BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Sad sam pricao sa Ceferinom. Evropsko prvenstvo ce biti osigurano.
Lijep pozdrav.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Svejedno ćeš 21. marta pisati ako zaustavimo nezgodnog Mudrika, imamo dobre šanse izbaciti Ukre. Ili isto ovo samo Pukki i Finska.Goalgetter je napisao/la: ↑21 nov 2023, 09:44Reprezentacija koja dva puta ubjedljivo izgubi od Luxemburga nema se cemu nadati u barazu.
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Sto ce reci da je proces unistenja i fudbalske reprezentacije zavrsen kao i kod ostalih sportova.
Obrazovanje smo syebali sami, sport su syebali drzavni neprijatelji, ostaje jos i da se komplet drzava syebe.
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Očekivati sa 3 boda osvojena u grupi, da kroz Baraž možemo na Euro je suludo, i sramno.
Savez kaže nije se ni prije išlo.
Sramota da savez vode ljudi koji nemaju nikakve menadžerske, misaone sposobnosti, a kasnije sto nema nikog iz fudbala.
Vicu ne može ništa opravdat, njegov CV nije ni za asistenta u nekoj ozbiljnijoj firmi, a vodi savez.
Rezultati su samo posljedica ovoga.
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Biće yebeno drugo poluvrijeme ako susjedi ne zabiju do kraja poluvremena.
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Očigledno je problem u Uefi zato što premalo šire prvenstva
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
A da si treći zavrsio, sta bi ti to pomoglo?
Pitam za druga ...
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."
"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Psujem te zivoteee
Svabo je to...
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Anel
Dedic
Dzeko
Pjanic
Krunic
Demirovic
Kolasinac
Tahirovic
Hadzikadunic
Sve su to igraca za top 5 liga.
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
- invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Hajradinovic
Pjanic - Krunic
Kolasinac - Hadzikadunic - Ahmedhodzic - Dedic
Sehic
I dajte tu Francusku u QF da se igramo s njima.
- invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Ma brate bolji sesir laksa grupa..ovo je bruka da nismo uspjeli u ovoj grupi bit medju dva..nestvarno
Sto neko rece itekako solidan tim imamo, ali atmoafera i sve oko rep je za cisti qrac
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Nije bas da je dobro biti u D ligi. Jer ako je osvojis, uvale te u baraz A lige, kao Estoniju sada. Nekako je C liga mjera. Da smo u toj ligi, morali bi se plasirati na EP.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Nema to veze s istinom. Uvijek tamo zapne neka Grčka, ranije Srbija, Škotska i sl.reprezentacije.
Ne vidim da je ždrijeb C nesto slabiji od ždrijeba B.
Ovamo ako bi Ukrajina bila izvučena u A imali bismo lakši put nego da smo u C ždrijebu s Grčkom.
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
Promijenjen je sistem LN u odnosu na prvo izdanje, tj došlo je širenje A, B i C za po 4 mjesta. Ne daje više D predstavnika na Euru. Sada imaju dvije grupe u D i samo pobjednik grupe s boljim učinkom se može nadati da upadne u A. To je Estonija ovaj ciklus i sad će igrati s Poljskom.
Što se tiče baraža iz C lige, izgleda ovako
Gruzija - Luksemburg
Grčka - Kazahstan
Luksemburg nas natamburao i uzeo 4 boda protiv Islanda (naš mogući rival). Gruzija nas uzela u prijateljskoj dok nas je još vodio gospodin Petev. O Grcima nema potrebe pisati. Kazahstan završio u grupi ispred Finske. U biti, ako Ukrajinu prebace u A, baraž za C će biti jači od baraža B.
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
- invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
A baraz ces igrat svakako ako ne prodjes grupu jer ovi ce svi proci tj bar 90% njih..
Suma sumarum moras bit kompletan idiot da se ne plasiras
Re: Baraž za EURO 2024 (21/26. Mart 2024.)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, atomac123, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, emir79, enobarca, ExBlueone, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, guillermo, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, Imamkarbarum, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, kovac, Kylian, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Marsal, Micron, MiranGlasnic, Mocvara1991, MostarNeretva, Ozymandias, Paromlinac, Pitar6785, Principatus, RajvoSa89, Rio12345, rossonero85, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, StevieG8, Sveti, TefalTava, tobaccos, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zgemboo89, Zglavkar i 662 gosta.






