Ataturk nije branio Islam nego je branio da se ekstremisti sire:tokralju: jer cim ih pustis ide belaj najbolji primjer je Bosna.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:57Realno koji musliman bi imao sta protiv da napr zivi u Medini gradu poslanika saws? Mozda trebate preispitat svoje imansko stanje kakvo vam je.
Ataturk je bio obicno smece, i svaki musliman bi trebao da ga mrzi, jer covjek je htio reformirat islam. Uklonio hijab za zene, ezan stavio na turski i mnostvo stvari.
Edin Džeko
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Nisi ti izgleda upućen u tu komplet priču vezano za Ataturka i Tursku tom periodu. Čovjek ih je bukvalno spasio od totalnog razbijanja.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:57Realno koji musliman bi imao sta protiv da napr zivi u Medini gradu poslanika saws? Mozda trebate preispitat svoje imansko stanje kakvo vam je.
Ataturk je bio obicno smece, i svaki musliman bi trebao da ga mrzi, jer covjek je htio reformirat islam. Uklonio hijab za zene, ezan stavio na turski i mnostvo stvari.
Re: Edin Džeko
Turcima u sve diraj, ali u Ataturka nikad.
-
samoposmatram
- Postovi: 5738
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Islam bez reforme nemoze obstati u danasnjem svijetu znanja I sloboda.. Zena u Islamu bez reforme nije slobodna, vec u vlasnistvu muskarca.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:57Realno koji musliman bi imao sta protiv da napr zivi u Medini gradu poslanika saws? Mozda trebate preispitat svoje imansko stanje kakvo vam je.
Ataturk je bio obicno smece, i svaki musliman bi trebao da ga mrzi, jer covjek je htio reformirat islam. Uklonio hijab za zene, ezan stavio na turski i mnostvo stvari.
Samo smece moze pustiti da mu cerke neki levati tretiraju kao kucnog ljubimca.
Kemo ja castim!
- Davidoffgold
- Postovi: 543
- Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
- Lokacija: Tuzla
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Tako je, ne moze se insan vratiti u proslost. Islam/bilo koja religija je predivna stvar ali ne smijes dopustiti da te mentalno osakati i oteza ti svakodnevnicu. Nisam znao za Kemu da je to uradio. Svaka castsamoposmatram je napisao/la: ↑29 dec 2023, 20:12Islam bez reforme nemoze obstati u danasnjem svijetu znanja I sloboda.. Zena u Islamu bez reforme nije slobodna, vec u vlasnistvu muskarca.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:57Realno koji musliman bi imao sta protiv da napr zivi u Medini gradu poslanika saws? Mozda trebate preispitat svoje imansko stanje kakvo vam je.
Ataturk je bio obicno smece, i svaki musliman bi trebao da ga mrzi, jer covjek je htio reformirat islam. Uklonio hijab za zene, ezan stavio na turski i mnostvo stvari.
Samo smece moze pustiti da mu cerke neki levati tretiraju kao kucnog ljubimca.
Kemo ja castim!
Re: Edin Džeko
Kakav ba Rijad, fino je njemu u Svedskoj pod plavo zutom zastavomsamoposmatram je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:46Sad ti je prilika da se preselis u Rijad.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
Uvjeren sam da ce ovi ostali forumasi prikupiti za jednosmjernu kartu.
Re: Edin Džeko
Slazem se!!Davidoffgold je napisao/la: ↑29 dec 2023, 20:15Tako je, ne moze se insan vratiti u proslost. Islam/bilo koja religija je predivna stvar ali ne smijes dopustiti da te mentalno osakati i oteza ti svakodnevnicu. Nisam znao za Kemu da je to uradio. Svaka castsamoposmatram je napisao/la: ↑29 dec 2023, 20:12Islam bez reforme nemoze obstati u danasnjem svijetu znanja I sloboda.. Zena u Islamu bez reforme nije slobodna, vec u vlasnistvu muskarca.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:57Realno koji musliman bi imao sta protiv da napr zivi u Medini gradu poslanika saws? Mozda trebate preispitat svoje imansko stanje kakvo vam je.
Ataturk je bio obicno smece, i svaki musliman bi trebao da ga mrzi, jer covjek je htio reformirat islam. Uklonio hijab za zene, ezan stavio na turski i mnostvo stvari.
Samo smece moze pustiti da mu cerke neki levati tretiraju kao kucnog ljubimca.
Kemo ja castim!
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
- Davidoffgold
- Postovi: 543
- Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
- Lokacija: Tuzla
- Kontakt:
-
samoposmatram
- Postovi: 5738
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Nemozes biti bivsi a furati CBD i ostale downere za smirenje.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Evo i vehabijice iz Svedske da nam malo protumaci istoriju. Vjerovatno jedan od onih koji misle da reprezentacija lose igra jer je pod sihrama. Pu je.bem ti dan kad sam napravio nalog na ovom forumu.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Vidim da nemas pojma o islamu, samo mi objasni definiciju vehabije pa cemo dalje.NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑29 dec 2023, 21:01Evo i vehabijice iz Svedske da nam malo protumaci istoriju. Vjerovatno jedan od onih koji misle da reprezentacija lose igra jer je pod sihrama. Pu je.bem ti dan kad sam napravio nalog na ovom forumu.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Neobrazovan si i glup. Ne pada mi na pamet da bilo sta polemisem s tobom. Idi skidaj sihre s reprezentacije.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 21:14Vidim da nemas pojma o islamu, samo mi objasni definiciju vehabije pa cemo dalje.NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑29 dec 2023, 21:01Evo i vehabijice iz Svedske da nam malo protumaci istoriju. Vjerovatno jedan od onih koji misle da reprezentacija lose igra jer je pod sihrama. Pu je.bem ti dan kad sam napravio nalog na ovom forumu.Sindikat12 je napisao/la: ↑29 dec 2023, 19:43Bravo za Saudiju, ono smece Ataturk je htio da zbrise islam iz Turske. Šejtan u obliku insana. Allah ga unistio.
Bravo KSA![]()
- Centre forward
- Postovi: 6583
- Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
- Lokacija: Rudolf Diesel straße
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Evo oduševio je Tursku. Ima spomen da mu podignu, kaže ss točka ba.
11-0-0 Rekordmeister
Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller CF Gauss
Re: Edin Džeko
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, DeeWa, Drum, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Fudo, GG3, Goalgetter, Google Adsense [Bot], goonmo, Hajdeee, Imamkarbarum, J1897, jasmin10, jestamaji, JHam, JimmyPage, Jurica95, kouadio, kovac, Marsal, Micron, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shevko, Smaja, Sveti, SWOT, trunks1946, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 459 gostiju.






