FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
40
21%
Husref Musemić
45
24%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
100
52%
 
Ukupno glasova: 191

Samozdravlje
Postovi: 7793
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 sep 2023, 13:36

BordoBBoja je napisao/la:
02 sep 2023, 13:01
Samozdravlje je napisao/la:
02 sep 2023, 12:27
Ogromno "Hvala" gospodinu Mirvicu, neograničeno povjerenje u SŠ, ali mi nije jasno kako ne možemo držati ritam duže od 45' , a Dal odigra cijelu utakmicu u zahtjevnijoj ligi. Prošli pripreme zajedno. I još nesto:
Izmjene (5) ne donose boljitak, ne osvjezavaju igru , iako su svi podjednakog kvaliteta. Primjer:
Francis mjenjaju Hamzu u Tuzli, nikakav napredak i svježina u igri. Isto tako i obratno Hamza mjenjaju Francisa (Torpedo) i nakakve svježine i boljitka.
Imamo širok roster i igrači koji ulaze trebaju davati više, ne upirem prstom ni u jednog igraca, ali kad već imamo širinu onda bi oni koji ulaze trebali više pokazati. Čini mi se da je do igrača, valjda nezagrijani ili sta ?
To zahvali svojim mahalcima iz bivseg nestrucnog staba

Seljacicu iz novogradnje(kao sto sam i sam :urnebes: ) kada spominješ sarajevsku Mahalu ustani na noge. Rodjen i 66 god. živim u Sarajevu, na moju veliku žalost nisam osjetio pravu sarajevsku Mahalu. Komsiluk da, ali Mahalu nažalost ne. Žena mi sa Hrida i kad priča o Mahali, najezim se od sevdaha :bih:
To što su zloće i zlonamjerni ljudi iskonstruisali izraz "mahalasi" u pogrdno kontekstu je iz čiste zlobe prema Sarajevu.
Pogledaj film "Kod amidze Idriza " i samo će ti se kazati. O stručnom ili nestrucnim SŠ , drugom prilikom.

Dobri nas BBB ili BB.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5921
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 sep 2023, 13:43

Rozman je izjavio da ce reprezentativnu pauzu iskoristit u 2 etape, prva sedmica kondicija druga uigravanje i osvjezavanje..

Ovo sto je SAMOZDRAVLJE zapazio (rekao) ja sam ti komentarisao poske veleza. Razumijem da Seferovic/Mirza su odradili lose pripreme, al posteno receno 5 izmjena 50% ekipe imas pravo izmjenit, fala bogu NEMA nijedne povrede, roster je poprilicno sirok, sudjenje fer dosad tereni dobri na sve 4 utakmice, nismo igrali nijednu utakmicu subita srijeda..Rozman je tu vec 1,5 mjesec..

Podrzavam i vjerujem Rozmanu, i sigurno on zna najbolje i nadam se da je uvidio zasto je to i da ima plan kako to popravit..

Al po mom nekom Amaterskom razmisljanju, logican tok bi bio posle 2 treninga pogledat CATAPULT (kao sto je uradio) kad je vidio da je sprema losa ili nije na zavidnom nivou dovest 3-4 igraca iz Damzela, ili prilagodit formaciju taktiku sa manje trcanja.. Nerazumijem da se opredjelio sa golfom 7 micom cije rezervar pun loz ulja hoce da se trka.. zar nije logicno u prvu maks drugu sto njeznije samo da te nprebaci sa A tacke na B i tako vozat dok nepotrosis to gorivo i nenaspes cistu naftu..

Takodje 7 mjeseci ako treba da trpimo 30 min igre trpicemo np al nemozemo nakon 3-4 mjeseca opet mirzu seferovica krivit

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 02 sep 2023, 13:44

Samozdravlje je napisao/la:
02 sep 2023, 13:36
BordoBBoja je napisao/la:
02 sep 2023, 13:01
Samozdravlje je napisao/la:
02 sep 2023, 12:27
Ogromno "Hvala" gospodinu Mirvicu, neograničeno povjerenje u SŠ, ali mi nije jasno kako ne možemo držati ritam duže od 45' , a Dal odigra cijelu utakmicu u zahtjevnijoj ligi. Prošli pripreme zajedno. I još nesto:
Izmjene (5) ne donose boljitak, ne osvjezavaju igru , iako su svi podjednakog kvaliteta. Primjer:
Francis mjenjaju Hamzu u Tuzli, nikakav napredak i svježina u igri. Isto tako i obratno Hamza mjenjaju Francisa (Torpedo) i nakakve svježine i boljitka.
Imamo širok roster i igrači koji ulaze trebaju davati više, ne upirem prstom ni u jednog igraca, ali kad već imamo širinu onda bi oni koji ulaze trebali više pokazati. Čini mi se da je do igrača, valjda nezagrijani ili sta ?
To zahvali svojim mahalcima iz bivseg nestrucnog staba

Seljacicu iz novogradnje(kao sto sam i sam :urnebes: ) kada spominješ sarajevsku Mahalu ustani na noge. Rodjen i 66 god. živim u Sarajevu, na moju veliku žalost nisam osjetio pravu sarajevsku Mahalu. Komsiluk da, ali Mahalu nažalost ne. Žena mi sa Hrida i kad priča o Mahali, najezim se od sevdaha :bih:
To što su zloće i zlonamjerni ljudi iskonstruisali izraz "mahalasi" u pogrdno kontekstu je iz čiste zlobe prema Sarajevu.
Pogledaj film "Kod amidze Idriza " i samo će ti se kazati. O stručnom ili nestrucnim SŠ , drugom prilikom.

Dobri nas BBB ili BB.
Zbog bagre mahalasa, a ti dobro znas koji su, ne pravi se mutav, smo tu gdje jesmo

Avatar
napoleon72
Postovi: 5357
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 02 sep 2023, 13:44

H8Z7 je napisao/la:
02 sep 2023, 13:33
Šahinović
Beganović - Soldo - Aničić - Duraković
Zeljković
Buljubašić - Vrančić
Avramovski
Hamza - Renan
:kafa:
Wingless wonders :kafa:
Volio bih iskreno da probamo nesta slicno. Napunis vezu i imas totalnu kontrolu sredine. Jest da bi bekovi pomrli al ova dvojica su nam svakako prespremni, Durakovic svakako od Ziljkica nema neku pomoc, a tek od Penarande pogotovo ne bi imao. Gore dva spica. Jbg, ako ne ide uvijek se Hamza moze vratit desno a lijevo ubacit Penu/Hasica i ides standardno
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Uinatsvima
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 mar 2023, 13:12
Lokacija: Hz Ap
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uinatsvima » 02 sep 2023, 13:47

holyman je napisao/la:
02 sep 2023, 12:58
Bit će zanimljivo vidjeti kako je rozman spremio ekipu protiv bunkera
Nesto mislim da nece gosk igrati neki bunker, mozda dok traje nas početni pritisak ali sad su se svi protiv nas okurazili i gledaju šansu da se na nama dokazuju
NO FEAR

Avatar
GangEvil
Postovi: 944
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 02 sep 2023, 13:52

Belegija je napisao/la:
02 sep 2023, 13:45
Bice tesko bez nasega najboljega igraca. Bod bi bio kao pobjeda
Ako nam je on najbolji igrač, bolje da se ugasimo.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4639
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 02 sep 2023, 13:53

napoleon72 je napisao/la:
02 sep 2023, 13:44
H8Z7 je napisao/la:
02 sep 2023, 13:33
Šahinović
Beganović - Soldo - Aničić - Duraković
Zeljković
Buljubašić - Vrančić
Avramovski
Hamza - Renan
:kafa:
Wingless wonders :kafa:
Volio bih iskreno da probamo nesta slicno. Napunis vezu i imas totalnu kontrolu sredine. Jest da bi bekovi pomrli al ova dvojica su nam svakako prespremni, Durakovic svakako od Ziljkica nema neku pomoc, a tek od Penarande pogotovo ne bi imao. Gore dva spica. Jbg, ako ne ide uvijek se Hamza moze vratit desno a lijevo ubacit Penu/Hasica i ides standardno
Velež je igrao 4231 protiv njih i sve što su radili jesu centaršutevi, ovako bih probao da Hamza šuta, a Avramovski da pokoju lootu podvali Renanu. Mislim da bi Gošk bio potpuno šokiran sa ovakvim pristupom. A ako bekovi ne budu mogli više odmah imaš rezervu za njih, sa klupe Hasić umjesto Daniela, Pena umjesto Hamze, Edin umjesto Maria i gotovo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Samozdravlje
Postovi: 7793
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 sep 2023, 13:55

BordoBBoja je napisao/la:
02 sep 2023, 13:44
Samozdravlje je napisao/la:
02 sep 2023, 13:36
BordoBBoja je napisao/la:
02 sep 2023, 13:01


To zahvali svojim mahalcima iz bivseg nestrucnog staba

Seljacicu iz novogradnje(kao sto sam i sam :urnebes: ) kada spominješ sarajevsku Mahalu ustani na noge. Rodjen i 66 god. živim u Sarajevu, na moju veliku žalost nisam osjetio pravu sarajevsku Mahalu. Komsiluk da, ali Mahalu nažalost ne. Žena mi sa Hrida i kad priča o Mahali, najezim se od sevdaha :bih:
To što su zloće i zlonamjerni ljudi iskonstruisali izraz "mahalasi" u pogrdno kontekstu je iz čiste zlobe prema Sarajevu.
Pogledaj film "Kod amidze Idriza " i samo će ti se kazati. O stručnom ili nestrucnim SŠ , drugom prilikom.

Dobri nas BBB ili BB.
Zbog bagre mahalasa, a ti dobro znas koji su, ne pravi se mutav, smo tu gdje jesmo
SABRA, E.HADZIC, pa i HUSREF svi rodjeni na Vratniku, Mejtasu,Bistriku...
Haj vozdra BBB ili BB
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

keli
Postovi: 2892
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 02 sep 2023, 13:56

Belegija je napisao/la:
02 sep 2023, 13:45
Bice tesko bez nasega najboljega igraca. Bod bi bio kao pobjeda
Jucer pises svi keca na gosk da igraju, danas bod kao pobjeda ajde pali plavi klosaru

Zeko87
Postovi: 2292
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 02 sep 2023, 14:00

Nas se u zadnje tri sezone niko ne boji, posebno na svom terenu. Velež se prvi prepao na Koševu i kao takav nam dvije prečke zdrma.
Ne moramo ni mi u svakoj utakmici biti ti kao da ganjamo dva razlike od prve minute, i nama nekada treba lakši ritam pa odigrati zatvoreno 10-15 min pa 10 odigrati timski presing. Taj ritam ćemo morati koristiti pogotovo protiv jačih protivnika s kojima ćemo igrati poslije pauze.

Najgore što mi ne smijemo i ne znamo igrati zonu jer imamo taraba odbranu i sve od balona što nam uđe u šesnaest je pola gola.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
mnon46
Postovi: 3382
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 02 sep 2023, 14:05

Neće gošk igrati bunker. Prvo su najavili pobjedu, drugo premijera pod reflektorima. Stadion bi trebao biti pun, jedino ako povedu onda bunker ide.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

NajvecaRadosti
Postovi: 6519
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 02 sep 2023, 14:21

Ama kakvo kalkulisanje i bunkeri protiv pisljivog Goska
Samo jako i napadacki od prve minute rijesiti ovo 2 razlike u prvom poluvremenu i lagano u drugom.Protiv Goska,Zvijezde i Sloge ocekujem bez neki posebni instrukcija trenera da se utakmice rijesavaju na individualni kvalitet.

Kakav bod sta vam je?Pobjeda ne smije doci u pitanje!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

hz35
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 jul 2022, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz35 » 02 sep 2023, 14:25

Pobjeda danas ide, protiv Tuzle i Veleza sam pogodio rezultate :)

Danas ide 0 3 :)
Kad navečer oči sklopim, ja pjevam tebi i u snu
snagu ja ću uvijek skupit' i bodrit te na samom dnu..

Saraj'vo je život nama, ne stanica prolazna,
uz tebe smo uvijek znaj MI NE IDEMO NIKADA!

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2124
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 02 sep 2023, 14:31

Bilo kakva pobjeda, ja sam zadovoljan. Ne bih ja baš bio siguran govoreći da će biti lako.

esprit24
Postovi: 5396
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 02 sep 2023, 14:32

Mi ako se mislimo boriti za titulu sve osim danasnje pobjede je veliki kiks. Druga stvar bolji smo od Goska i sa fizickom spremom od 30 % . Frani Jelicu ne treba dozvoliti da ima sansu da nas sjecka ili da im navuce neki faul oko 16 i da kakva frljoka zavrsi u nasem golu. Izaci hladno i kutarisati ih u prvom poluvremenu. Ako udjemo u bilo kakvu nervozu i sudija ce im pomagati. Nadam se da je Mirva protiv Sloge odradio dug prema Mozzartu i da danas igramo 100%
Pravite sastave a nema Simonovog miljenika Julardzije, da ss niste malo presli :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 02 sep 2023, 14:42

1-2! Guravo, ali tri boda! Ne mozzartuj Mirvaše, da ne bi banovan s foruma bio! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 02 sep 2023, 15:10

Ovog jokera treba za banovice poslat

nedimnedo
Postovi: 51
Pridružen/a: 08 sep 2018, 16:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimnedo » 02 sep 2023, 15:24

Gdje gledati tekmu otoka/cvila/malta ?

Avatar
nofearhz
Postovi: 495
Pridružen/a: 13 sep 2022, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nofearhz » 02 sep 2023, 15:27

BordoBBoja je napisao/la:
02 sep 2023, 15:10
Ovog jokera treba za banovice poslat
Pozdrav Bordo Boja, mislim da trebas spustiti loptu. Joker ima pravo na svoje misljenje! I ja pozivam gospodina Mirvica da ne mozzartuje inace ce bit suspendovan sa foruma na 7 dana.

Avatar
nofearhz
Postovi: 495
Pridružen/a: 13 sep 2022, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nofearhz » 02 sep 2023, 15:29

nedimnedo je napisao/la:
02 sep 2023, 15:24
Gdje gledati tekmu otoka/cvila/malta ?
Pozdrav Nedime, u kaficu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anex, Burberry46, bvsic, FCUM, muhamedhulk, NisamIsmirMirvic, OzmoodPinglewood, soe i 78 gostiju.