Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
46
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
32
17%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 192

Avatar
Raonffa
Postovi: 26289
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 29 dec 2023, 13:10

rukometubih23 je napisao/la:
29 dec 2023, 12:49
Raonffa je napisao/la:
29 dec 2023, 11:53
Kakav je ovaj mali Majstorović što je pozvan kao lijevo krilo? Nisam nikad čuo za njega, a vidim da je mlad i igra u Sloveniji.
Dobar je defanzivac i atleta, nije neki wow realizator mislim da je po tome bolji npr. Mišetić ali sličan igrač kao i Mehmedčehajić i kvalitetno krilo koje je uz to i mlado
Hvala drug
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DamirT
Postovi: 14584
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 29 dec 2023, 16:27

Yellow Cup prenosi MyTV.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

bordobijeli
Postovi: 14288
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bordobijeli » 29 dec 2023, 17:41

Zašto nema bar na širem spisku momka desnog beka igra u pelisteru u ligi prvaka imao ove sezone dobri utakmica ????

rukometubih23
Postovi: 30
Pridružen/a: 23 jun 2022, 15:40
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukometubih23 » 30 dec 2023, 09:32

bordobijeli je napisao/la:
29 dec 2023, 17:41
Zašto nema bar na širem spisku momka desnog beka igra u pelisteru u ligi prvaka imao ove sezone dobri utakmica ????
Vjerovatno na Petrovića misliš, slažem se. Mlad je, može pokriti i krilo i beka, trebala mu se dati šansa ali ko zna šta tu ima...

Avatar
DamirT
Postovi: 14584
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 30 dec 2023, 10:46

Bas i ja nedavno razmisljam sto njega ne stavise u sastav. Ipak je kako god okrenes Pelister sigurno jaci od svih nasih klubova. Nemamo puno igraca koji igraju LP, pa makar i za makedonski tim.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DaVinci
Postovi: 2853
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 30 dec 2023, 11:38

rukometubih23 je napisao/la:
30 dec 2023, 09:32
bordobijeli je napisao/la:
29 dec 2023, 17:41
Zašto nema bar na širem spisku momka desnog beka igra u pelisteru u ligi prvaka imao ove sezone dobri utakmica ????
Vjerovatno na Petrovića misliš, slažem se. Mlad je, može pokriti i krilo i beka, trebala mu se dati šansa ali ko zna šta tu ima...
Mozda momak ceka tudji poziv ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

zenicanin
Postovi: 1295
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zenicanin » 03 jan 2024, 12:00

Ovom prilikom se nas.erem u usta cijelom strucnom stabu i selektoru kao i savezu.

Avatar
DamirT
Postovi: 14584
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 03 jan 2024, 12:00

Smajlagic ostavio Hodzica u Sarajevu za turnir u Svicarskoj... Boze sacuvaj.

Volio bi da moze momak braniti za drugu reprezentaciju, u inat ovim ovdje osobama. Na kraju ce prije Cordaliju pozvati nego njega.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2178
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la CAGarfia » 03 jan 2024, 12:04

Dijete li mu **bem i majku, posred ****.

Stavlja lika koji ima 18% odbrana u kudikamo lošijem timu ispred Haruna. Ne bih se iznenadio da kloc ne zna ni gdje brani.

Avatar
DamirT
Postovi: 14584
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 03 jan 2024, 12:10

Bitno da su uvalili apsolutno svakog igraca koji ima veze sa Gracanicom. Yebo ga Ahmetasevic u paksu. Smajlagica i Doborca :puke:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21808
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 03 jan 2024, 12:16

Mi, jednostavno, imamo u svakoj reprezentaciji retardirane selektore. Nijedan ne radi svoj posao, užasno. Bukvalno se više i ne nerviram jer sam navikao i očekujem retardirane stvari.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!


EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 03 jan 2024, 12:30

i nije djordjevic nego djurdjevic...

rukometubih23
Postovi: 30
Pridružen/a: 23 jun 2022, 15:40
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukometubih23 » 03 jan 2024, 13:00

Jel moguće da se toliko guraju pojedinci... Taman kad sam imao nade za nas na prvenstvu ovo se desi. Hodžić i Mišetić su po meni morali biti na spisku...

palladino
Postovi: 226
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la palladino » 03 jan 2024, 14:37

rukometubih23 je napisao/la:
03 jan 2024, 13:00
Jel moguće da se toliko guraju pojedinci... Taman kad sam imao nade za nas na prvenstvu ovo se desi. Hodžić i Mišetić su po meni morali biti na spisku...
Morali kvalitetom jesu , ali se tu Damir i Nedim pitaju i zašto da ostavi dva "svoja igrača" . Po meni trebao je ići i Hodžić , sa tri golmana da se ide , meni lično nema šta Mandić radit na spisku kao i Knežević ali svako svoga konja gura , Mišetić i Hodžić su morali biti tu.

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 03 jan 2024, 15:22

haseljic je povrijedjen zato fali, hodzic je morao biti tu.
igraci poput mandica, hamidovica, hadzica, muhovica, mehmedcehajica, knezevica pa i davidovica nisu ni za repke.
kad se potrude ljudi iz saveza i selektor i nadju bolje tad üpa i terzic (zbog godina) a ako nastavi glumiti samo odbranbenog igraca i panic trebaju da ostanu bez poziva.

po meni buducnost repke od ovih ovdje cine samo hodzic, haseljic, peric, djurdjevic (mozda), pavlak, faljic i majstorovic. sacuvao bih 3-4 starija igraca (braca buric, herceg i mozda panic i eventualno ahmetasevic jer je pruzao dobre partije za repku) radi prenosenja iskustva ovim mladjim (i kvalitetnim) i to je to.

traziti po pl bih i ino ligama pojacanja! ponavljam se godinama!

prije smo se potrudili vise i dovodili kvalitetne igrace poput pocuce, z. martinovica, krasavca, vujovica, veselinova, malesevica, stojanovica, pavlovica, vujadinovica, jovicica ... vracali pid BiH zastavu igrace poput prcea, radoncica, kelecevica, sarica, golica, kukrike, serdarevica, celice, cacica, becirovica itd

znaci koliko truda toliko i muzike "dragi ljudi u i oko repke"...

ps: da mi sa foruma se malo potrudimo nasli bi makar 5-6 novih igraca koji bi posteno pojacali konkurenciju i kvalitet nase reprezentacije!

Avatar
EastwichTown
Postovi: 399
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 03 jan 2024, 18:26

EdinjoBos je napisao/la:
03 jan 2024, 15:22
prije smo se potrudili vise i dovodili kvalitetne igrace poput pocuce, z. martinovica, krasavca, vujovica, veselinova, malesevica, stojanovica, pavlovica, vujadinovica, jovicica ... vracali pid BiH zastavu igrace poput prcea, radoncica, kelecevica, sarica, golica, kukrike, serdarevica, celice, cacica, becirovica itd

znaci koliko truda toliko i muzike "dragi ljudi u i oko repke"...

ps: da mi sa foruma se malo potrudimo nasli bi makar 5-6 novih igraca koji bi posteno pojacali konkurenciju i kvalitet nase reprezentacije!
Stvarno čudno da po tom pitanju u Savezu nisu ništa uradili , jednostavno kao da nekome nije u interesu da napravimo neki bolji rezultat . Sa 2-3 dobra beka imali bi se čemu nadati , ovako znamo prije nego što su otputovali da ćemo se provesti kao protiv Češke nedavno , Tim Suton je bio u opticaju , ali izgleda ništa od toga , sa njim bi bili druga dimenzija , pa i Tarabochia bi sada bio dobro pojačanje .
Toliko igrača iz BiH je otišlo igrati za Hrvatsku , Srbiju , Sloveniju , Qatar... da bi jednostavno naturalizacija morala biti logična stvar , jer smo jedinstveni u Svijetu sa tolikim odlivom igrača i moramo to nekako nadoknaditi .

Fagus501
Postovi: 507
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 03 jan 2024, 18:52

Dosadilo mi vise pisati oko spiskova godina je Maglajlija tu imao glavnu riječ sad trenutno igrati za repr nekom igraču da bi se prodao ništa ne znaci svak je digao ruke od toga.E Hamidovic igra 5 6 godina i igra za 700 eura tako većina,2014 se nakon par nasputa igrač mogao da proda sad nas niko ne shvaća ozbiljno.Doborac zovne pola Gracanice od Mandicu i Terzicu suvišno je pričati dva balvana pogotovo Mandic svaki drugi igrač u našoj ligi je klasa za njega

Avatar
edo07
Postovi: 1820
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edo07 » 03 jan 2024, 19:08

DaVinci je napisao/la:
30 dec 2023, 11:38
rukometubih23 je napisao/la:
30 dec 2023, 09:32
bordobijeli je napisao/la:
29 dec 2023, 17:41
Zašto nema bar na širem spisku momka desnog beka igra u pelisteru u ligi prvaka imao ove sezone dobri utakmica ????
Vjerovatno na Petrovića misliš, slažem se. Mlad je, može pokriti i krilo i beka, trebala mu se dati šansa ali ko zna šta tu ima...
Mozda momak ceka tudji poziv ... :zviz:
Evo da vam ja odgovorim zasto..Nikica je davno rekao da bi trebao da igra za Bosnu za pocetak?!..ali mali ocito ima misljenje o sebi da moze da igra za Srbiju..mada iskreno, poznavajuci ih..sasvim je logicno da odbija Bosnu..previse vole Srbiju i diču se srpstvom...

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 03 jan 2024, 20:01

kad se procitaju imena igraca koje smo bez ispaljenog metka izgubili samo zadnjih 3-4 godine, to je nevjerovatno...

david mandic
matej mandic
halil jaganjac
ivan martinovic
filip vistorop
ivano pavlovic
milos kos
josip sarac
anadin suljakovic
paolo kraljevic
itd

od mladjih: puric, odak, dadic, cesko, simic, velic, braca mlivic,...

neznam sto se nepotrudimo oko ovih "za sad neizgubljenih" poput kenana pajta, sutona, petrovica, marica, ... pa skoro svaka slovenska ekipa ima po 2-3 nasa igraca u pomladtku, pogledajte napr. rk gorenje...
Zadnja izmjena: EdinjoBos, dana/u 03 jan 2024, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.