Zar ti birvaktile nisi rekao da neces vise pisati na ovoj temi, i da odlazis na temu za clanove?AVNOJ je napisao/la: ↑01 mar 2024, 11:02Zašto ovaj francuz sa malim qurcem uvijek nešto kontra ako ne razumiješ princip onda ne shvatam zašto to porediš sa podrškom. Ako se džim nečeg što je u mojoj porodici skoro 80 godina i vezano je za moj klub zašto nebi bio ponosan na to ako je moj rahmetli otac dobio otkaz jer nije želio da učestvuje u izgradnji te njihove sjeverne tribine zašto ja nebi bio ponosan što nikad nisam kročio na nju.
Idi gdje hočeš navijaj kako god želiš i čestitam ti na svakom doprinosu za klub ali nekad je baš muka pročitati tvoje postove pisane na nivou nekog dvanaestogodišnjaka.
Sta bi sad odjednom







