FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
19
20%
Husref Musemić
18
19%
Zoran Zeljković
3
3%
Ostanak Simona Rožmana
56
58%
 
Ukupno glasova: 96

VolimoSarajevo
Postovi: 50
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 11 jan 2024, 21:09

Mogao je bar zastavu okrenut kako treba,nema mi nista mrze kad zastavu ili sal okrene naopako.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4565
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 11 jan 2024, 21:39

donDondon je napisao/la:
11 jan 2024, 08:39
H8Z7 je napisao/la:
10 jan 2024, 21:57
Preostala dva pojačanja što je Ibričić rekao Menalo i onaj iz MLS???
ako ne dodje neko iz Serie A ja vise ovo ne pratim :kafa:
Znači donDondon bivši navijač Sarajeva :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

fks74
Postovi: 9435
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 11 jan 2024, 21:42

H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:39
donDondon je napisao/la:
11 jan 2024, 08:39
H8Z7 je napisao/la:
10 jan 2024, 21:57
Preostala dva pojačanja što je Ibričić rekao Menalo i onaj iz MLS???
ako ne dodje neko iz Serie A ja vise ovo ne pratim :kafa:
Znači donDondon bivši navijač Sarajeva :mrgreen:
Ko iz MLS ?

Avatar
H8Z7
Postovi: 4565
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 11 jan 2024, 21:43

fks74 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:42
H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:39
donDondon je napisao/la:
11 jan 2024, 08:39


ako ne dodje neko iz Serie A ja vise ovo ne pratim :kafa:
Znači donDondon bivši navijač Sarajeva :mrgreen:
Ko iz MLS ?
Neko je pisao neki Aranga ili kako već.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

ubipara
Postovi: 585
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 11 jan 2024, 21:45

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
11 jan 2024, 19:46

Ne znam zasto je toliki problem sto je Mulalic odigrao termin. Treba dijete usmjeriti i podrzati, ako ga ko zna, ne javno blatiti.

Prvi, osnovni i najveci problem bh. sporta, pa i fudbala, je manjak kvalitetnih sportskih radnika, dakle struke. Od direktora, preko menadzera, do trenera, to su sve analfabete. Priuceni, polu-pismeni ljudi koji ne bi bili u stanju da nacrtanu ovcu cuvaju. Sto je jos gore, dao im Tala i diplomu i misle da su pokupili svu pamet svijeta. Cast rijetkim izuzecima, to je tako. Ovo kazem kao neko ko je dugo radio u sportu, znaci znam iz prve ruke.

Iz takvog ambijenta ne mogu izlaziti kvalitetni igraci i profesionalci. Sto se samog potencijala tice, nisu nasa djeca nista manje talentovana od, recimo, hrvatske. Niti su Srbi vise talentovani za kosarku od nas, a kakve uspjehe imaju. Genetski su razlike izmedju ex-yu naroda nikakve, to jest nepostojece. Sto ce reci, nije niko drugi predodredjen da proizvodi igrace, nego ovi drugi jednostavno znaju, a mi ne. Raja kaze, mi nemamo sistem. Pa nemamo, ali sistem cine ljudi, dakle mi nemamo ljudi.

Mozemo i o razlozima sto oni znaju a mi ne znamo, ali bojim se da bi otisli do Kulina Bana. U svakom slucaju, svaki dobar igrac koji izadje iz PLBiH je vise slucajnost i produkt nekih okolnosti, nego rezultat necijeg rada. Bez da nipodostavam bilo ciji rad (na 10 analfabeta imas jednog entuzijastu koji sve sam vuce), ovo vam je tako.

Ja se izvinjavam sto sam opsiran. Mogao bi knjige o ovoj temi pisati, ali nemoj da se ibretimo sto nam neko dijete igra termin. Najmanji je problem termin, on samo radi sto su mu od malena govorili da je ok.
Za skoro sve si upravu, i vecinom se slazem sa tobom. Samo bi jos dodao da sistem ne cine ljudi nego drzava stvara sistem, gdje se ulaze drzavni novac za upravo sve ovo sto si naveo. Kod nas je sve uhljebljenje nekog parazita koji nema dodirnih tacaka sa istim, polupismeni svijet kolo vodi dok ovi strucni ne mogu doci do izrazaja nego moraju traziti srecu negdje drugo.

Recimo ovako, sta tacno radi nas ministar sporta i kulture? Gdje su oni prije bili i jesu li se uopste bavili nekim sportom? Fakat nemam pojma ni ko je ni sta je taj neki ministar samo hocu da ti kazem kako neko ko nema veze sa sportom ne moze ni pravit sistem, niti ljude obucavati za napredak. Kada se drzava ukljuci aktivno u rjesavanju gorecih pitanja da bude drzava za narod i da se narodu omoguci bolji zivot i kada kompetentni ljudi dobiju sansu umjesto stranackih parazita tada ce svima u svim sferama zivota biti bolje, ne samo u sportu. Vjeruj mi da znam dosta ljudi koji su strucni a koji su primorani napustiti drzavu radi tih parazita koji gledaju samo kako sebi i svojima ugoditi a ostale pisaju. Zato nam se drustvo i raspada, mladi odlaze i sve nam je gore i gore.

Uglavnom skrecem sa teme samo hocu da se nadovezem na sve sto si napisao.

fks74
Postovi: 9435
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 11 jan 2024, 21:47

H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:43
fks74 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:42
H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:39


Znači donDondon bivši navijač Sarajeva :mrgreen:
Ko iz MLS ?
Neko je pisao neki Aranga ili kako već.
Nema od toga ništa.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4565
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 11 jan 2024, 21:48

fks74 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:47
H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:43
fks74 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:42


Ko iz MLS ?
Neko je pisao neki Aranga ili kako već.
Nema od toga ništa.
Znam i ja, post je napisan iz šale.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 7811
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 11 jan 2024, 21:59

Je li moguće da su na ovoj temi svi operisani od humora i sarkazma, neki dan uzeše čovjeku za zlo što se našalio, unosi nemir :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5911
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 11 jan 2024, 22:07

Ovde nije problem TERMIN.

Ovde je problem sustem jer da ti je sistem od pjetlica (turkivic obuca repus treneri) da k u r c u nevalja (odgovoran MIRVIC GD I SD)

Doveli su ove ulicare mahalce da ti treniraju djecu. To nije samo treniranje vec ti odgajas djecu i kad je ROZMAN/ Ibricic i kad su poceli da sunete tu djecu i trenere jer su ljudi u pro fudbalu vrlo lahko nanjuse ublehastinju amateriza i jednostavno rekli Mirvicu TAJ TAJ TAJ amater noga..

Zato smatram da mi trebamo GD jevreja a minimum SVICARCA..

Cak uvezo bi i cistacicu, i onda djecu iz 8 mog razreda doveo da rade pripravnicki od ciscenja do CEO pozicije..


Mi cirkuzamo sto Rozman kad prica govori da je nesvatljivo dq igrac nema vrijeme kad ide spavat, kad ustaje.

A kazu da se krstio za 6 prsta kad je vidio da 4 igraca kasne po 5 min a jedan 30 min..


A kasnije zeljkovic plako kad mu je covjek rekao ljudino pakuj stvari i mrs.. jer covjek naucio na javasluk

Amcho1
Postovi: 836
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 11 jan 2024, 22:29

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
11 jan 2024, 19:46
Pitar6785 je napisao/la:
11 jan 2024, 18:34
Dok god igrac sa 16-22 godine koji ima pro ugovor sa klubom, igra sa rajom po terminima lopte ide skija itd a raja to opravdava kao sta fali, da vidis sta radi ovaj i onaj mi smo MAHALA..

To mersudin ahmetovic za 55 godina nebi SMIO pomislit a ne uradit u pro klubovima..

Spahic je prico da je platio 20 k€ sto je popio kolu.

Nije to problem sto on osuta termin vec je to problem ne postivanje kluba discipline vise nego povrede. Igrac se moze povrijedit na paringu u voznji pri seksu ali ako KLUB ZELI BIT PRO KLUB MORA BIT PRO PO SVIM PITANJIMA.

Nasi treneri govore nece nas niko vani. NORMALNO haveru da nece, jer radis iskustvo koje imas (adzem amaw husref itd) amatersko i ljudi se boje (jer su se dobro naguzili da dodju do pro levela) da ce javasluk unijet u klupu i sjebat njihov 30 godisnji rad..
Ne znam zasto je toliki problem sto je Mulalic odigrao termin. Treba dijete usmjeriti i podrzati, ako ga ko zna, ne javno blatiti.

Prvi, osnovni i najveci problem bh. sporta, pa i fudbala, je manjak kvalitetnih sportskih radnika, dakle struke. Od direktora, preko menadzera, do trenera, to su sve analfabete. Priuceni, polu-pismeni ljudi koji ne bi bili u stanju da nacrtanu ovcu cuvaju. Sto je jos gore, dao im Tala i diplomu i misle da su pokupili svu pamet svijeta. Cast rijetkim izuzecima, to je tako. Ovo kazem kao neko ko je dugo radio u sportu, znaci znam iz prve ruke.

Iz takvog ambijenta ne mogu izlaziti kvalitetni igraci i profesionalci. Sto se samog potencijala tice, nisu nasa djeca nista manje talentovana od, recimo, hrvatske. Niti su Srbi vise talentovani za kosarku od nas, a kakve uspjehe imaju. Genetski su razlike izmedju ex-yu naroda nikakve, to jest nepostojece. Sto ce reci, nije niko drugi predodredjen da proizvodi igrace, nego ovi drugi jednostavno znaju, a mi ne. Raja kaze, mi nemamo sistem. Pa nemamo, ali sistem cine ljudi, dakle mi nemamo ljudi.

Mozemo i o razlozima sto oni znaju a mi ne znamo, ali bojim se da bi otisli do Kulina Bana. U svakom slucaju, svaki dobar igrac koji izadje iz PLBiH je vise slucajnost i produkt nekih okolnosti, nego rezultat necijeg rada. Bez da nipodostavam bilo ciji rad (na 10 analfabeta imas jednog entuzijastu koji sve sam vuce), ovo vam je tako.

Ja se izvinjavam sto sam opsiran. Mogao bi knjige o ovoj temi pisati, ali nemoj da se ibretimo sto nam neko dijete igra termin. Najmanji je problem termin, on samo radi sto su mu od malena govorili da je ok.
Slažem se s tobom da je neznanje krucijalni problem, kako u sportu tako i u svemu ostalome, ali to neznanje proizlazi iz bijede/kokuzluka. Kvalitetan kadar je teško zadržati u BiH, tako da su primorani da rade napola sportski radnici za neke mizerne plate. Ako pogledaš djecu koja treniraju razne sportove, nerijetko ih treniraju treneri koji se nikad u životu nisu bavili tim sportom (atletika, gimnastika, košarka, rukomet, fudbal...), a to sam se lično uvijerio više puta. Treninzi su zasnovani na hajc i eventualno nešto fizičke spreme, tako da je jako teško očekivati vrhunskog sportistu kada kroz mlađe selekcije to dijete nije imao ko uputiti niti ga nečemu naučiti. Talenta imamo zaista ali neznanje i korupcija nas ubi. Pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
luckystrike
Postovi: 936
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 11 jan 2024, 23:14

Mjesec dana do Kupa...

Gdje se igra ova 13.? Ako je u Kampu može li se prisustovati?

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1761
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 12 jan 2024, 00:08

ubipara je napisao/la:
11 jan 2024, 21:45
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
11 jan 2024, 19:46

Ne znam zasto je toliki problem sto je Mulalic odigrao termin. Treba dijete usmjeriti i podrzati, ako ga ko zna, ne javno blatiti.

Prvi, osnovni i najveci problem bh. sporta, pa i fudbala, je manjak kvalitetnih sportskih radnika, dakle struke. Od direktora, preko menadzera, do trenera, to su sve analfabete. Priuceni, polu-pismeni ljudi koji ne bi bili u stanju da nacrtanu ovcu cuvaju. Sto je jos gore, dao im Tala i diplomu i misle da su pokupili svu pamet svijeta. Cast rijetkim izuzecima, to je tako. Ovo kazem kao neko ko je dugo radio u sportu, znaci znam iz prve ruke.

Iz takvog ambijenta ne mogu izlaziti kvalitetni igraci i profesionalci. Sto se samog potencijala tice, nisu nasa djeca nista manje talentovana od, recimo, hrvatske. Niti su Srbi vise talentovani za kosarku od nas, a kakve uspjehe imaju. Genetski su razlike izmedju ex-yu naroda nikakve, to jest nepostojece. Sto ce reci, nije niko drugi predodredjen da proizvodi igrace, nego ovi drugi jednostavno znaju, a mi ne. Raja kaze, mi nemamo sistem. Pa nemamo, ali sistem cine ljudi, dakle mi nemamo ljudi.

Mozemo i o razlozima sto oni znaju a mi ne znamo, ali bojim se da bi otisli do Kulina Bana. U svakom slucaju, svaki dobar igrac koji izadje iz PLBiH je vise slucajnost i produkt nekih okolnosti, nego rezultat necijeg rada. Bez da nipodostavam bilo ciji rad (na 10 analfabeta imas jednog entuzijastu koji sve sam vuce), ovo vam je tako.

Ja se izvinjavam sto sam opsiran. Mogao bi knjige o ovoj temi pisati, ali nemoj da se ibretimo sto nam neko dijete igra termin. Najmanji je problem termin, on samo radi sto su mu od malena govorili da je ok.
Za skoro sve si upravu, i vecinom se slazem sa tobom. Samo bi jos dodao da sistem ne cine ljudi nego drzava stvara sistem, gdje se ulaze drzavni novac za upravo sve ovo sto si naveo. Kod nas je sve uhljebljenje nekog parazita koji nema dodirnih tacaka sa istim, polupismeni svijet kolo vodi dok ovi strucni ne mogu doci do izrazaja nego moraju traziti srecu negdje drugo.

Recimo ovako, sta tacno radi nas ministar sporta i kulture? Gdje su oni prije bili i jesu li se uopste bavili nekim sportom? Fakat nemam pojma ni ko je ni sta je taj neki ministar samo hocu da ti kazem kako neko ko nema veze sa sportom ne moze ni pravit sistem, niti ljude obucavati za napredak. Kada se drzava ukljuci aktivno u rjesavanju gorecih pitanja da bude drzava za narod i da se narodu omoguci bolji zivot i kada kompetentni ljudi dobiju sansu umjesto stranackih parazita tada ce svima u svim sferama zivota biti bolje, ne samo u sportu. Vjeruj mi da znam dosta ljudi koji su strucni a koji su primorani napustiti drzavu radi tih parazita koji gledaju samo kako sebi i svojima ugoditi a ostale pisaju. Zato nam se drustvo i raspada, mladi odlaze i sve nam je gore i gore.

Uglavnom skrecem sa teme samo hocu da se nadovezem na sve sto si napisao.
Da repliciram tebi i @Amcho1 zajedno.

Kontam sta pricate i u pravu ste obojica. Ali ovo je da odemo na kafu ili pivu, i to ne jednom, i porazgovaramo. Duboke i teske teme, drugovi moji. Ima tu slojeva raznih, nije sve do birokratije i drzave, mada od toga sve pocinje. Uglavnom, poenta je da ako nemas struke ovdje, a nemas, onda je treba uvesti. Doveli smo Rozmana, treba isto uraditi u svim segmentima kluba. Znaci, ne praviti se pametan, nego pustiti pametnijima da za nas odrade posao. Mozda usput nesto i naucimo.

Ghost67
Postovi: 189
Pridružen/a: 29 maj 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ghost67 » 12 jan 2024, 00:38

https://vm.tiktok.com/ZM6Hng2SB/

jest da nema ljepseg grba od naseg, ali evo redizajn kao neki moderniji... ja bi vala najvise vratio sa ljiljanom, a vidim i da se na onim izjava pred utakmice u prostorijama kluba, u kampu, pojavljuje sadasnji i do njega onaj sa ljiljanom.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4565
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 12 jan 2024, 00:45

Ghost67 je napisao/la:
12 jan 2024, 00:38
https://vm.tiktok.com/ZM6Hng2SB/

jest da nema ljepseg grba od naseg, ali evo redizajn kao neki moderniji... ja bi vala najvise vratio sa ljiljanom, a vidim i da se na onim izjava pred utakmice u prostorijama kluba, u kampu, pojavljuje sadasnji i do njega onaj sa ljiljanom.
Ovo je top :ljepota: :beba:
Jednostavno, lijepo, moderno a opet asocira na Sarajevo svaka čast za ovo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

insimadop
Postovi: 55
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 12 jan 2024, 00:53

donDondon je napisao/la:
11 jan 2024, 15:45
joker90 je napisao/la:
11 jan 2024, 14:06
Treba zabraniti članovima da pišu na ovoj temi! :kafa:
treba napraviti pdf clanovi plus

jer svasta se izrodi za 20 km ovako 150 km ce platiti samo pravi zaljubljenici :kafa:
Nema ih jos uvijek, nisu stigle. Cekam da mi jave da su stigle, navodno bi trebale kroz par dana.
Zadnja izmjena: insimadop, dana/u 12 jan 2024, 01:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
PikachuSA
Postovi: 531
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PikachuSA » 12 jan 2024, 01:27

Ghost67 je napisao/la:
12 jan 2024, 00:38
https://vm.tiktok.com/ZM6Hng2SB/
Taj redizajn mi liči na one generične grbove sa Dream League Soccera :rol:
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
mnon46
Postovi: 3371
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 12 jan 2024, 08:00

PikachuSA je napisao/la:
12 jan 2024, 01:27
Ghost67 je napisao/la:
12 jan 2024, 00:38
https://vm.tiktok.com/ZM6Hng2SB/
Taj redizajn mi liči na one generične grbove sa Dream League Soccera :rol:
Baca na neki mls klub
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Sazg
Postovi: 49
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 12 jan 2024, 08:33

VolimoSarajevo je napisao/la:
11 jan 2024, 21:09
Mogao je bar zastavu okrenut kako treba,nema mi nista mrze kad zastavu ili sal okrene naopako.
Dobro je on buraz okrenuo zastavu nego na klixu nisu odradili posao kako treba. Trebali su urediti fotku a ne samo postaviti onako kako je uslikano.

Sazg
Postovi: 49
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 12 jan 2024, 08:37

Sazg je napisao/la:
12 jan 2024, 08:33
VolimoSarajevo je napisao/la:
11 jan 2024, 21:09
Mogao je bar zastavu okrenut kako treba,nema mi nista mrze kad zastavu ili sal okrene naopako.
Dobro je on buraz okrenuo zastavu nego na klixu nisu odradili posao kako treba. Trebali su urediti fotku a ne samo postaviti onako kako je uslikano.

slika

Avatar
donDondon
Postovi: 3670
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 12 jan 2024, 08:51

H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:43
fks74 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:42
H8Z7 je napisao/la:
11 jan 2024, 21:39


Znači donDondon bivši navijač Sarajeva :mrgreen:
Ko iz MLS ?
Neko je pisao neki Aranga ili kako već.
samo SERIA A pa makar i Jajalo :kafa:
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Bolivia, Pablo11 i 51 gost.