FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

NoDi80
Postovi: 4935
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 19 jul 2023, 12:59

Hulahopka je napisao/la:
19 jul 2023, 12:55
Šta ce bolan kupiti kad nema zakona o sportu ne lupaj živ bio.
Kupio avion glupson
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 jul 2023, 13:01

NoDi80 je napisao/la:
19 jul 2023, 12:59
Hulahopka je napisao/la:
19 jul 2023, 12:55
Šta ce bolan kupiti kad nema zakona o sportu ne lupaj živ bio.
Kupio avion glupson
Zbog takvih mozgova poput tebe naša država jeste u klincu nažalost.

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 19 jul 2023, 13:09

Ljudi svi ga na ignore,ovo je ubaceni pitar ,nema nijednog posta pozitivnog za klub a na to sve UDARA PO GRUPI PO TM i pise kako oni imaju korisiti i kako uzimaju pare...
A ti su momci dali sve za klub...

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 jul 2023, 13:19

Ma vi ste slučajevi za sebe i posmatranje. Vi nešto branite fol, mislite da ste navijaci ako ne razmišljate glavom nego samo lupate jedno te isto. Fol podrsku oni daju a klub nam u ku.rcu teškom to vidi dijete od 5 god.

Klub vode nesposobni ljudi. Nemamo ekipe,nemamo igrača, nemamo nikoga za prodati, ugovori na godinu. Igraci kako hoce dolaze idu, i on fol pišu o abraham grupi. Ljudi osvajaju svake godine titulu, igraju evropu. Zamalo u grupu da udju a kod nas levati 25 godina od rata pišu iste gluposti o dugovima. Ne postoji fudbalski klub na dunjulaku da nije.u dugovima. Al haj ti ovim pokemonima njima par objasni to. Živi u svijetu šta pročita na forumu i to je max.
Zadnja izmjena: Hulahopka, dana/u 19 jul 2023, 13:26, ukupno mijenjano 1 put.

NoDi80
Postovi: 4935
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 19 jul 2023, 13:25

Ti nemas pametnija posla u zivotu nego da seres po forumu 00-24
Radis li ti sta korisno za sebe i okruzenje
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 jul 2023, 13:27

Isto ko i ti. Nikakve razlike izmedju mene i tebe.

NoDi80
Postovi: 4935
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 19 jul 2023, 13:39

Jasta mene niko ne tjera , a kamoli ovoliko ljudi
odmah bih ugasio se da je tako
Al nebitno opet ides na ignor
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 jul 2023, 14:35

Pa zamisli onda šta vi radite tek u zivotu kad nemate pametnija posla nego citirati tamo neko hulahopku neradnika. Jesi se zapitao to ikad, osim što se brineš radim li ja? Što će tebe tjerati kad ti baljezgas jedno te isto ko I oni

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 19 jul 2023, 14:53

Zasto jos uvijek replicirate umobolniku? Samo strogi ignor, pa nek opet sam sebi odgovara s drugih profila :cool:
1921

19vendetta87
Postovi: 5039
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 jul 2023, 14:58

Hulahopka je napisao/la:
19 jul 2023, 08:15

Pa znas koliko njih u klubu zanima to prosli ili ispali. Totalni ublehasi. Ne moze ti nista biti skupo ako imaš viziju i cilj, a ako nemaš boli te briga. Otvoriš jedna vrata da navijači izlaze. Potpisujes ugovore na godinu da ti igrači idu dzaba jer u protivnom niko ne bi potpisao za klub.

Svaka čast Basicu. Zavalio se čovjek da valja. Ko da ćeš propasti za 20 hiljada eura gore dole, a ako prodjes imat zaradis 10 puta više. A i ako ne prodjes možeš reći uradili smo sve da prodjemo.
Zamislite samo scenu da je ekipa otisla direktnim letom u Baku (40 000€ u jednom smjeru neko je napisao msm) i da smo se tamo obrukali i izgubili 2-3 razlike.
Yebo mene svak ako ovaj kreten prvi ne bi napisao da su bezveze bacili tolike pare na prijevoz i da igraju ko balerine, te da im nista ne bi falilo da su presjedali na 2 lokacije
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
alemsa
Postovi: 24519
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la alemsa » 19 jul 2023, 15:03

Zar pored ove euforije koja jos drzi se bakcete nekom negativom


Oooooo ponovo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Sarun
Postovi: 185
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 19 jul 2023, 15:30

Treba ga početi zvati Mile iz Laktasa, istu politiku vodi kao Dodik.

Avatar
CentarsutNaClanak921
Postovi: 255
Pridružen/a: 08 okt 2020, 10:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CentarsutNaClanak921 » 19 jul 2023, 15:38

Nije problem sto si kontras, toga vazda bilo i biti ce. Najgore sto mislis da si utjecajan u okviru FKŽ, a neko ti dao zadatak da bacas negativu na forumu koji sluzi za razmjenu informacija
Zašto je sve u čemu smo mi, u čemu je Željo, uvijek tako teško?
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!

FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆

Avatar
alemsa
Postovi: 24519
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la alemsa » 19 jul 2023, 16:02

Ma i da je sve ko sto kaze valjda te ovo na trenutak odvoji od tog, jos sutra kad izbacimo rusofile, jos jedna tekma na Grbavici sa jos boljom atmosferom :salut: mjera

Samo da odvrnes Dinu Merlina, danas se osjecam bolje, danas mi sunce sja :mrgreen:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 jul 2023, 16:45

Na šta je spao Santos, da ga prodaju Husarić i Bulić.
Evribadi sej Željo
Željoooo

estufi98
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 jan 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la estufi98 » 19 jul 2023, 17:36

Virtu4l je napisao/la:
19 jul 2023, 16:45
Na šta je spao Santos, da ga prodaju Husarić i Bulić.
Na kraju ce zavrsiti u nekom slovenskom klubu kao sto su Radomlje, Domzale itd itd. gdje se neće pokazati i lagano karijera pocinje padat. Opasno se zayebo sto je otisao prije Evrope

istokzeljo
Postovi: 79
Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istokzeljo » 19 jul 2023, 17:39

Hulahopka zar tebi stvarno ne dosadi živjeti non stop u nekom crnjaku? Stvarno te žalim i ne bi nimalo volio biti u tvojoj koži. Javi se nekom hodži il popu ako si kršćanin nek te ljudi malo prosvjetle....inače ne piše ti se dobro ni na ovom ni na onom svijetu.

Vandeta
Postovi: 162
Pridružen/a: 10 jul 2023, 00:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vandeta » 19 jul 2023, 18:11

Razlog mojoj registraciji je jedan i samo jedan. A ovaj prvi post ce biti podug pa kome se ne cita neka odma preskace. Bas ce biti podug. Ali mislim da je potreban. Razlog broj 1:
Post je postao/la Hulahopka, koji/a je na tvojoj listi ignoriranih.
Mnogi ljudi citaju forum i nisu registrovani. Citaju jer inace na forumima procure informacije prije nego to na portalima osvane ili prije nego to klubovi objave. Zato savjet da se pripazi sta se pise. I da se manje vrijedja, psuje i proklinje. Vidim da jedna druga navijacka skupina ima obicaj da psuje mrtve i veoma je ruzno.

Sad da predjemo na neke stvari koje citam godinama ovdje i mislim da zasluzuju komentar a neke nisu aktuelne uopste.

Uprava/Bekric

Kao nacija smo poznati po kritici. Nekada i po podyebavanju i dobroj sali. Sto se tice ove uprave kao i sve uprave do sada. Rade onako kako znaju i umiju. Nismo mi ni prije imali neke uprave koje su nas izdigle niti financijski niti igracki. Imali smo odredjene ljude na odredjenim pozicijama koji su nam donijeli sportske rezultate. Cesto gotovo nikad ti sportski rezultati nisu praceni od strane uprave i obrunto kada su uprave radile sportski segment je izostajao. Ali to je Zeljo. Hoces da budes radnicki onda se moras boriti. Hoces da budes iz raje onda ces biti nosen rajom. Ovi ljudi trenutni rade koliko mogu i znaju. A rade najgori posao. Vracanje dugova i drzanje kluba u vrhu domaceg fudbala. To sa trenutnim prihodima, sponzorima, izdatcima,dugovima, racunima nije bas lako. Sad koliko su sposobni ili nisu pokazace vrijeme. Ja sam mislio da je Sabahudim Zujo bio sposoban i za njegovo vrijeme je i bilo titula i imao je jake funkcije u karijeri ali eto samo prosudite kakav je bio da sad ne okrecemo plocu. Imam svoje misljenje o ovim ljudi ali ono nije relevantno. Relevantno je ono sto rade. A to je ono sto svi vidimo. Kaskamo ali ne kaskamo mnogo. Zavrsili smo ispred "bogatijeg", "uredjenijeg" i kluba koji mnogo vise izdvaja za svoje igrace i uposlenike. I nije to samo klub sa Koseva. Tu su i Siroki Brijeg i Velez koji trenutno posluju i funkcionisu bolje od nas ali mi smo ispred njih. Ipak neka zasluga ide ovoj upravi. Da li moze bolje? Moze. Da li oni mogu bolje? Ne znam. Opet vrijeme ce pokazeti.

Bekric je dao Zelji mnogo. I od Zelje mnogo dobio. Onakav oprostaj mnogi sanjaju. Imao je finu karijeru. Igrao je posteno gdje god je bio i evo sad za sad je odradio pristojan posao na novoj poziciji. Kad kazem pristojan znaci koliko je jorgana imao i previse je pokrio. Mnogo se ovdje zali za Santosom i Hodzicem koje je on doveo a koje su ismijavali forumski strucnjaci tipa zenskih carapa. I to je uredu. Ljudi imaju pravo na to. Ali onda prozivati covjeka zasto nije zadrzao iste a isti nisu htjeli ostati je ravno budalastini. Ali tastatura trpi. Bekric je radio kao SD i dok je igrao. I ima mogucnost da na nekom drugom nivou razgovara sa igracima. Da im na drugi nacin docara sta je Zeljo i zasto Zeljo i pored cinjenice da drugi daju vise. To se moze vidjeti na primjerima mnogih igraca koje je doveo. Cijeniti ga dok boljeg nismo u stanju priustiti. Nekad je Sasa Papac pokusao pa bukvalno pobjegao a para bilo.

Manijaci

I ovdje se nadju pojedinci ali veoma mali broj njih ili jedan te isti sa vise profila pa ima sta reci navijackoj skupini. Star sam da znam desavanja u grupi. Vec nekih 15-tak godina nisam u tom fazonu. Da sad ne pricam bajke od prije 15 godina. Zna se ko su Manijaci. Ali jedna veoma bitna stvar! Ne treba se stiditi sto nam je na prsima logo Manijaka nego na to treba biti ponosan. Malo je ili uopste nema skupina koje su pomogle klub kao sto su to Zeljini Manijaci. Od nekad ciscenja stadiona poslije rata sjetite sta smo radili. Pa farbanja tribina. Pa ciscenja trave, pa pranja stolica. Koliko smo samo puta lokomotivu na istoku sredjivali. I moze to tako da se nabraja u nedogled. Istok je nikao zbog navijaca. Jug se sredio zbog navijaca. I na kraju krajeva ti navijaci skupe novac klubu kada mu je najpotrebnije. Kada se cinilo da je kraj jer je otpao i investitor i neki drugi ljudi koji su se vrtili oko pomocnog terena. Navijanje je prekucano od strane ovih momaka. Nekad ima osjecaj da su i glasniji od nas bil vaktile. Ne znam ko to tamo vodi ali vidi se jedinstvo, vidi se uredjenost i da to ima smisla. I da su opet skupili ogromnu sumu novca. Na to treba biti ponosan. Kad god neko drugi pocne to da ismijava visoko da se glava uzdigne. To je najveci ponos ovog kluba.

Diglisic

Mnogo se napisalo ali malo istine. Mnogi znaju istinu ali ne zele da je napisu. U tri navrata je gospodin Diglisic odustajao pa se opet vracao za pregovaracki sto. Opet svi to znaju ali iz nekog razloga nece da o tome pisu nego bacaju drvlje i kamenje ili na Diglisica ili na upravu. Gospodin Diglisic bi i sutra dosao opet da pregovara. Ali kao sto je predsjednik klub to objasnio u svojim odgovorima (veoma sturo) gospodin Diglisic ne moze da investira u Zelju. Moze dati novac onako ali da od toga nema nista. Zakoni mu ne dozvoljavaju da kupi ili bude investitor bilo kojeg oblika. Neko kaze da mu se daju upravljacka pravo na nacin na koji su to izvele komsije. To nije rijesenje i on nije bio za tu opciju vec pri prvim razgovorima. Iako bi se statut trebao mijenjati za to. Upravljacka prava se nebi mogla dogovoriti. Jer je mnogo toga za upravljanje. Stadion, pomocni teren, omladinski pogon, i klupska komplet struktura. Nije bilo nacina da se to izvede. Pokusalo se sa privatizacijom i to nije moglo proci. Nudio je gospodin ogromne cife. Za neupucene da odplati komplet dug i slagacu sad blizu 9 milion investije u klub odma ne racunajicu trening kamp koji je obecao. Ne znam tacno koliko bi sve to kostalo. Ali bi mu se dao pomocni koji je u vlasnistvu kluba nakon svih ispunjeninh obecanja. I naravno da covjek upravlja klubom. Opet je problem bio u upravljackim pravima i procentu ali se onda takodje pojavio jedan bivsi predsjednik koji je rekao na skupstini ili prije nje lazem vas dacu ja 10 miliona za pomocni kad ga vec prodajte nekom amerikancu. Tako da nije fino kriviti ni Diglisica a nacitao sam se toga ovdje niti ovu upravu. Ova uprava mu iskreno nije nista ponudila jer to legalno i nije mogla. Iako se pokusavalo na sve nacine. Vjerujte da ce Zelje biti i bez ove uprave i bez Digilisica. Mozda cak i jaci.

Amar vs Senad

Ovo je najnepopularnija tema i najgora tema sa najvise lazi i pogresnih infromacija ikad napisani. Da su neki virtualni ljudi podjelili navijaci na Amarovce i Misketovce sto je najveca glupost. Svako ko je nekada sjedio na bitnim pozicijama u Zelj od Zuje, Landze, Gredica, Misimovica, Keme, Nijaza itd. do danasnje uprave su bili tu jer vole Zelju i radili su ono sto su oni mislili da je najbolje za Zelju. I zbog njih sviju je Zeljo i dan danas tu gdje je. Neko je donosio titule, neko je pomagao u spasavanju od propadanja, neko gradio, neko prodavao igrace, neko pravio igrace itd. Svi ljudi koji su jedan dan proveli u Zelji i valjali Zelji zasluzuju samo respekt i postovanje.

O Amaru Osimu je nepotrebno trositi rijeci. To je covjek i porodica koji su ovaj klub zaduzili. Mnogo se bljuvotina napisalo i Amaru. Znam ja da ovdje na forumu ima ubacenih trolvoa koji su tu da zakuhaju. Amar je osvajao titule, igrao evropske utakmice, punio stadione i donosio osmjehe na lica. Da je strucnjak to ce vam reci sve ijedan sportski radni u BiH. To je covjek koji je imao ponude ozbiljnih evropskih klubova. U prva dva svoja mandata. Neko mu prepisuje dugove ove danasnje kako je on isao da zaguli Zelju. Mnogi zaboravljaju da su on, Gredic i Guso i svog dzep dali pare za Zelju. Gredic 100,000, Guso slicna cifra a Amar do 5-6 puta vise. To ne rade ljudi koji zele unistiti klub. Dati svoj novac u namjeri da unisti klub. To veze sa logikom nema jedino ako ste buregdzija. Skupi igrac reci ce neki. Pa kvalitet kosta. Da li se fuli? Cesto. Pogledajmo na primjerima Chelsea, Uniteda, Liverpoola, Real Madrida, Barcelone, Juventusa itd da sad ne idemo gdje nam nije mijesto. Amar Osim nikada ni u privatnom zivotu a niti javno nije ruzio niti ruzno pricao protiv kasnije Senada Misimovica. Nego su sitne interesdzije koje su tada bile u klubu znate ih da ih ne prozivam sad su u strankama da bi se usliftali Misimovicu poceli da pljuju Amara i jednostavno poceli da zavadjaju raju. Amar Osim je Zeljo. I tu nema dalje. O njegovom dugu, naplati i tim stvarim ne bih. Jer ja ne znam kako bih se ja postavio da sam posudio toliki novac.

Senad Misimovic bas kao i svi ostali zasluzuje veliko postovanje. Mnogi ce reci nije marke dao za istok i da je to raja finansirala. Matematicki to mozda jeste tako. Ali raja je to mogla i do njegovog mandata pa nije. Ljudi su m vjerovali i on je opravdao to povjerenje. Mogu li se naci mane istoku? Mogu. Ali da je stara verzija bolje od ove nove ne moze niko nikoga ubijediti. Mozda su glupa dva stuba na sred tribine i jesu ali imamo krov koji nema nas ljuti rival. Mozda je travnjak lose uradjen i grijaci probijeni ali se na Grbavicu prvo postavio takav travnjak koji je dugo izdrzao poslije Misimovica. Misimovic jeste dosao kada je klub stojao dobro financijski. Ali nije marke uzeo sebi. Opet je ulagao u klub i u igrace. Bilo je i sponzora nekih za koje nikad nismo culi. Bilo je i mnogo igrca, trenera i promasaja ali Boga mi i jakih imena. Ipak ne smijem mu se puno zamjeriti. Ja sam zamjerio sto je ostavio dug Petrovicu i za teren jer to je bas kostalo nas i do dan danas ali mislim da je radio najbolje kako je znao. Ali takodjer znam da je bio okruzen pogresnim ljudima a to se dalo primjetiti kad je odlazio ko mu se sliftao i ko je pokusao da predje kod njega u firmu.

Stadion

Imamo najbolji stadion u drzavi. Ovo mozda nekom zvuci prepotentno i navijacki. Ali kad se pogleda lokacija i uredjenje sa minimalnim investicijama, ljudi budimo ponosni. Drago mi je da se pokusava izvuci novac za gradjenje i juzne tribine. Neko kaze zasto juzne. Neka juzne ona je bitna. Sa nje dolazi huk. Daj te joj krov pa ce te vidjeti kad krene huk da se igracima kopacke odvezuju same. I kad god i ko god da uradi taj jug stimulirat ce gradjenje zapada. I time se dobija jedan kulturan stadioncic sa blizu 20,000 sjedecih mijesta. Sto je veoma pristojno i od koristi kako klubu tako i savezu ako tu vidi korist. Ako ne. Nama nase!

Nermin Basic

Tesko je bilo vidjeti Edisa kako odlazi. Bio sam i kada se oprostio od igraca. Plakao je kasnije. Nisam imao srca da mu pridjem jer tad raja baca najvise floskula a trazili smo mu otkaz. I zasluzio ga je davno. Ali kada je god bio pri otkazu bljesne neki rezultat. Napravi nesto i sam sebe iznenadi. Nas je. Volimo ga. Postujmo ga. Takav je kakav je. Donio je i on radnosnih trenutaka.

Ali gospodin Basic je jedan drugi nivo. Ovo je covjek koji razumijem nogomet. Sto ne znaci uvijek da je to dobro u PL BiH. Bilo je takvih i na Kosevu pa se ne proslavise. Ipak je ovo cudna neka liga. Teska psihicki, zahtjevna fizicki, zaostala tehnicki i svako mora biti sampion ili je propala sezona. Samo u BiH 5 klubova najavi titulu. Pa poslije 5 kola bude 10 smijena trenera. Ali da se vratim na ono sto sam vidio kod Basica. Treninzi su cinimi se evropski. Nisam gledao treninge po zapadu ali njegovi ne izgledaju domaci i kao pristupi do sada. Komunikacija sa igracima mu je savrsena. Takticke zamisli ne bih komentarisao zbog nase lige. Ovdje bi se i Pep zijanio. Cinjenica je da covjek zna svoj posao, pristupa mu ozbiljno i zeljan je uspjeha. I pored svega toga je skroman i cijeni gdje je dosao. Bez floskula. Vidi se iskrenost. Vidi se da je ocaran Zeljom. I uvjeren sam da je to razlog zasto je i ostao u Zelji. Ja bih mu dao sansu i istrpio ga. Eh sad to govorim jer nismo kiksali protiv autsajera iz PL BiH. Mozda prvi puknem. Nadam se da necu i nadam se da cemo ga istrpiti a da ce nas on nagraditi na kraju. Jer zeljan je uspjeha. Zeli ostaviti trag. A Zeljo je bio oskocna daska ama bas svima.

Dinamo - Zeljo

Iskreno nisam se nadao ni da ce biti 2:2. Mislio sam da cemo izgubiti. Ne zato sto ja ne vjerujm u Zelju. Nego zato sto nemamo jos pobjednicki mentalitet kada igramo vani. Dinamo Zagreb to ima. A Hajduk i Rijeka nemaju. Mogu Rijeka i Hajduk nekako oteti titulu Dinamo ali ne mogu u evropi mnogo napraviti. Tako je i sa nama. Nemamo kontinuitet igranja evropskih utakmica. I onda mozda nekada i ako si bolji ili se precijenis, ili se podcijenis ili nesto trece i nikada ne igras kako znas. Tako da su me obradovali sa 2:2. Mozemo li proci? Pa normalno da mozemo. Je li katastrofa ispasti? Jeste jer nam treba para. Ali ako se ispadne treba izvuci pouke. Sto mislim do sada nismo radili. Zasto se ispalo? Spori stoperi? Sljedeci euro izlet sebi to ne dozvoli. Zasto smo prosli? Zato sto smo nadtrcali protivnika. Sljedeci euro izlet znas kako krenuti. I sad da ja obicni navijac ne glumim strucnjaka. Bilo bi lijepo ovo proci. Jer bi to mnogo znacilo kako financijski tako i psihicki. A znajuci nas navijace ispostovali bi ih ove sezone.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 19 jul 2023, 18:39

Brate svaka cast za toliki post. Al to prosipanje iz supljeg u prazno . Nešto kao pises a nista. Poenta uopće nema, al si se potrudio svaka cast.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 jul 2023, 19:15

Vandeta je napisao/la:
19 jul 2023, 18:11
Opet je problem bio u upravljackim pravima i procentu ali se onda takodje pojavio jedan bivsi predsjednik koji je rekao na skupstini ili prije nje lazem vas dacu ja 10 miliona za pomocni kad ga vec prodajte nekom amerikancu.
Imena kolega, imena. Koji bivši predsjednik? Senad Misimović?

Vandeta je napisao/la:
19 jul 2023, 18:11
Amar Osim nikada ni u privatnom zivotu a niti javno nije ruzio niti ruzno pricao protiv kasnije Senada Misimovica. Nego su sitne interesdzije koje su tada bile u klubu znate ih da ih ne prozivam sad su u strankama da bi se usliftali Misimovicu poceli da pljuju Amara i jednostavno poceli da zavadjaju raju.
E o ovome ja tupim toliko godina. To su vam gospoda lobotomci, dupeuvlakači Senada Misimovića, najveći ljudski otpad i ološ. Čak mislim da bi im se i Senad nejebao mamice da zna šta rade, jer prosto ne mogu vjerovati da Senad zna sve ono što su radili i što, nažalost, i danas rade.

Sve u svemu, odličan post. Dobrodošao na forum.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.