FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
211
39%
 
Ukupno glasova: 542

enterofuryl
Postovi: 101
Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la enterofuryl » 25 feb 2024, 16:36

brig je napisao/la:
25 feb 2024, 13:41
kontrasviju je napisao/la:
25 feb 2024, 13:39
brig je napisao/la:
25 feb 2024, 13:33


Brzo zaboravljate kako je vama ŠB izlazio u susret
Pa valjda to vi trebate riješiti sa Veležom, ne znam kako smo mi tu krivi. Mi smo te 2017. kada je odgodjen derbi učinili sve da osposobimo teren i stadion kako bi se utakmica odigrala 24 sata poslije, kako stoji u pravilniku, što znači da smo bili spremni da igramo kup dva dana nakon toga.

Znalo se po prognozi koliko će padavina biti, morali ste imati neki plan i rješenje.
Osvrćem se na pisanja gostima 3 boda i takva. Ako odgode za sutra nek se igra sutra. Nema problema. Al eo kako bi to Široki trebao rijesit sto kisa nenormalno pada
Svako danas ima pristup internetu. Ne treba se obazirati na takve komentare. Kisa ce danas stati, do sutra se povuci sa terena i to je to, bit ce sutra odigrano.

Pririsak
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 feb 2023, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pririsak » 25 feb 2024, 16:58

Nemojte sta zamjerit, svako danas ima pravo da pise, ako treba pusenje evo ima entretofuryl.

Zbog cega su se pravili ostali tereni ako se oni nece koristiti kao zamjena? Jel to znaci da ce i dalje zamjenski tereni biti ovi iz drugih i trecih liga? Koja je poenta pravljenja terena onda ne kontam.

RatoborniMrmot
Postovi: 849
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 feb 2024, 17:04

Pririsak je napisao/la:
25 feb 2024, 16:58
Nemojte sta zamjerit, svako danas ima pravo da pise, ako treba pusenje evo ima entretofuryl.

Zbog cega su se pravili ostali tereni ako se oni nece koristiti kao zamjena? Jel to znaci da ce i dalje zamjenski tereni biti ovi iz drugih i trecih liga? Koja je poenta pravljenja terena onda ne kontam.
Ima nesto sto se zove visa sila, a u to spadaju vremenske neprilike na koje ne mozes da utices.

Pririsak
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 feb 2023, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pririsak » 25 feb 2024, 17:09

RatoborniMrmot je napisao/la:
25 feb 2024, 17:04
Pririsak je napisao/la:
25 feb 2024, 16:58
Nemojte sta zamjerit, svako danas ima pravo da pise, ako treba pusenje evo ima entretofuryl.

Zbog cega su se pravili ostali tereni ako se oni nece koristiti kao zamjena? Jel to znaci da ce i dalje zamjenski tereni biti ovi iz drugih i trecih liga? Koja je poenta pravljenja terena onda ne kontam.
Ima nesto sto se zove visa sila, a u to spadaju vremenske neprilike na koje ne mozes da utices.
Jel shvata iko o cemu ja pisem hahaha

SUTRA CE TEREN BITI ISTI ILI CAK GORI A IGRAT CE SE. U TOM SLUCAJU NE VIDIM ZASTO SE DANAS ODGADJALO. U OBA SLUCAJA NEMA USLOVA ZA IGRU I IDU BODOVI GOSTU UPRKOS VISOJ SILI.

Ne znam zasto je do ovog uopste dolazilo jer nama manje odgovara da ne odigramo utakmicu jer necemo ni uci u takmicarski ritam a cekaju nas teske tekme za opstanak. Sve se moglo izbjeci da se uzeo stadion sa napravljenim travnjakom.

Ne znam kako pojedini nasi navijaci ne shvataju da ovo moze biti kobno po nas klub i igrace jer se nalazimo u situaciji u kojoj se nalazimo. Prvi ste vi koji cete hebat mater akrapovicu i bekricu i igracima ako se ne uzmu bodovi u narednim utakmicama, a ako poremetis ritam to neuzimanje bodova je sasvim ocekivano. ALI TAD SE NIKO NECE SJETITI STA JE UZROK TOME.

RatoborniMrmot
Postovi: 849
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 feb 2024, 17:11

Pririsak je napisao/la:
25 feb 2024, 17:09
RatoborniMrmot je napisao/la:
25 feb 2024, 17:04
Pririsak je napisao/la:
25 feb 2024, 16:58
Nemojte sta zamjerit, svako danas ima pravo da pise, ako treba pusenje evo ima entretofuryl.

Zbog cega su se pravili ostali tereni ako se oni nece koristiti kao zamjena? Jel to znaci da ce i dalje zamjenski tereni biti ovi iz drugih i trecih liga? Koja je poenta pravljenja terena onda ne kontam.
Ima nesto sto se zove visa sila, a u to spadaju vremenske neprilike na koje ne mozes da utices.
Jel shvata iko o cemu ja pisem hahaha

SUTRA CE TEREN BITI ISTI ILI CAK GORI A IGRAT CE SE. U TOM SLUCAJU NE VIDIM ZASTO SE DANAS ODGADJALO. U OBA SLUCAJA NEMA USLOVA ZA IGRU I IDU BODOVI GOSTU UPRKOS VISOJ SILI.

Ne znam zasto je do ovog uopste dolazilo jer nama manje odgovara da ne odigramo utakmicu jer necemo ni uci u takmicarski ritam a cekaju nas teske tekme za opstanak. Sve se moglo izbjeci da se uzeo stadion sa napravljenim travnjakom.

Ne znam kako pojedini nasi navijaci ne shvataju da ovo moze biti kobno po nas klub i igrace jer se nalazimo u situaciji u kojoj se nalazimo. Prvi ste vi koji cete hebat mater akrapovicu i bekricu i igracima ako se ne uzmu bodovi u narednim utakmicama, a ako poremetis ritam to neuzimanje bodova je sasvim ocekivano. ALI TAD SE NIKO NECE SJETITI STA JE UZROK TOME.
Kako ce biti isto kada ce kisa prestati ili je vec prestala, do sutra ga osposobiti i to je to. Ima neku drenazu, ne moze biti isti da ga ****. Igra se sutra. Valjda.

Pririsak
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 feb 2023, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pririsak » 25 feb 2024, 17:28

Igrat ce se kakav god bude. A kakav ce biti vidjet cemo. Ne znam kako ga neko moze osposobiti, nije padao snijeg pa da se ocisti nego je teren natopljen i cim pocne trka pretvorit ce se u blato kao i svaki drugi teren koji nije rekonstruisan. Al haj kao da je ovo profesionalna liga ne znam ni sto se raspravljamo oko poluamaterskog fudbala

RatoborniMrmot
Postovi: 849
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 feb 2024, 17:32

Nema rasprave, kakva rasprava :mrgreen:

Nama blato odgovara :urnebes: Samo je nabij pred gol pa sta bude, bice. Siroki i kontre zdra'o :urnebes:

enterofuryl
Postovi: 101
Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la enterofuryl » 25 feb 2024, 17:44

Pririsak je napisao/la:
25 feb 2024, 16:58
Nemojte sta zamjerit, svako danas ima pravo da pise, ako treba pusenje evo ima entretofuryl.

Zbog cega su se pravili ostali tereni ako se oni nece koristiti kao zamjena? Jel to znaci da ce i dalje zamjenski tereni biti ovi iz drugih i trecih liga? Koja je poenta pravljenja terena onda ne kontam.
Ti si zaista klasican primjer onoga o cemu sam pisao u proslom postu. Nadam se da ce admin reagovati i ukloniti te sa foruma jer vrijedjas sagovornike.
Medjutim, volio bih ipak da ti odgovorim. Necu uzeti samo nasu ligu, necu ni samo fudbal, vec sport opcenito pa ces valjda bolje shvatiti. U historiji sporta se nije desilo da neka organizacija (u nasem slucaju savez) primora neki klub da ode sa svog stadiona u sred sezone na mnogo losiji i za njih nepovoljniji stadion i da im pri tome oduzmu bodove zbog necega na sta nisu mogli uticati. Postoje propozicije takmicenja koja odredjuju kako postupati u ovakvim situacijama.
O tome da ce sutra teren biti losiji nego danas zaista necu, razum mi ne dozvoljava.

Avatar
Valter
Postovi: 818
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 25 feb 2024, 18:17

Tako je to kada se 14-godišnjacima dozvoljava da pišu.

Avatar
Lynx
Postovi: 839
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 25 feb 2024, 21:20

Iskreno, i ja sam mišljenja da se ovo nije trebalo zakuhavati, po meni mogao se naći mnogo bolji termin od sutra, ili od sljedeće sedmice. Bayern i Union su odigrali mjesec dana poslije utakmicu, ne vidim što se i ovdje nije tako moglo uraditi. (Doduše možda nije po pravilniku)
Kiša hoće prestat, ali se izlilo tokom vikneda previše kiše i pitanje je hoće li se to osušiti makar 70% vlažnosti do 13:00 sutra, bez obzira što je Hercegovina u pitanju. Opet će teren ostat tako blatnjav, mokar teren gdje uvijek postoji tendencija za kritičnim povredama i kartonima pred najbitnije utakmice u prvenstvu. Uz to, unaprijed znaš da po takvom terenu uz pristup ove dvije ekipe, bi utakmica završila sa 0-0, ili eventualno 1-0 za Široki. Realizacija i po normalnim travnjacima nam je preloša, prekidi isto (na kojima se dobijaju utakmice po ovakvim terenima).

Nadam se da griješim i da će sutra sve hairli proći bez povreda i kartona pred derbi.
Željezničar za život cijeli! 💙

Uprava i SD napolje!

Pablo11
Postovi: 1328
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 feb 2024, 21:25

Lynx je napisao/la:
25 feb 2024, 21:20
Iskreno, i ja sam mišljenja da se ovo nije trebalo zakuhavati, po meni mogao se naći mnogo bolji termin od sutra, ili od sljedeće sedmice. Bayern i Union su odigrali mjesec dana poslije utakmicu, ne vidim što se i ovdje nije tako moglo uraditi. (Doduše možda nije po pravilniku)
Kiša hoće prestat, ali se izlilo tokom vikneda previše kiše i pitanje je hoće li se to osušiti makar 70% vlažnosti do 13:00 sutra, bez obzira što je Hercegovina u pitanju. Opet će teren ostat tako blatnjav, mokar teren gdje uvijek postoji tendencija za kritičnim povredama i kartonima pred najbitnije utakmice u prvenstvu. Uz to, unaprijed znaš da po takvom terenu uz pristup ove dvije ekipe, bi utakmica završila sa 0-0, ili eventualno 1-0 za Široki. Realizacija i po normalnim travnjacima nam je preloša, prekidi isto (na kojima se dobijaju utakmice po ovakvim terenima).

Nadam se da griješim i da će sutra sve hairli proći bez povreda i kartona pred derbi.
Ne moze se puno odgoditi jer se pravi sistem odnosno raspored za treci krug,a to zavisi od tablice.

Avatar
Lynx
Postovi: 839
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 25 feb 2024, 21:26

Pablo11 je napisao/la:
25 feb 2024, 21:25
Lynx je napisao/la:
25 feb 2024, 21:20
Iskreno, i ja sam mišljenja da se ovo nije trebalo zakuhavati, po meni mogao se naći mnogo bolji termin od sutra, ili od sljedeće sedmice. Bayern i Union su odigrali mjesec dana poslije utakmicu, ne vidim što se i ovdje nije tako moglo uraditi. (Doduše možda nije po pravilniku)
Kiša hoće prestat, ali se izlilo tokom vikneda previše kiše i pitanje je hoće li se to osušiti makar 70% vlažnosti do 13:00 sutra, bez obzira što je Hercegovina u pitanju. Opet će teren ostat tako blatnjav, mokar teren gdje uvijek postoji tendencija za kritičnim povredama i kartonima pred najbitnije utakmice u prvenstvu. Uz to, unaprijed znaš da po takvom terenu uz pristup ove dvije ekipe, bi utakmica završila sa 0-0, ili eventualno 1-0 za Široki. Realizacija i po normalnim travnjacima nam je preloša, prekidi isto (na kojima se dobijaju utakmice po ovakvim terenima).

Nadam se da griješim i da će sutra sve hairli proći bez povreda i kartona pred derbi.
Ne moze se puno odgoditi jer se pravi sistem odnosno raspored za treci krug,a to zavisi od tablice.
Eh dobro si, hvala što me napomenu :thumbup:
Željezničar za život cijeli! 💙

Uprava i SD napolje!

Pablo11
Postovi: 1328
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 feb 2024, 21:48

Lynx je napisao/la:
25 feb 2024, 21:26
Pablo11 je napisao/la:
25 feb 2024, 21:25
Lynx je napisao/la:
25 feb 2024, 21:20
Iskreno, i ja sam mišljenja da se ovo nije trebalo zakuhavati, po meni mogao se naći mnogo bolji termin od sutra, ili od sljedeće sedmice. Bayern i Union su odigrali mjesec dana poslije utakmicu, ne vidim što se i ovdje nije tako moglo uraditi. (Doduše možda nije po pravilniku)
Kiša hoće prestat, ali se izlilo tokom vikneda previše kiše i pitanje je hoće li se to osušiti makar 70% vlažnosti do 13:00 sutra, bez obzira što je Hercegovina u pitanju. Opet će teren ostat tako blatnjav, mokar teren gdje uvijek postoji tendencija za kritičnim povredama i kartonima pred najbitnije utakmice u prvenstvu. Uz to, unaprijed znaš da po takvom terenu uz pristup ove dvije ekipe, bi utakmica završila sa 0-0, ili eventualno 1-0 za Široki. Realizacija i po normalnim travnjacima nam je preloša, prekidi isto (na kojima se dobijaju utakmice po ovakvim terenima).

Nadam se da griješim i da će sutra sve hairli proći bez povreda i kartona pred derbi.
Ne moze se puno odgoditi jer se pravi sistem odnosno raspored za treci krug,a to zavisi od tablice.
Eh dobro si, hvala što me napomenu :thumbup:
Najkasnije sljedeca srijeda, sto ne bi odgovaralo nikako poslije derbija dva gostovanja u tri dana,a zna se kako igramo svakako na strani.

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 26 feb 2024, 08:19

enterofuryl je napisao/la:
25 feb 2024, 17:44
Pririsak je napisao/la:
25 feb 2024, 16:58
Nemojte sta zamjerit, svako danas ima pravo da pise, ako treba pusenje evo ima entretofuryl.

Zbog cega su se pravili ostali tereni ako se oni nece koristiti kao zamjena? Jel to znaci da ce i dalje zamjenski tereni biti ovi iz drugih i trecih liga? Koja je poenta pravljenja terena onda ne kontam.
Ti si zaista klasican primjer onoga o cemu sam pisao u proslom postu. Nadam se da ce admin reagovati i ukloniti te sa foruma jer vrijedjas sagovornike.
Medjutim, volio bih ipak da ti odgovorim. Necu uzeti samo nasu ligu, necu ni samo fudbal, vec sport opcenito pa ces valjda bolje shvatiti. U historiji sporta se nije desilo da neka organizacija (u nasem slucaju savez) primora neki klub da ode sa svog stadiona u sred sezone na mnogo losiji i za njih nepovoljniji stadion i da im pri tome oduzmu bodove zbog necega na sta nisu mogli uticati. Postoje propozicije takmicenja koja odredjuju kako postupati u ovakvim situacijama.
O tome da ce sutra teren biti losiji nego danas zaista necu, razum mi ne dozvoljava.
Pusti djecurliju :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Kamaga11
Postovi: 1786
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 26 feb 2024, 09:04

Teren izgleda top kako je sinoc izgledao.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

MikeEhrmantraut
Postovi: 767
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 26 feb 2024, 09:16

Kamaga11 je napisao/la:
26 feb 2024, 09:04
Teren izgleda top kako je sinoc izgledao.
Da, u puno boljem je stanju

Utakmica se igra 99%

Mana
Postovi: 132
Pridružen/a: 06 avg 2022, 21:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mana » 26 feb 2024, 09:37

Obzirom da sam sinoc prvu cestitku za rodjendan dobio od najboljeg I najvoljenijeg kluba u drzavi danas za poklon zelim napokon tri boda sa gostovanja. Sretno plavi momci I nadam se da ce te nas obradovati sve kojima je Zeljin grb na srcu.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3118
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 26 feb 2024, 10:31

Ima li neko link za kupovinu utakmice na mojatv? Ne mogu ga naci nikako

itatabisine
Postovi: 359
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 26 feb 2024, 10:36

MrkiMedo je napisao/la:
26 feb 2024, 10:31
Ima li neko link za kupovinu utakmice na mojatv? Ne mogu ga naci nikako
https://mojawebtv.bhtelecom.ba/

Avatar
BiHSportman
Postovi: 548
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BiHSportman » 26 feb 2024, 10:51

Mana je napisao/la:
26 feb 2024, 09:37
Obzirom da sam sinoc prvu cestitku za rodjendan dobio od najboljeg I najvoljenijeg kluba u drzavi danas za poklon zelim napokon tri boda sa gostovanja. Sretno plavi momci I nadam se da ce te nas obradovati sve kojima je Zeljin grb na srcu.
Sretan rođendan. Želim ti da ga provedeš u zdravlju, sreći, veselju i pobjedi našeg Želje danas. Živ i zdrav bio.
1921!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.