Prva liga FBiH 2023/2024

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Unknown12
Postovi: 940
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Unknown12 » 25 okt 2023, 00:35

Bar da pišu navijači nekih klubova sa tradicijom, Jedinstvo, Zvijezda, Budućnost....
Nego ovi vječiti učesnici zonskih liga :urnebes:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
IceTea
Postovi: 2235
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la IceTea » 25 okt 2023, 00:40

jedandevetcetripet je napisao/la:
24 okt 2023, 18:28
oooo tuzlaci **** vam mrtve

Convicts je napisao/la:
24 okt 2023, 20:02

Mamu ti yebem
1:0 :tralala:

nicaze95 je napisao/la:
24 okt 2023, 21:13

pozz mamu majmune et dorinu sam ti kupio kao zahvalu

nicaze95 je napisao/la:
24 okt 2023, 22:57

**** mu oba roditelja

Nulatridva je napisao/la:
24 okt 2023, 11:06
pozz mamu i sestru,




Zenički dandaraši. Šta reći drugo.. :puke:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Cod
Postovi: 316
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Cod » 25 okt 2023, 00:41

Ovaj ledeni treba jednu stvar da zna Tusanj nema 4 tribine,tako da Fukare ne mogu nikako imati kop,jer se sa navijačima miješaju i simpatizeri.

Avatar
IceTea
Postovi: 2235
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la IceTea » 25 okt 2023, 00:43

Cod je napisao/la:
25 okt 2023, 00:41
Ovaj ledeni treba jednu stvar da zna Tusanj nema 4 tribine,tako da Fukare ne mogu nikako imati kop,jer se sa navijačima miješaju i simpatizeri.
Sjever je rezervisan za Fukare. Zapad za ostale navijače i simpatizere FK Sloboda. Ipak si ti taj koji nije informisan. :wave:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
bambus
Postovi: 2597
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la bambus » 25 okt 2023, 00:44

Jos i batine na kraju dobiju, sto bi reko REAL MADRID
LAGANINIIIII
!

Avatar
IceTea
Postovi: 2235
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la IceTea » 25 okt 2023, 00:46

bambus je napisao/la:
25 okt 2023, 00:44
Jos i batine na kraju dobiju, sto bi reko REAL MADRID
LAGANINIIIII
I jeste na nivou njega. Svaki dan sve više dokazujete. :salut:

Zato vas i cjepaju ljudi, zato ste i dobili nadimak krezavi. :salut:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
bambus
Postovi: 2597
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la bambus » 25 okt 2023, 01:01

I lagano po usima na vasem najvaznijem gostovanju.Doduse ti nisi bio.Nije tata dao
!

Avatar
IceTea
Postovi: 2235
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la IceTea » 25 okt 2023, 01:04

bambus je napisao/la:
25 okt 2023, 01:01
I lagano po usima na vasem najvaznijem gostovanju.Doduse ti nisi bio.Nije tata dao
Vrati malo postove. Kako su pojedini pisali : "Jel dolazite", "Ne smijete doći" i tako dalje, a na kraju vi niste došli. Niko sa foruma se nije pojavio. Tastatura i stream navijači. :salut:

Vidjet ćemo šta proljeće nosi. Možda vam i narastu muda. :kafa:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 okt 2023, 07:12

...raspale se fukare :urnebes: :urnebes:

slika
Celik!3,2,2.

Cod
Postovi: 316
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Cod » 25 okt 2023, 08:01

Jest rezerviran kad je na stadionu 200 ljudi,ali kad je neki derbi onda i simpatizeri budu,jer nema više tribina. Najbolja slika toga je kup utakmica Zrinjski Velez na BP kad su Ultrasi dobili sjever i dobar dio istoka gdje su navijači bili na sjeveru a simpatizeri na istoku,a na zapadu bili i simpatizeri i navijači Veleza. Ksd kažem simpatizeri mislim na osobe koje ne navijaju 90min,već na one ljude koji povremeno navijaju kao kod nas zapad.

simonknows
Postovi: 2388
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la simonknows » 25 okt 2023, 08:39

Da se mi razumijemo, niko od vas nije neki navijač, ultras, huligan ili na šta se već furate. Sve i da neko od vas bude na toj "navijačkoj" tribini, vi ste svi kolektivno, nule.

Jer pravi "onaj na šta se već furate", navijač, huligan, ultras, šta i kako već to ide ne tipka u 8 ujutru na forumu koga je bilo više, ko je koga gdje istukao, ko je gdje prošetao, postavlja slike parola itd. Niti komentariše ko je jače galamio na stadionu... E pazi pohvale, hvališ se da si glasnije galamio nego onaj iz drugog grada na drugoj tribini :roll:

Ukratko, da sumiramo, vi da ste kakvi fajteri ili šta već, dokazivali bi se na ulici a ne na forumu. Tako ja to vidim (i to za obje strane) kao neko ko ne prati iskreno ni Fukare ni Robijaše, ni nekog trećeg.

Možda jedino Manijaci da se mogu izdvojiti u čitavoj BiH, jer da bilo kojeg igrača iz lige pitaš znači li mu više u vrh glave 300 400 ljudi koji vrište ili 1500-2000 koji sjede i gledaju, svi bi rekli da im je ovo drugo važnije. Čist primjer zapad i Tušnja i BP, koji igrač Slobode/Čelika više primijeti Fukare/Robijaše, nego zapad sa par hiljada ljudi? Daj ba, 2023. godina.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 okt 2023, 09:29

Fulas poentu i ukratko pojma nemas.

Celik danas ne bi postojao da nije bilo Robijasa, tako da ta prica da li je bitnije ovo ili ono pada u vodu. A i s druge strane, pogledaj intervjue nasih igraca i koliko puta spomenu Robijase. Nije ta podrska samo na domacem terenu vec i na gostujucem gdje ti domacin spominje od do, a ti uz sebe imas 100-200-300 ljudi koji te dizu i guraju.

A u pravu si, nije IceTea neki navijac, mada u toj grupi i nema navijaca. Sto se tice Celikovih navijaca, na forumu ih pise nekoliko, tako da jos jednom fulas.
Celik!3,2,2.

simonknows
Postovi: 2388
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la simonknows » 25 okt 2023, 09:57

AllGunsBlazing je napisao/la:
25 okt 2023, 09:29
Fulas poentu i ukratko pojma nemas.

Celik danas ne bi postojao da nije bilo Robijasa, tako da ta prica da li je bitnije ovo ili ono pada u vodu. A i s druge strane, pogledaj intervjue nasih igraca i koliko puta spomenu Robijase. Nije ta podrska samo na domacem terenu vec i na gostujucem gdje ti domacin spominje od do, a ti uz sebe imas 100-200-300 ljudi koji te dizu i guraju.

A u pravu si, nije IceTea neki navijac, mada u toj grupi i nema navijaca. Sto se tice Celikovih navijaca, na forumu ih pise nekoliko, tako da jos jednom fulas.
Kakav lik :rol:
Pa šta očekuješ da kažu? Robijaši nam ne znače ništa, samo zapad?

Na gostovanjima u ovoj ligi gdje je domaćina 150-200 razliku pravi i 20 Fukara, tako da ti i to ne pije vode, vidio bih razliku da napravite recimo na Grbavici, jer po tebi isto je Maglaj i Sarajevo, de ba.

A ti da si šta jači, veći, opasniji navijač od IceTea, dogovorio bi se s njim i naduhao ga negdje, a ne ovdje rasprave tipa "moj tata jači od tvog tate".
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 okt 2023, 10:28

Kad je trebalo, Robijasi su pravili razliku i na Grbavici. Treba li da postavljam videe o tome?

Kazem ti, konkretno su Robijasi spasili Celik od gasenja uz podrsku simpatizera. Omalovazavati ili umanjivati njihovu snagu i ulogu je smijesno. Za druge me boli neka stvar, da li oni vrijede ili ne, ali znam da Robijasi vrijede i da su se vise puta pokazivali kada je bilo i najteze.

Prosipas se bezveze. Ako nisi dio toga ili te to ne zanima, zasto komentarises? Medjutim, to ne moze umanjiti ulogu koju navijaci (pravi, a ne ovo fukare) imaju na svoj klub.

I uopste nisam pisao o sebi, nego imas drugih likova koji pisu ovdje, a pravi su navijaci i redovni su na utakmicama. Tako da si se i u tu prosuo.
Celik!3,2,2.

Avatar
IceTea
Postovi: 2235
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la IceTea » 25 okt 2023, 10:56

simonknows je napisao/la:
25 okt 2023, 08:39
Da se mi razumijemo, niko od vas nije neki navijač, ultras, huligan ili na šta se već furate. Sve i da neko od vas bude na toj "navijačkoj" tribini, vi ste svi kolektivno, nule.

Jer pravi "onaj na šta se već furate", navijač, huligan, ultras, šta i kako već to ide ne tipka u 8 ujutru na forumu koga je bilo više, ko je koga gdje istukao, ko je gdje prošetao, postavlja slike parola itd. Niti komentariše ko je jače galamio na stadionu... E pazi pohvale, hvališ se da si glasnije galamio nego onaj iz drugog grada na drugoj tribini :roll:

Ukratko, da sumiramo, vi da ste kakvi fajteri ili šta već, dokazivali bi se na ulici a ne na forumu. Tako ja to vidim (i to za obje strane) kao neko ko ne prati iskreno ni Fukare ni Robijaše, ni nekog trećeg.

Možda jedino Manijaci da se mogu izdvojiti u čitavoj BiH, jer da bilo kojeg igrača iz lige pitaš znači li mu više u vrh glave 300 400 ljudi koji vrište ili 1500-2000 koji sjede i gledaju, svi bi rekli da im je ovo drugo važnije. Čist primjer zapad i Tušnja i BP, koji igrač Slobode/Čelika više primijeti Fukare/Robijaše, nego zapad sa par hiljada ljudi? Daj ba, 2023. godina.
Mješaš kruške i jabuke Simone. Lijepo je kad je posjeta tu i kad je stadion ispunjen do kraja, zbog samog štimunga i naboja, ali pravi navijači, ultrasi, oni koji navijaju i deru glas svaku utakmicu ti daju vjetar u leđa, to ti može svaki igrač potvrdit. Bez njih ništa, taman da ih 20 dođe, oni te dižu kroz utakmicu i pružaju podršku. Ne očekuju ni igrači od košpičara da će ustat svi u glas i navijati. Vidio si poslije poraza ko je zvao igrače i pružio im podršku. :thumbup:

Što se nas sa foruma tiče, to je druga priča. Sa obje strane imaš ljude koji su nekad bili u kopu. Smijem se kladiti da i na našoj i na njihovoj temi ima takvih ljudi. Sad kad realno pogledaš brojku, niko nije u tim kopovima sa pravim navijačima već svi prate utakmice sa običnom rajom na tribinama gdje oni sjede. Prvi ja. I uz svo dužno poštovanje prema tebi, nisi ti baš kompetentan niti relevantan za ovakve rasprave o navijačima. Ti si koliko vidim više na nekom nivou insajderskom, imaš jake veze u i oko kluba, uglavnom što hoću da kažem da nisi na toj navijačkoj sceni ni bio nikad. Pošto svi tebe poštujemo kao dobrog forumaša, poštuj i ti nas. Ne može mi ba druže niko ništa reći, propustim dva gostovanja u čitavoj ligi i jednu domaću tekmu. To što nisam u kopu je moj problem, ali imam jake razloge za to. Ako bude prilike i potrebe, vratit ću se i ja, kao i većina Tuzlaka. Za sad je tako kako je. Barem pratim svoj klub, kupujem karte, rekvizite, dresove itd.
AllGunsBlazing je napisao/la:
25 okt 2023, 09:29
Fulas poentu i ukratko pojma nemas.

Celik danas ne bi postojao da nije bilo Robijasa, tako da ta prica da li je bitnije ovo ili ono pada u vodu. A i s druge strane, pogledaj intervjue nasih igraca i koliko puta spomenu Robijase. Nije ta podrska samo na domacem terenu vec i na gostujucem gdje ti domacin spominje od do, a ti uz sebe imas 100-200-300 ljudi koji te dizu i guraju.

A u pravu si, nije IceTea neki navijac, mada u toj grupi i nema navijaca. Sto se tice Celikovih navijaca, na forumu ih pise nekoliko, tako da jos jednom fulas.
Na ovo ću ti odgovoriti teška srca. Shvatam da ste mentalno zaostali i ograničeni, ali kod vas je uvijek priča ovaj ovo, onaj ono. Pojma nemate o životu, ne znate Tuzlaka nijednog, ali ste najglasniji kad treba neku priču o nama, o Slobodi. Ne znam kako vam nije crnjak pisati nešto o čemu pojma nemate. Niko od naših sa foruma koliko me sjećanje služi nije napisao situacija među Robijašima ovakva onakva, Čelik ovo Čelik ono. Mnogo više mi vas zanimamo nego vi nas.

I za tebe isto važi, ne možeš mi ti druže govoriti ko je navijač, ko nije, ni ne ideš na utakmice samim tim ni tvoje mišljenje nije relevantno ni bitno. Kao što sam gore spomenuo, dva gostovanja propuštena, jedna domaća (mislim Gradina). Pisali ste mi na temi baš ovdje, ne da mi se tražiti, na fazon jel dolazim, smijem li doći itd., @laudrop vaš neku tribinu spominjao. Napisao sam da ću doći odmah. Niko od vaših se nije više oglasio, zato što niste ni bili. Ne potenciram neku svađu tu da je trebala biti, već ste samo trebali pokazati da pratite svoj klub sa tribina, kad već ovdje provocirate, dajete sebi za pravo nekoga da prozivate. Sramota, jad, čemer. Ja mogu doći iz TZ u ZE na utakmicu, vi kojima je stadion 15min max pratite utakmicu preko streamova. I tako svaki put. Zaključak je da ovdje na forumu, među vašim, postoje možda 2 lika ukupno koja idu na utakmice Čelika. Klasični stream i tastatura navijači. Kod naših bar 80% momaka ode na Zapad da prati Slobodu. Tu je razlika. Opet kažem, ne idem sa Fukarama, ali pošteno pratim svoj klub kad god mogu, platim kartu, prevoz, kupim nešto iz fanshopa, dajem svoj doprinos. Vi se sa tim ne možete mjeriti. Skupite muda za proljeće, barem nekad. :wave:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 okt 2023, 11:32

Jedini koji je mentalno ogranicen na ovoj temi si ti. Cak se sa ostalim Tuzlacima moze lijepo pricati, bez obzira da li se slagali ili ne, samo si ti izrod.

Ako cemo konkretno o utakmicama, konstantno potezes "vi". Sta ja sad tebi trebam dokazivati da ove godine nisam propustio ni jednu utakmicu? Ne pada mi napamet da to radim. Da si razuman, dokazao bih, ali posto si ti, nema potrebe.
Celik!3,2,2.

simonknows
Postovi: 2388
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la simonknows » 25 okt 2023, 11:37

IceTea je napisao/la:
25 okt 2023, 10:56


Mješaš kruške i jabuke Simone. Lijepo je kad je posjeta tu i kad je stadion ispunjen do kraja, zbog samog štimunga i naboja, ali pravi navijači, ultrasi, oni koji navijaju i deru glas svaku utakmicu ti daju vjetar u leđa, to ti može svaki igrač potvrdit. Bez njih ništa, taman da ih 20 dođe, oni te dižu kroz utakmicu i pružaju podršku. Ne očekuju ni igrači od košpičara da će ustat svi u glas i navijati. Vidio si poslije poraza ko je zvao igrače i pružio im podršku. :thumbup:

Što se nas sa foruma tiče, to je druga priča. Sa obje strane imaš ljude koji su nekad bili u kopu. Smijem se kladiti da i na našoj i na njihovoj temi ima takvih ljudi. Sad kad realno pogledaš brojku, niko nije u tim kopovima sa pravim navijačima već svi prate utakmice sa običnom rajom na tribinama gdje oni sjede. Prvi ja. I uz svo dužno poštovanje prema tebi, nisi ti baš kompetentan niti relevantan za ovakve rasprave o navijačima. Ti si koliko vidim više na nekom nivou insajderskom, imaš jake veze u i oko kluba, uglavnom što hoću da kažem da nisi na toj navijačkoj sceni ni bio nikad. Pošto svi tebe poštujemo kao dobrog forumaša, poštuj i ti nas. Ne može mi ba druže niko ništa reći, propustim dva gostovanja u čitavoj ligi i jednu domaću tekmu. To što nisam u kopu je moj problem, ali imam jake razloge za to. Ako bude prilike i potrebe, vratit ću se i ja, kao i većina Tuzlaka. Za sad je tako kako je. Barem pratim svoj klub, kupujem karte, rekvizite, dresove itd.
Ma daleko od toga da ja ne poštujem nekog, i za te navijačke furke treba izdvojiti i vremena i para, više sam ciljao na njih i njihove priče o tim nekim sukobima, a pišu na forumu, i to kako i šta pišu, evo ti mi reci je l' misliš da je iko odavdje nekog istukao, ili da bi smio nekom nešto reći u lice od onih što su kao od brda odvaljeni? Zamisli sad huligana iz Poljske kako piše na nekom tamo forumu, jednostavno ne ide. Sigurno ima ljudi ovdje koji su u tom svijetu, ali daleko od toga o čemu oni pričaju (sukobi itd).

Ja nisam iz tog fazona i tu se slažemo, to sam odmah rekao :)

A vjeruj da ima igrača koji su mi prošle sezone ismijavali Fukare i kompletnu navijačku scenu u Bosni (osim 2 grupe možda) kad smo potegnuli priču o Fukarama i navijačima generalno. Zato i kažem, vjeruj da im više znači pun zapad nego 50 Fukara (daleko od toga opet da Fukare ne znače ništa, organizovano navijanje je ipak u kojem god broju neki drugi fazon i naboj), pa vjerujem da je isto i u drugim klubovima, jer su sve grupe s izuzetkom te 2 tu negdje trenutno.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2388
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la simonknows » 25 okt 2023, 11:41

AllGunsBlazing je napisao/la:
25 okt 2023, 10:28
Kad je trebalo, Robijasi su pravili razliku i na Grbavici. Treba li da postavljam videe o tome?

Kazem ti, konkretno su Robijasi spasili Celik od gasenja uz podrsku simpatizera. Omalovazavati ili umanjivati njihovu snagu i ulogu je smijesno. Za druge me boli neka stvar, da li oni vrijede ili ne, ali znam da Robijasi vrijede i da su se vise puta pokazivali kada je bilo i najteze.

Prosipas se bezveze. Ako nisi dio toga ili te to ne zanima, zasto komentarises? Medjutim, to ne moze umanjiti ulogu koju navijaci (pravi, a ne ovo fukare) imaju na svoj klub.

I uopste nisam pisao o sebi, nego imas drugih likova koji pisu ovdje, a pravi su navijaci i redovni su na utakmicama. Tako da si se i u tu prosuo.
Ovdje si se jedino ti kako kažeš prosuo, jer ne shvataš šta pričam. Jedno je to što napišete Robijaši su akcijom nekom spasili klub, to stoji i za to svaka čast. Ja ne spominjem uopšte navijanje, mijenjanje modela kluba, brojku ili bilo šta drugo vezano za organizovane grupe. Pričam samo i samo o tome da mi je smiješno da neko ko je nekoga išamarao, ganjao, gazio ili šta već, to spominje, potencira i širi po forumu. Pa je l'? Ja sam mišljenja da neki zaheban tip koji uđe u navijački sukob i zgazi nekog, nema taj mentalitet da piše to na forumu. To je opet moje mišljenje složili se mi ili ne. :thumbup:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 okt 2023, 11:44

Neces da vjerujes, ne moras. Pisu ovdje i ljudi u drugim grupama predstavljaju neki faktor, samo sto niko ne predstavlja svoju grupu niti treba, a da pisu, pisu.
Celik!3,2,2.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2310
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la VivaLaStella » 25 okt 2023, 12:15

ajsti na forumu
slika
ajsti na tribini
slika
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Zaključano

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []