FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 14813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 dec 2023, 16:40

Cabrija u komisiji za izbor predsjednika
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

antisisoja1919
Postovi: 3680
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 dec 2023, 16:42

Malena pic kica se ne oglasava, a bas nam nedostaju njegovi emotivni i dubokoumni postovi.
Od sinoc ga isproziva pola grada, al kad mu je karakter nula, pa ga takve stvari i ne doticu. Sto neko napisa, zbog njega se od sinoc Sakib, Huka i ostali u grobu okrecu.
I nek ih on vise nikad ne uzima u ona svoja smrdljiva usta.
Ono sto mu zelim je da do sljedece skupštine za hljeba prosi.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 14813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 dec 2023, 16:46

Ma debil mrtvi. Yebo svoju Vesnu gofnar. Klasican primjer stakora sa onom facom.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

antisisoja1919
Postovi: 3680
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 dec 2023, 16:48

DamirT je napisao/la:
12 dec 2023, 16:46
Ma debil mrtvi. Yebo svoju Vesnu gofnar. Klasican primjer stakora sa onom facom.
Onakvi kao on su i Ditu ugasili.
Da mu hoce ko zube poizbijat i rebra polomit.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
senjak075
Postovi: 854
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 12 dec 2023, 18:18

Na Redovnoj sjednici Skupštine Fudbalskog kluba Sloboda delegati u Skupštini usvojili su novi Pravilnik o radu i Statut FK Sloboda kao ključne dokumente za funkcionisanje kluba u narednom periodu. Ovim izmjenama iz Statuta FK Sloboda izbačeni su dijelovi koji se odnose na postojanje upravljačkih prava, te je definisano postojanje i način rada institucija Kluba, na čelu sa Skupštinom kao najvišim klupskim organom.

Pored ove izmjene, Statut FK Sloboda je predvidio i formiranje određenih stručnih komisija, sastavljenih od članova Skupštine i drugih članova kluba koje će biti na usluzi Upravnom odboru Kluba, te čija će osnovna zadaća biti konsultacije u određenim potrebama Uprave te uvid u rad UO u ciju što transparentnijeg rada klub.

Ovakvim načinom kreiranja izmjena Statuta cilj je dodatno zaštiti klub jer smo svjedoci višedecenijskog pitanja javnosti:

“ Šta su članovi Skupštine radili dok su se pravili propusti i gomilali dugovi?“

Delegati u Skupštini primili su informaciju o neopozivoj ostavci članova Upravnog odbora na čelu sa Senadom Mujkanovićem, te je na osnovu toga Upravni odbor razrješen dužnosti. Želimo naglasiti da upravni odbor

- nije želio obrazložiti Finansijski izvještaj za period u kojem je rukovodio klubom,

- nije dostavio Plan rada za 2024. godinu,

- nije dostavio niti jedan Izvodiz Zapisnika sa održanih sjednica UO za navedeni period.

Na osnovu Statuta FK Sloboda, imenovana je tročlana Komisija za izbor i imenovanje koja će u narednih sedam dana definisati poziv prema potencijalnim članovima buduće Uprave FK Sloboda. Do tada Klub nastavlja funkcionisati u skladu sa Pravilnikom o radu i Statutom, te sa ovlaštenim predstavnicima za zastupanje.

S obzirom da bivši predsjednik Uprave nije želio obrazložiti finansijski izvještaj i poslovanje tokom proteklih šest mjeseci, trenutno stanje u Klubu predstavio je generalni direktor, koji je naglasio osnovne obaveze koje Klub mora realizirati do kraja kalendarske godine, te stanje pojedinačnih sektora Kluba. Posebno je izraženo teško stanje u ženskoj ekipi Slobode, čije članice već mjesecima nisu primile platu. Kako bi se ovi problemi sanirali čim prije odlučeno je da dio interventnih sredstava bude izuzet iz članarine koju na godišnjem nivou plaćaju delegati u Skupštini.

Delegati su zaključili da će u narednom periodu biti održana tematska sjednica sa fokusom na usvajanje Plana i programa rada Skupštine, te rad Omladinskog pogona FK Sloboda.

U međuvremenu obavljeni su razgovori sa trenerom Nalićem i kapitenom prvog tima kojima je iskazano potpuno povjerenje i podrška te podcrtano da je osnovni cilj Kluba u 2024. godini povratak u Premijer ligu BiH.
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

al87
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 jan 2021, 10:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la al87 » 12 dec 2023, 18:22

Nigdje imena i prezimena. Pise u saopstenju “generalni direktor”. Po tome se vidi muljaze u pitanju kad se kriju iza funkcije.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2516
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 12 dec 2023, 18:46

Ima li neko ovdje medju nama forumasima da zna tačnu cifru koliko smo se zavalili finansijski za 5 mj rada Mačka.? Ne branim ni ove sto su ga izbacili, oni su ga i postavili, u sustini sve iste hulje. Svi bi da ušićare neki svoj interes preko leđa Slobode.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 12 dec 2023, 19:15

al87 je napisao/la:
12 dec 2023, 18:22
Nigdje imena i prezimena. Pise u saopstenju “generalni direktor”. Po tome se vidi muljaze u pitanju kad se kriju iza funkcije.
Bas podjoh napisati, mada to i pticice znaju da je narko Buci na toj funkciji jos od prosle uprave.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 12 dec 2023, 19:16

antisisoja1919 je napisao/la:
12 dec 2023, 16:42
Malena pic kica se ne oglasava, a bas nam nedostaju njegovi emotivni i dubokoumni postovi.
Od sinoc ga isproziva pola grada, al kad mu je karakter nula, pa ga takve stvari i ne doticu. Sto neko napisa, zbog njega se od sinoc Sakib, Huka i ostali u grobu okrecu.
I nek ih on vise nikad ne uzima u ona svoja smrdljiva usta.
Ono sto mu zelim je da do sljedece skupštine za hljeba prosi.
Ceka da ga mamica nadahne sa inspiracijom. Vavju joj ga metnemo svi slobodasi
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
senjak075
Postovi: 854
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 12 dec 2023, 19:18

Mortus je napisao/la:
12 dec 2023, 19:15
al87 je napisao/la:
12 dec 2023, 18:22
Nigdje imena i prezimena. Pise u saopstenju “generalni direktor”. Po tome se vidi muljaze u pitanju kad se kriju iza funkcije.
Bas podjoh napisati, mada to i pticice znaju da je narko Buci na toj funkciji jos od prosle uprave.
Upravo tako :crazy:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

antisisoja1919
Postovi: 3680
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 dec 2023, 19:23

al87 je napisao/la:
12 dec 2023, 18:22
Nigdje imena i prezimena. Pise u saopstenju “generalni direktor”. Po tome se vidi muljaze u pitanju kad se kriju iza funkcije.
Stiti se privatnost njihovog dobrog jarana.
A ako kada dodje vrijeme da neko za ovo odgovara, mozda se uspije i sakrit da je njihov jaran buci bio direktor, a do tad ce anonimno derat pare kluba.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 14813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 dec 2023, 19:27

Ovim izmjenama iz Statuta FK Sloboda izbačeni su dijelovi koji se odnose na postojanje upravljačkih prava
Sta im ovo znaci? Jel to nema vise privatizovanja kluba kao Secer ili?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DamirT
Postovi: 14813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 dec 2023, 19:29

U međuvremenu obavljeni su razgovori sa trenerom Nalićem i kapitenom prvog tima kojima je iskazano potpuno povjerenje i podrška te podcrtano da je osnovni cilj Kluba u 2024. godini povratak u Premijer ligu BiH.
Pa cekaj sad, jel ide stabilizacija ili ulazak u PL? Ovi ni sami ne znaju sta hoce.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

antisisoja1919
Postovi: 3680
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 dec 2023, 19:35

DamirT je napisao/la:
12 dec 2023, 19:29
U međuvremenu obavljeni su razgovori sa trenerom Nalićem i kapitenom prvog tima kojima je iskazano potpuno povjerenje i podrška te podcrtano da je osnovni cilj Kluba u 2024. godini povratak u Premijer ligu BiH.
Pa cekaj sad, jel ide stabilizacija ili ulazak u PL? Ovi ni sami ne znaju sta hoce.
Ovo da malo zamazu oci.
Nisu oni sposobni, sve i da hoce, uvesti Slobodu u PL.
Nit znaju, nit mogu.
Treba znat zavrsit utakmice i van terena, a ko ce sa ovim otpadom sjest i pricat na tu temu.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 14813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 dec 2023, 19:36

antisisoja1919 je napisao/la:
12 dec 2023, 19:35
DamirT je napisao/la:
12 dec 2023, 19:29
U međuvremenu obavljeni su razgovori sa trenerom Nalićem i kapitenom prvog tima kojima je iskazano potpuno povjerenje i podrška te podcrtano da je osnovni cilj Kluba u 2024. godini povratak u Premijer ligu BiH.
Pa cekaj sad, jel ide stabilizacija ili ulazak u PL? Ovi ni sami ne znaju sta hoce.
Ovo da malo zamazu oci.
Nisu oni sposobni, sve i da hoce, uvesti Slobodu u PL.
Nit znaju, nit mogu.
Treba znat zavrsit utakmice i van terena, a ko ce sa ovim otpadom sjest i pricat na tu temu.
Kad im Aco ponudi bogati sendvic, ima da padaju svi na guzicu :urnebes:

Kakve pare, kakvo sve.

Ma haj, znamo svi da ne znaju zavrsit nista. Al glupost, jucer govorili da nece zuriti za ulazak, a sad odjednom hoce kao da ulaze, a nema sanse sad pored Stupcanice, a da ne govorimo da nemaju predstavu kakve igrace hoce da dovedu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

antisisoja1919
Postovi: 3680
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 dec 2023, 19:39

DamirT je napisao/la:
12 dec 2023, 19:36
antisisoja1919 je napisao/la:
12 dec 2023, 19:35
DamirT je napisao/la:
12 dec 2023, 19:29


Pa cekaj sad, jel ide stabilizacija ili ulazak u PL? Ovi ni sami ne znaju sta hoce.
Ovo da malo zamazu oci.
Nisu oni sposobni, sve i da hoce, uvesti Slobodu u PL.
Nit znaju, nit mogu.
Treba znat zavrsit utakmice i van terena, a ko ce sa ovim otpadom sjest i pricat na tu temu.
Kad im Aco ponudi bogati sendvic, ima da padaju svi na guzicu :urnebes:

Kakve pare, kakvo sve.

Ma haj, znamo svi da ne znaju zavrsit nista. Al glupost, jucer govorili da nece zuriti za ulazak, a sad odjednom hoce kao da ulaze, a nema sanse sad pored Stupcanice, a da ne govorimo da nemaju predstavu kakve igrace hoce da dovedu.
Dovest ce 10 najboljih igraca Federalne lige :D
Volim tebe, više od sebe

Avatar
hondas
Postovi: 1122
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 12 dec 2023, 19:57

Hoce li neko od ovih deklarisanih slobodasa sto upravljaju klubom sjediti u lozi kad krene drugi dio prvenstva,da budem precizniji hoce li imati muda.

klma1
Postovi: 1729
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 12 dec 2023, 20:05

FKBilder je napisao/la:
12 dec 2023, 14:56

Ne znam kakav je nisam mu zavirivao u racun, ali je milioner jos uvjek, to garantujem :D
Jaci je od sendvic kompany :urnebes:
Jedini nacin da se sto posto rijesimo parazita je da se ukine transa i da se klub sam finansira. Garantujem u roku 7 dana ne bi imali kvorum za skupstinu :zzz:
ovo i jest taj problem. Nije ni Azmir reko TC me kosta godisnje toliko... stadion toliko ...Dajte meni Slobodu, da igram za dza na Stadionu i da se redovno rata namiruje poreznoj a ja uzmam koliko hocu na kartama jer cemo igrati vrhunski nogomet, prijateljske kuci protiv Sturma, Olimpije Genoe i sl. kurko...svi hoce pare od grada
& $ ?

klma1
Postovi: 1729
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 12 dec 2023, 20:09

hondas je napisao/la:
12 dec 2023, 19:57
Hoce li neko od ovih deklarisanih slobodasa sto upravljaju klubom sjediti u lozi kad krene drugi dio prvenstva,da budem precizniji hoce li imati muda.
nisu ni sjedili. sjedili su na c tribini. Prvi su oni otisli sa sjevera a onda i ostali za njima
& $ ?

Avatar
FKBilder
Postovi: 1772
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 12 dec 2023, 20:19

klma1 je napisao/la:
12 dec 2023, 20:05
FKBilder je napisao/la:
12 dec 2023, 14:56

Ne znam kakav je nisam mu zavirivao u racun, ali je milioner jos uvjek, to garantujem :D
Jaci je od sendvic kompany :urnebes:
Jedini nacin da se sto posto rijesimo parazita je da se ukine transa i da se klub sam finansira. Garantujem u roku 7 dana ne bi imali kvorum za skupstinu :zzz:
ovo i jest taj problem. Nije ni Azmir reko TC me kosta godisnje toliko... stadion toliko ...Dajte meni Slobodu, da igram za dza na Stadionu i da se redovno rata namiruje poreznoj a ja uzmam koliko hocu na kartama jer cemo igrati vrhunski nogomet, prijateljske kuci protiv Sturma, Olimpije Genoe i sl. kurko...svi hoce pare od grada
Naravno da hoce. Stavi sebe u tu situaciju i razmisli sta bi ti uradio.
Druze da mogu nekako privatizovat je, da sam odlucujem i da me ne mogu sendvic poduzetnici smjenit kada im zena ne da pi cke, ulozio bi ozbiljne pare.
Ovako kazu ti ne moze, klub je gradski....i sta ti bi im dao 500 000,milion u nepovrat, ma sve za ljubav....
Bi ovako za tastaturom ali u realnosti imao bi druge prioritete.
Pogledaj malo kolike trsnse daju zadnjih 7 godina, a pogledaj borbu izmedju grada i Azmira oko tih transi.
On da je imao ovaj novac od grada na raspolaganju gdje bi mu kraj bio.
Nije ni ta transa bauk, ali tim parama vjecito raspolazu nesposobni likovi, ako ista znamo,onda znamo da su likovi poput Azmira i Senada jako sposobni, da znaju sa parama.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Balorda, Slobodas i 36 gostiju.