HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA
- Modricluka
- Postovi: 140
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 20:41
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Nemam nista protiv Muse tek je poceo voditi ekipu i za sada imas skor 2-2 tako da je prerano za neki sud ali kako moze npr. poceti sa ozlijedjenim Makom a dvojac Kutalija Susic su tehnicki podkovani kao Maka a o brzini da ne pricam,za Maku je najbolja pozicija u odbrani ,vezna linija je za njega opterecenje i svaka budala vidi da na njegovim linijama kretanja prostora za protivnicek ekipe ima na pretek,Maka je legenda kluba ali godine cine svoje,vezni red mora biti mlad,hitar i nezaustavljiv!
Bio zadnji ili prvi Ultrasi tvoji prestati nece jer ti sa nasa SVETINJA!
Stanje nije nikako dobro,dapace!
Stanje nije nikako dobro,dapace!
Re: HŠK Zrinjski
slazem se za vezni red,maku treba u odbranu odbrana odmah sigurnija duplo cim on dirigira
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
ajde zrinja razvali u subotuuuuu,ide dosta ultrasa
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
- Modricluka
- Postovi: 140
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 20:41
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Bit ce tesko ali markic i Ivankovic mogu zamjeniti stoperski par anicic dzidic,malo da bokovi stojkic i popovic budu agilniji nebi skodilo,vezu neka duro,selimovic,kutalija,susic,stjepanovic odigraju kvalitetno a nek onaj bili tic napokon zabije koji gol jeb... ga smotana 
Bio zadnji ili prvi Ultrasi tvoji prestati nece jer ti sa nasa SVETINJA!
Stanje nije nikako dobro,dapace!
Stanje nije nikako dobro,dapace!
Re: HŠK Zrinjski
citam u dnevnom listu,upitan maka zbog clanka oce li uopce igrat,ozlijedjen je igro protiv celika,najvjerojatnije da ce maldi milicevic igrat......a oni ocerase delica u leotar kako bi im sad dobro dosoModricluka je napisao/la:Bit ce tesko ali markic i Ivankovic mogu zamjeniti stoperski par anicic dzidic,malo da bokovi stojkic i popovic budu agilniji nebi skodilo,vezu neka duro,selimovic,kutalija,susic,stjepanovic odigraju kvalitetno a nek onaj bili tic napokon zabije koji gol jeb... ga smotana
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
1 dan i upozorenje pred dugorocniji ban!
Re: HŠK Zrinjski
sedmica
- Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
2 sedmice
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Modricluka
- Postovi: 140
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 20:41
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
2 sedmice
Bio zadnji ili prvi Ultrasi tvoji prestati nece jer ti sa nasa SVETINJA!
Stanje nije nikako dobro,dapace!
Stanje nije nikako dobro,dapace!
Re: HŠK Zrinjski
naprijed zrinjski.............idemo po pobjedu u lukavicu
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
- Ljumani_Banovici
- Postovi: 2345
- Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
- Lokacija: 75290
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
gubimo 1:0.........u lukavici,jbm ti sve
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
ajde zrinjaaaa
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
2:1 ,ajdeeeeee zrinjskiiiiiiiii ajdeeeeee
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
jao kakav penal dosudi za slaviju ,sad dobit rajvosa kuci
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
Ja kako sam cuo jos smesni je sviran za Zrinjski,a Slaviji nije cist sviran kod 2:1.Rosas7 je napisao/la:jao kakav penal dosudi za slaviju ,sad dobit rajvosa kuci
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Devil je napisao/la:Ja kako sam cuo jos smesni je sviran za Zrinjski,a Slaviji nije cist sviran kod 2:1.Rosas7 je napisao/la:jao kakav penal dosudi za slaviju ,sad dobit rajvosa kuci
To je blaga rijec
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
- molotovljev
- Postovi: 2301
- Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
- Lokacija: Sarajevo
Re: HŠK Zrinjski
eh..Suncem okupani Mostar..Zrinjski..Bijeli Brijeg..TV..
bilo vas je poprilicno u Lukavici,s obzirom na lose rezultate u zadnje vrijeme..
nadam se da ste svijesni situacije,tako da svaki naredni gubitak bod-ova znaci....
podnesite to sportski..
hajde sad,potrudite se oko org.da sve bude na nivou,ne dolazimo svaki dan..ha.ha..
FCS INSTITUCIJA
bilo vas je poprilicno u Lukavici,s obzirom na lose rezultate u zadnje vrijeme..
nadam se da ste svijesni situacije,tako da svaki naredni gubitak bod-ova znaci....
podnesite to sportski..
hajde sad,potrudite se oko org.da sve bude na nivou,ne dolazimo svaki dan..ha.ha..
FCS INSTITUCIJA
F.K.SARAJEVO
Re: HŠK Zrinjski
kn um,mi smo institucija,nadam se dobroj igrii pobjedi zrinjskog naravnomolotovljev je napisao/la:eh..Suncem okupani Mostar..Zrinjski..Bijeli Brijeg..TV..
bilo vas je poprilicno u Lukavici,s obzirom na lose rezultate u zadnje vrijeme..
nadam se da ste svijesni situacije,tako da svaki naredni gubitak bod-ova znaci....
podnesite to sportski..
hajde sad,potrudite se oko org.da sve bude na nivou,ne dolazimo svaki dan..ha.ha..
FCS INSTITUCIJA
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.