FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 29 jan 2024, 14:42

Bujrum Nick :bih:
€2.000.000

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3274
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 29 jan 2024, 14:45

Pantelija je napisao/la:
29 jan 2024, 14:27
Prvo, Hasana zvati izdajnikom, covjeka koji je a to lično znam, znao pod blokadama igrati za Bosnu i rizikovati kaznu u Bayernu, kojeg docekaju mafijaši i reketiraju, koji je svaku bitnu utakmicu bio najbolji igrac i koji je bio na meti mahale, pa tako jedan izvali da je namjerno dobio žuti da ne igra protiv srbije (pa bio najbolji igrač)...
Danas hasan je neko ko je sportski direktor (bio) jednog od najvecih svjetskih klubova, ima i dan danass ogromno povjerenje Juventusovih ljudi i navijaca.
Njegov sin, iskreno ga nisam gledao i nemam pojmam da li je dobar ili loš, ali danas u fudbalu je sasvim normalno da uradis transfer koji ce ti kasnije ili odmah donijeti poveznicu sa nekim.
Dosao ne dosao, to je odluka struke i ako oni misle da je to dobar potez, na kraju kad se podvuče linija, oni su odgovorni
100%

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 29 jan 2024, 14:46

muhamedhulk je napisao/la:
29 jan 2024, 14:15
hajmo biti pozitivni :mrgreen:
ja sam zadovoljan da sad budemo prvi u drugom dijelu sezone, pa zasta bude dovoljno. to treba biti cilj a ne evropa. znaci napadaj kao da je 0:0.
Pa i treba da razmišljamo pozitivno, borba za titulu dok god postoji i 1% šansi a ne da se predajemo nakon prvog kiksa.ili sudiske greške.
Mi trebamo biti dobri, za ovih -12 sami smo sebi krivi bezidejne igre protiv Gošk, Sloga, Velež pa i lištica su glavni razlog za zaostatak za prvim.
Prvo malo trebamo pogledat sebe pa onda druge, da smo bod, dva ili tri pa hajd onda da gledamo i tu neku drugu stranu nogometa ovako teško da možemo naći krivca osim u samom sebi.
Biti pravi, igrati kako se očekuje od ove ekipe bez kikseva, imamao predobre igrače, odličnog trenera i borba za titulu je minimum što očekujem do kraja sezone a ako i ne osvojimo bez loših utakmica i bezidejnih nastupa onda možemo tražiti izgovore u sudijama, savezu, vici, politici.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
JVVVST
Postovi: 974
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 29 jan 2024, 14:48

On licno zna.... facepalm
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Avatar
Chony533
Postovi: 1447
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 29 jan 2024, 15:06

Preferiram da citam postove forumskih strucnjaka :kafa:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
holyman
Postovi: 8519
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 29 jan 2024, 15:13

Imajednabrigada je napisao/la:
29 jan 2024, 14:03
Dovođenje Salihamidzica juniora bi bio samo jos jedan dokaz da Ibro i Rozman nemaju pojma kuda idu i da su podložni štelama i samo tako mali moze doci u klub jer ocito je da se radi o poluamaterskom igracu.
@mortemhz

fulio frajer temu, vracaj ga u cumez iz kojeg je provirio, je6em li mu klub za koji navija
NEMA NAZAD

VenamaHrabrih
Postovi: 2454
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 29 jan 2024, 15:21

Nicka Salihamidžića treba dovesti samo ako zaslužuje igrati za Sarajevo, a ne zato što mu je Hasan babo, e da bi isti bio blizak klubu. Opet se temelji pogrešno izljevaju. Ako Nick igra da bi Hasan povukao neke veze za klub, automatski se stvara situacija da to neće raditi ako mu sin ne bude igrao. Dakle, otvara se prostor svojevrsnim ucjenama i klub postaje talac porodice Salihamidžić. Neću reći da će biti tako, ali ako postoji mogućnost takvog scenarija, onda ga treba u korijenu sasjeći.
Salihamidžiću treba biti čast da igra za Sarajevo, isto kao i njegovom ocu da ga dovode u vezu sa klubom, a ne obratno.
Uprošteno, kao kad bih se družio sa nekim zato što mu je babukica ambasador, ili premijer... Moje društvo treba zaslužiti i njemu treba biti čast što se druži samnom.
Znanje, rad, samopoštovanje i samouvjerenost prije svega.

Avatar
stojko
Postovi: 1880
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 29 jan 2024, 15:31

Jebbo Salihamidzica, ne valja on. Treba vidjeti ima li u USA neki vozac viljuskara koji je igrao za svoj razred u osnovnoj skoli. To su pravi profesionalci i najbolji igraci za Sarajevo.

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 29 jan 2024, 15:33

Pantelija je napisao/la:
29 jan 2024, 14:27
Prvo, Hasana zvati izdajnikom, covjeka koji je a to lično znam, znao pod blokadama igrati za Bosnu i rizikovati kaznu u Bayernu, kojeg docekaju mafijaši i reketiraju, koji je svaku bitnu utakmicu bio najbolji igrac i koji je bio na meti mahale, pa tako jedan izvali da je namjerno dobio žuti da ne igra protiv srbije (pa bio najbolji igrač)...
Danas hasan je neko ko je sportski direktor (bio) jednog od najvecih svjetskih klubova, ima i dan danass ogromno povjerenje Juventusovih ljudi i navijaca.
Njegov sin, iskreno ga nisam gledao i nemam pojmam da li je dobar ili loš, ali danas u fudbalu je sasvim normalno da uradis transfer koji ce ti kasnije ili odmah donijeti poveznicu sa nekim.
Dosao ne dosao, to je odluka struke i ako oni misle da je to dobar potez, na kraju kad se podvuče linija, oni su odgovorni
Pored svega sto si rekao, neko ko je skolovan u Njemackoj nebi trebao biti los pogotovo za nase prostore. Dovedes malog na probu i Rozman ce ga skontati jako brzo. Ima logike itekako.
Porediti Hasana sa zalizanim narkomanom koji nas je izjavama pokusao poniziti i navuci ljagu na nas je degutantno i bolesno.

ŠTA_JE
Postovi: 1083
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 29 jan 2024, 15:33

Jel mu znamo oca ne valja on nama da ga yebesh odmah krenu insunuacije štela, babin sin, nije imao gdje pa ga stari uvalio nama itd it'd... De majstori popustite malo dajte da ga vidimo na terenu PA ako ne Bude valjao lahko ga je nabit na Nogu.

eccehomo
Postovi: 300
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 29 jan 2024, 15:44

Pantelija je napisao/la:
29 jan 2024, 14:27
Prvo, Hasana zvati izdajnikom, covjeka koji je a to lično znam, znao pod blokadama igrati za Bosnu i rizikovati kaznu u Bayernu, kojeg docekaju mafijaši i reketiraju, koji je svaku bitnu utakmicu bio najbolji igrac i koji je bio na meti mahale, pa tako jedan izvali da je namjerno dobio žuti da ne igra protiv srbije (pa bio najbolji igrač)...
Danas hasan je neko ko je sportski direktor (bio) jednog od najvecih svjetskih klubova, ima i dan danass ogromno povjerenje Juventusovih ljudi i navijaca.
Njegov sin, iskreno ga nisam gledao i nemam pojmam da li je dobar ili loš, ali danas u fudbalu je sasvim normalno da uradis transfer koji ce ti kasnije ili odmah donijeti poveznicu sa nekim.
Dosao ne dosao, to je odluka struke i ako oni misle da je to dobar potez, na kraju kad se podvuče linija, oni su odgovorni
Ti i dalje nastavljaš da se provaljuješ, kakvim blokadama, kaznama i p. materinama. Pa svako zna da ono što je pružao u reprezentaciji bolje bi bilo da nije ni igrao. On jednostavno za repku nije davao ni 30%, uopšte nije htio da se trudi. Navedi mi samo JEDNU njegovu dobru utakmicu u repci, a igrač onakvog renomea i onakvim igrama u Bajernu. On se odazivao, ali jednostavno nije htio da igra za repku, ali kao da je čekao da ga se više ne poziva, a nije htio da samoinicijativno odustane. Pa bolje je partije pružao jedan Džemo Berberović. Braco je, doduše za mene, najveće razočarenje u reprezentaciji.

Avatar
stojko
Postovi: 1880
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 29 jan 2024, 15:47

Bezze se svadjate oko momka koji mozda uopste nije u nekim kombinacijama sa nama. Nego ko je po vasem misljenju bolji igrac; Dal ili Penja? :kafa:

fks74
Postovi: 9500
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jan 2024, 16:22

Na kojoj poziciji igra Nick ?

Avatar
Pantelija
Postovi: 13022
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 29 jan 2024, 16:43

JVVVST je napisao/la:
29 jan 2024, 14:48
On licno zna.... facepalm
Da, što?
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Antikloc
Postovi: 2651
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 29 jan 2024, 16:44

JVVVST je napisao/la:
29 jan 2024, 14:48
On licno zna.... facepalm
A naravno da zna :mrgreen:
On kad sa Avramovskim povuce koju liniju,sjeti se i svojih susreta sa rahmetli Hasetom. Kako mu je govorio da manje dribla :urnebes:
Btw ,puna podrska za Nicka,kad je dernek ,nek i hala gori ! I naravno podrska za Koševo na vodi :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 29 jan 2024, 16:51

Napravit ću trans sa natpisom DOMŽALIZACIJA i nek nam se "dušebrižnici" i "samoprozvane legende" napuše qurca.
Ćao, ćao vozdrica!
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13022
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 29 jan 2024, 16:52

eccehomo je napisao/la:
29 jan 2024, 15:44
Pantelija je napisao/la:
29 jan 2024, 14:27
Prvo, Hasana zvati izdajnikom, covjeka koji je a to lično znam, znao pod blokadama igrati za Bosnu i rizikovati kaznu u Bayernu, kojeg docekaju mafijaši i reketiraju, koji je svaku bitnu utakmicu bio najbolji igrac i koji je bio na meti mahale, pa tako jedan izvali da je namjerno dobio žuti da ne igra protiv srbije (pa bio najbolji igrač)...
Danas hasan je neko ko je sportski direktor (bio) jednog od najvecih svjetskih klubova, ima i dan danass ogromno povjerenje Juventusovih ljudi i navijaca.
Njegov sin, iskreno ga nisam gledao i nemam pojmam da li je dobar ili loš, ali danas u fudbalu je sasvim normalno da uradis transfer koji ce ti kasnije ili odmah donijeti poveznicu sa nekim.
Dosao ne dosao, to je odluka struke i ako oni misle da je to dobar potez, na kraju kad se podvuče linija, oni su odgovorni
Ti i dalje nastavljaš da se provaljuješ, kakvim blokadama, kaznama i p. materinama. Pa svako zna da ono što je pružao u reprezentaciji bolje bi bilo da nije ni igrao. On jednostavno za repku nije davao ni 30%, uopšte nije htio da se trudi. Navedi mi samo JEDNU njegovu dobru utakmicu u repci, a igrač onakvog renomea i onakvim igrama u Bajernu. On se odazivao, ali jednostavno nije htio da igra za repku, ali kao da je čekao da ga se više ne poziva, a nije htio da samoinicijativno odustane. Pa bolje je partije pružao jedan Džemo Berberović. Braco je, doduše za mene, najveće razočarenje u reprezentaciji.
Au ja ne znam koliko ti imas godina ali evo samo utakmica na marakani, tu je bio daleko najbolji, na koševu danska, opet najbolji...

Hasan salihamidzic je u repki igrao 10ku i od njega se ocekivala magija. Hasan je u bajernu bio igrac koji je imao svoju striktnu ulogu koju je rradio tako sto je trčao i radio ono sto mu se kaze. Om nikada nije niti bio niti je mogao biti ono sto se od njega očekivalo jer on ne igra to niti je ikada igrao. Isto da sada stavis amara dedića na prednjeg veznog-deserku i onda mu hebes majku sro pojma nema.
Za nasu repku je tada najbolji strijelac bundes lige barbarez igrao stopera....

Hasan salihamidzic je imao tokom cijele karijere ogroman broj ozljeda, igrom slucaja, osoba koja je zaduzena za njegovo liječenje je bio moj rodjak koji je radio u repki i jednom prilikom sam i vidio njegova koljena.. horor. Ukratko.
Covjek je jednu utakmicu primio blokadu par sati prije utakmice ali je na zagrijavanju osjetio bol, pa su ga krpili da zaigea opet, pa kada je otisao u njemacku dobio je opomenu pred raskid ugovora. Nikada on o tome nije htio slova.
Na aerodromu su ga sa djexom uveli u auto reketaši.
Ne serite, koda zivite na islandu a ne u bosni, posebno poslijeratnoj. Hasan je neko ko je milione donirao u ovu zemlju a niko ne zna ni za marku jer nikada nije htio da se to zna, cak i brani da se o tome prica...
Nama i trebaju mediokreti koji kakw po novinama da vole bosnu i da ce poginuti za nju, zagrne se ljiljanima a onda noc pred tekmu u bosni de razvalini zavrsi da dvije kurve u sobi, a hasan u 9 zaspao... Nama trebaju takvi jer smo navikli na take...zato neki pokeraju a neki su sportski direktori najvecih svjetskih klubova.
Zato nam jeste stanje kakvo jwste u drzavi...Hasan je mogao igrati za Njemacku, prvake svijeta, evropske prvake, silu, a odabrao je Bosnu, na njegovu zalost jer nas narod je zahvalan samo onima koji im kurcem oli izbiju
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Lucas
Postovi: 3330
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 29 jan 2024, 16:54

eccehomo je napisao/la:
29 jan 2024, 15:44
Pantelija je napisao/la:
29 jan 2024, 14:27
Prvo, Hasana zvati izdajnikom, covjeka koji je a to lično znam, znao pod blokadama igrati za Bosnu i rizikovati kaznu u Bayernu, kojeg docekaju mafijaši i reketiraju, koji je svaku bitnu utakmicu bio najbolji igrac i koji je bio na meti mahale, pa tako jedan izvali da je namjerno dobio žuti da ne igra protiv srbije (pa bio najbolji igrač)...
Danas hasan je neko ko je sportski direktor (bio) jednog od najvecih svjetskih klubova, ima i dan danass ogromno povjerenje Juventusovih ljudi i navijaca.
Njegov sin, iskreno ga nisam gledao i nemam pojmam da li je dobar ili loš, ali danas u fudbalu je sasvim normalno da uradis transfer koji ce ti kasnije ili odmah donijeti poveznicu sa nekim.
Dosao ne dosao, to je odluka struke i ako oni misle da je to dobar potez, na kraju kad se podvuče linija, oni su odgovorni
Ti i dalje nastavljaš da se provaljuješ, kakvim blokadama, kaznama i p. materinama. Pa svako zna da ono što je pružao u reprezentaciji bolje bi bilo da nije ni igrao. On jednostavno za repku nije davao ni 30%, uopšte nije htio da se trudi. Navedi mi samo JEDNU njegovu dobru utakmicu u repci, a igrač onakvog renomea i onakvim igrama u Bajernu. On se odazivao, ali jednostavno nije htio da igra za repku, ali kao da je čekao da ga se više ne poziva, a nije htio da samoinicijativno odustane. Pa bolje je partije pružao jedan Džemo Berberović. Braco je, doduše za mene, najveće razočarenje u reprezentaciji.
Zamisli kako je bilo Hasanu doci iz jednog uređenog sistema u Njemačkoj gdje je sve pod kobac da igra za putujuci mešetarsko - kriminalni putujuci cirkus kakva je bila nasa reprezentacija u njegovom mandatu.Skoro svaku utakmicu za reprezentaciju je igrao sa par ubleha koje su morale igrati radi prodaja i menadžerskih talova, tada su se više menadžeri poput Nusreta Jašarija pitali za sastav, od tadašnjih selektora.Čovjek u Bayernu igra u jasnom sistemu sa Kanom, Effenbergom, Elberom.....dođe u reprezentaciju i mora gledati seljačke njuške poput Nermina Šabića, Pelaka, Gredica, Krivica.......Inace, od reprezentacije se oprostio prije 30 godine, jer mu je onaj smetljar i gnjida Celo Bajramovic opalio šamarčinu nakon njegove zadnje utakmice protiv Francuske.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 748
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 29 jan 2024, 16:55

slika

junioR
Postovi: 756
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la junioR » 29 jan 2024, 17:03

Nick je gotova stvar.
O malom nema nikakav video, nit bilo sta.
Ne znam koliko je to pametna stvar...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Hajdeee, PeppermintSA i 50 gostiju.