RK Konjuh

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 19 feb 2009, 02:35

omerović je napisao/la:U rk konjuhu neide sve po planu,izgleda :) do kraja sezone biće tu svega i svašta
a tesko ce biti, imaju problema a pokusavaju sakriti...iZGLEDA poceli su krasti...nadam se da ce ovi mladi igraci pruziti maximum i da ce mo zadrzati drugo mjesto, mada iskreno da kazem tesko....al imamo nade...

zivinice
Postovi: 6
Pridružen/a: 28 nov 2008, 01:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice » 20 feb 2009, 16:17

....sto bi football bio na prvom mestu ...kad je nasa liga predzadnja u svetu...znaci samo jedna profi liga je iza nas....a rukomet ...ipak radi BOSNE LO,KONJUHA,SLOGE ,IZVIDJACA...mi smo dobrostajeci u evro kupovima....i nikad nije lepse u gradu nego kad konjuh igra u evropi....pa cak nam je jedan valadolid dosao gde smo s njihovim igrracima do jutra slavili i sudijama...ljudi su bili odusevljeni....kad ce slaven koga dovesti...sve lopovi u klubu samo sebi grabe....u konjuhu ima lopova ali koji vole ipak konjuh...i konjuh je uvek imao tradiciju....sva zivinicka deca su trenirala rukomet i svi ga i danas znaju bolje nego football....eto i nemoj te mi vise protiv konjuha hehe pozdrav

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 20 feb 2009, 16:52

zivinice je napisao/la:....sto bi football bio na prvom mestu ...kad je nasa liga predzadnja u svetu...znaci samo jedna profi liga je iza nas....a rukomet ...ipak radi BOSNE LO,KONJUHA,SLOGE ,IZVIDJACA...mi smo dobrostajeci u evro kupovima....i nikad nije lepse u gradu nego kad konjuh igra u evropi....pa cak nam je jedan valadolid dosao gde smo s njihovim igrracima do jutra slavili i sudijama...ljudi su bili odusevljeni....kad ce slaven koga dovesti...sve lopovi u klubu samo sebi grabe....u konjuhu ima lopova ali koji vole ipak konjuh...i konjuh je uvek imao tradiciju....sva zivinicka deca su trenirala rukomet i svi ga i danas znaju bolje nego football....eto i nemoj te mi vise protiv konjuha hehe pozdrav
ma dobro fudbal je sport broj 1 u svijetu ali ja volim konjuh i volit cu i pratit cu ga uvijek...Samo nadam se da ce ova sezona biti opet uspjesna i da cemo ici u evropu, za razliku od one jedne godine kad su namjerno lose igrali jer nisu htjeli se izlagati troskovim.....A upravu si sve sto kazes.........pozz

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la hammers » 20 feb 2009, 17:57

zivinice je napisao/la:....sto bi football bio na prvom mestu ...kad je nasa liga predzadnja u svetu...znaci samo jedna profi liga je iza nas....a rukomet ...ipak radi BOSNE LO,KONJUHA,SLOGE ,IZVIDJACA...mi smo dobrostajeci u evro kupovima....i nikad nije lepse u gradu nego kad konjuh igra u evropi....pa cak nam je jedan valadolid dosao gde smo s njihovim igrracima do jutra slavili i sudijama...ljudi su bili odusevljeni....kad ce slaven koga dovesti...sve lopovi u klubu samo sebi grabe....u konjuhu ima lopova ali koji vole ipak konjuh...i konjuh je uvek imao tradiciju....sva zivinicka deca su trenirala rukomet i svi ga i danas znaju bolje nego football....eto i nemoj te mi vise protiv konjuha hehe pozdrav
Pa kako dovesti jadan kad se nema para kad opstina mater im **** smrdljivu neda felera slavenu...Dok Konjuh dobija od opstine kes zato i jeste Konjuh tu gdje jeste...A za ovo drugo cuj kradu pare,sta bolan kradu,ne pricaj gluposti,nema se odakel ukrasti,ljuudi su tu koji vole Slaven koji daju svoje pare malte ne da se konacno vise udje u ligu....E jedva cekam dan kad ce neko da pogura slaven i da se udje i ligu samo da se vise ne prica o **** konjuhu....
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 05 mar 2009, 15:50

zivinice rkk je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Hehe slobodno racunajte na poraz ;)
heheh.....a et lijepo je od vas sto se nadate pobjedi , sam mi smo za vas veca klasa, realno......Jos kad nam pristignu ovi novi igraci..................I mislim da ce biti tijesna utakmica ali mi igramo fenomenalno u gostima...Samo mi mozemo pobijediti Borba u BanjaLuci.....hehh.ipak nek vam je sa srecom.............
za klasu jaci, kako da ne :roll: :oops: :oops:
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 05 mar 2009, 20:06

RK Gradacac je napisao/la:
zivinice rkk je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Hehe slobodno racunajte na poraz ;)
heheh.....a et lijepo je od vas sto se nadate pobjedi , sam mi smo za vas veca klasa, realno......Jos kad nam pristignu ovi novi igraci..................I mislim da ce biti tijesna utakmica ali mi igramo fenomenalno u gostima...Samo mi mozemo pobijediti Borba u BanjaLuci.....hehh.ipak nek vam je sa srecom.............
za klasu jaci, kako da ne :roll: :oops: :oops:
ajde ba pobijedite jednom u 5 godina i dignete se....Moraju i nasi igraci malo odmoriti, a dovoljno su vas i pobijedjivali.....Hvala Bogu zadnjih 3-4 godinee uz Bosnu smo jedini dostojno predstavljali BiH u eurotakmicenjima, samo cinjenica da je u Zivinicama igrao jedan Valadolid, vama se to nikad ne moze desiti ni slucajno......Mi sad ulazemo u mlade igrace a na kraju sezone opet kupovina....Mislim dovoljno smo se dokazali , ne zelim vise da komentarisem, jer Gradacac je dugo bio nizeligas..............

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 06 mar 2009, 15:17

zivinice rkk je napisao/la: ajde ba pobijedite jednom u 5 godina i dignete se....Moraju i nasi igraci malo odmoriti, a dovoljno su vas i pobijedjivali.....Hvala Bogu zadnjih 3-4 godinee uz Bosnu smo jedini dostojno predstavljali BiH u eurotakmicenjima, samo cinjenica da je u Zivinicama igrao jedan Valadolid, vama se to nikad ne moze desiti ni slucajno......Mi sad ulazemo u mlade igrace a na kraju sezone opet kupovina....Mislim dovoljno smo se dokazali , ne zelim vise da komentarisem, jer Gradacac je dugo bio nizeligas..............
Ja ne govorim o predhodnim godinama nego o trenutnoj situciji.
Vama cestitam na dosadasnjim uspjesima...
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice
Postovi: 6
Pridružen/a: 28 nov 2008, 01:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice » 06 mar 2009, 15:56

ok pobjedili ste nas....ali vidjet cemo tko ce biti bolji na kraju....NK SLAVEN ce da udje u 1 ligu znas kad??? ma znas nema potrebe govorit....ja volim zivinice i sve sto je u njima ali od slavena sam davno digo ruke dzaba zivce gubit ....

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 02 jun 2009, 20:25

PRIKAZANA MOGUĆA NOVA DVORANA U ŽIVINICAMA

http://www.rkkonjuh.ba/vijesti.php?id=107

predstavljen je i promotivni spot "Zivimo zajedno s rukometom " cime se istice kandidatura nase zemlje za Svjetsko juniorsko prvenstvo....(LINK ISPOD).




Ovako je predstavljena buduća dvorana Sportskog centra u Živinicama, kapaciteta 4 000 mjesta. Naime, u kandidaturi Bosne i Hercegovine za XIII juniorsko svjetsko prvenstvo u konkurenciji smo ostali mi i Grci, s tim da je Grčka nominovala samo Solun, a BiH nekoliko gradova. Osim u Živinicama, nove dvorane bi se gradile i u Ljubuškom i u Doboju, dok bi se renovirala dvorana u Mostaru. Izbor je 6.juna 2009.godine. Držimo palčeve u slijedeću subotu...

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la imeime » 11 jul 2009, 13:55

ko je novi trener?
imperator, prodavac magle

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la hammers » 11 jul 2009, 14:01

zivinice je napisao/la:ok pobjedili ste nas....ali vidjet cemo tko ce biti bolji na kraju....NK SLAVEN ce da udje u 1 ligu znas kad??? ma znas nema potrebe govorit....ja volim zivinice i sve sto je u njima ali od slavena sam davno digo ruke dzaba zivce gubit ....
Aaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
edo_malesak
Postovi: 516
Pridružen/a: 29 apr 2009, 21:55
Lokacija: Sarajevo/Gradačac

Re: RK Konjuh

Post Postao/la edo_malesak » 11 jul 2009, 23:27

marken je napisao/la:RK Konjuh smanjio budzet.Trener Emir Junuzovic -Junuz napustio Konjuh i otisao u Lukavac posto u Lukavcu ima svoju privatnu rukometnu skolu,a Junuzovic je inace nastavnik ili profesor Geografije.
haha---ma jock stari..junuz mi je bio razrednik do neki dan...predaje u gradaccu sociologiju,logiku,filozofiju...cak mislim i demokratiju..nema veze sa geografijom on
"Taj Gradačac, ne zna čovjek kako da mu naudi, osim da ponovo u njega dođe, da ga ponovo vidi i zavoli, da nikada ne sazna zašto je to tako!" (Alija Isaković)

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la imeime » 12 jul 2009, 00:22

slijedece godine konjuh u kurcu, bez junuzovica slabiji su za 50%
imperator, prodavac magle

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la imeime » 20 jul 2009, 15:55

damir cipurkovic novi trener konjuha
imperator, prodavac magle

Eldin_86
Postovi: 2
Pridružen/a: 19 jul 2009, 14:02
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la Eldin_86 » 20 jul 2009, 18:30

mah dobro je zavrsili smo 4-ti i nije to tako ni lose s obzirom na odlaske igraca,povrede pa i kazne neke bezvezne...ali opet igramo u Evropi tako da samo mozemo puno dobiti prije svega na kvaliteti a i promociji nasega grada :P

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 18 avg 2009, 16:53

Damir Cipurković je novi trener Rukometnog kluba "Konjuh" Živinice. Naime, Cipurković kao naš bivši igrač, te trener tuzlanske "Sloboda-Solane" je dobio povjerenje Uprave Kluba da u narednoj sezoni vodi živiničke rukometaše.


Iz kluba otisli :Bjelobrkovic i Kerezovic

Dosli: golman Selman Besirevic (Lovcen-Cetinje), Aldin Mehinovic (Sloboda Solana), Zarkovic (Gradacac), Nedim Trakic (Sloboda Solana), Mujanovic (Italija).....

Rukometaši „Konjuha“ će od 9. do 11. oktobra 2009.godine nastupiti u EHF Challenge Kupu, i to kvalifikacionom turniru u okviru grupe C. Domaćin turnira je rumunjski HC „Odorheiu Secuiesc” iz istoimenog grada, a još učestvuju italijanska ekipa A.S.D. Albatro iz Sirakuze, te engleski osvajač duple krune ekipa “Great Dane HC” iz Londona. Podsjećamo da prvoplasirani i drugoplasirani nastavljaju takmičenje dalje.

Sto se tice premier lige i ove godine ocekujemo plasman medju prve 4 ekipe.....

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la imeime » 18 avg 2009, 17:56

tesko u 4 ove godine... u 6 je vec realnije
imperator, prodavac magle

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 24 avg 2009, 15:25

Prijateljske utakmice:

Konjuh Zivinice - Gorazde 35:28
Konjuh Zivinice - Sloga Doboj 32:28

u srijedu 26.08-2009 igraju Konjuh Zivinice i Bosna Visoko...

thenoke
Postovi: 15
Pridružen/a: 14 sep 2009, 16:21
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la thenoke » 14 sep 2009, 16:25

Najava utakmice drugog kola Premijer lige BiH: RK KONJUH - RK BORAC

[youtube][/youtube]

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 19 sep 2009, 23:25

thenoke je napisao/la:Najava utakmice drugog kola Premijer lige BiH: RK KONJUH - RK BORAC

[youtube][/youtube]
RK Konjuh - RK Borac 25:24

dobra utakmica, izvrsna atmosfera, vazna pobjeda..

BRAVO MOMCI !!!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.