FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Surreal
Postovi: 8000
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 10 dec 2023, 12:35

Pa kad skontam ne moramo mi dovoditi nekog elitnog golmana, samo zamjenu za Rogića, a čak bi i tu mogli staviti Šutkovića. Defanzivno nam trebaju dva stopera ili jedan ukoliko ubacimo Čelika u rotaciju.

Vezni red je posebno kritičan i tu nam sigurno trebaju prava pojačanja, ne vjerujem da ćemo pustiti Buljubašića na zimu sada.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 10 dec 2023, 12:36

BordoBBoja je napisao/la:
10 dec 2023, 12:14
luckystrike je napisao/la:
09 dec 2023, 22:36
Ne kažem da nije, već da ga nisam čuo. A čovjeka znam iz viđenja, požrtvovan, pređe 150 km da gleda Sarajevo! Da je ne7ebica i liječenje frustracija, liječio bi ih na Turbini.

Meni je "puk'o film" rano nakon nekoliko grubih startova, dva s leđa, prepali se, ne ulaze u duele. Poturi mu lakat, stani mu na nogu, uguraj mu kuk... nemojte se sklanjati.
Sta opravdavas debila **** te on
Cuj 150 km predje pa moze lajat
Sta da neko predje 1000 km
Sta bi mu tad opravdavao?
Da pucat moze?
Nauči se pristojno komunicirati pa me quote-aj.

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1239
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 10 dec 2023, 12:38

luckystrike je napisao/la:
10 dec 2023, 12:36
BordoBBoja je napisao/la:
10 dec 2023, 12:14
luckystrike je napisao/la:
09 dec 2023, 22:36
Ne kažem da nije, već da ga nisam čuo. A čovjeka znam iz viđenja, požrtvovan, pređe 150 km da gleda Sarajevo! Da je ne7ebica i liječenje frustracija, liječio bi ih na Turbini.

Meni je "puk'o film" rano nakon nekoliko grubih startova, dva s leđa, prepali se, ne ulaze u duele. Poturi mu lakat, stani mu na nogu, uguraj mu kuk... nemojte se sklanjati.
Sta opravdavas debila **** te on
Cuj 150 km predje pa moze lajat
Sta da neko predje 1000 km
Sta bi mu tad opravdavao?
Da pucat moze?
Nauči se pristojno komunicirati pa me quote-aj.
Komuniciram kao ti na stadionu ocito

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 10 dec 2023, 12:46

Griješiš. Nemoj iznositi zaključke na nepoznato, kao ovaj moderator u pokušaju. U prethodna dva svoja posta ogradio sam se od psovanja, i odrekao se branjenja čovjeka za kojeg kažu da jeste, a ja nisam čuo. U svakom slučaju momku odajem priznanje jer je redovan i odvaja i vrijeme i od usta da bi podržao Sarajevo, za razliku od pola raje iz mahale koja samo traži razloge, vremenske, klimatske i ine samo da ne dođu.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2129
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 10 dec 2023, 12:54

To što dolazi redovno na utakmice ne daje mu za pravo da se ponaša kao kočijaš. Nikad neću shvatiti te mozgove da psuješ svojim igračima, a došao si da ih podržiš. U tom slučaju, bolje je da ne dolazi, jer takvi samo mogu odmoći, a ne pomoći.

Rogić je dobar golman, aktivan golman, za razliku od Šahinovića. Lud, nabrijan, stalno galami i upozorava štopere, to mi se sviđa. Jedino je slabiji u igri nogom.
Žao mi ga je, jer mislim da zaslužuje kontinuitet. Izgleda da će opet na klupu, jer stiže Iliev koji je već tu.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 10 dec 2023, 12:57

Uz lagani čaj sagledo reprizu :D

Očigledan problem je igra protiv zatvorenih ekipa pogotovo ako igraju sa 5 pozadi i blizu svog šesnesterca jednostavno nemamo riješenje teško dolazimo do pritiska na domacem terenu to uradimo uz pomoc publike u gostima nikako. Konstantan pritisak 10-15 minuta koji nam treba pogotovo u gostima je naš najveci problem. Jednostavno ove ekipe automatizmom protiv nas igraju povuceno i zatvoreno bilo kuci bilo na strani i tesko se tu snalazimo kao neka panika da bude cim par pasova bude pogresno i onda postanemo toliko staticni da se jednostavno covjek mora nervirati i kritikovati. Cim smo dali gol odma druga prica protivnik se otvori i tad smo nemilosrdni sinoc za pola sata 4 eksta sanse dva gola protok lopte vrhunski.

Malo o igračima, bekovi nam opet padaju po meni su juce bili losi previse sablonski igraju pogotovo Radovic nikakve ambicije nema u njemu. Nama trebaju igraci koji ce donositi prevagu ne samo tu je igra dobro je. Iskreno bi volio onog Kapetanovica da vrate ouno je mlađi U21 ima perspektive i pokusat ga istrpit.
Trojac Mustafic Julardzija Buljubasic ako ih Rozman uigra svaka.mu čast imaš
Julardziju koji je igrač po trenerovom ukusu
Buljubašica koji mora igrati
Mustafica koji je najbolji od njih
A svi igraju istu poziciju, mozda je ovo bilo.privremeno vidjet cemo kako ce biti na proljece mozda neko dodje novi. Imamo tri vezna a mucimo se inijeti loptu. U dosta situacija Julardzija i Buljubasic skroz nazad da prime loptu i oda nema ko da uzme da se prenese preko pola nekad malo i konfuzno izgleda.
Zao mi je Penerande stvarno vidi se da je pravi igrac al ruku na srce nije ni imao neku.pravu priliku da se pokaze ko god ga kritikovao nije uredu par utakmica nije nikakvom mjerilo. Nadam se da nije neka teža povreda i da cemo ga na proljece gledati u pravom svjetlu kao sto sam iskreno i ocekivao od njega.
Keremeh mora vise vremena dobijati nek nalazi Hasicu mjesto drugo na terenu, ali Keremeh mora vise igrati
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1239
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 10 dec 2023, 12:58

GalileoGalilei je napisao/la:
10 dec 2023, 12:54
To što dolazi redovno na utakmice ne daje mu za pravo da se ponaša kao kočijaš. Nikad neću shvatiti te mozgove da psuješ svojim igračima, a došao si da ih podržiš. U tom slučaju, bolje je da ne dolazi, jer takvi samo mogu odmoći, a ne pomoći.

Rogić je dobar golman, aktivan golman, za razliku od Šahinovića. Lud, nabrijan, stalno galami i upozorava štopere, to mi se sviđa. Jedino je slabiji u igri nogom.
Žao mi ga je, jer mislim da zaslužuje kontinuitet. Izgleda da će opet na klupu, jer stiže Iliev koji je već tu.
Kako mislis ne daje mu pravo da psuje?
Pa jesi procitao da predje 150 km?

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18652
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 10 dec 2023, 12:59

Puna podrška Rožmanu!

Rogić neće biti prvi golman hvala Bogu.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Surreal
Postovi: 8000
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 10 dec 2023, 13:05

Bosniacum Lilium je napisao/la:
10 dec 2023, 12:59
Puna podrška Rožmanu!

Rogić neće biti prvi golman hvala Bogu.
Imaš li kakvu informaciju za golmana? Iliev ili?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Imajednabrigada
Postovi: 1748
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imajednabrigada » 10 dec 2023, 13:15

Hasic majstor kakav nije vidjen u novijoj historiji FK Sarajevo.
Bukvalno sam nosi ekipu.

Buljubasic isto bi trebao biti igracina prelijepo izgleda na terenu.

Ostalo mrtvi prosjek kao u uvijek
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 10 dec 2023, 13:15

Puna podrška i Rozmanu i pljuvačima koji prevale 150 km! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Surreal
Postovi: 8000
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 10 dec 2023, 13:18

Imajednabrigada je napisao/la:
10 dec 2023, 13:15
Hasic majstor kakav nije vidjen u novijoj historiji FK Sarajevo.
Bukvalno sam nosi ekipu.

Buljubasic isto bi trebao biti igracina prelijepo izgleda na terenu.

Ostalo mrtvi prosjek kao u uvijek
Jel gledaš ti isto Sarajevo? Renan Oliveira mrtvi prosjek? :tokralju:

Ne bih ja baš rekao ni da je Đuričković mrtvi prosjek, uz to imaš Mustafića koji igra jako dobro u zadnje vrijeme.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

ubipara
Postovi: 585
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 10 dec 2023, 13:18

Pa gdje cete porediti Rozmana i mirzu realno, nema tu puno ni materijala za poredjenje. Mirza je mahalaki trener dok je rozman profesionalizam 1/1

Najjaci je ovaj pljuvac lucky kaze debil preso covjek tolke kilometre pa moze mu se da pljuje i da psuje igracima hahahaha kakav imbecil

bordobijeli
Postovi: 14305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 dec 2023, 13:21

Imajednabrigada je napisao/la:
10 dec 2023, 13:15
Hasic majstor kakav nije vidjen u novijoj historiji FK Sarajevo.
Bukvalno sam nosi ekipu.

Buljubasic isto bi trebao biti igracina prelijepo izgleda na terenu.

Ostalo mrtvi prosjek kao u uvijek
Dobar je Hasić al daleko od tog dosad nevidjeno i nikad bolji. Imao je i on 3-4 loša gostovanja gdje se nije vidio. Sve ok odlican je ali...

Avatar
FCUM
Postovi: 7188
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 10 dec 2023, 13:37

Samo Rahmana vratiti i eto nam pobjeda, igre l titula
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
NazorUso
Postovi: 3955
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 dec 2023, 13:46

Ma samo ih poredati u 4231 ko Jakir 🤣✍️
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 10 dec 2023, 13:50



Ostat će on na golu
€2.000.000

strahmeipomisliti
Postovi: 164
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 10 dec 2023, 13:55

Samo po jednog kapitalca u svaku poziciju

Lavcina
Postovi: 480
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 10 dec 2023, 13:58

BordoBBoja je napisao/la:
10 dec 2023, 12:10
Lavcina je napisao/la:
09 dec 2023, 19:58
Sad svi opet pametni. A realno da je igra slaba i da se nonstop patimo. Da nismo pobjedili prvi vi bi tjerali Rozmana.
Ko te placa i koliko?
Za ovo par dana si nakupio 60 postova i svi su pljuvanje
Jel te stid keru
Kad legne joja po postu i ti bi hehe

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4121
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 10 dec 2023, 13:58

Sinoc nesto razmisljam, zato je Husref uvijek od prve sekunde utakmice napadao pa haman sumanuto, samo sto utakmica krene gleda da je otvori golom. Jer je svjestan defanzivnih protivnickih postavki sto AVNOJ kaze u svom postu. Protivnici, a pogotovo oni koji uslovni nisu favoriti znaju cinjenicu Da sto duze drze nulu, brane se, da uz to ide jos veci pritisak NASIH NAVIJACA. I pogotovo ako kakvu frljoku zabiju tu je haman pa kraj. I sinoc u par navrata, garantujem da pred gostujucim navijaca ne dozive onakve povike, o psovkama da ne pricam. Udaraju na samopouzdanje sopstvenih igraca, i to se gleda da bude sto kreativnije, mastovitije nevjerovatno..
Zato na tome trebamo svi poraditi ako smo razumni tj svjesni..
i sinoc komentarisem takodjer, kad smo prvi gol dal, da cemo tek onda vidjeti nakon gola kakva smo ekipa i kako cemo iskoristiti otvoreniji Gosk.
Sve pohvale za to strucnom stabu i ekipi.
- 1 9 4 6 -

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ŠTA_JE i 20 gostiju.