NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

convict35
Postovi: 390
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 19 avg 2023, 22:31

DdIiNnOo je napisao/la:
19 avg 2023, 22:27
DdIiNnOo je napisao/la:
19 avg 2023, 22:11
:cool: ;) :( :( :( ;) P :cool:
nickiZe88 je napisao/la:
19 avg 2023, 21:48
7 km za sta dajes? Lopte niko ne zna podvaliti Masicu koji samo ceka neku loptu u prostor.

U Travniku imao golova s ekipom koja je ispala :bow:

Ja Bgm cijenim sve sto zaradim, a vi kako hocete.
Ma ti si Škot , da malo pratiš ovu borbu koju Čelik vodi nebi tako pričao , opet ko te Yebe ! Derbi navijač , a najbolji za kritikovati.
Eee i da zadrži tih 7 km , Škotu , al u svakom smislu ….

VOLIM TE ČELIK …
Nekog utakmica kosta i 20 do 30km i zato to sto pises momku je u najmanju ruku bezobrazno ,ima covjek pravo da svoje pare vrednuje i takvih je na stadinu bilo 80% ,dolazis da nesto i vidis makar borbu a veceras su igrali kao p...e

Avatar
romeo
Postovi: 1100
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 19 avg 2023, 22:36

Nisu igrali kao picke. Igrali su kako znaju i umiju.

To sto je nama neko mjerilo Kanton gdje si igrao sa skolarcima i amaterima, druga je prica.
Ovo je ozbiljnije hloptanje i Bgmi ce svega biti.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 19 avg 2023, 22:39

Samo su 3 boda falila da ovo bude bas ono savrseno, malo nas je kisa zezala ali sta je tu je. Rastemo ljudi iz dana u dan, niz utakmica bez poraza se nastavlja, sponzori rastu, blizi smo cilju iz dana u dan a to je stabilan Celik. Pa cak smo i himnu uspjeli otpjevat zajedno ( i tu je napredak) 😀
Nemoj te odmah nakon jedne lose da pisemo 15 stranica, bice bolje u to nema sumnje imajte strpljenja. Fali jedan vezista dobar sa iskistvom to je ocigledno, Saric mi se svidio jer se odmah nesto povelo desavat. Odlican potez Duvnjaka sa Isakom, Sivac dobar, ima brzinu, prodor i jak je u duelima, mora samo malo poradit na centarsutu, vazda ili je kratka ili balon. Horic nase najbolje pojacanje. Sve u svemu ja zadovoljan i jedva cekam sljedecu tekmu
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6052
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 avg 2023, 22:41

convict35 je napisao/la:
19 avg 2023, 22:24
Pasha je napisao/la:
19 avg 2023, 21:43
Jbg. ko i svaki put kad se raja naloži, slijedi neki šamar...

Proigrat će ekipa, ali valja opet vraćati te "derbi navijače".

"Vjerni navijači" donose klubu oko 5-6 hiljada po tekmi, a "derbi navijači" još 15 hiljada. Tako da kada sljedeći put zatjerate nekog u qurac, razmislite i o tome...
25 vjerni navijaca imamo po 1200km cirka 30000milja maraka godisnje na rate jedan dobro popunjen zapad to prepisa za jedno kolo,pa ti ne ulozi u ekipu i ne budi u vrhu i ne mami publiku a to je najveci kes trenutno.
Uredu odbl racun i sve to ali moglo se malo ulozit jos u ekipu et sami kazu prihodovali vec milion sto su mislili za citavu godinu.
12. igrači daju po 1200 KM, a "vjerni navijači" po 600 KM.

Međutim, ja sam sada mislio pod ovim "vjerni navijači" na ljude koji dolaze redovno na utakmice, a takvih je oko 1000 ljudi...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 19 avg 2023, 22:41

Iskreno bod nisu ni zaslužili,ali mi je drago samo radi onih ljudi što su došli na ispunjenom ipak zapadu tek sam vidio kad je Zenit prenosio kolko je ljudi doslo i po kisi i oluji, ostalo meni je kao poraz.Nažalost pola igrača je dostiglo vrhunac i dalje ne može od ovoga, pa ovo je kao da je neki klub ušao iz Premier lige BiH u Bundesligu, očito se to vidi jer više od pola igrača je max. DLC
Fizički dosta slabi padaju ko kruške, Međuseljac nema snage za šut a kamoli za guranje, Arnautovic, Durmiš isto.

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 19 avg 2023, 22:42

Čestitke ekipi,treba puno iskustva da se hrve u ovoj ligi. Ekipa je mlada i mislim da će iz dana u dan rasti.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6384
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 19 avg 2023, 22:42

HarisZe je napisao/la:
19 avg 2023, 22:39
Samo su 3 boda falila da ovo bude bas ono savrseno, malo nas je kisa zezala ali sta je tu je. Rastemo ljudi iz dana u dan, niz utakmica bez poraza se nastavlja, sponzori rastu, blizi smo cilju iz dana u dan a to je stabilan Celik. Pa cak smo i himnu uspjeli otpjevat zajedno ( i tu je napredak) 😀
Nemoj te odmah nakon jedne lose da pisemo 15 stranica, bice bolje u to nema sumnje imajte strpljenja. Fali jedan vezista dobar sa iskistvom to je ocigledno, Saric mi se svidio jer se odmah nesto povelo desavat. Odlican potez Duvnjaka sa Isakom, Sivac dobar, ima brzinu, prodor i jak je u duelima, mora samo malo poradit na centarsutu, vazda ili je kratka ili balon. Horic nase najbolje pojacanje. Sve u svemu ja zadovoljan i jedva cekam sljedecu tekmu
Ne moramo mi ništa pisat.
Buduća posjeta će pokazat sva, a bojim se da će bit kriminalna.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 19 avg 2023, 22:46

romeo je napisao/la:
19 avg 2023, 22:36
Nisu igrali kao picke. Igrali su kako znaju i umiju.

To sto je nama neko mjerilo Kanton gdje si igrao sa skolarcima i amaterima, druga je prica.
Ovo je ozbiljnije hloptanje i Bgmi ce svega biti.
Tako je.Ovdje se ipak radi o kvaliteti.Realno uprava radi dobro, ali ruku na srce sa pojačanjima se totalno fula uzastopno.Pola ekipe na sezoni dođe nakom pola pola sezone isti odu.

Convicts
Postovi: 3229
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 19 avg 2023, 22:49

Klub će biti dobro kažnjen. Ubacivalo se svašta na teren + pirotehnika.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5496
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 19 avg 2023, 22:52

Truhlo je napisao/la:
18 avg 2023, 09:50
Sutra 4000 tj oko 2000 prodanih ulaznica i 2000 djece, zenturaca i rutonja bez ulaznice. Kurbegovic u izvjestaju ce napisati 5000.
Delegat napisao realno 4 milje :kafa: a Kurbegovic kao sto sam i rekao, pisat ce peticu :mrgreen:

Polako ljudi, prosle godine ista prica nakon Bosne i Borca kuci. Treba ovoj ekipi 5, 6 utakmica da udje u ritam. Na momente je fino izgledalo kada su spustili loptu na zemlju i kombinirali. Jedan kvalitetan centralni veznjak bi bas bas dobro dosao. Tabakovic, Skols i Zuna ce tesko iznjeti ovu polusezonu. Uz njih jos Begic junior, tanko je to.

Kako god svi u Kakanj :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 19 avg 2023, 22:53

JonSnow je napisao/la:
19 avg 2023, 22:42
HarisZe je napisao/la:
19 avg 2023, 22:39
Samo su 3 boda falila da ovo bude bas ono savrseno, malo nas je kisa zezala ali sta je tu je. Rastemo ljudi iz dana u dan, niz utakmica bez poraza se nastavlja, sponzori rastu, blizi smo cilju iz dana u dan a to je stabilan Celik. Pa cak smo i himnu uspjeli otpjevat zajedno ( i tu je napredak) 😀
Nemoj te odmah nakon jedne lose da pisemo 15 stranica, bice bolje u to nema sumnje imajte strpljenja. Fali jedan vezista dobar sa iskistvom to je ocigledno, Saric mi se svidio jer se odmah nesto povelo desavat. Odlican potez Duvnjaka sa Isakom, Sivac dobar, ima brzinu, prodor i jak je u duelima, mora samo malo poradit na centarsutu, vazda ili je kratka ili balon. Horic nase najbolje pojacanje. Sve u svemu ja zadovoljan i jedva cekam sljedecu tekmu
Ne moramo mi ništa pisat.
Buduća posjeta će pokazat sva, a bojim se da će bit kriminalna.
Kontam te i slazem se da ce rezultati diktirati posjetu nazalost ali kartu treba kupit pa ako nista radi uprave koja radi lavovski posao.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6052
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 avg 2023, 22:54

Uprava se ne miješa u dovođenje pojačanja. Čak se izašlo u susret, pa je na kraju doveden i Mašić i još ovaj Pehilj.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 19 avg 2023, 22:55

Convicts je napisao/la:
19 avg 2023, 22:49
Klub će biti dobro kažnjen. Ubacivalo se svašta na teren + pirotehnika.
Ja pojo prste u kuci, a da oni ne bacaju.Radnik a bogami i naši su se igrali sa živcima ljudi na tribini, mada opet ne opravdavam to, treba prihvatiti realnost da smo max. sredina tabele i to je to, ne sekirat se više i pomirit se s tim.U svaku utakmicu uči kao da ni jednu nismo favoriti.

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 19 avg 2023, 22:56

HarisZe je napisao/la:
19 avg 2023, 22:39
Samo su 3 boda falila da ovo bude bas ono savrseno, malo nas je kisa zezala ali sta je tu je. Rastemo ljudi iz dana u dan, niz utakmica bez poraza se nastavlja, sponzori rastu, blizi smo cilju iz dana u dan a to je stabilan Celik. Pa cak smo i himnu uspjeli otpjevat zajedno ( i tu je napredak) 😀
Nemoj te odmah nakon jedne lose da pisemo 15 stranica, bice bolje u to nema sumnje imajte strpljenja. Fali jedan vezista dobar sa iskistvom to je ocigledno, Saric mi se svidio jer se odmah nesto povelo desavat. Odlican potez Duvnjaka sa Isakom, Sivac dobar, ima brzinu, prodor i jak je u duelima, mora samo malo poradit na centarsutu, vazda ili je kratka ili balon. Horic nase najbolje pojacanje. Sve u svemu ja zadovoljan i jedva cekam sljedecu tekmu
To je to , samo jako i potpuna podrska za klub , za upravu , igrače …. Da je bilo dobro , pa i nije , ali bit će !!!
Čelik do bagro

convict35
Postovi: 390
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 19 avg 2023, 22:56

Pasha je napisao/la:
19 avg 2023, 22:41
convict35 je napisao/la:
19 avg 2023, 22:24
Pasha je napisao/la:
19 avg 2023, 21:43
Jbg. ko i svaki put kad se raja naloži, slijedi neki šamar...

Proigrat će ekipa, ali valja opet vraćati te "derbi navijače".

"Vjerni navijači" donose klubu oko 5-6 hiljada po tekmi, a "derbi navijači" još 15 hiljada. Tako da kada sljedeći put zatjerate nekog u qurac, razmislite i o tome...
25 vjerni navijaca imamo po 1200km cirka 30000milja maraka godisnje na rate jedan dobro popunjen zapad to prepisa za jedno kolo,pa ti ne ulozi u ekipu i ne budi u vrhu i ne mami publiku a to je najveci kes trenutno.
Uredu odbl racun i sve to ali moglo se malo ulozit jos u ekipu et sami kazu prihodovali vec milion sto su mislili za citavu godinu.
12. igrači daju po 1200 KM, a "vjerni navijači" po 600 KM.

Međutim, ja sam sada mislio pod ovim "vjerni navijači" na ljude koji dolaze redovno na utakmice, a takvih je oko 1000 ljudi...
Sad sam bolje procitao a mislio sam na 12 igrac jbg haha ali shvati si sta sam htio reci, publika moze da bude daleko najaci sponzor ali ovako kao sto kazes 1000 sigurni i to je to

zona072
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 19 avg 2023, 23:04

A dobro, fina dobrodošlica u viši rang. Po onoj staroj ne pada snijeg da prekrije brijeg.....
Jedine čestitke su zaslužili Robijaši na jugu i Radnik. Publika na zapadu sa ovim bacanjem i gađanjem bez nekog aman razloga je fuj. Ali generealno za to bacanje je kriv organizator utakmice to jest uprava. Čim je broj publike veći od hiljadu na zapadu, uprava ima propuste u organizaciji. Bacanje pive u limenci može nekoga ozbiljno povrijediti, i tome nije mjesto na utakmici.
Robijaši svaka čast još jednom ste pokazali da vi nosite i predstavljate klub, koreografija je odlična kao i navijanje.
Na kraju Radniku čestitke, odigrali muški i zaslužili najmanje bod, možda se pretjeralo sa pritiskom sa tribina mislim da nisu zaslužili takav odnos.
Generalno publika(zapad) i igrači Čelika po ko zna koji put će otjerati popriličan broj ljudi koji se ponadao da je došlo do neke promjene.
Suma sumarum prva dva kola, moja predviđanja su donji dio tabele, šteta.

Convicts
Postovi: 3229
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 19 avg 2023, 23:06

Celicni je napisao/la:
19 avg 2023, 22:55
Convicts je napisao/la:
19 avg 2023, 22:49
Klub će biti dobro kažnjen. Ubacivalo se svašta na teren + pirotehnika.
Ja pojo prste u kuci, a da oni ne bacaju.Radnik a bogami i naši su se igrali sa živcima ljudi na tribini, mada opet ne opravdavam to, treba prihvatiti realnost da smo max. sredina tabele i to je to, ne sekirat se više i pomirit se s tim.U svaku utakmicu uči kao da ni jednu nismo favoriti.
Igrači Radnika se valjaju pola sata po terenu + trener njihov nas provocirao
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

almir2018
Postovi: 2264
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 19 avg 2023, 23:07

Ja ne mogu prvo pol.da komentarišem jer mi je strasno kocila moja tv da li je i kod ostalih sto su preko neta gledali nezz
Sto se tice drugog poluvremena Sivac i Arnautovic su mi se najbolji pokazali naravno uz Horu i Isaka
Mada svi zaboravljamo par sjajnih intervencija Durme on nas je iskreno ostavio u životu
Ali generalno losa iskreno igra da smo i izgubili ne ni bilo neposteno
I večeras se vidjelo da fali jedan dobar veznjak da zna slati lopte u napad jer sve nam idu napadi preko bekova
A vi koji kažete trebalo uložiti u ekipu to očekujte naredne sezone jer mi ipak imamo još 400 hiljade vratit dugova to izgleda zaboravljate ubrzo ce fin.izvjestaj za pola god vidjet ce te sta mi jos moramo vratiti polako ljudi
Još jedna stvar sjećate li se prošle godine početka sezone i poraza protiv Bosne
U nas je uvijek problem početak sezone dok se uigramo polako ljudi biti će ovo dobro sve akobogda
Sredina tabele ove sezone I top ce biti

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 19 avg 2023, 23:16

Neporaženi, idemo dalje! :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
phillies
Postovi: 2698
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 19 avg 2023, 23:20

Jedino dobro na utakmici je da smo himnu otpjevali najbolje do sad.

"Navukli" smo krila i bekova za tri ekipe, a jedan centarsut Radnika (iz kojeg su dali gol) je bolji nego 15 nasih. Sredina se trudila koliko toliko, ali jos pure treba i Aliju i Tabaku da nesto urade na ovom nivou.
Nismo imali prilika cijelu utakmicu, sve se nesto kruzilo, pokusavalo, nekako stihijski i bez konkretne ideje.
Igra Radnika je ono sto nas ocekuje u ovoj ligi na Biliom Polju, svaka ce utakmica biti kao sto je bila protiv Bosne (V) prosle sezone. Nikoga mi necemo dobijati sa razlikom, svaka ce tekma biti patnja, pa cek i sa ekipama koje sada lose igraju.
Treba nam igrac sredine terena, neko ko zna sa loptom, ko ce znati podvaliti napadacima i staviti ih u izgledne prilike. A za to trebaju novci, koje mi trenutno nemamo. Zato, krpicemo se mi sa ovim sto imamo, pa kako nam bude.

Samo jos nesto o publici na zapadnoj tribini. Treba staviti 15 a ne 7 maraka kartu. Kad cemo vise nauciti da smece ne bacamo na teren, nadajuci se da cemo ga pogoditi i tako zivotno ugroziti? I sta sad Celik treba dati svu zaradu od ove utakmice, zato sto se nama nadigao pa mi drcno iz mase gadjamo da povrijedimo nekog. Yebo ti nas kao publiku.
Ne kazem da trebamo biti becka skola, ali brate ne trebamo ni horda biti. Jedino zbog ovog zalim sto vise nije DLC, sto nije na stadionu 1500 ljudi i sve laganini.
Obezbjedjenje na ulazu treba poceti prekopavati ljude.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.