Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 09 mar 2011, 21:13
Giallorossi je napisao/la:kada igraju Man.City i Dinamo ? imal ko stream ?
U cetvrtak tek igraju

-
Giallorossi
- Postovi: 1672
- Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
- Lokacija: Štepc City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Giallorossi » 10 mar 2011, 00:55
Goalgetter je napisao/la:Giallorossi je napisao/la:kada igraju Man.City i Dinamo ? imal ko stream ?
U cetvrtak tek igraju

znaci danas

FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥
-
dr_arsla
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 15 apr 2008, 01:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la dr_arsla » 10 mar 2011, 01:03
Pa kad moze magath sto nebi dzekson imo
-
Giallorossi
- Postovi: 1672
- Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
- Lokacija: Štepc City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Giallorossi » 10 mar 2011, 01:04
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥
-
Željovac
- Postovi: 3536
- Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
- Lokacija: Sektor B
-
Kontakt:
Post
Postao/la Željovac » 10 mar 2011, 13:09
Jeste naporni sa tim profilima više

Ima Džeko svoj lični profil na Facebooku oduvijek. I ljudi koji ga znaju, znaju i o kojem se profilu radi. Dokad mislite naglabati o ovome, bez da i promislite?!
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.
Visca el Višća!
-
mandraX
- Postovi: 16225
- Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la mandraX » 10 mar 2011, 13:22
Jel' na klupi Edin večeras?
-
tanzla
- Postovi: 2703
- Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
- Lokacija: Gondor
-
Kontakt:
Post
Postao/la tanzla » 10 mar 2011, 13:26
mandraX je napisao/la:Jel' na klupi Edin večeras?
Ne zna se jos.
Kontam da ce on i Balloteli biti starteri, dok ce se Tevez odmarati i uci po potrebi.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden
-
Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
-
Kontakt:
Post
Postao/la Probisvjet » 10 mar 2011, 14:23
Željovac je napisao/la:Jeste naporni sa tim profilima više

Ima Džeko svoj lični profil na Facebooku oduvijek. I ljudi koji ga znaju, znaju i o kojem se profilu radi. Dokad mislite naglabati o ovome, bez da i promislite?!
Ako neko zna broj telefona Edina neka mi posalje, treba mi nesto, pa da ga zamolim.

Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.
-
vOluMme
- Postovi: 488
- Pridružen/a: 31 jan 2009, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la vOluMme » 10 mar 2011, 15:07
-
Pauk
- Postovi: 1930
- Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pauk » 10 mar 2011, 15:32
Sumljam da imaju oni facebook znaci Dzeko i Balotelli, u odnosu na obicne ljude kojima je dosadno, Edin i crni Mario imaju vrlo interesantne zivote pa im facebook nije potreban da gube vrijeme.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
-
Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
-
Kontakt:
Post
Postao/la Megamon » 10 mar 2011, 15:33
Koliko ova kamera ima pixela

Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
-
Željovac
- Postovi: 3536
- Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
- Lokacija: Sektor B
-
Kontakt:
Post
Postao/la Željovac » 10 mar 2011, 15:57
Kaže Mancini da imaju 3 napadača. Joa ni ne spominje.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.
Visca el Višća!
-
tanzla
- Postovi: 2703
- Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
- Lokacija: Gondor
-
Kontakt:
Post
Postao/la tanzla » 10 mar 2011, 16:02
Željovac je napisao/la:Kaže Mancini da imaju 3 napadača. Joa ni ne spominje.
Aha, i ja sam primjetio.. Malo ruzno s njegove strane, al' ajde nije Dzeko u pitanju pa me ne zanima previse.
I stvarno superkvalitetne snimke postavljanju na zvanicni web ovi "Gradjani". Odusevljen sam.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 10 mar 2011, 16:49
Ja mislim da ce Dzeko veceras biti starter, jer Mancini treba odmoriti Balonju i Teveza, a i Dzeko je dosad jako dobro igrao u Europa Ligi.
-
Los_Blanos2
- Postovi: 2870
- Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
- Lokacija: Sanski Most
-
Kontakt:
Post
Postao/la Los_Blanos2 » 10 mar 2011, 17:04
Hoceli igrati vaceras ovaj nas pacenik u Kievu

El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.
Raul artista siempre madridista
FK Željezničar
Podrška Papetu
-
RKO
- Postovi: 1043
- Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
- Lokacija: TZ
-
Kontakt:
Post
Postao/la RKO » 10 mar 2011, 17:07
Los_Blanos2 je napisao/la:Hoceli igrati vaceras ovaj nas pacenik u Shity

Prvo nije "Shity",drugo nije pacenik,trece sastav se nezna do prije otprilike sat vremena prije pocetka utakmice,cetvrto u Google ukucaj mcfc pa pogledaj,nesikiraj se google is your friend

,peto naravno da je nas
RIP SALE VILENJAK
-
Željovac
- Postovi: 3536
- Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
- Lokacija: Sektor B
-
Kontakt:
Post
Postao/la Željovac » 10 mar 2011, 17:12
tanzla je napisao/la:Željovac je napisao/la:Kaže Mancini da imaju 3 napadača. Joa ni ne spominje.
Aha, i ja sam primjetio.. Malo ruzno s njegove strane, al' ajde nije Dzeko u pitanju pa me ne zanima previse.
Posebno je zanimljivo, jer je Jo nedavno ušao sa klupe, a Džeko presjedio cijeli susret. Pa je laik neki mogao posmisliti da ima prednost

Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.
Visca el Višća!
-
sastrane
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la sastrane » 10 mar 2011, 19:12
jel ovo Edin predplacen za presice sa Mancinijem... zna li jos neko od igraca pricat ´ovi ingleski´

-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 10 mar 2011, 19:58
Izbaceni sastavi na Uefi...Dzeko pocinje dok Tevez ovaj put odmara
http://en.uefa.com/uefaeuropaleague/mat ... ch=2003800
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoName » 10 mar 2011, 20:04
City team to play Dynamo Kiev: Hart, Richards, Lescott, Kompany, Zaba, Barry, Yaya, Kolarov, Silva, Dzeko, Balotelli
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
Trenutno korisnika/ca: 231983, adrenaline323, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, boki86, Brokula, Cwirek, darker10, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, GG3, Google [Bot], Hajdeee, HariTz, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, jasmin10, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, lakilone, MaroonBjelave, Marsal, Micron, MokraKifla, MostarReds22, NeRi_K, Paromlinac, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, smajke, StevieG8, tiketoke, Venom, visarionovich, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 440 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []