FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 feb 2024, 10:45

Ne kažem da se nešto sprema što ne bi trebalo, ali spremalo se ili ne, skupština mora biti otvorenog tipa, naročito ako nemaš šta da kriješ, koji je razlog zatvaranja za medije? Evo kažu sjednica je samo da se izglasa odbor koji će voditi umjesto uprave, i šta je onda problem da dođe novinar i potvrdi da je to to. Ovako samo dodatno bacaju ljagu na sebe da nešto kriju, jer tako ispada kad gledaš sa strane, jako ružno. Ljudi u klubu treba malo da razmišljaju o tome kako njihovi postupci izgledaju sa tačke gledišta nekog ko klub gleda sa strane, jer sve to utiče na atmosferu i odnos navijača prema klubu i njima samima, onda taj stav koji se formira među navijačima odbija sponzore, jer što bih ja tebi bio sponzor ako te 90% tvojih navijača ne podržava, kako onda meni ulaganje da se vrati? Mada kod nas su sponzorstva već odavno donacije, u ovako bolesnom klubu nikome se ulaganje neće vratiti, makar ono bilo marka.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3504
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 05 feb 2024, 11:10

senjak075 je napisao/la:
02 feb 2024, 17:07
Slobodas je napisao/la:
02 feb 2024, 10:56
senjak075 je napisao/la:
01 feb 2024, 15:06
Stigla konačno i nova oprema zahvaljujući radu skupštine :clap:
Nabijem citavu skupstinu ko da ste svojim parama kupili majku vam
Da svojim parama idiote glupi.
Okomili ste se debili na dijete od 16 godine kako je četnik :urnebes:
i to sve zbog plaćenog članka nekog švedskog dijasporaša.
Većina nemate pojma šta se sve u klubu dešava.
ti si idiot smrade cetnicki. Cetnicima nije mjesto u Slobodi tako ni ovom malom smradu nije mjesto uz onakvo ponasanje, preko ovoga se nece tako lako preci kao sto mislite smradovi.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1781
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 feb 2024, 11:13

Ma ovo je sve osim "nas" klub. Ali ima i do svih nas jer smo indolentni, jer sve dopustamo, nista nas ne zanima.
Kada pametan zacuti, budale kolo vode, zapamtite to.

Avatar
DamirT
Postovi: 14958
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 feb 2024, 11:27

simonknows je napisao/la:
05 feb 2024, 10:41
DamirT je napisao/la:
05 feb 2024, 10:38
Danas vanredna sjednica Skupštine FK Sloboda, prvi put u historiji zatvorena za medije
Kad krenu svaki put ovako, otac ih yebo :puke: :puke:
Nije zatvorena, dobit će 10 minuta prije početka :rol:
Nemoj, puno je to :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 05 feb 2024, 11:58

neurofunk je napisao/la:
03 feb 2024, 09:42
Mortus je napisao/la:
02 feb 2024, 11:55
hajde šta ste se uhvatili četnika, bile su i vehabije u prvom timu Bukvić, DŽidić i ostali pa niko ništa nije komentarisao.
psutite ljude nek privatno rade šta hoće, sve dok igraju dobar fudbal i klub od njih ima koristi.
Klasicna tuzlanska komunjara. Pravi dinosauri.
pravi Kalesijski seljačić. SDA dupelizac
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 05 feb 2024, 12:11

baboedindzeko09 je napisao/la:
02 feb 2024, 16:46
Mortus je napisao/la:
02 feb 2024, 11:55
hajde šta ste se uhvatili četnika, bile su i vehabije u prvom timu Bukvić, DŽidić i ostali pa niko ništa nije komentarisao.
psutite ljude nek privatno rade šta hoće, sve dok igraju dobar fudbal i klub od njih ima koristi.
Tri puta te pitam, tri puta izbjegavaš da mi odgovoriš. Na osnovu čega je Bukvić = vehabija?

Uzmimo u obzir sve i da je vehabija (a nije):

Da li su vehabije počinile genocid, te da li su vehabije ubijale građane Tuzle?

Hvala na odgovorima unaprijed.

Vehabije su sektaši, a sektu su donijele mudžahedinske jedinice koje su radile strašne stvari u ratu, naročito u srednjoj Bosni, (odrubljivali glave i snjima igrali lopte) to imaš sve snimljeno na youtube možda je i sada bez cenzure dostupno.
ISLI i slična sranje regrutuju te iste vehabije koje rade šta rade, trenutno u drugim regijama svijeta. kod nas su još uvijek mirni izuzev par incidenata, slučaj onog debila Mevlida Jašarevića što je pucao po Sarajevu.
samim tim ako je neko vehabija, to znači da taj i prihvata ideologiju grupe i njene stavove i postupke i sad na stranu vjera, ja nisam ni spominjao vjeru (neko je gore rekao da izjednačavam). Spominjao sam pripadnost jednoj takvoj grupi koja je sama po sebi opasna za pripadnike svih vjera.

Da li je vehabija Bukvić ili nije, ne znam 100 %, ali da se oblači karakteristično za tu grupu i da ima fizički izgled to definitivno odgovara opisu.

Moglo bi se tu diskutovati. samo dajem odgovor i povlačim paralelu sa vehabizmom i četnikovanjem.
ako se jedne ne osuđuje zbog pripadnosti takvoj jednoj sekti, onda ne treba ni druge zbog slušanja pjevača koji veliča četnikovanje.

Trebamo biti objektivni
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 05 feb 2024, 12:13

DamirT je napisao/la:
05 feb 2024, 11:27
simonknows je napisao/la:
05 feb 2024, 10:41
DamirT je napisao/la:
05 feb 2024, 10:38


Kad krenu svaki put ovako, otac ih yebo :puke: :puke:
Nije zatvorena, dobit će 10 minuta prije početka :rol:
Nemoj, puno je to :urnebes:
ACI, BUCIJU, MARIU, ŠEĆERU i ostalima poruka da nas nastave karati i neka ne vade. Što ne bi kada otpora nema. biće tranša biće para, bit će provizija od agencije.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 feb 2024, 12:29

Mortus je napisao/la:
05 feb 2024, 12:11
baboedindzeko09 je napisao/la:
02 feb 2024, 16:46
Mortus je napisao/la:
02 feb 2024, 11:55
hajde šta ste se uhvatili četnika, bile su i vehabije u prvom timu Bukvić, DŽidić i ostali pa niko ništa nije komentarisao.
psutite ljude nek privatno rade šta hoće, sve dok igraju dobar fudbal i klub od njih ima koristi.
Tri puta te pitam, tri puta izbjegavaš da mi odgovoriš. Na osnovu čega je Bukvić = vehabija?

Uzmimo u obzir sve i da je vehabija (a nije):

Da li su vehabije počinile genocid, te da li su vehabije ubijale građane Tuzle?

Hvala na odgovorima unaprijed.

Vehabije su sektaši, a sektu su donijele mudžahedinske jedinice koje su radile strašne stvari u ratu, naročito u srednjoj Bosni, (odrubljivali glave i snjima igrali lopte) to imaš sve snimljeno na youtube možda je i sada bez cenzure dostupno.
ISLI i slična sranje regrutuju te iste vehabije koje rade šta rade, trenutno u drugim regijama svijeta. kod nas su još uvijek mirni izuzev par incidenata, slučaj onog debila Mevlida Jašarevića što je pucao po Sarajevu.
samim tim ako je neko vehabija, to znači da taj i prihvata ideologiju grupe i njene stavove i postupke i sad na stranu vjera, ja nisam ni spominjao vjeru (neko je gore rekao da izjednačavam). Spominjao sam pripadnost jednoj takvoj grupi koja je sama po sebi opasna za pripadnike svih vjera.

Da li je vehabija Bukvić ili nije, ne znam 100 %, ali da se oblači karakteristično za tu grupu i da ima fizički izgled to definitivno odgovara opisu.

Moglo bi se tu diskutovati. samo dajem odgovor i povlačim paralelu sa vehabizmom i četnikovanjem.
ako se jedne ne osuđuje zbog pripadnosti takvoj jednoj sekti, onda ne treba ni druge zbog slušanja pjevača koji veliča četnikovanje.

Trebamo biti objektivni
Dugo ništa gluplje nisam pročitao. Izvini ali tako je. :)
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1781
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 feb 2024, 12:44

simonknows je napisao/la:
05 feb 2024, 12:29
Mortus je napisao/la:
05 feb 2024, 12:11
baboedindzeko09 je napisao/la:
02 feb 2024, 16:46


Tri puta te pitam, tri puta izbjegavaš da mi odgovoriš. Na osnovu čega je Bukvić = vehabija?

Uzmimo u obzir sve i da je vehabija (a nije):

Da li su vehabije počinile genocid, te da li su vehabije ubijale građane Tuzle?

Hvala na odgovorima unaprijed.

Vehabije su sektaši, a sektu su donijele mudžahedinske jedinice koje su radile strašne stvari u ratu, naročito u srednjoj Bosni, (odrubljivali glave i snjima igrali lopte) to imaš sve snimljeno na youtube možda je i sada bez cenzure dostupno.
ISLI i slična sranje regrutuju te iste vehabije koje rade šta rade, trenutno u drugim regijama svijeta. kod nas su još uvijek mirni izuzev par incidenata, slučaj onog debila Mevlida Jašarevića što je pucao po Sarajevu.
samim tim ako je neko vehabija, to znači da taj i prihvata ideologiju grupe i njene stavove i postupke i sad na stranu vjera, ja nisam ni spominjao vjeru (neko je gore rekao da izjednačavam). Spominjao sam pripadnost jednoj takvoj grupi koja je sama po sebi opasna za pripadnike svih vjera.

Da li je vehabija Bukvić ili nije, ne znam 100 %, ali da se oblači karakteristično za tu grupu i da ima fizički izgled to definitivno odgovara opisu.

Moglo bi se tu diskutovati. samo dajem odgovor i povlačim paralelu sa vehabizmom i četnikovanjem.
ako se jedne ne osuđuje zbog pripadnosti takvoj jednoj sekti, onda ne treba ni druge zbog slušanja pjevača koji veliča četnikovanje.

Trebamo biti objektivni
Dugo ništa gluplje nisam pročitao. Izvini ali tako je. :)
Po svaku cijenu zele opravdati cetnicko orgijanje u po Tuzle.
Vjerovatno postoji objasnjenje i za ustaske zastave po Husinu i Par Selu, kao i jos nekoliko mjesta po Tuzli.

Avatar
senjak075
Postovi: 862
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 05 feb 2024, 12:53

Slobodas je napisao/la:
05 feb 2024, 11:10
senjak075 je napisao/la:
02 feb 2024, 17:07
Slobodas je napisao/la:
02 feb 2024, 10:56

Nabijem citavu skupstinu ko da ste svojim parama kupili majku vam
Da svojim parama idiote glupi.
Okomili ste se debili na dijete od 16 godine kako je četnik :urnebes:
i to sve zbog plaćenog članka nekog švedskog dijasporaša.
Većina nemate pojma šta se sve u klubu dešava.
ti si idiot smrade cetnicki. Cetnicima nije mjesto u Slobodi tako ni ovom malom smradu nije mjesto uz onakvo ponasanje, preko ovoga se nece tako lako preci kao sto mislite smradovi.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
fukara87
Postovi: 5702
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 05 feb 2024, 12:58

Otisla tema u qurac krasni, prica se o cetnikovanju, vehabijama i slicno, kod nas se vazda pricalo " tri vjere jedna nacija" uredu smeta nam cetnicka muzika i to je ok jer to niko ne podrzava u gradu niti ce, ni ti cemo podrzavati balizam i ustasluk, ali samo cu reci da smo mi toliko podijenji navijaci da to nema nigdje u svijetu, za nas sport ocigledno nije i to pokuzujemo iz dana u dan, nikad Tuzla nece bit muslimanska, cetnicka ili ustaska
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 05 feb 2024, 14:22

fukara87 je napisao/la:
05 feb 2024, 12:58
Otisla tema u qurac krasni, prica se o cetnikovanju, vehabijama i slicno, kod nas se vazda pricalo " tri vjere jedna nacija" uredu smeta nam cetnicka muzika i to je ok jer to niko ne podrzava u gradu niti ce, ni ti cemo podrzavati balizam i ustasluk, ali samo cu reci da smo mi toliko podijenji navijaci da to nema nigdje u svijetu, za nas sport ocigledno nije i to pokuzujemo iz dana u dan, nikad Tuzla nece bit muslimanska, cetnicka ili ustaska
u tome i jeste poenta. uvijek su sugrađani branili jedni druge i kritikovali su i svoje ako nešto nije uredu i ako vrijeđa tuđe dostojanstvo i osjećaje.
Danas to nije slučaj.
Danas evo vidi se iz ovih komentara pojedinih GROMADA od TUZLAKA, ako i jesu Tuzlaci da su spremni dijete nezrelo osuđivati, a nisu spremni mrcine osuditi zbog njihovog sektaškog opedjeljenja.

nabijem na kitu i vehabije i četnike i ustaše i balije uopšte mi nije važno šta je neko ako je čovjek čovjekom. uvijek sam učen i smatram ispravnim da treba prema svakome lijepo postupati i pomoći, ako to očekuješ od drugih.

i zaboli me više na ovu temu postajemo cigani, a svako ko pravda Bukvića i Jusića i Džidića, jebli mu i oni i ovaj mali pleme.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Slobodas
Postovi: 3504
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 05 feb 2024, 14:48

Koliko moras biti retardiran da izjednacis neciju vjersku slobodu i praktikovanje vjere sa cetnickim fasistickim pokretom koji je pobio na hiljade bosnjaka. Mozes ako i sam nisi bosnjak (kao sto vecina i nije) i ako se vodis tim konunistickim mantrama tri vjere jedna nacija , bratstvo i jedinstvo daj rakije krmetine i ostalih sranja. Zasto nije pricano sa tim dijetom zasto se to dijete nije javno izvinulo on ili neko u njegovo ime ? Jel to trebamo jesti **** i sutiti i navikavati da nam je ovo normalno ?
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8489
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 feb 2024, 15:31

Mortus je daleko najgluplji insan na planeti.

Malom treba pomoći i ukazati da to nije ispravno, jer "tri vjere, jedna nacija", nema veze sto je mali chetnik i štovatelj ideologije BMK, Radovana Karadzica i Slobodana Miloševića.

A Bukvića i Jusića, treba, pazi sad, osuditi i istjerati iz grada jer idu na namaz u džamiju i jer, pazi sad, imaju bradu koja odgovara fizičkom opisu članova vehabijske grupe i ISILa. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Došli smo do zaključka da je James Harden vehabija i član ISILa :tokralju: :tokralju: :tokralju:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
senjak075
Postovi: 862
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 05 feb 2024, 15:41

Mortus je napisao/la:
05 feb 2024, 14:22
fukara87 je napisao/la:
05 feb 2024, 12:58
Otisla tema u qurac krasni, prica se o cetnikovanju, vehabijama i slicno, kod nas se vazda pricalo " tri vjere jedna nacija" uredu smeta nam cetnicka muzika i to je ok jer to niko ne podrzava u gradu niti ce, ni ti cemo podrzavati balizam i ustasluk, ali samo cu reci da smo mi toliko podijenji navijaci da to nema nigdje u svijetu, za nas sport ocigledno nije i to pokuzujemo iz dana u dan, nikad Tuzla nece bit muslimanska, cetnicka ili ustaska
u tome i jeste poenta. uvijek su sugrađani branili jedni druge i kritikovali su i svoje ako nešto nije uredu i ako vrijeđa tuđe dostojanstvo i osjećaje.
Danas to nije slučaj.
Danas evo vidi se iz ovih komentara pojedinih GROMADA od TUZLAKA, ako i jesu Tuzlaci da su spremni dijete nezrelo osuđivati, a nisu spremni mrcine osuditi zbog njihovog sektaškog opedjeljenja.

nabijem na kitu i vehabije i četnike i ustaše i balije uopšte mi nije važno šta je neko ako je čovjek čovjekom. uvijek sam učen i smatram ispravnim da treba prema svakome lijepo postupati i pomoći, ako to očekuješ od drugih.

i zaboli me više na ovu temu postajemo cigani, a svako ko pravda Bukvića i Jusića i Džidića, jebli mu i oni i ovaj mali pleme.
:thumbup:
Ne mogu to ovi balijanderi shvatit.
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8489
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 feb 2024, 16:00

Izvinite što smo balijanderi jer ne podržavamo chetnicko orgijanje u gradu na koji su isti ti cetnici ispaljivali granate i htjeli da nestane :salut:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

antisisoja1919
Postovi: 3702
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 feb 2024, 16:33

senjak075 je napisao/la:
05 feb 2024, 15:41
Mortus je napisao/la:
05 feb 2024, 14:22
fukara87 je napisao/la:
05 feb 2024, 12:58
Otisla tema u qurac krasni, prica se o cetnikovanju, vehabijama i slicno, kod nas se vazda pricalo " tri vjere jedna nacija" uredu smeta nam cetnicka muzika i to je ok jer to niko ne podrzava u gradu niti ce, ni ti cemo podrzavati balizam i ustasluk, ali samo cu reci da smo mi toliko podijenji navijaci da to nema nigdje u svijetu, za nas sport ocigledno nije i to pokuzujemo iz dana u dan, nikad Tuzla nece bit muslimanska, cetnicka ili ustaska
u tome i jeste poenta. uvijek su sugrađani branili jedni druge i kritikovali su i svoje ako nešto nije uredu i ako vrijeđa tuđe dostojanstvo i osjećaje.
Danas to nije slučaj.
Danas evo vidi se iz ovih komentara pojedinih GROMADA od TUZLAKA, ako i jesu Tuzlaci da su spremni dijete nezrelo osuđivati, a nisu spremni mrcine osuditi zbog njihovog sektaškog opedjeljenja.

nabijem na kitu i vehabije i četnike i ustaše i balije uopšte mi nije važno šta je neko ako je čovjek čovjekom. uvijek sam učen i smatram ispravnim da treba prema svakome lijepo postupati i pomoći, ako to očekuješ od drugih.

i zaboli me više na ovu temu postajemo cigani, a svako ko pravda Bukvića i Jusića i Džidića, jebli mu i oni i ovaj mali pleme.
:thumbup:
Ne mogu to ovi balijanderi shvatit.
Ne mogu balijanderi, al mogu dva levata poput vas dvojice. Vecih glupana od vas dvojice ova tema ne pamti.
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3702
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 feb 2024, 16:35

baboedindzeko09 je napisao/la:
05 feb 2024, 16:00
Izvinite što smo balijanderi jer ne podržavamo chetnicko orgijanje u gradu na koji su isti ti cetnici ispaljivali granate i htjeli da nestane :salut:
Kako ne shvatas da je klanje i silovanje isto sto i ici u džamiju i normalno se ponasati.
Ako ne shvatas pitaj senjaka i mortusa, oni ce ti objasnit kako je to isto.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Slobodas
Postovi: 3504
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 05 feb 2024, 17:04

antisisoja1919 je napisao/la:
05 feb 2024, 16:35
baboedindzeko09 je napisao/la:
05 feb 2024, 16:00
Izvinite što smo balijanderi jer ne podržavamo chetnicko orgijanje u gradu na koji su isti ti cetnici ispaljivali granate i htjeli da nestane :salut:
Kako ne shvatas da je klanje i silovanje isto sto i ici u džamiju i normalno se ponasati.
Ako ne shvatas pitaj senjaka i mortusa, oni ce ti objasnit kako je to isto.
glup si ko **** tebi je droga rakija i krmetina mozak pojela :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8489
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 feb 2024, 17:06

Slobodas je napisao/la:
05 feb 2024, 17:04
glup si ko **** tebi je droga rakija i krmetina mozak pojela :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Sarkazam je buraz. Antisisoja je momčina i po :bih:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.