Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
CAGarfia
- Postovi: 5857
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 20 nov 2023, 22:00
19vendetta87 je napisao/la: ↑20 nov 2023, 21:59
Ako nista, imamo boljeg desnog beka od Ukrajinaca. Ovaj Konoplia je gori i od Gazibegovica
Baš sad htio napisati.
Jes lik loš, usrao je napad jedan koji je baš obećavao.
-
al87
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 20 jan 2021, 10:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la al87 » 20 nov 2023, 22:02
Kako god, ja bi volio izbjeci Ukrajince ako ikako moze.
S ostalima bi mogli igrat.
-
DamirT
- Postovi: 30973
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 20 nov 2023, 22:03
Protiv nas ce se pretvoriti u Marcela. Kao i svaki prosjek igrac koji je igrao protiv nas
Nista novo kod nas, reklo bi se.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10287
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 20 nov 2023, 22:05
DamirT je napisao/la: ↑20 nov 2023, 22:03
Protiv nas ce se pretvoriti u Marcela. Kao i svaki prosjek igrac koji je igrao protiv nas
Nista novo kod nas, reklo bi se.
Ne sumnjam u to
P.S.ovaj sudija isti Granit Xhaka

👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
CAGarfia
- Postovi: 5857
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 20 nov 2023, 22:06
Sudakov je odličan igrač, da je nama ovakav.
-
sagitarius
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la sagitarius » 20 nov 2023, 22:09
Ne mozemo mi dobiti ukrajinu da su Dzeko i Pjanic u svom primeu
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
-
JimmyPage
- Postovi: 1758
- Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la JimmyPage » 20 nov 2023, 22:10
Ako ostane neriješeno jel idemo na Ukrajinu?
Ljudi su svemirski brod za nas
-
Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 20 nov 2023, 22:10
mi nemamo šansi protiv ukrajine ne zbog fudbala nego zbog trojkaša i vlasti ...kad bi vodili nap oluvremenu poslala bi se nota da hi pustimo radi nato-a i normalizacije odnosa...
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
-
tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuzlak1987 » 20 nov 2023, 22:13
Imam vecu zelju da zabiju jadni Kazahstanci nego da ovi nasi nargilasi odu na Euro.
-
CAGarfia
- Postovi: 5857
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 20 nov 2023, 22:17
Hajde uvaljajte ga **bo vas dan

-
insider
- Moderator
- Postovi: 4715
- Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
- Lokacija: Tu negdje okolo.
-
Kontakt:
Post
Postao/la insider » 20 nov 2023, 22:18
Je li nam Ukrajina rival ako ne ode na EP večeras ili?
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?
-
CAGarfia
- Postovi: 5857
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 20 nov 2023, 22:20
insider je napisao/la: ↑20 nov 2023, 22:18
Je li nam Ukrajina rival ako ne ode na EP večeras ili?
Ako večeras dobiju, nisu.
Ako ne dobiju, 50:50 između njih i Finske. Biće kuglanje.

-
Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Meraak1921 » 20 nov 2023, 22:31
Ako bude Ukraina, realno 80-20 sanse za njih
Finska ili Izrael 50/50 i tjt
-
JimmyPage
- Postovi: 1758
- Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la JimmyPage » 20 nov 2023, 22:35
Meraak1921 je napisao/la: ↑20 nov 2023, 22:31
Ako bude Ukraina, realno 80-20 sanse za njih
Finska ili Izrael 50/50 i tjt
Prije bih rekao 92% - 8% za njih
Žabari ih ubiše, sudija dva čista faula ne svira Ukrajini
-
prisonbreak
- Postovi: 5325
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la prisonbreak » 20 nov 2023, 22:36
Zivota mi cist penal
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
-
JimmyPage
- Postovi: 1758
- Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la JimmyPage » 20 nov 2023, 22:37
Penal ko suza jel realno?
Kakvi smećari nerealno
-
jozinho
- Postovi: 854
- Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la jozinho » 20 nov 2023, 22:38
Jel moguće da nije ni išao gledat?
-
prisonbreak
- Postovi: 5325
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la prisonbreak » 20 nov 2023, 22:38
Ja ne mogu da vjerujem da ovo nije svirano kao penal
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
-
Virtu4l
- Postovi: 59798
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 20 nov 2023, 22:38
Kakvo suđenje je li realno ovo?
Definicija penala.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
DamirT
- Postovi: 30973
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 20 nov 2023, 22:39
Dobro neko napisa danas, nema sanse da Italija izgubi. Gurat ce njih sudije da ne izgube veceras... Da je na suprotnoj strani, sudio bi odmah bez razmisljanja.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, Beduin, CAGarfia, Confiance, Google [Bot], HariTz, Helemnejse, InatSilniBosanski, invincible1921, Majestic-12 [Bot], marlostanf1eld, Mocvara1991, nerkolfc, SanaBosna, Taree i 144 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []