NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Budućnosti?

Anketa traje do: 26 maj 2024, 16:02.

Pobjeda
4
80%
Neriješeno
1
20%
Poraz
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 5

denisov
Postovi: 593
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 20 jul 2023, 12:47

BatistutA19 je napisao/la:
20 jul 2023, 12:18
Sto se tice stadiona svi bi mi volili cisto da se sjaji ali mi hocemo cisto a prvi smo mi prljavi hodamo stojimo po stolicama ,bacamo smece gdje stignemo i dok se ne promijenimo mi ne treba nam ni cist stadion.Isto sto smo pricali o ulazima guzive i tu mi ne valjamo a nije do ulaza..Jednostavno nemamo kulture valjda ce mo se i tu promijenit mada cisto sumnjam a o numerisanju sjedista da ne pricam pa da su i sektori razlicite cjene na Zapadu.
Za cijene tu i tamo neko ce reci treba skuplje neko ce reci jeftinije sve zavisi od rezultata za neki veci broj.
Za sezonsku isto su bitni prvo posten rad uprave i ambicije kluba i da vjerujes im kad kaze napadamo PL ili neki cilj imat tad ce i to rast,citam Osijek i Hajduk vec dosad prodali po 5000 sezonskih..
Za penzionere i ja bi tako sezonska 30 uz cek i licnu i nek biraju Sijever/Jug ako je neka guzva Sijever ako nije nek idu gdje hoce a mozda im dat popust veci na Zapad jer svi mi mozemo stat na stadion koja god da je utakmica.
Pojacanja tu sam zadovoljan i tu rastemo.,odlasci realni nemaju kvalitet i to je to.
Ovo za Kupres kazu imaju ponuda za tekme i da im to bolje nego Kupres.
Iduca sezona ja bi bio prezadovaljan da budemo medju 5 na tabeli,deblokada racuna,fan shop i sto vise dugova vratit i dignit posjetu jos vecu.
Slazem se za ovo sto kazete uprava treba rec za deblokadu to i to smo uradili,tu je zapelo i ne govorit datum kad ce ako nisu 100% sigurni,znamo svi kod nas procedure za sve kako ide sporo.
Trenerske promjene u OP odlicne. Svako postavljen na mjesto koje mj pripada.
Pojacanja bi trebala biti dobra. Na prvu sam zadovoljan.
I zadovoljan sam sigurno sa plasmanom medju prvih 5 na tabeli ovu sezonu.

Avatar
laudrop
Postovi: 1388
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 20 jul 2023, 13:42

phillies je napisao/la:
20 jul 2023, 11:58
FliX je napisao/la:
20 jul 2023, 11:18
anonymousHD je napisao/la:
20 jul 2023, 10:04

Zao mi je sto sjever ne otvaraju, ja kad sam odrasto, sjever su uvijek bili penzioneri. Treba i njima dati tu tribinu i simbolicnih 2KM kao u staro vrijeme. Ha ja.
Ma sjever 5KM i kraj, a za penzionere sezonska 30KM striktno na Sjever. Mada su penzioneri znali ici i na jug. Moj komso rahmet mu dusi, udje na jug s biciklom i sveze sajlom dole za ogradu hehe. Ma isli su penzosi na sve strane al im je sad trebalo dati sjever fiksno.
I onda dodju Fukare i umirovljenici ih prebiju i sta onda?? :rol:

PS. Trenerske promjene. Lajkamo? Ne lajkamo?
Vujica jedini trener u poslijeratnoj historiji Čelika koji je ispao iz Premijer lige vodeći juniore 2019. godine.

Vidjet ćemo kako će popravni biti, jutros je na Kamberoviću izgubio od Mladost DK 1:3.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5408
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jul 2023, 13:49

laudrop je napisao/la:
20 jul 2023, 13:42
phillies je napisao/la:
20 jul 2023, 11:58
FliX je napisao/la:
20 jul 2023, 11:18


Ma sjever 5KM i kraj, a za penzionere sezonska 30KM striktno na Sjever. Mada su penzioneri znali ici i na jug. Moj komso rahmet mu dusi, udje na jug s biciklom i sveze sajlom dole za ogradu hehe. Ma isli su penzosi na sve strane al im je sad trebalo dati sjever fiksno.
I onda dodju Fukare i umirovljenici ih prebiju i sta onda?? :rol:

PS. Trenerske promjene. Lajkamo? Ne lajkamo?
Vujica jedini trener u poslijeratnoj historiji Čelika koji je ispao iz Premijer lige vodeći juniore 2019. godine.

Vidjet ćemo kako će popravni biti, jutros je na Kamberoviću izgubio od Mladost DK 1:3.
To sam i ja provjerio, po tm-u pise da je vodio juniore u sezoni kada su ispali tj 2018/2019. Necu unaprijed da hejtam, ali ovo su kozmeticke promjene kao sto su i bile od kako je ova nova ekipa u klubu.

Pun mi je vise qrac ovih matori starohana u omladinskom pogonu. 6, 7 likova se vrti u krug zadnjih 20 godina.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11794
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 20 jul 2023, 14:14

Novo/staro ime u omladinskom pogonu dolazi na poziciju trenera juniora, a to je Oliver Vujica. Vujica je rođen 19.10.1968. godine u Zenici, a radi se o treneru sa dugogodišnjim trenerskim iskustvom, koji posjeduje UEFA-inu A licencu koju je stekao na trenerskom programu N/FSBIH. Preko 10 godina bio je trener NK Busovača, u sezoni 2017/18 vodio je ekipu NK Novi Travnik koju je uveo u Prvu ligu Federacije BiH te sezone, te u sezoni 2019/2020 vodio je juniorsku selekciju našeg kluba.
Citati malo.
Celik!3,2,2.

Avatar
laudrop
Postovi: 1388
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 20 jul 2023, 14:16

AllGunsBlazing je napisao/la:
20 jul 2023, 14:14
Novo/staro ime u omladinskom pogonu dolazi na poziciju trenera juniora, a to je Oliver Vujica. Vujica je rođen 19.10.1968. godine u Zenici, a radi se o treneru sa dugogodišnjim trenerskim iskustvom, koji posjeduje UEFA-inu A licencu koju je stekao na trenerskom programu N/FSBIH. Preko 10 godina bio je trener NK Busovača, u sezoni 2017/18 vodio je ekipu NK Novi Travnik koju je uveo u Prvu ligu Federacije BiH te sezone, te u sezoni 2019/2020 vodio je juniorsku selekciju našeg kluba.
Citati malo.
Klub je pogriješio tu informaciju. Vodio je u sezoni 2018/19 kad smo ispali s najgorim ikad rezultatom u historiji kluba. Znam jer mi je najbolji drug igrao u toj generaciji.


slika

Evo i tabele te sezone.

edit:// možda je i do igrača tadašnjih :urnebes:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 20 jul 2023, 14:41

Ako se dobro sjecam to je bilo vrijeme kada nas niko nije htio voziti, pa turcin fol kupio bus i svasta nesto u to doba je bilo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2649
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 20 jul 2023, 14:50

Ma tad je rasulo opste bilo pogotovo u OP, tako da se ne moze sve staviti na teret trenera. Eto vidjecemo sad.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5408
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jul 2023, 14:59

Sigurno je olgun odredjivao sastav juniora i mijesao se u posao :urnebes:

Omladinski pogon je i dalje socijalna ustanova, ova tri, cetiri trenera niko ne bi uzeo iz okruzenja ni pjetlice da vode. Duvnjak sa 29 godina i tri mjeseca trenerskog staza objasni kako se vode juniori. Uefa pro licens zasluzuje otkaz a ne da vodi pionire. Hrustanovica ne znam kako nije stid zavrsiti 6ti na tabeli u pisljivoj polukantonalnoj ligi.

Znaci idu romari ide vitez i naredne sezone +29 bodova :kafa:
Zadnja izmjena: Truhlo, dana/u 20 jul 2023, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5408
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jul 2023, 15:09

AllGunsBlazing je napisao/la:
20 jul 2023, 14:14
Novo/staro ime u omladinskom pogonu dolazi na poziciju trenera juniora, a to je Oliver Vujica. Vujica je rođen 19.10.1968. godine u Zenici, a radi se o treneru sa dugogodišnjim trenerskim iskustvom, koji posjeduje UEFA-inu A licencu koju je stekao na trenerskom programu N/FSBIH. Preko 10 godina bio je trener NK Busovača, u sezoni 2017/18 vodio je ekipu NK Novi Travnik koju je uveo u Prvu ligu Federacije BiH te sezone, te u sezoni 2019/2020 vodio je juniorsku selekciju našeg kluba.
Citati malo.
Fino su upakovali i preskocili sezonu 2018/2019 :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 20 jul 2023, 15:11

Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 14:59
Sigurno je olgun odredjivao sastav juniora i mijesao se u posao :urnebes:

Omladinski pogon je i dalje socijalna ustanova, ova tri, cetiri trenera niko ne bi uzeo iz okruzenja ni pjetlice da vode. Duvanjak sa 29 godina i tri mjeseca trenerskog staza objasni kako se vode juniori. Uefa pro licens zasluzuje otkaz a ne da vodi pionire. Hrustanovica ne znam kako nije stid zavrsiti 6ti na tabeli u pisljivoj polukantonalnoj ligi.

Znaci idu romari ide vitez i naredne sezone +29 bodova :kafa:
Nisi bas upravu za ovo, rasulo je bilo totalno i svega i svacega je bilo. Gdje su djeca svako gostovanje strepila da ne odu na isto. Mislim da je cak i bilo jedno gostovanje gdje nismo otisli, sad nemoj me uzeti za rijec.

Ovaj drugi dio, slazem se sa tobom, opet vratit cemo se na stolice, gdje smo se lijepo slozili da nismo spremni to iznijeti. Isti slucaj i sa OP, klub se trudi da uvede neke promjene, ali jednostavno nismo jos toliko narasli da mozemo se tome maksimalno posvetiti. Cistka u OP se mora napraviti i uvesti drugi sistem funkcionisanja, ali o tome kada dodje na red. Do tad moramo se nadati da ce bar juniori uci u PL, pa cemo dalje krpiti dok ne dodje trening kamp i sve ostalo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5408
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jul 2023, 15:17

redbull93 je napisao/la:
20 jul 2023, 15:11
Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 14:59
Sigurno je olgun odredjivao sastav juniora i mijesao se u posao :urnebes:

Omladinski pogon je i dalje socijalna ustanova, ova tri, cetiri trenera niko ne bi uzeo iz okruzenja ni pjetlice da vode. Duvanjak sa 29 godina i tri mjeseca trenerskog staza objasni kako se vode juniori. Uefa pro licens zasluzuje otkaz a ne da vodi pionire. Hrustanovica ne znam kako nije stid zavrsiti 6ti na tabeli u pisljivoj polukantonalnoj ligi.

Znaci idu romari ide vitez i naredne sezone +29 bodova :kafa:
Nisi bas upravu za ovo, rasulo je bilo totalno i svega i svacega je bilo. Gdje su djeca svako gostovanje strepila da ne odu na isto. Mislim da je cak i bilo jedno gostovanje gdje nismo otisli, sad nemoj me uzeti za rijec.

Ovaj drugi dio, slazem se sa tobom, opet vratit cemo se na stolice, gdje smo se lijepo slozili da nismo spremni to iznijeti. Isti slucaj i sa OP, klub se trudi da uvede neke promjene, ali jednostavno nismo jos toliko narasli da mozemo se tome maksimalno posvetiti. Cistka u OP se mora napraviti i uvesti drugi sistem funkcionisanja, ali o tome kada dodje na red. Do tad moramo se nadati da ce bar juniori uci u PL, pa cemo dalje krpiti dok ne dodje trening kamp i sve ostalo.
Ovdje se apsolutno ne slazem. Zasto novi trener ne moze biti neko novi, uzmi trenera juniora romara, kaknja, mladjeg nije bitno. Eto duvnjak je pokazao kakva je razlika kada imas zivota u sebi, ovi jugoslavenski fosili do penzije ce unistiti 10 generacija igraca.
Hrustanovicu 6ti si na tabeli od 12 klubova, noga. Uzmi trenera fortune u toj selekciji koji su poderali i zavrsili bez poraza sezonu.
Cekamo jos legendu Brkica da se vrati da mu djeca nabacuju na glavu a on daje golove na treningu :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 20 jul 2023, 15:23

Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 15:17
redbull93 je napisao/la:
20 jul 2023, 15:11
Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 14:59
Sigurno je olgun odredjivao sastav juniora i mijesao se u posao :urnebes:

Omladinski pogon je i dalje socijalna ustanova, ova tri, cetiri trenera niko ne bi uzeo iz okruzenja ni pjetlice da vode. Duvanjak sa 29 godina i tri mjeseca trenerskog staza objasni kako se vode juniori. Uefa pro licens zasluzuje otkaz a ne da vodi pionire. Hrustanovica ne znam kako nije stid zavrsiti 6ti na tabeli u pisljivoj polukantonalnoj ligi.

Znaci idu romari ide vitez i naredne sezone +29 bodova :kafa:
Nisi bas upravu za ovo, rasulo je bilo totalno i svega i svacega je bilo. Gdje su djeca svako gostovanje strepila da ne odu na isto. Mislim da je cak i bilo jedno gostovanje gdje nismo otisli, sad nemoj me uzeti za rijec.

Ovaj drugi dio, slazem se sa tobom, opet vratit cemo se na stolice, gdje smo se lijepo slozili da nismo spremni to iznijeti. Isti slucaj i sa OP, klub se trudi da uvede neke promjene, ali jednostavno nismo jos toliko narasli da mozemo se tome maksimalno posvetiti. Cistka u OP se mora napraviti i uvesti drugi sistem funkcionisanja, ali o tome kada dodje na red. Do tad moramo se nadati da ce bar juniori uci u PL, pa cemo dalje krpiti dok ne dodje trening kamp i sve ostalo.
Ovdje se apsolutno ne slazem. Zasto novi trener ne moze biti neko novi, uzmi trenera juniora romara, kaknja, mladjeg nije bitno. Eto duvnjak je pokazao kakva je razlika kada imas zivota u sebi, ovi jugoslavenski fosili do penzije ce unistiti 10 generacija igraca.
Hrustanovicu 6ti si na tabeli od 12 klubova, noga. Uzmi trenera fortune u toj selekciji koji su poderali i zavrsili bez poraza sezonu.
Cekamo jos legendu Brkica da se vrati da mu djeca nabacuju na glavu a on daje golove na treningu :kafa:
💸💸

Bas ce neko iz romarija preci kod nas. To kad stanemo na noge i budemo mogli uslove pruziti mladim trenerima. Opet ti kazem, moramo istrpiti ove stare trenere, dok ne dodje vrijeme za promjenu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5408
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jul 2023, 15:27

redbull93 je napisao/la:
20 jul 2023, 15:23
Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 15:17
redbull93 je napisao/la:
20 jul 2023, 15:11


Nisi bas upravu za ovo, rasulo je bilo totalno i svega i svacega je bilo. Gdje su djeca svako gostovanje strepila da ne odu na isto. Mislim da je cak i bilo jedno gostovanje gdje nismo otisli, sad nemoj me uzeti za rijec.

Ovaj drugi dio, slazem se sa tobom, opet vratit cemo se na stolice, gdje smo se lijepo slozili da nismo spremni to iznijeti. Isti slucaj i sa OP, klub se trudi da uvede neke promjene, ali jednostavno nismo jos toliko narasli da mozemo se tome maksimalno posvetiti. Cistka u OP se mora napraviti i uvesti drugi sistem funkcionisanja, ali o tome kada dodje na red. Do tad moramo se nadati da ce bar juniori uci u PL, pa cemo dalje krpiti dok ne dodje trening kamp i sve ostalo.
Ovdje se apsolutno ne slazem. Zasto novi trener ne moze biti neko novi, uzmi trenera juniora romara, kaknja, mladjeg nije bitno. Eto duvnjak je pokazao kakva je razlika kada imas zivota u sebi, ovi jugoslavenski fosili do penzije ce unistiti 10 generacija igraca.
Hrustanovicu 6ti si na tabeli od 12 klubova, noga. Uzmi trenera fortune u toj selekciji koji su poderali i zavrsili bez poraza sezonu.
Cekamo jos legendu Brkica da se vrati da mu djeca nabacuju na glavu a on daje golove na treningu :kafa:
💸💸

Bas ce neko iz romarija preci kod nas. To kad stanemo na noge i budemo mogli uslove pruziti mladim trenerima. Opet ti kazem, moramo istrpiti ove stare trenere, dok ne dodje vrijeme za promjenu.
Ma ja vujica skocibusic i ekipa volonterski rade :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3228
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 20 jul 2023, 15:32

Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

almir2018
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 20 jul 2023, 15:33

Ljudi da li se ovdje ko uclanjivao u klub online koliko ste čekali clansku da vam dođe poštom na kućnu adresu?

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 20 jul 2023, 15:35

Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 15:27
redbull93 je napisao/la:
20 jul 2023, 15:23
Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 15:17

Ovdje se apsolutno ne slazem. Zasto novi trener ne moze biti neko novi, uzmi trenera juniora romara, kaknja, mladjeg nije bitno. Eto duvnjak je pokazao kakva je razlika kada imas zivota u sebi, ovi jugoslavenski fosili do penzije ce unistiti 10 generacija igraca.
Hrustanovicu 6ti si na tabeli od 12 klubova, noga. Uzmi trenera fortune u toj selekciji koji su poderali i zavrsili bez poraza sezonu.
Cekamo jos legendu Brkica da se vrati da mu djeca nabacuju na glavu a on daje golove na treningu :kafa:
💸💸

Bas ce neko iz romarija preci kod nas. To kad stanemo na noge i budemo mogli uslove pruziti mladim trenerima. Opet ti kazem, moramo istrpiti ove stare trenere, dok ne dodje vrijeme za promjenu.
Ma ja vujica skocibusic i ekipa volonterski rade :urnebes:
Pa ne kostaju sigurno kao ovi sto ih ti, a i mi svi prizeljkujemo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5408
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jul 2023, 15:40

Također, sezonsku ulaznicu možete kupiti online uplatom na bankovni račun kluba. Instrukcije za uplatu nalaze se na dnu ovog članka.
Dame i gospodo uplate za sezonske na racun NK Celik Zenica, ne omladinski pogon, nego racun NK Celik :tokralju:

De de deblokada :opaopa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 20 jul 2023, 15:45

Ne mogu razumiti da opet idemo sve naopacke jer kao hocemo nasu zenicku djecu u klubu a nista se nije uradilo po pitanju omladinskih selekcija.
Ove promjene su bas nidje veze jer vrtis iste trenere a vidis da to ne vodi nikuda.
Svidja mi se rad uprave u vecini stvari ali velike greske su price oko odblokiranog racuna i omladinski pogon jer ne zelim da Svetinja bude socijalna ustanova.

Convicts
Postovi: 3228
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 20 jul 2023, 15:46

Truhlo je napisao/la:
20 jul 2023, 15:40
Također, sezonsku ulaznicu možete kupiti online uplatom na bankovni račun kluba. Instrukcije za uplatu nalaze se na dnu ovog članka.
Dame i gospodo uplate za sezonske na racun NK Celik Zenica, ne omladinski pogon, nego racun NK Celik :tokralju:

De de deblokada :opaopa:
:opaopa: :opaopa:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Convicts
Postovi: 3228
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 20 jul 2023, 16:11

Idemo li na prugu?
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.