FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

RatoborniMrmot
Postovi: 861
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 sep 2023, 18:50

Za pocetak, nabacujete na volej hulahopki i ostalim dusmanina. Sezona je uveliko pocela tako da bilo kakve promjene naseg veoma limitiranog kadra neJma.

Basic koji se ocito pogubio je najlaksa meta i zrtva, ali sta je rjesenje ?

Uprava, koja je prilicno retardirana i koja ocito ne razumije fudbal je takodjer kriva s druge strane ne zavaljuju nas dodatno i bitan momenat u cijeloj prici koji kaze kada se trazila nova uprava nakon tjeranja Nazifa i Nurke niko, ali doslovno niko nije htio da udje u klub. Odnosno htjeli su ali da pomocni bude kolateral sto je bilo neprihvatljivo.

U sustini krivi su svi redom. Uprava jer je pomislila da za nekoliko hiljada maraka u prosjeku po igracu mozemo svake godine imati konkurentnu ekipu koja se bori za Europu. Nisu macku sa praga sutnuli, a ne loptu, losa procjena, al dramaticno losa. Tjeranje ? Slazem se, samo ko dolazi umjesto navedenih ? Iskustvo mi govori da je mnogo veca mogucnost da nam dodju novi Cerici, Nazifi, Nurke, Selimovici nego neki sposobni ljudi. Da ponovim, doslovno niko nije htio da udje u klub. N i K O.

Ne perem ih,,ko im **** mater svima redom, samo pisem sta se desavalo.

Dalje, Bekric je kriv jer ocito ne hoda po BiH i ne trazi mlade igrace koji su nam jedina sansa da se iscupamo iz ****. Zasto nismo doveli Demirovica ( 18 ili 19 ) iz Buducnosti koji je igrao prvu probnu utakmicu na pocetku sezone je misterija. Brz, bek, krilo, winger. O konekcijama iz regiona je suvisno pricati,, ocito ih nema. Fula je pustanje Dzenisa i Hajdarevica i zamjene u vidu Bibera i Turururua. Pustis ljude koji bas i nisu kvalitet za Zeljeznicar, a onda dovedes jos gore igrace od navedenih. Mi se kao borimo za nesto ( nadam se da nije za opstanak ) i dovodiimo igrace sa klupe Igmana, Borca. Kontam ovi vide sto ja ne vidim, jer ono sto se vidjelo nije neka sreca. Jah Zamjene za Hodzica i Rustemovica su tragikomicne. Selekcija U21 igraca je katastrofolna, gori od goreg. Nerealno.

Za to treba da odgovara, kao i Basic koji je to sve aminovao odnosno dopustio.

S druge strane bas je tesko sklopiti ekipu za nekoliko hiljada maraka po igraca i da se boris za nesto. Jedina borba u toj prici jeste borba za opstanak sto se nazire kod nas.

Basic se izgubio i to dobro, od price hocu da igram napadacki fudbal do povlacenja pocetkom drugog poluvremena u Mostaru ko da smo Sloboda u najboljim danima. Izmjena Aco umjesto Alisona u 60 i nekoj minuti je dno dna. Zazluzen, Basicev, poraz. Na 4 gostujuce tekme napravili smo, ukupno, 3 ili 4 sanse. Tuzno. Opet, sta ocekivati od veznog reda kojim raspolazemo.

Osim pickastog povlacenja nereagovanje na ponasanje Jakovljevica je slika i prilika nase ekipe i trenerakog osoblja, picketine raspale, ko da smo Stupcanica koja je dosla u goste Dinamu. Jadovi.

Tjeranje ? Slazem se ? Koga, sta, gdje ? Nije da se bas otimaju da dodju, a mi smo vise puta dokazali da uvijek moze gore.

Jedino sto mogu napisati jeste da ne nabacujete na voleje hulahopkama i ostalim dusmanima.
Zadnja izmjena: RatoborniMrmot, dana/u 25 sep 2023, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.

perodeformero
Postovi: 838
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 25 sep 2023, 18:50

Nikom te ne damo...osim kokosarima i klosarima da te rastave na proste faktore, ogule ko jabuku i spreme u cvajtu na duze vrijeme

RatoborniMrmot
Postovi: 861
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 sep 2023, 18:58

Zaboravih da napisem, po meni, bojkota nema nego je u pitanju cisti nekvakitet. Cim je Mekic ispuhao i mi smo.

Protiv Minska smo bili u podredjenom polozaju do 75 minute, izjednacili smo na huk sa tribina i ludilo. U revansu smo imali srece sa autogolom i to protiv ekipe koja vise nema stranaca, bjelorusi su dobro grohnili u odnosu na prijasnne godine. Protiv Neftcija smo zabili 2 gola iz dvije sanse, a tamo su nas cisto dobili.

Kada su svjetla Europe prosla i kada je dosla nasa kukuruz liga Gosk, Sloga i Posusje igraju protiv nas ko sto smo mi igrali protiv Minska i Neftcija, a ovi nasi pojma nemaju.

Katastrofalan prelazni rok i losa selekcija igraca aka raga.

Alipasino
Postovi: 7931
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 25 sep 2023, 19:00

Cuj Bekric sazvao pres.Sta smo docekali.Sta je ovo sabane mrtvi.Ko si ba ti da nesto sazivao.Sta to ti imaš rec.Spasavajte klub da nebude.Sa ovo bi Hame mi malog.

Avatar
Arvid
Postovi: 17696
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arvid » 25 sep 2023, 19:07

Alipasino je napisao/la:
25 sep 2023, 19:00
Sta je ovo sabane mrtvi.
:rol: :rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 25 sep 2023, 19:07

Biće press zanimljiv :kafa:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 762
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 25 sep 2023, 19:16

LjoZee je napisao/la:
25 sep 2023, 18:11
FK Press

Nakon svih lazi i neozbiljnosti ne vidim poentu u press-u Bekrica. Ni za jednu njegovu rijec se insan ne moze uhvatiti da je istina i realno stanje. On prica, ti slusas, ali ne mozes vjerovati.
Upravo tako!
Evo godinama već!
OSTAVKE I RASKIDI UGOVORA ODMAH!

Još samo da kratko poručim ovima što nas dijele na "nas" i "njih", **** vas **** hadžija u žvalje glupe!

Vojkoo
Postovi: 88
Pridružen/a: 21 sep 2023, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vojkoo » 25 sep 2023, 19:18

AjkulaCekicarka je napisao/la:
25 sep 2023, 19:16
LjoZee je napisao/la:
25 sep 2023, 18:11
FK Press

Nakon svih lazi i neozbiljnosti ne vidim poentu u press-u Bekrica. Ni za jednu njegovu rijec se insan ne moze uhvatiti da je istina i realno stanje. On prica, ti slusas, ali ne mozes vjerovati.
Upravo tako!
Evo godinama već!
OSTAVKE I RASKIDI UGOVORA ODMAH!

Još samo da kratko poručim ovima što nas dijele na "nas" i "njih", **** vas **** hadžija u žvalje glupe!
Nemoj tako. Oni su fakultetski obrazovani i pismeni. Njih taj nivo komunikacije ne zanima.
Kakvi degenerici sve pišu na temi to je za proučavanja

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 671
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 25 sep 2023, 19:45

Arvid je napisao/la:
25 sep 2023, 19:07
Alipasino je napisao/la:
25 sep 2023, 19:00
Sta je ovo sabane mrtvi.
:rol: :rol:
Oplako sam sviju mi :tokralju: :rol:
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
dubioza144
Postovi: 1366
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 25 sep 2023, 19:48

Mi smo ekipa koja i na treningu u svim igricama zeli da pobijedi i fajterska smo ekipa :urnebes:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

sassari
Postovi: 549
Pridružen/a: 23 jan 2021, 19:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sassari » 25 sep 2023, 19:50

Ono mi saziva press, mrs ubleho mrtva

Avatar
voltron30
Postovi: 3680
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 25 sep 2023, 19:52

AjkulaCekicarka je napisao/la:
25 sep 2023, 19:16
LjoZee je napisao/la:
25 sep 2023, 18:11
FK Press

Nakon svih lazi i neozbiljnosti ne vidim poentu u press-u Bekrica. Ni za jednu njegovu rijec se insan ne moze uhvatiti da je istina i realno stanje. On prica, ti slusas, ali ne mozes vjerovati.
Upravo tako!
Evo godinama već!
OSTAVKE I RASKIDI UGOVORA ODMAH!

Još samo da kratko poručim ovima što nas dijele na "nas" i "njih", **** vas **** hadžija u žvalje glupe!
A šta misliš da nabijemo i hadžiju i Amara na ku**c više kao i njihove botove?

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3450
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 25 sep 2023, 19:54

Alipasino je napisao/la:
25 sep 2023, 19:00
Cuj Bekric sazvao pres.Sta smo docekali.Sta je ovo sabane mrtvi.Ko si ba ti da nesto sazivao.Sta to ti imaš rec.Spasavajte klub da nebude.Sa ovo bi Hame mi malog.
ODLAZIIII BEKRICUUUUU
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2399
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 25 sep 2023, 19:55

Mogu mislit na šta će to sutra ličiti..

Avatar
dubioza144
Postovi: 1366
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 25 sep 2023, 19:56

Zelim da pohvalim Turanjanina koji je sinoć odlicno stajao na terenu i koji je za 45 minuta pretrcao vise od Muftića koji je na terenu bio 90 minuta
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 762
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 25 sep 2023, 19:56

voltron30 je napisao/la:
25 sep 2023, 19:52
AjkulaCekicarka je napisao/la:
25 sep 2023, 19:16
LjoZee je napisao/la:
25 sep 2023, 18:11
FK Press

Nakon svih lazi i neozbiljnosti ne vidim poentu u press-u Bekrica. Ni za jednu njegovu rijec se insan ne moze uhvatiti da je istina i realno stanje. On prica, ti slusas, ali ne mozes vjerovati.
Upravo tako!
Evo godinama već!
OSTAVKE I RASKIDI UGOVORA ODMAH!

Još samo da kratko poručim ovima što nas dijele na "nas" i "njih", **** vas **** hadžija u žvalje glupe!
A šta misliš da nabijemo i hadžiju i Amara na ku**c više kao i njihove botove?
Sve i svakoga kome Željo služi za ostvarivanje nekih lijevih ciljeva!

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 762
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 25 sep 2023, 19:59

dubioza144 je napisao/la:
25 sep 2023, 19:56
Zelim da pohvalim Turanjanina koji je sinoć odlicno stajao na terenu i koji je za 45 minuta pretrcao vise od Muftića koji je na terenu bio 90 minuta
Pohvale i za Rustemovića i radijus šetanja!
MATER U ****!

Bojudaosinebu
Postovi: 1033
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 25 sep 2023, 20:01

Iduce sedmice press saziva Dino Pekic

sassari
Postovi: 549
Pridružen/a: 23 jan 2021, 19:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sassari » 25 sep 2023, 20:03

Bolju bi Nedo Turkovic posložio ekipu nego Bekric majke mi, i ono mi saziva nekakav press, znači nemoj mi sutra kukati o financijama ovo ono, odlazite pi.cke

Avatar
dubioza144
Postovi: 1366
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 25 sep 2023, 20:10

Treba ga pitat koliko mu Turanjanin placa za svaku minutu provedenu na terenu i da li zavisi to i od protivnika protiv kojeg nastupi
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.