Moras i ti shvatiti da nije lako zeljovcima, svasta izleti jbgCampobelloDiMazara je napisao/la: ↑26 feb 2024, 16:31Nije posteno da ja kao navijac Veleza pisem na temama drugih klubova ali bacim pogled na svaku pa mi ovo upade u oci. Malo je i nepromisljena sizofrenija ovdje odradila svojekonta dosli drugi da se nasladjuju porazu a mozda mu otac ne registrovan cita
![]()
Ma slobodno jaro pisi tamo.
Ne smije te niko pogledati poprijeko, samo reci Let me poslao


