Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Arvid
Postovi: 17683
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 21 jul 2023, 13:26

ZutiFKS je napisao/la:
21 jul 2023, 13:03
Ne izgleda loše novi logo iako je na isti fazon :D
slika
Ko naljepnica sa banana.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3280
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 21 jul 2023, 13:32

KONTRASVIH je napisao/la:
21 jul 2023, 13:24
Indijanac tako ti je prodali Zrinjskom ili ti smatras da su se ovdje vratili supersonicnom igrom i tri gola u zadnjih pet minuta :rol:


Podanicki Zeljkanov mentalitet za solde :puke:

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ado1922 » 21 jul 2023, 13:38

Arvid je napisao/la:
21 jul 2023, 13:26
ZutiFKS je napisao/la:
21 jul 2023, 13:03
Ne izgleda loše novi logo iako je na isti fazon :D
slika
Ko naljepnica sa banana.
Banana BH Premijer liga :D
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3443
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 21 jul 2023, 13:38

CampobelloDiMazara je napisao/la:
21 jul 2023, 13:32
KONTRASVIH je napisao/la:
21 jul 2023, 13:24
Indijanac tako ti je prodali Zrinjskom ili ti smatras da su se ovdje vratili supersonicnom igrom i tri gola u zadnjih pet minuta :rol:


Podanicki Zeljkanov mentalitet za solde :puke:
Muku mucis. Pustit cu te da uzivas u tom tvom svijetu razmisljanja.
Sevap.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

CampobelloDiMazara
Postovi: 3280
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 21 jul 2023, 13:41

KONTRASVIH je napisao/la:
21 jul 2023, 13:38
CampobelloDiMazara je napisao/la:
21 jul 2023, 13:32
KONTRASVIH je napisao/la:
21 jul 2023, 13:24
Indijanac tako ti je prodali Zrinjskom ili ti smatras da su se ovdje vratili supersonicnom igrom i tri gola u zadnjih pet minuta :rol:


Podanicki Zeljkanov mentalitet za solde :puke:
Muku mucis. Pustit cu te da uzivas u tom tvom svijetu razmisljanja.
Sevap.
Majstore kakva muka nisam ni ocekivao tvoj odbrambeni odgovor nakon sto si po svom misljenju pisao za najofirnije namjestene utakmice a ja te podsjetio na onu vasu najbolniju :wave:

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3443
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 21 jul 2023, 13:46

100% si u pravu.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Sektor10
Postovi: 119
Pridružen/a: 20 jul 2022, 19:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sektor10 » 21 jul 2023, 13:48

Kakvi su ovo bojkoti "Hordi", kakve su to gluposti? Zelis nekome da vidis ledja pa vise ne dolazis na utakmice? Pa ne kapirate da to njima ide u prilog, kad nema mase da ih tera, sto bi sami otisli? Umnesto da ih dodje 7.000 svaki mec i da se 90 minuta cuje "Uprava napolje" oni sve suprotno.

Avatar
Arvid
Postovi: 17683
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 21 jul 2023, 13:48

Hajmo jedan zagrljaj za Campela 🤗🤗
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61889
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 21 jul 2023, 13:58

Klopp se i danas kaje što ga je pustio.

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Arvid
Postovi: 17683
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 21 jul 2023, 14:03

Gdje si djipke da nam objasniš kako je Željo sinoć zapravo izgubio a Sarajevo dobilo. Nije sve u rezultatima...
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 14943
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 21 jul 2023, 14:06

Virtu4l je napisao/la:
21 jul 2023, 13:58
Klopp se i danas kaje što ga je pustio.

slika
Ovi iz Liverpoola ne znaju ni da je bio kod njih :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la joker90 » 21 jul 2023, 14:35

Yebo si nas Klope za sva vremena! Nešto kontam, e jest onaj Velež loš u pm, šta je ono 'nako? :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946


killafrommanilla
Postovi: 3586
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 21 jul 2023, 15:03

joker90 je napisao/la:
21 jul 2023, 14:35
Yebo si nas Klope za sva vremena! Nešto kontam, e jest onaj Velež loš u pm, šta je ono 'nako? :kafa:
nece da moze, dobar pokusaj prebacivanja ali a-a. Vama se smijemo sada :mrgreen:
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAÀAAAAAAAAAAAAAA
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Rodjeni81
Postovi: 1725
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 21 jul 2023, 15:14

BAAAAAAAAAAAA

Hansestadt
Postovi: 2594
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 21 jul 2023, 15:58

Maki - sa i bez photoshopa.

slika


Nadmasio Karleusu

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Schlager » 21 jul 2023, 16:11

Nekako sticem utisak,da ova Evropa,u 99 posto slucajeva,pravedno postavi stvari na svoje mjesto..Da nema Evrope,mnoge seoske lole bi ovdje imali status bozanstva..
Pocecu od Zeljeznicara,i onih godina dominacije Amara Osima i Komiteta..Ivica Osim je bio genije za matematiku,ucenik generacije iz tog predmeta....Amar je naslijedio od njega taj gen,i dodao malo,mangupluka,jalije..Nije bilo ni tesko,jer u fudbalu obicno rade priuceni ljudi,sa osnovnom skolom,srednjom max....Prvi je shvatio,da ulozenih 100 000 maraka,u sudije i protivnike u nasoj Ligi,da se oplodi puta 10,ili X 20,kad osvojis titulu,i igras Evropu..On je to razradio do detalja,znam posto sam tih godina mnogo vise pratio,i imao kontakte sa "prvom rukom",za razliku od danas,kad pisem,malte ne napamet,kao svaki ostali gledalac preko malih ekrana...Amar nije radio samo sa sudijama koji sude Zeljine utakmice,vec npr,sudija iz Hercegovine sudi neku za Zeljeznicar,potpuno nebitnu utakmicu,Kozara-Sloboda...Ali,taj sudija,na povratku u Hercegovinu,bude uvazen odmorom,smjestajem u Sarejevu,prenocistem,i svim ostalim sto ide uz to...a ovi sto sude Zeljine utakmice su se vec bili i razmazili,jer znaju da ga 2000 km,ceka u koverti..
Evropa je jako brzo Amara spustila na zemlju,svaki izlazak u Evropu,4,5 ili 6 golova od raznih Hapoela,Maribora,Macabija..Tako da se sad i vidi,da on nikakav genijalan strucnjak nije,mozda malo iznad prosjeka...ali vrhunski matematicar..Prvi put je Zeljeznicar nagradjen u Evropi,onih godina ,kad se zaista cestito radilo,Gredic i kompanija...trener Odovic...Momacki nastupi protiv Ferencvarosa,Standarda....Nekoliko milionskih eksponata,iz svoje skole,Amir,Rijad...
I moj Borac,otkad je poceo srati sa sudijama i krasti,otimati...prvu godinu sam uzivao u tome..da vratimo bar djelic,za ona 4 izbacivanja iz Lige,skoro svaki put na silu,nekad i za zelenim stolom..a i za ovo Amarovo,kad smo se za trofeje borili...Medjutim,sad mi se vec gadi ovo sa sudijama,a cini mi se da nas i Evropa "kaznjava" zbog toga...Borac je jedini klub u Evropi,koji bi oba puta prosao,i 2021,i 2022 da je "staro pravilo" ,gola u gostima....
Cluj-Borac 3-1
Borac-Cluj 2-0

Borac -B63 2-0
B63-Borac 3-1
FK Sarajevo isto..dok su radili cestito,igrali su play off Lige sampiona protiv Dinamo Kiew,pa ih jedna lopta protiv Rapid Bucuresta djelila od grupne faze....Sad,kad je dosao ovaj ufurani,iskompleksirani klosar iz USA,koji ulazi na stadion u Doboj Kaknju sa 4 tjelohranitelja....koji urinira prema svojim navijacima HZ,koji stavljaju glavu u torbu za FKS...sad kad prodaje i guzicu i obraz,jednom Igmanu u zadnjem kolu,sad kad gura na silu u reprezentaciju Dala Varesanovica.....Normalno da ces ispasti od amaterske ekipe.."vidi Evropa sve"

Na kraju,cini mi se da taj Fudbalski BOG,kako god kaznjava necasnost,i nerad,klosarluk..tako nagradi i rad,sistem....Kao u NK Zrinjski...koga samo cudo moze sprijeciti da ne zaigra grupnu fazu.....Ili ovu natcovjecansku,postenu,borbu,koju FK Zeljeznicar i Bekric,sa svojim navijacima vode za opstanak kluba..Imam osjecaj,da bi moj Borac,ili Sarajevo,ispali iz lige,sa ovakvim timom,kao sto ga ima Zeljeznicar :( ...a ,kamoli izborili Evropu,i cak prosli jedno kolo..I FK Velez je fino "nagradjen" od fudbalskog Boga u Evropi,za onih par godina postenog i transparentnog rada,sa Hasicem..Sve to fudbalski Bog, vidi...Kazni...nagradi...
Bar ja tako to gledam
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 21 jul 2023, 16:33, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ado1922 » 21 jul 2023, 16:18

Schlager je napisao/la:
21 jul 2023, 16:11
Nekako sticem utisak,da ova Evropa,u 99 posto slucajeva,pravedno postavi stvari na svoje mjesto..Da nema Evrope,mnoge seoske lole bi ovdje imali status bozanstva..
Pocecu od Zeljeznicara,i onih godina dominacije Amara Osima i Komiteta..Ivica Osim je bio genije za matematiku,ucenik generacije iz tog predmeta....Amar je naslijedio od njega taj gen,i dodao malo,mangupluka,jalije..Nije bilo ni tesko,jer u fudbalu obicno rade priuceni ljudi,sa osnovnom skolom,srednjom max....Prvi je shvatio,da ulozenih 100 000 maraka,u sudije i protivnike u nasoj Ligi,da se oplodi puta 10,ili X 20,kad osvojis titulu,i igras Evropu..On je to razradio do detalja,znam posto sam tih godina mnogo vise pratio,i imao kontakte sa "prvom rukom",za razliku od danas,kad pisem,malte ne napamet,kao svaki ostali gledalac preko malih ekrana...Amar nije radio samo sa sudijama koji sude Zeljine utakmice,vec npr,sudija iz Hercegovine sudi neku za Zeljeznicar,potpuno nebitnu utakmicu,Kozara-Sloboda...Ali,taj sudija,na povratku u Hercegovinu,bude uvazen odmorom,smjestajem u Sarejevu,prenocistem,i svim ostalim sto ide uz to...a ovi sto sude Zeljine utakmice su se vec bili i razmazili,jer znaju da ga 2000 km,ceka u koverti..
Evropa je jako brzo Amara spustila na zemlju,svaki izlazak u Evropu,4,5 ili 6 golova od raznih Hapoela,Maribora,Macabija..Tako da se sad i vidi,da on nikakav genijalan strucnjak nije,mozda malo iznad prosjeka...ali vrhunski matematicar
I moj Borac,otkad je poceo srati sa sudijama i krasti,otimati...prvu godinu sam uzivao u tome..da vratimo bar djelic,za ona 4 izbacivanja iz Lige,skoro svaki put na silu,nekad i za zelenim stolom..a i za ovo Amarovo,kad smo se za trofeje borili...Medjutim,sad mi se vec gadi ovo sa sudijama,a cini mi se da nas i Evropa "kaznjava" zbog toga...Borac je jedini klub u Evropi,koji bi oba puta prosao,i 2021,i 2022 da je "staro pravilo" ,gola u gostima....
Cluj-Borac 3-1
Borac-Cluj 2-0

Borac -B63 2-0
B63-Borac 3-1
FK Sarajevo isto..dok su radili cestito,igrali su play off Lige sampiona protiv Dinamo Kiew,pa ih jedna lopta protiv Rapid Bucuresta djelila od grupne faze....Sad,kad je dosao ovaj ufurani,iskompleksirani klosar iz USA,koji urinira prema svojim navijacima HZ,koji stavljaju glavu u torbu za FKS...sad kad prodaje i guzicu i obraz,jednom Igmanu u zadnjem kolu,sad kad gura na silu u reprezentaciju Dala Varesanovica.....Normalno da ces ispasti od amaterske ekipe.."vidi Evropa sve"

Na kraju,cini mi se da taj Fudbalski BOG,kako god kaznjava necasnost,i nerad,klosarluk..tako nagradi i rad,sistem....Kao u NK Zrinjski...koga samo cudo moze sprijeciti da ne zaigra grupnu fazu.....Ili ovu natcovjecansku,postenu,borbu,koju FK Zeljeznicar i Bekric,sa svojim navijacima vode za opstanak kluba..Imam osjecaj,da bi moj Borac,ili Sarajevo,ispali iz lige,sa ovakvim timom,kao sto ga ima Zeljeznicar :( ...a ,kamoli izborili Evropu,i cak prosli jedno kolo..I FK Velez je fino "nagradjen" od fudbalskog Boga u Evropi,za onih par godina postenog i transparentnog rada,sa Hasicem..Sve to fudbalski Bog, vidi...Kazni...nagradi...
Bar ja tako to gledam
:thumbup:

Top post
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
DamirT
Postovi: 14943
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 21 jul 2023, 16:35

Schlager je napisao/la:
21 jul 2023, 16:11
Nekako sticem utisak,da ova Evropa,u 99 posto slucajeva,pravedno postavi stvari na svoje mjesto..Da nema Evrope,mnoge seoske lole bi ovdje imali status bozanstva..
Pocecu od Zeljeznicara,i onih godina dominacije Amara Osima i Komiteta..Ivica Osim je bio genije za matematiku,ucenik generacije iz tog predmeta....Amar je naslijedio od njega taj gen,i dodao malo,mangupluka,jalije..Nije bilo ni tesko,jer u fudbalu obicno rade priuceni ljudi,sa osnovnom skolom,srednjom max....Prvi je shvatio,da ulozenih 100 000 maraka,u sudije i protivnike u nasoj Ligi,da se oplodi puta 10,ili X 20,kad osvojis titulu,i igras Evropu..On je to razradio do detalja,znam posto sam tih godina mnogo vise pratio,i imao kontakte sa "prvom rukom",za razliku od danas,kad pisem,malte ne napamet,kao svaki ostali gledalac preko malih ekrana...Amar nije radio samo sa sudijama koji sude Zeljine utakmice,vec npr,sudija iz Hercegovine sudi neku za Zeljeznicar,potpuno nebitnu utakmicu,Kozara-Sloboda...Ali,taj sudija,na povratku u Hercegovinu,bude uvazen odmorom,smjestajem u Sarejevu,prenocistem,i svim ostalim sto ide uz to...a ovi sto sude Zeljine utakmice su se vec bili i razmazili,jer znaju da ga 2000 km,ceka u koverti..
Evropa je jako brzo Amara spustila na zemlju,svaki izlazak u Evropu,4,5 ili 6 golova od raznih Hapoela,Maribora,Macabija..Tako da se sad i vidi,da on nikakav genijalan strucnjak nije,mozda malo iznad prosjeka...ali vrhunski matematicar..Prvi put je Zeljeznicar nagradjen u Evropi,onih godina ,kad se zaista cestito radilo,Gredic i kompanija...trener Odovic...Momacki nastupi protiv Ferencvarosa,Standarda....Nekoliko milionskih eksponata,iz svoje skole,Amir,Rijad...
I moj Borac,otkad je poceo srati sa sudijama i krasti,otimati...prvu godinu sam uzivao u tome..da vratimo bar djelic,za ona 4 izbacivanja iz Lige,skoro svaki put na silu,nekad i za zelenim stolom..a i za ovo Amarovo,kad smo se za trofeje borili...Medjutim,sad mi se vec gadi ovo sa sudijama,a cini mi se da nas i Evropa "kaznjava" zbog toga...Borac je jedini klub u Evropi,koji bi oba puta prosao,i 2021,i 2022 da je "staro pravilo" ,gola u gostima....
Cluj-Borac 3-1
Borac-Cluj 2-0

Borac -B63 2-0
B63-Borac 3-1
FK Sarajevo isto..dok su radili cestito,igrali su play off Lige sampiona protiv Dinamo Kiew,pa ih jedna lopta protiv Rapid Bucuresta djelila od grupne faze....Sad,kad je dosao ovaj ufurani,iskompleksirani klosar iz USA,koji ulazi na stadion u Doboj Kaknju sa 4 tjelohranitelja....koji urinira prema svojim navijacima HZ,koji stavljaju glavu u torbu za FKS...sad kad prodaje i guzicu i obraz,jednom Igmanu u zadnjem kolu,sad kad gura na silu u reprezentaciju Dala Varesanovica.....Normalno da ces ispasti od amaterske ekipe.."vidi Evropa sve"

Na kraju,cini mi se da taj Fudbalski BOG,kako god kaznjava necasnost,i nerad,klosarluk..tako nagradi i rad,sistem....Kao u NK Zrinjski...koga samo cudo moze sprijeciti da ne zaigra grupnu fazu.....Ili ovu natcovjecansku,postenu,borbu,koju FK Zeljeznicar i Bekric,sa svojim navijacima vode za opstanak kluba..Imam osjecaj,da bi moj Borac,ili Sarajevo,ispali iz lige,sa ovakvim timom,kao sto ga ima Zeljeznicar :( ...a ,kamoli izborili Evropu,i cak prosli jedno kolo..I FK Velez je fino "nagradjen" od fudbalskog Boga u Evropi,za onih par godina postenog i transparentnog rada,sa Hasicem..Sve to fudbalski Bog, vidi...Kazni...nagradi...
Bar ja tako to gledam
Ma to je drug u svemu tako. Ako radis posteno i cestito, vratit ce ti se nekad, nema veze je li u pitanju fudbal, obrazovanje itd itd. Ocigledno se ne radi posteno, cim nasi klubovi padnu na prvoj ili drugoj prepreci
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Bersaga
Postovi: 877
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bersaga » 21 jul 2023, 16:45

joker90 je napisao/la:
21 jul 2023, 14:35
Yebo si nas Klope za sva vremena! Nešto kontam, e jest onaj Velež loš u pm, šta je ono 'nako? :kafa:
Gasite se polahko, kako ide ona "plavi žutuju, bordo putuju" :urnebes:
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.