ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
forgempp
Postovi: 6568
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 14 nov 2023, 23:43

Felixians4 je napisao/la:
14 nov 2023, 23:25
Giocco, Djokovic. Dođe tie break i onda ovaj uđe u perfekt mode, aj ti to riješi. Obuzdana prva serva plasmanon i postotkom zadnjih 15ak minuta i odmah naravno problemi za domaćeg asa.

Finals odličan, eto Tsitsipas party breaker jedino.

Mnogi se žale da je prebrzo(izmjereno 42 court index), no ovo meni dođe taman za kraj godine na Touru(sljeduje Davis Cup Finals).

Sinner Rune za prolazak će biti u svakom slučaju, a postoje šanse da prođu obojica
A kakav perfekt mode? Onaj volej koji bi smjestio tik ispod mreze u 99/100 slucajeva, 3x je Sinner pravio minibreak i opet je popustio i izgubio tiebreak.
Nevezano sta ce se desiti u ovom trecem setu, momak je luzer i mentalni patuljak. Uvijek se samounisti i pogubi u teskim situacijama.
Zato je meni licno Holger Rune drazi jer on ovo sebi ne bi dopustio, ali on nije igracki nadaren kao Sinner. Zali boze talenta.
Novak se smije cijeli set, tacno je znao i cekao taj momenat kad ce ovaj stat (kao i na Wimbu x2), uz naravno njegov klasicni clutch mode.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2333
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la CAGarfia » 15 nov 2023, 00:10

Kakve reakcije Novaka publici sunce ti ljubim :urnebes:

Avatar
Tekashi
Postovi: 16135
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Tekashi » 15 nov 2023, 00:15

Sad il nikad.

Gledaj kad prokocka ovih 4-0 :rol:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7495
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Felixians4 » 15 nov 2023, 00:22

forgempp je napisao/la:
14 nov 2023, 23:43
Felixians4 je napisao/la:
14 nov 2023, 23:25
Giocco, Djokovic. Dođe tie break i onda ovaj uđe u perfekt mode, aj ti to riješi. Obuzdana prva serva plasmanon i postotkom zadnjih 15ak minuta i odmah naravno problemi za domaćeg asa.

Finals odličan, eto Tsitsipas party breaker jedino.

Mnogi se žale da je prebrzo(izmjereno 42 court index), no ovo meni dođe taman za kraj godine na Touru(sljeduje Davis Cup Finals).

Sinner Rune za prolazak će biti u svakom slučaju, a postoje šanse da prođu obojica
A kakav perfekt mode? Onaj volej koji bi smjestio tik ispod mreze u 99/100 slucajeva, 3x je Sinner pravio minibreak i opet je popustio i izgubio tiebreak.
Nevezano sta ce se desiti u ovom trecem setu, momak je luzer i mentalni patuljak. Uvijek se samounisti i pogubi u teskim situacijama.
Zato je meni licno Holger Rune drazi jer on ovo sebi ne bi dopustio, ali on nije igracki nadaren kao Sinner. Zali boze talenta.
Novak se smije cijeli set, tacno je znao i cekao taj momenat kad ce ovaj stat (kao i na Wimbu x2), uz naravno njegov klasicni clutch mode.
priznam, aj, daleko je to bilo od nepogrešivog. i sam u sebi rekoh kad su razmijenili po 2 mini breaka "uzmeš mu 2 mini breaka i zaostaješ". ma generalno đoković kako sam i naveo, ispunio je glavni cilj, a i ovim rezultatom mislim da je osigurao polufinale.. nije bio u onom bbaš najjačem od najboljih svojih izvedbi i onda to u pravilu bude teški egal kao u mnogo mečeva s alcarazom ili medvedevom, thiemom ranije baš na finalsu u decider tb. nije bit u njem sada. no retern mu je proradio u tom periodu, bitno za reći.

Avatar
Tekashi
Postovi: 16135
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Tekashi » 15 nov 2023, 00:23

Bravo Jannik

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19292
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 15 nov 2023, 00:24

Janičeeeeeeee dragiii :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Kakav meč sunce ti poljubim, mislio sam da se zadugo neće pojavit onako kvalitetan bo3 meč kao Novaka i Alcaraza u Sinsinatiju, al evo pojavi se par mjeseci kasnije. I to sa happy endom :mrgreen:

Nemam komentara, šta su ljudi odigrali ovo je nadrealno, nadrealno totalno, aferim obojici :tokralju:

Za tenis nema zime, kao što sam već i pisao, budućnost je u ova dva mlada momka, ima da se krhaju narednih 15 godina, svi ostali su nebitni iz ove perspektive sada, nagledat ćemo se njihovih velikih mečeva i epskih borbi, kakvo rivalstvo nas čeka nismo ni svjesni.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
forgempp
Postovi: 6568
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la forgempp » 15 nov 2023, 00:24

forgempp je napisao/la:
14 nov 2023, 23:43
Felixians4 je napisao/la:
14 nov 2023, 23:25
Giocco, Djokovic. Dođe tie break i onda ovaj uđe u perfekt mode, aj ti to riješi. Obuzdana prva serva plasmanon i postotkom zadnjih 15ak minuta i odmah naravno problemi za domaćeg asa.

Finals odličan, eto Tsitsipas party breaker jedino.

Mnogi se žale da je prebrzo(izmjereno 42 court index), no ovo meni dođe taman za kraj godine na Touru(sljeduje Davis Cup Finals).

Sinner Rune za prolazak će biti u svakom slučaju, a postoje šanse da prođu obojica
A kakav perfekt mode? Onaj volej koji bi smjestio tik ispod mreze u 99/100 slucajeva, 3x je Sinner pravio minibreak i opet je popustio i izgubio tiebreak.
Nevezano sta ce se desiti u ovom trecem setu, momak je luzer i mentalni patuljak. Uvijek se samounisti i pogubi u teskim situacijama.
Zato je meni licno Holger Rune drazi jer on ovo sebi ne bi dopustio, ali on nije igracki nadaren kao Sinner. Zali boze talenta.
Novak se smije cijeli set, tacno je znao i cekao taj momenat kad ce ovaj stat (kao i na Wimbu x2), uz naravno njegov klasicni clutch mode.


Mentalna gromada Jannik! :rol: :tokralju:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2333
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la CAGarfia » 15 nov 2023, 00:27

Kakva je ovo dobrica i momčina, a tek kako je pomeo Novaka s terena. :tokralju:

Do titule idemo, ispred svojih ljudi. :salut:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19292
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 15 nov 2023, 00:30



Ovo je nenormalno šta je uspio Sinner pobijediit. Ovakav omjer vinera i grešaka, Novak na 120%, maksimalno fokusiran i naoštren, i dobiješ ga :tokralju:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Felixians4
Postovi: 7495
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Felixians4 » 15 nov 2023, 00:53

Bodi, ipak je lakše lupati winnere kad te ne omete nikakav vjetar, odskok, išta, a dosta čistih zicer situacija na ovakvoj podlozi kad loptica super hitro ide no svakako je bilo izmjena i taj ratio pokazuje, potvrđuje većino da je Novak igrao sigurno na 8,5/10 vlastitih mogućnosti i u svakom pogledu je impresivan Sin Jannik od USO naovamo u Kini i euro indoor. Tko sam ja da mu išta zadajem, no postavih neke ciljeve nakon Pekinga: da u Šangaju mu se ne ponovi Toronto/Cinci situacija i to je ispunio(Shelton i nije neki kiks, odmah mu je i uzvratio), da nastavi s takvom formom, približi se ili uše u top3 i dobije Đokovića. Skoro sve je ispunjeno i iznad očekivanja mojih.

Ejjj, a unatoč svemu i vrhunskim dvama slavjima, ako izgubi od Holgera, vjerojatno je out. No nema veze i da se dogodi.


Sem Tsitsipasu junior i senioru koji se trude ispadati šupci tu i tamo i malo češće, svima ostalima skinuti kapu i aplaudirati. Rublev će biti valjda konkurentan Carlitosu u prvom Tour clashu, a Saschu je naskidao ove godine

Avatar
Felixians4
Postovi: 7495
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Felixians4 » 15 nov 2023, 01:58



Djokovic beat Alcaraz (2x), Medvedev (2x), Sinner this year

Alcaraz beat Djokovic, Medvedev (2x), Sinner this year

Medvedev beat Djokovic, Alcaraz, Sinner (2x) this year

Sinner beat Djokovic, Alcaraz (2x), Medvedev (2x) this year

Jannik i Djoko mogu se odmjeriti i u nedjeljnom finalu pa na DC eventualno

Avatar
Pogba
Postovi: 19971
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Pogba » 15 nov 2023, 09:31

Sinner pokazuje zasto od starta ima moje simpatije ispred Alcaraza. :thumbup:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2333
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la CAGarfia » 15 nov 2023, 11:30

slika

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16883
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 15 nov 2023, 17:15

Tacno od novih moram biti na strani Sinnera hem je Talijan hem navija za Milan, tako da moracu biti njegov fan :)

Avatar
delinjo
Postovi: 24137
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 15 nov 2023, 17:20

E vidi ima ljudi koji prate tenis jos uvijek. :rol: :rol: :kafa:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Felixians4
Postovi: 7495
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Felixians4 » 15 nov 2023, 17:34

Rublev ušao s golemim očekivanjima, u prilično lijepoj formi, no bez ispaljenog metka ispao nakon 2 meča od Mede i Garfije. Drugi servis nikada neće dotjerati da ne bude zicer suparniku izgleda, a ne posjeduje svestranost. Udara jako, što kaže Garfia "udara 3-4 sata najjače bez prestanka s obje strane", no to nikad nije bilo isključivo dovoljno da se pozicioniraš na samom vrhu.

Dost kompleksno bi moglo biti za prolaz, i u ovoj grupi slična situacija. Sinner Alcaraz, Djoko Zverev bih naručio

Avatar
jestamaji
Postovi: 16587
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2023, 17:35

CAGarfia je napisao/la:
15 nov 2023, 11:30
slika
ovo znači da nole mora uzeti 2:0 inače bi se next gen mogao poigrati sa njim :mrgreen: :D

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2333
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la CAGarfia » 15 nov 2023, 20:21

Alcaraz danas je bio onaj stari. Bez greške i rutinski. Sad da vidimo meč Zvereva i Medvedeva, Zverevu je mislim pobjeda garancija da ide u polufinale. Ja navijam da sve trojica imaju po dvije pobjede i da setovi i gemovi odluče kako će se rangirati. :mrgreen:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7495
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Felixians4 » 15 nov 2023, 23:09

I svaki put kad na ovom forumu se proglasi da su Zver i Dimi u životnoj formi, lak pušing, heh. Propustio u TB suviše lakih poena Sascha i Daniil je dočekao svoje, objeručke uze i tako moja narudžba otpada, osigurao je polufinale jedini od sudionika. Prošle godine završio s 3 totalno tijesna poraza u decider tie breaku gotovo istovjetnim(2x i jest) rezultatom!

Nositeljske pozicije za AO budu li na broju 1-4 su opskrbljene trenutno četvorici najboljih.


Rafa Nadal kaže da do prije koji tjedan zaista nije bio siguran može li se vratiti, a sad tvrdi da se bliži ulazak u trenažno natjecateljski proces i da će dati ekskluzivu kome treba dati.

shminka
Postovi: 5138
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 16 nov 2023, 13:40

delinjo je napisao/la:
15 nov 2023, 17:20
E vidi ima ljudi koji prate tenis jos uvijek. :rol: :rol: :kafa:
Moj delinjo, boljeg završnog turnira se teško sjetiti, strašni mečevi na strašnom nivou, stadion ispunjen do posljednjeg mjesta, sjajna atmosfera, ma ludilo od tenisa i turnira.

Odavno tenis nije bio zanimljiviji :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.