NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 05 feb 2024, 22:10

E cuj otisao momak na trening u drugi klub a pod ugovorom jos ga neki brane ovdje hahahaha svasta, ovdje je sve kristalno jasno. Tribina i na ljeto vozdra. SAMO CELIK!!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Truhlo
Postovi: 5472
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 05 feb 2024, 22:16

#freesivac
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Bandit88
Postovi: 422
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 05 feb 2024, 23:25

Grahovac kod Duvnjaka

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1864
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 05 feb 2024, 23:26

Ja licno mu ne bi dao da igra tamam da je R.Carlos. U svakom slucaju sta uprava odluci, imaju moju podrsku.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

strucnjak9
Postovi: 73
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 05 feb 2024, 23:29

Igrac koji je ima amaterski ugovor, bez dozvole kluba moze 3 sedmice boraviti na probi u ekipi koja mu moze ponuditi profesionalni ugovor. Sa pravne strane momak je cist, nije prekrsio nista iz ugovora, iskoristio svoje pravo. S moralne strane napravio je ogromnu gresku, pogotovo jer je otisao u Zelju. Nadam se da ce se naci sredina u svemu i da ce se izgladiti odnosi

convict35
Postovi: 390
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 05 feb 2024, 23:48

strucnjak9 je napisao/la:
05 feb 2024, 23:29
Igrac koji je ima amaterski ugovor, bez dozvole kluba moze 3 sedmice boraviti na probi u ekipi koja mu moze ponuditi profesionalni ugovor. Sa pravne strane momak je cist, nije prekrsio nista iz ugovora, iskoristio svoje pravo. S moralne strane napravio je ogromnu gresku, pogotovo jer je otisao u Zelju. Nadam se da ce se naci sredina u svemu i da ce se izgladiti odnosi
Ako je to istina treba bit realan i objektivan i zapitat se koliko bi nas napustilo trenutni posao i otislo u npr trenutno bolju firmu i na vece trziste i za vece pare onako samo kazem sa te strane a da je ispao pakas jest i da treba imat sankcije treba ali ne nesto radikalno kao tribine i sl.
Udarit ga po dzepu ali ipak ne treba zaboravit da je isti taj igrac uvijek ama bas uvijek davao 120% za grb i bio primjer svim drugim igrqcima nikad se momak nije pobunio na terenu niti bilo sta.

Avatar
Celicni
Postovi: 1652
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 06 feb 2024, 00:23

Pustimo se Sivca više, brinuti nas trebaju pojačanja, za jednog moramo odriješiti kesu, nastavak će biti još teži.Mladost ce se okrenuti za 180 stepeni, Zvijezda se isto vraca, Stupcanica pola ekipe promjenila, najtezi protivnik i prva utakmica, gdje najvise strahujem od poraza na Bilinom.Nismo još nikoga doveli da nam popravi igru ali mislim ako Vršajević i Salčinović budu spremni da će dodatno dati sigurnost u igri.

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 feb 2024, 07:49

Igrac amater moze bez informisanja kluba otici na probu 3 sedmice (ako je stariji od 21 godine, ako je mladji i duze). Igrac ako je u posljednjih 6 mjeseci ugovora moze razgovarati s drugim klubovima i slicno. Gledajuci fudbalska pravila, sve ok, s druge strane ruzno je sto nije rekao maticnom klubu da je bio na treningu Željezničara, ali mislim da je tu najveći uticaj imao Šabić i Sivac je nasjeo, te na kraju napravio veliku pogrešku. Iz ove situacije pouku trebaju izvući i klub i igrač, a i naša raja malo pretjeruje jer je sad u pitanju bio Željezničar, da je otišao u Posušje vjerovatno mu niko nista ne bi rekao. Helem nejse, čekam da se Sivac javno izvine svim navijačima, prizna pogrešku, te mu želim sreću u daljoj karijeri, naravno u drugom klubu!
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Truhlo
Postovi: 5472
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 06 feb 2024, 08:15

Šta da je zadobio kakvu povredu na treningu drugog kluba? Zayebite te pravilnike igrač amater, qrčina kakav amater plata uredno milja i po. Amateri su u kantonalnoj ligi.

**** zakovati na klupu do kraja sezone.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

stopkriminalu
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 jun 2021, 09:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stopkriminalu » 06 feb 2024, 09:48

strucnjak9 je napisao/la:
05 feb 2024, 23:29
Igrac koji je ima amaterski ugovor, bez dozvole kluba moze 3 sedmice boraviti na probi u ekipi koja mu moze ponuditi profesionalni ugovor. Sa pravne strane momak je cist, nije prekrsio nista iz ugovora, iskoristio svoje pravo. S moralne strane napravio je ogromnu gresku, pogotovo jer je otisao u Zelju. Nadam se da ce se naci sredina u svemu i da ce se izgladiti odnosi
Po ovom svemu nije prekršen postojeći ugovor (zbog toga pojedinci su počeli ovdje opravdavati Sivca :crazy: ), a da li je prekršen Pravilnik kluba?? Šta ćemo sa tim :hmmmm:
Jesmo li mi ovdje navijači pojedinaca ili kluba i čije interese ovdje podržavamo???

Apsurdno je uraditi sve iza leđa klubu i nakon par dana zaboraviti na to sve!
Kako je krenulo do početka sezone pojedinci će ovdje ponovo Sivca dizati u nebesa :sick: :sick:
Kad k'o dijete zavoliš zauvijek ćeš voljeti !

jedan grad, jedan klub

ČELIK ZENICA

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 06 feb 2024, 11:14

**** vas sivac nije maradona

strucnjak9
Postovi: 73
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 06 feb 2024, 12:07

stopkriminalu je napisao/la:
06 feb 2024, 09:48
strucnjak9 je napisao/la:
05 feb 2024, 23:29
Igrac koji je ima amaterski ugovor, bez dozvole kluba moze 3 sedmice boraviti na probi u ekipi koja mu moze ponuditi profesionalni ugovor. Sa pravne strane momak je cist, nije prekrsio nista iz ugovora, iskoristio svoje pravo. S moralne strane napravio je ogromnu gresku, pogotovo jer je otisao u Zelju. Nadam se da ce se naci sredina u svemu i da ce se izgladiti odnosi
Po ovom svemu nije prekršen postojeći ugovor (zbog toga pojedinci su počeli ovdje opravdavati Sivca :crazy: ), a da li je prekršen Pravilnik kluba?? Šta ćemo sa tim :hmmmm:
Jesmo li mi ovdje navijači pojedinaca ili kluba i čije interese ovdje podržavamo???

Apsurdno je uraditi sve iza leđa klubu i nakon par dana zaboraviti na to sve!
Kako je krenulo do početka sezone pojedinci će ovdje ponovo Sivca dizati u nebesa :sick: :sick:
Ja sam napisao da s pravne strane igrac nije prekrsio ugovor, radi kojeg moze snositi posljedice. U pravu svaki ugovor je na vecem nivou iznad (eventualnog) pravilnika kluba (takvo nesto vjerovatno i ne postoji kod nas). O moralnoj strani je suvisno trositi rijeci, tu ga ne moze niko opravdati

Avatar
laudrop
Postovi: 1395
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 06 feb 2024, 12:19

Ima Đida da riješi taj problem, naviko je udarat po Čeliku. Treba završiti ovu sagu oko Sivca. Klub će se sigurno u dogledno vrijeme izjasniti o njegovom statusu pa ćemo i mi znati šta je i kako je. Vjerujem da je i on svjestan da je u Čeliku s moralne strane završio i da već sad treba tražiti novi klub na ljeto.

Nego, idealna prilika da se afirmiše mali Hodžić? Lijepo je izgledao na onih par utakmica, samo meni građom, tehnikom i svim ostalim karakteristikama izgleda kao pravi stoper, a najmanje desni bek. Čuo sam da je on žrtva svog kvaliteta i da je kroz omladinski pogon krpio svaku rupu. Stoper, zadnji vezni, desni bek, desno krilo, prednji vezni, sve zbog svog kvaliteta. Nadam se da će mu pravi trener, u ovom slučaju nadam se Dario, pronaći pravu poziciju i afirmisati ovog momka. Najtalentovaniji je od svih naših omladinaca zadnjih par godina u svim kategorijama.

Dvojica kadeta ponekad treniraju s prvim timom (Samed Dilaver i još jedan momak). Napokon! Vrijeme je bilo da se ugledamo na sistemski rad velikih kluba i da djeca od 15-16 godina dobivaju priliku u prvom timu, kao što je nekad Nermin Hadžiahmetović afirmisao djecu. Uvijek je bilo fizički dominantnije djece, najviše djece koja su rođena i odrasla na selu.

Dovoljno je uporedit sadašnja dva juniora, Palačkić i Hodžić. Jedan ima 45-50kg, a drugi ko od stijene odvaljen. Sasvim je bilo za očekivati da Hodžič dobije i ranije priliku, znam da je čak u Kantonu trenirao s prvim timom i da se nije vidjela fizička razlika između njega i ostalih saigrača.


slika
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5472
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 06 feb 2024, 12:23

laudrop je napisao/la:
06 feb 2024, 12:19
Ima Đida da riješi taj problem, naviko je udarat po Čeliku. Treba završiti ovu sagu oko Sivca. Klub će se sigurno u dogledno vrijeme izjasniti o njegovom statusu pa ćemo i mi znati šta je i kako je. Vjerujem da je i on svjestan da je u Čeliku s moralne strane završio i da već sad treba tražiti novi klub na ljeto.

Nego, idealna prilika da se afirmiše mali Hodžić? Lijepo je izgledao na onih par utakmica, samo meni građom, tehnikom i svim ostalim karakteristikama izgleda kao pravi stoper, a najmanje desni bek. Čuo sam da je on žrtva svog kvaliteta i da je kroz omladinski pogon krpio svaku rupu. Stoper, zadnji vezni, desni bek, desno krilo, prednji vezni, sve zbog svog kvaliteta. Nadam se da će mu pravi trener, u ovom slučaju nadam se Dario, pronaći pravu poziciju i afirmisati ovog momka. Najtalentovaniji je od svih naših omladinaca zadnjih par godina u svim kategorijama.

Dvojica kadeta ponekad treniraju s prvim timom (Samed Dilaver i još jedan momak). Napokon! Vrijeme je bilo da se ugledamo na sistemski rad velikih kluba i da djeca od 15-16 godina dobivaju priliku u prvom timu, kao što je nekad Nermin Hadžiahmetović afirmisao djecu. Uvijek je bilo fizički dominantnije djece, najviše djece koja su rođena i odrasla na selu.

Dovoljno je uporedit sadašnja dva juniora, Palačkić i Hodžić. Jedan ima 45-50kg, a drugi ko od stijene odvaljen. Sasvim je bilo za očekivati da Hodžič dobije i ranije priliku, znam da je čak u Kantonu trenirao s prvim timom i da se nije vidjela fizička razlika između njega i ostalih saigrača.


slika
Hodžiću maksimalno pružiti priliku na desnom beku cijelu polusezonu. Jest da je izgledao nesigurno i nabijao loptu u aut protiv Banovića i Jedinstva, vjerujem da je plod treme. Sjetimo se Durmiša kad je tek počeo igrati za seniore :urnebes:

Jedina šteta je što juniori ove godine ganjaju ulazak u PL, inače idealna polusezona da se Hodžić i Ahmetspahić naigraju u prvom timu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11830
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 06 feb 2024, 13:48

BIlo bi i nepravedno izostaviti koliko je solidno izgledao u odbrani.

Mislim da njegov fokus treba biti na stoperu, cini mi se da ima poprilicnu visinu, a na defanzivnom veznom smo pretrpani plus pitanje je kakav je njegov kvalitet na lopti.

Nas trener uvijek moze igrati sa Bajramovicem i Hodzicem na bekovima, ali da onda da vise slobode krilima. Uglavnom, fokus treba biti na sto stabilnijoj odbrani.
Celik!3,2,2.

Avatar
redbull93
Postovi: 14579
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 06 feb 2024, 15:35

Ima li pojacanja na vidiku? Malo se pricalo o par igraca, ali niko da dodje.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 feb 2024, 16:33

Na probi Harun Ibrakovic, brat Afana Ibrakovica, koji je jedva igrao kod nas u Kantonu, zadnje dvije sezone član Rudara iz Han Bile. Nakon dinastije Adilović, sada krece dinastija Ibraković. Očito da naša Uprava nema namjeru dovoditi nove igrače, kojih je realno malo kvalitetnih na tržištu pa ćrmo se pokrpiti polovnjacima iz 3 liga...
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Venom
Postovi: 398
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 06 feb 2024, 16:37

Sta ovo pitari pisu, da nam Ivan Borna Jelić Balta dolazi na posudbu do kraja sezone. Bilo bi top kada bi se ispostavilo kao istina, jest da imamo vec dosta destruktivaca u ekipi, ali on je ipak klasa iznad.
Srce, čast i ponos!

Avatar
redbull93
Postovi: 14579
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 06 feb 2024, 16:49

Venom je napisao/la:
06 feb 2024, 16:37
Sta ovo pitari pisu, da nam Ivan Borna Jelić Balta dolazi na posudbu do kraja sezone. Bilo bi top kada bi se ispostavilo kao istina, jest da imamo vec dosta destruktivaca u ekipi, ali on je ipak klasa iznad.
Ja mislio rijec o 4 igraca :urnebes:

Najbolje rjesenje u ovoj situaciji bi mozda i bilo dovesti na posudbu par igraca. Zavrsiti sezonu, ustedjeti novca, a od sljedece vec da startamo kako treba.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Stativa88
Postovi: 405
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 06 feb 2024, 17:13

dinodino2019 je napisao/la:
06 feb 2024, 16:33
Na probi Harun Ibrakovic, brat Afana Ibrakovica, koji je jedva igrao kod nas u Kantonu, zadnje dvije sezone član Rudara iz Han Bile. Nakon dinastije Adilović, sada krece dinastija Ibraković. Očito da naša Uprava nema namjeru dovoditi nove igrače, kojih je realno malo kvalitetnih na tržištu pa ćrmo se pokrpiti polovnjacima iz 3 liga...
To onaj slucaj stari mu dao pare Japauru da mu sredi ugovor u celiku i Japi nije uspio poslje ga sreo negdje i opalio stosem u vugla msm da je to od ovih Ibrakovica otac inace ne znaju igrat ni jedan

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.