: 11
Pridružen/a: 23 jun 2023, 15:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gideon91 » 05 jul 2023, 13:10

merak je napisao/la:
05 jul 2023, 13:03
Gideon91 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:57
Edin1982 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:43
Hajmo sada realno,da sagledamo šta smo dobili višečlanom upravom,Medž doo (stabilna jaka firma),Tom Cat (po Lrc stabilna i jaka firma),Subašić gradnja (po Lrc stabilna firma),Admiral casina (jaki) Dejan Pavić (daleko mu kuća) Admir Mosorović (nk Svatovac Šećerov baksuz),Kemo Papračanin (zamazivanje očiju tribini, ok momak Slobodaš)ovih par ispočetka daleko jači finansijski od Azmira trenutno,koliko ćemo mi hajrovati od toga ...???
Offtopic - kako gledaš po LRC kakva je neka firma? Je li moraš biti registrovan, platiti nešto?
Ne moras imas i companywall
Hvala ti :salut:

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Kolutsudzuke » 05 jul 2023, 13:10

Ma zna se sta ce bit bicemo goli **** ko i do sad. Vise puta (nisam jedini) jos kad je pocela ova fama oko azmira reko
sama da ce tom cat uzet. Ne zato sto sam ja neki insajder, nego zato sto zivim ovdje citav zivot i znam otprilike kako ce se to odigrat. Mi smo najveci krivci, mi navijaci koji sjedimo i sutimo. Cast fukarama napokon da tamo ima neko ko zivi za slobodu, a ne neki sitni interescici po 50, 100 KM kad se svi rastale. Ja bi licno protest pravio, pa bolje iz zadnje lige krenut nego da nas ovaj hugo vodi ponovo. Nije ni cudo sto je ovoliko ljudi otislo odavdje i uopste vise se ne interesuje za slobodom. Ovo je samo tuga i razocarenje, stele, veze, talovi i dilovi. A mi koji im dajemo te pare se nista ne pitamo i cak kad kazemo glasno sta mislimo oni nam udare kontru da pokazu koliko su mocni i bahati. Hocemo li dopustiti to sve ovim debilcicima koji za sebe vole reci da navijaju za slobodu? Protesti da, utakmice ne. Toliko od mene
RIP PROBISVJET

Fullspeed
Postovi: 75
Pridružen/a: 20 feb 2021, 15:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Fullspeed » 05 jul 2023, 13:12

Edin1982 je napisao/la:
05 jul 2023, 12:43
Hajmo sada realno,da sagledamo šta smo dobili višečlanom upravom,Medž doo (stabilna jaka firma),Tom Cat (po Lrc stabilna i jaka firma),Subašić gradnja (po Lrc stabilna firma),Admiral casina (jaki) Dejan Pavić (daleko mu kuća) Admir Mosorović (nk Svatovac Šećerov baksuz),Kemo Papračanin (zamazivanje očiju tribini, ok momak Slobodaš)ovih par ispočetka daleko jači finansijski od Azmira trenutno,koliko ćemo mi hajrovati od toga ...???
Nema od toga ništa, svako od njih ako da marku, uzeće tri.

Avatar
DamirT
Postovi: 14579
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jul 2023, 13:14

Kolutsudzuke je napisao/la:
05 jul 2023, 13:10
Ma zna se sta ce bit bicemo goli **** ko i do sad. Vise puta (nisam jedini) jos kad je pocela ova fama oko azmira reko
sama da ce tom cat uzet. Ne zato sto sam ja neki insajder, nego zato sto zivim ovdje citav zivot i znam otprilike kako ce se to odigrat. Mi smo najveci krivci, mi navijaci koji sjedimo i sutimo. Cast fukarama napokon da tamo ima neko ko zivi za slobodu, a ne neki sitni interescici po 50, 100 KM kad se svi rastale. Ja bi licno protest pravio, pa bolje iz zadnje lige krenut nego da nas ovaj hugo vodi ponovo. Nije ni cudo sto je ovoliko ljudi otislo odavdje i uopste vise se ne interesuje za slobodom. Ovo je samo tuga i razocarenje, stele, veze, talovi i dilovi. A mi koji im dajemo te pare se nista ne pitamo i cak kad kazemo glasno sta mislimo oni nam udare kontru da pokazu koliko su mocni i bahati. Hocemo li dopustiti to sve ovim debilcicima koji za sebe vole reci da navijaju za slobodu? Protesti da, utakmice ne. Toliko od mene
Bit ce tu svega. Nece Fukare sigurno odustati. Sad je najvise na nama da se vidi volimo li klub i hocemo li im pomoci, pa makar krenuli ko Celik, ili cemo gledati Secera kako se ceri i pravi nas sve budalama. Uglavnom, Fukare ce imati moj vjecni naklon za borbu u ovih 40-45 dana za klub i boljitak istog
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.