BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Kasno MEHO!
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
- akisarajevo92
- Postovi: 19202
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
evo jeleo1946 je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:23Kakav crni ofsajd, al gdje cojk posla loptuakisarajevo92 je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:21ubilo se za one kvizove "da li je ovdje pao gol ili ne"ovo bi VAR gledao, prije da nije bio ofsajd![]()

- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
hebo li vas nemanja u tu suplju glavu vasu
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Stvarno za izučavanje.
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Pa ima li nepismenijih likova od ovih što prate reprezentacijuDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:26da je hamulic bio bi gol
hebo li vas nemanja u tu suplju glavu vasu
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
❤️🖤
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Ne brukaj se, ziv bio.DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:26da je hamulic bio bi gol
hebo li vas nemanja u tu suplju glavu vasu
-
Napoleon1921
- Postovi: 773
- Pridružen/a: 23 mar 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
E CUJ CIVIC
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., ExBlueone, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GrbavicaHrammm, guillermo, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 832 gosta.









