NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Budućnosti?

Anketa traje do: 26 maj 2024, 16:02.

Pobjeda
4
80%
Neriješeno
1
20%
Poraz
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 5

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 12 jan 2024, 12:49

Fudo ce nadam se na sljedecim izborima biti donji, ko ce biti alternativa jos je rano pricat samo ne daj Boze ponovo SDA. Zenici treba jedan pokret koji ce Zenicu stavit na prvo mjesto ovo sto smo imali od rata pa vamo je vela havle. Kad sam procito jucer koliko je Velez dobio sredstava muka mi bila. Grad ne glasa pod izgovorom ma sve je vec nastimano, sta cu glasat i onda imamo ovo sto danas gledamo fude, rame, pivice itd itd. Dobar ali pokazao se katastrofalno los je bila Snaga Centra koja je davala neku nadu ali propade sve radi baksisa. Mozda bude neka nova opcija haj znaj Zenica je itekako to zasluzila i uvjeren sam da bi ljudi vrlo brzo vidjeli jednu ljepsu i bolji Zenicu!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6263
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 12 jan 2024, 12:59

HarisZe je napisao/la:
12 jan 2024, 12:49
Fudo ce nadam se na sljedecim izborima biti donji, ko ce biti alternativa jos je rano pricat samo ne daj Boze ponovo SDA. Zenici treba jedan pokret koji ce Zenicu stavit na prvo mjesto ovo sto smo imali od rata pa vamo je vela havle. Kad sam procito jucer koliko je Velez dobio sredstava muka mi bila. Grad ne glasa pod izgovorom ma sve je vec nastimano, sta cu glasat i onda imamo ovo sto danas gledamo fude, rame, pivice itd itd. Dobar ali pokazao se katastrofalno los je bila Snaga Centra koja je davala neku nadu ali propade sve radi baksisa. Mozda bude neka nova opcija haj znaj Zenica je itekako to zasluzila i uvjeren sam da bi ljudi vrlo brzo vidjeli jednu ljepsu i bolji Zenicu!!
Boldano je suština svega.
Fudu treba poslat u 3 pm na idućim izborima, ali ako ćemo ga zamijeniti s SDA, ništa nismo napravili.
Fudo je jedan, a SDA je osovina zla s još hiljade Fuada Kasumovića.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
avenija
Postovi: 13786
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 12 jan 2024, 12:59

Da je nekog atraktivnog protivnika za generalku da se sta napuni stadiona i malo podeblja finansijsko stanje pa onda isto tako i ispostovati prvu utakmicu protiv Stupčanice.

Je li vrijeme da ih prvi put pobjedimo u četvrtom medjusobnom duelu?

Šteta sto GAK počinje mnogo prije prvenstvo pa im ne mozes u generalci uzvratiti gostoprimstvo i što većina liga pocinje 15-20 dana ranije od naše lige pa je tesko naci nekoga ko bi bio interesantan publici.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 jan 2024, 13:12

avenija je napisao/la:
12 jan 2024, 12:41
Izborna godina je počela, uvijek vruća tema Čelik je opet u fokusu. Barem da izvucemo 2-3 miliona KM pa nek laju cijelu godinu :)
SDP Zenica

Fuad Kasumović drži se Ti Puhovca, brigu o N.K. Čeliku prepusti onima koji su se borili da ga ne ugasiš❗
Da se brinemo o simbolu Zenice govori i činjenica da će ovaj klub od našeg Ministra oružanih snaga druga Zukan Helez dobiti pomoć prvi put sa državnog nivoa(iako nije imao nikakvu obavezu). 🇧🇦

Iako to nismo mislili iznostiti u javnost, ali zbog "prozivanja" od strane prvog čovjeka grada obavjestit ćemo simpatizere i navijače da su delegati u Domu naroda Paelamenta FBiH u kreiranju Nacrta Budžeta FBiH uputili zahtjev da se prvi put sa nivoa Federacije izdvoje sredstva za naš klub.

Ovom prilikom ćemo zamoliti vijećnike i zastupnike Kasumovićece stranke koji su jučer podržali svog "šefa" da ne morališu na račun N.K. Čelika jer mi najbolje znamo da nikada nisu smjeli glasati za bilo koju odluku na Gradskom vijeću koja je bila u korist ovog kluba (osim Aide i Sanjina).
Kolika je to pomoc?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

dinodino2019
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 12 jan 2024, 13:17

redbull93 je napisao/la:
12 jan 2024, 13:12
avenija je napisao/la:
12 jan 2024, 12:41
Izborna godina je počela, uvijek vruća tema Čelik je opet u fokusu. Barem da izvucemo 2-3 miliona KM pa nek laju cijelu godinu :)
SDP Zenica

Fuad Kasumović drži se Ti Puhovca, brigu o N.K. Čeliku prepusti onima koji su se borili da ga ne ugasiš❗
Da se brinemo o simbolu Zenice govori i činjenica da će ovaj klub od našeg Ministra oružanih snaga druga Zukan Helez dobiti pomoć prvi put sa državnog nivoa(iako nije imao nikakvu obavezu). 🇧🇦

Iako to nismo mislili iznostiti u javnost, ali zbog "prozivanja" od strane prvog čovjeka grada obavjestit ćemo simpatizere i navijače da su delegati u Domu naroda Paelamenta FBiH u kreiranju Nacrta Budžeta FBiH uputili zahtjev da se prvi put sa nivoa Federacije izdvoje sredstva za naš klub.

Ovom prilikom ćemo zamoliti vijećnike i zastupnike Kasumovićece stranke koji su jučer podržali svog "šefa" da ne morališu na račun N.K. Čelika jer mi najbolje znamo da nikada nisu smjeli glasati za bilo koju odluku na Gradskom vijeću koja je bila u korist ovog kluba (osim Aide i Sanjina).
Kolika je to pomoc?
23.000 KM nije neka cifra, ali kad imas blokiran glavni racun realno dobro je biko sta i to ide na racun Škole nogometa. Ja ne znam kako nekome moze biti dobar Vakufski lola, pa SDA je hobotnica, ali alternativa je 2 puta gora. Posljednji spas za carsiju je bila Snaga centra koju je Fudo ugasio i sad nemamo nista. SDP cast par izuzetaka postaje u Zenici vise stranka djilkosa
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 jan 2024, 13:20

Cuj 23.000 hahaha i radi toga pisu neka obavjestenja. Kad se racun odblokira, kada budemo aplicirali na sve strane, okretat ce glavu od nas ko da gledam.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

dinodino2019
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 12 jan 2024, 13:53

redbull93 je napisao/la:
12 jan 2024, 13:20
Cuj 23.000 hahaha i radi toga pisu neka obavjestenja. Kad se racun odblokira, kada budemo aplicirali na sve strane, okretat ce glavu od nas ko da gledam.
Vrijeme ce pokazati bitno je da odblokiramo račun pa onda dalje djelovati
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 jan 2024, 14:01

dinodino2019 je napisao/la:
12 jan 2024, 13:53
redbull93 je napisao/la:
12 jan 2024, 13:20
Cuj 23.000 hahaha i radi toga pisu neka obavjestenja. Kad se racun odblokira, kada budemo aplicirali na sve strane, okretat ce glavu od nas ko da gledam.
Vrijeme ce pokazati bitno je da odblokiramo račun pa onda dalje djelovati
Ko da skidamo americke sankcije sa ruskih naftnih tajkuna, a ne racun u Bosni, gdje su duznici isplaceni da odblokiramo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

almir2018
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 12 jan 2024, 14:08

Ovo nije uredu treba se i SDA uključiti u ovu polemiku oko Celika pa iz kantonalnog budžeta dati lovu Čeliku 🤣🤣
Naš najveći problem je blokiran jos racun kad se to riješi klub ce ne sumnjam pritisnuti sve nivoe vlasti da nas podrže i ne sumnjam u ovoj godini da bi mogli čak i riješiti one jos dugove sto imamo prema povjeriocima i UIO i onih jos par firmi sto je ostalo im se dužno..

Avatar
phillies
Postovi: 2649
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 12 jan 2024, 14:24

Hvala im, znamo koliko je njihova marka velika :) ali na osnovu cega ministar odbrane daje pare fudbalskom klubu?

PS. Jes' se ova pauza oduzila, makar da je prozivku docekat'

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 jan 2024, 14:28

phillies je napisao/la:
12 jan 2024, 14:24
Hvala im, znamo koliko je njihova marka velika :) ali na osnovu cega ministar odbrane daje pare fudbalskom klubu?

PS. Jes' se ova pauza oduzila, makar da je prozivku docekat'
Ni meni to nije jasno, kakve veze ima Helez kao ministar odbrane sa ovim?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 12 jan 2024, 14:32

Počele su se stranke lomiti preko Celika. Samo kotrljati i gurati kosku. Ko ima Duvnjaka SDA treba ga označavati na portalima koji objavljuju ovu informaciju.m u vezi Heleza.

Avatar
habuba
Postovi: 737
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 12 jan 2024, 14:34

Fućko mi nije drag. Da nije bilo njegovog petljanja i opstrukcija do sada bi se svi dugovi riješili. Bez obzira šta uradio u budućnosti za mene je on završena priča za sva vremena. Nema gorih insana od oportunists koji namjerno kreiraju problem da bi ga oni kasnije kobajagi riješavali. Obično ljudsko smeče bez obraza i karaktera.

S tim rečenim svi ovi šupci koji su ponikli ili izašli iz Snage Centra su mi gori od jednog Vakufskog prevaranta. Ovo je njihova čaršija, njihov narod, njihova avlija, koju su prodali, izdali i na kraju još se trude i da gurnu što dublje u blato. Moraš biti idiot i ljudsko smeče da bi glasao protiv interesa svog grada bez obzira ko na vlasti bio. To podaništvo nas handri na svim nivoima pa nas svi zbog toga handre.

Ovo sa ASA bankom i deblokadom računa prelazi sve mjere i treba se i njima naebat familije zbog ovog odugovlačenja.

almir2018
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 12 jan 2024, 14:42

redbull93 je napisao/la:
12 jan 2024, 14:28
phillies je napisao/la:
12 jan 2024, 14:24
Hvala im, znamo koliko je njihova marka velika :) ali na osnovu cega ministar odbrane daje pare fudbalskom klubu?

PS. Jes' se ova pauza oduzila, makar da je prozivku docekat'
Ni meni to nije jasno, kakve veze ima Helez kao ministar odbrane sa ovim?
Pojavio se suficit u budžetu BIH od 4 miliona i to je trebalo ići na nabavku novih helikoptera ali zbog politike i Dodika koji nije dao da idu te pare za to
Onda da ne propadnu te pare dogovorili u vijeću ministara da podijele te pare raznim udruženjima sportskim klubovima itd...pa su svih 9 ministara dostavili svoje prijedloge kome dati te pare pa je tako od nogometnih klubova npr. Borac dobio 50 K Zeljo 100 K mi 24 K i nesto i valjda je Helez predložio i nas klub da dobije tj.nasa omladinska škola to vam je ukratko kako sam ja skontao

Avatar
redbull93
Postovi: 14540
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 12 jan 2024, 14:54

Ooo yebem te drzavo, jucer od pozara otimaju, pa daju velezu i zrinjskom. Danas od helikoptera, sicu dijele svima. Pa gdje to normalno stanje jedne drzave.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4729
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 12 jan 2024, 15:29

Sta treba vise da se racun odblokira? Ako je Celik ispunio sve uslove sto se njega ticu, bojim se da ce Celik morati odrijesit kesu i koju hiljadu bacit na podmazivanje tamo gdje burgija nece.

Avatar
phillies
Postovi: 2649
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 12 jan 2024, 16:08

Trebao bi Celik pokrenuti tuzbu protiv drzave ili kantona ili grada, ciji je vec zakonodavni organ koji odugovlaci proces deblokade, cime je direktno nanesena steta nasem klubu najprije u finansijskom pa i u svakom drugom smislu.

PS. Ne vjerujem da je samo do ASA banke, jer bi se to hmhm rijesio :)

Avatar
habuba
Postovi: 737
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 12 jan 2024, 16:18

Samo je do ASA banke. Sud je rijesenje izdao, Celik je sve sto je bilo do Celika uradio, sada je samo do banke. Ne zelim da dijelim detalje koji su dostupni clanovima kluba ovdje na forumu ali banka sere i pokusava biti sud nad sudom. Mislim da ukoliko se ovo me rijesi u slijedecih sedmicu dvije da ce se klub ocitovati o procesu i javno. A moje je licno misljenje da ukoliko banka ne odblokira racune da ima materijala i za tuzbu protiv banke zbog nanosenja finansijske stete klubu. Zbog njih smo vec profulali proslogodisnji prozor za dodjelu sredstava od kantona.

Avatar
Venom
Postovi: 382
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 12 jan 2024, 16:31

Ja sam za protreste pred bankom, izgleda da se ovdje problemi samo tako rjesavaju :kafa:
Srce, čast i ponos!

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 12 jan 2024, 16:43

Samo tuzba,tražiti naknadu štete.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.