Edin Džeko
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Tako je.
Ja u Americi da svakim radim, I raznim nacionalnostima al sto bi moja nana rahmetli rekla nema gore “mrake” od njih.
Re: Edin Džeko
Nije mu džaba nadimak kakav jesteFinn je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:01Nisam znao da ga ovoliko veličaju, bukv se dva mrska rivala ujedinila da bojkotuju zbog ljubavi prema ataturku, a evo bešiktaš i ostali im pružaju podršku.BosniaBoston je napisao/la: ↑29 dec 2023, 18:59Činjenica da ga kozojebi mrze je dovoljan dokaz veličine Ataturka![]()
Ma haj to mogu nekako i shvatiti, ali da ne dozvoliš ljudima himnu a hoćeš da organizuješ Superkup te države
Re: Edin Džeko
Kazem ti nema naroda koji vise vole drzavu, himnu i zastavu od njihFinn je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:01Nisam znao da ga ovoliko veličaju, bukv se dva mrska rivala ujedinila da bojkotuju zbog ljubavi prema ataturku, a evo bešiktaš i ostali im pružaju podršku.BosniaBoston je napisao/la: ↑29 dec 2023, 18:59Činjenica da ga kozojebi mrze je dovoljan dokaz veličine Ataturka![]()
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
- VensanKasel
- Postovi: 5260
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Podrška Turcima svakako , ali kako si uporedio rok koncerte i Ataturka života ti ?baboedindzeko09 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:22Nek zato dozvoljavaju rock koncerte, orgije, halloween i ostale zayebancije, a smeta Ataturk. Mrš
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Poenta je šta smeta Saudijcima a šta ne, s obzirom na to da se predstavljaju kao časni muslimani i predstavnici IslamaVensanKasel je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:27Podrška Turcima svakako , ali kako si uporedio rok koncerte i Ataturka života ti ?
Re: Edin Džeko
Ataturk je imao jednu izjavu ::svima mozete vjerovati samo se cuvajte Arapa
- VensanKasel
- Postovi: 5260
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ma kakvi oni i islam , većina tamo si prisilni muslimani , čim slete kod nas pokažu šta subaboedindzeko09 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:31Poenta je šta smeta Saudijcima a šta ne, s obzirom na to da se predstavljaju kao časni muslimani i predstavnici IslamaVensanKasel je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:27Podrška Turcima svakako , ali kako si uporedio rok koncerte i Ataturka života ti ?
Mada , Turci dolaze kao gosti i treba da poštuju domaćina , možemo i tako gledati .
Re: Edin Džeko
Da nisu pitali ranije, slozio bi se.VensanKasel je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:39Ma kakvi oni i islam , većina tamo si prisilni muslimani , čim slete kod nas pokažu šta subaboedindzeko09 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:31Poenta je šta smeta Saudijcima a šta ne, s obzirom na to da se predstavljaju kao časni muslimani i predstavnici IslamaVensanKasel je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:27Podrška Turcima svakako , ali kako si uporedio rok koncerte i Ataturka života ti ?![]()
Mada , Turci dolaze kao gosti i treba da poštuju domaćina , možemo i tako gledati .
Al su pitali, Saudijci pristali I danas prave problem oko Ataturka.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Bravo KSA
- Bazinga12345
- Postovi: 5708
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
Zadnja klupa
Re: Edin Džeko
Hahahah..kakav PingvinSindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Sad ti je prilika da se preselis u Rijad.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
Uvjeren sam da ce ovi ostali forumasi prikupiti za jednosmjernu kartu.
Re: Edin Džeko
100€ od mene .samoposmatram je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:46Sad ti je prilika da se preselis u Rijad.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
Uvjeren sam da ce ovi ostali forumasi prikupiti za jednosmjernu kartu.
- Davidoffgold
- Postovi: 543
- Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
- Lokacija: Tuzla
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Guho i daleko biloSindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
Od mene 100 evrica da covjeka posaljemo
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ataturk je bio obicno smece, i svaki musliman bi trebao da ga mrzi, jer covjek je htio reformirat islam. Uklonio hijab za zene, ezan stavio na turski i mnostvo stvari.
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, GrbavicaHrammm, greenwood, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, MostarNeretva, Muumii, Nakata, pama, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Sarun, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, StevieG8, Venom, VivaLaLiberta, Vorovus, Wilshere10, Wlad55, Zaxon i 387 gostiju.





