Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Jašta, bojkot je, inace bi do sad vodili 1:0 da im se igra...
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Bojkot cega ?
A jel bio bojkot kad su nas pobjeđivale fudbalske velesile poput Finske, Armenije, Luxemburga, Islanda itd ?
Jel i tad mozda bio bojkot ?
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
BackSpace United
-
CantonaBIH
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
- Kontakt:
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Ljudi ovo je Portugal, ovi porazi su nam unaprijed upisani.denimb je napisao/la: ↑16 okt 2023, 21:40Ovo veceras definitivno jeste, manje me bilo sramota reprezentacije i kad smo od Moldavije na Kosevu gubili!BoixosNois1899 je napisao/la: ↑16 okt 2023, 21:32Najveća sramota u historiji reprezentacije a ovo govorimo nakon svake utakmice u ovom ciklusu tako da i to dovoljni govori.
Nasi igraci se bore, ovo je maksimum.
Samo opusteno, treba se spremiti za baraz.
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Sta ti je levatu, sto ne gledas to s druge strane? Gazda bio siguran u zaradu, extra potez. Ko ti kavez drmaKrajina1999 je napisao/la: ↑16 okt 2023, 21:34Toči li se visnja večeras za svaki gol ,vraća vam se sve ono sto ste priželjkivali Zrinjskom
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Wallahi prestao sam ovdje čitati
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Nije problem izgubit, pa čak ni s velikom razlikom, ali bit ovako razbijen s 5 komada na poluvremenu je sramotno i jadno, bez obzira na ovo tursko kopile.dinoze je napisao/la: ↑16 okt 2023, 21:43Ljudi ovo je Portugal, ovi porazi su nam unaprijed upisani.denimb je napisao/la: ↑16 okt 2023, 21:40Ovo veceras definitivno jeste, manje me bilo sramota reprezentacije i kad smo od Moldavije na Kosevu gubili!BoixosNois1899 je napisao/la: ↑16 okt 2023, 21:32Najveća sramota u historiji reprezentacije a ovo govorimo nakon svake utakmice u ovom ciklusu tako da i to dovoljni govori.
Nasi igraci se bore, ovo je maksimum.
Samo opusteno, treba se spremiti za baraz.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Lihtenštajn-BiH/BiH-Portugal (13.oktobar/16.oktobar)
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, ANamelessGhoul, Anoniman, antetokounmpo, AzRimiRzA, Bobadilla, Bordo10, CHR, Cwirek, denza, DjaniTarik, eaglebvb09, farenhajt, feniksptica, FranckRibery, Fudo, Goalgetter, Google Adsense [Bot], Helemnejse, JHam, Kljukusar, kovac, legendarnadruga, Lynx, Marsal, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PointBlank, rossonero85, Sarun, Shevko, Smaja, Soba, StevieG8, tutankamon1905, Venom, Wilshere10, Zeko87, Zglavkar i 455 gostiju.




