Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad ce umjesto 6 biti 15 minuta nadoknade hehe
-
- Postovi: 284
- Pridružen/a: 28 sep 2023, 16:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vlado Premija Jagodic.
Sad jos kup da uzmemo i da puknu čirevi.
Sad jos kup da uzmemo i da puknu čirevi.
-
- Postovi: 8871
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Steta,trebo je Bandic svirat jos jedan penal za Zrinjski,ko ih hebe kad onako sude Bojcu sto nebi i Zrinjskom da postoji balans kad se bore za titulu gdje borba nije ravnopravna
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dok se svi mi koljemo i napadamo Borac (opravdano) Ivan Beus i Zrinjski godinama kradu ispod radara.
FK Borac Banja Luka zvanično podržava terorizam.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma jest. Ne vjeruješ ni ti u ovo što pišeš, al probaj upecati koga drugog da ga trolaš. Pun je forum kandidata.Virtu4l je napisao/la: ↑02 mar 2024, 15:22Pa dobro, znam da ćeš to napisati, ali da malo razmisliš - shvatićeš da su te dvije situacije neuporedive. Međutim vama je tako lakše i razumijem vas, koliko god da vam je loše, satisfakciju nađete u našem ovosezonskom fijasku.
Mi zavisimo samo od sebe, mislim na budućnost kluba. Pružamo se onoliko koliko nam je jorgan dug i to je to. Do nekih boljih vremena.
Vi ste, sa druge strane, najveći underachiever u istoriji fudbala. U vas je uloženo najviše novca ikada u našoj ligi, jedan igrač ima platu kao skoro kompletan roster nekih ekipa u ligi. Desetine miliona su protraćene na jedno četvrto mjesto, a kako stoje stvari i ove sezone ćete se boriti za tu istu poziciju, sa skoro duplo većim ulaganjima nego lani.
Šta misliš koliko još imate vremena prije nego pipa presuši? Ja mislim još veoma malo.![]()
Prije sedam dana su ponovo bili mrtvi, djeca, rođena i nerođena, tabuti, a danas ponovo sreća. Što li?![]()
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
- RollingPaper
- Postovi: 3999
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo i navijaci Zrinjskog pisu da ih je sramota sudjenja i da nisu zasluzili ni bod.
-
- Postovi: 1320
- Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bez zajebancije,ono jeste bio lakat,e sad da li je penal jer je igrac zrinjskog dosao iza ledja stoperu sloge....
Koliko sam vidio,iskljuceni su svi sa klupe koji su usli u teren.
Teren jeste qrcina ali zrinjski je bio tanak danas.
Slazem se sto je neko npisao za petrovica,lik djeluje kao najobicnija seoska varalica
Koliko sam vidio,iskljuceni su svi sa klupe koji su usli u teren.
Teren jeste qrcina ali zrinjski je bio tanak danas.
Slazem se sto je neko npisao za petrovica,lik djeluje kao najobicnija seoska varalica
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Statisticki sem posjeda lopte sve ovo ostalo je na strani Sloge.
Crnogorac mora malo zategnuti to nije ovo dobro kako izgledaju ,pa cak i protiv Jedinstva su se namuculi.
Crnogorac mora malo zategnuti to nije ovo dobro kako izgledaju ,pa cak i protiv Jedinstva su se namuculi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
- Antipolitika3
- Postovi: 5309
- Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sa prljavim igracima samo prljavo.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑02 mar 2024, 17:51Steta,trebo je Bandic svirat jos jedan penal za Zrinjski,ko ih hebe kad onako sude Bojcu sto nebi i Zrinjskom da postoji balans kad se bore za titulu gdje borba nije ravnopravna
Osim toga cist penal.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija
#osmadolazi
Nemanja Bilbija
- Simpatizer
- Postovi: 1609
- Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
- Lokacija: Gradski stadion
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Borcev vojnik, Vlado Jagodic! 

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma borac mora biti prvak...imaju 3 tima u ligi, 8 sudija, predsjednika, delegate i 100 navijača
-
- Postovi: 1680
- Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da je Rendulic ostao, uzeli bi ste glat ove dvometrase. Ovaj djetic nije za Vas. To je moje misljenje.Antipolitika3 je napisao/la: ↑02 mar 2024, 17:54Sa prljavim igracima samo prljavo.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑02 mar 2024, 17:51Steta,trebo je Bandic svirat jos jedan penal za Zrinjski,ko ih hebe kad onako sude Bojcu sto nebi i Zrinjskom da postoji balans kad se bore za titulu gdje borba nije ravnopravna
Osim toga cist penal.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako je@barbaqurcevBarbareZeljin je napisao/la: ↑02 mar 2024, 17:34Ne kaze se ,ko me je to zapijenio,dosljak ,nego ko mi je to zapjenio .Pitarsam je napisao/la: ↑02 mar 2024, 17:18Ooooo o oooo ko me je to zapjeniooooBarbareZeljin je napisao/la: ↑02 mar 2024, 16:56
80 posto visoko pozicioniranih clanova komunisticke partije,direktora,clanova skupstine SR BiH,nakon 2 svjetskog rata,su dosljaci u Sarajevo.
Kako to njihovim dekretom spojise se dva kluba,pa nasta komunisticki Torpedo. Ali ni to nije zvucalo dovoljno domacinski,trebalo je biti veci Sarajlija od ovih starosjedilaca. Koji su navijali za Dzerzelez,Slaviju,Saski,Zelju...
Trebalo je da nova gradska elita ima nesto svoje. Pa je tako nastalo Sarajevo.
Pa kako ti sad historicaru, prozivas dosljake kad oni, ti isti dosljaci klub ti izmislise.
Nisu osnovali ,nego dva kluba,koja nisu znacila nista posebno fuzijom ugasili,i napravili sebi novi gradski klub.
Nije ti valjala Austrougarska koja ti je grad modernizirala.
Pa ti dosljaci malo valjaju,pa kad se 2-3 generacije asimiliraju,onda zaboravi Sakib i na porijeklo i na nastanak. Postaje glavni lola na carsiji.
Znas kome ti mozes suplju prodavati. Ovim svojim bezmozgovicima. Je bo li te Dino Selimovic u supak,zajedno sa Isovicem. Jelde i Isovic je stara sarajevska porodica. Lazovcino.
Da vidimo sta kaze idejni tvorac filozofije sto je kasnije
Presla u mitomaniju!
Vaso Miskin Crni je puno ljepše ime za Nogometni klub
Nego Željezničar.
Čuj Željezničar ?!
Ovi vam dodju nešto u rodu,garant !!!
![]()
Nisi fulio u kucanju,nego si papak.
Ti poredis dosljake iz bosanskih i jugoslovenskih sela,proplanaka i manjih gradova,sa porijeklom nekoga iz Poljske,Ceske,Njemacke,Austrije......
Pa ono uperdivo je to dvoje ono bas, jako uporedivo.
Recimo tvorac himne i nove gradske ideologije(bordo prijatelji) je porijeklom iz Bilece iz Hercegovine.
Imao srecu da mu je legendarni otac dosao u Sarajevo. Pa da izadje iz sjene vlastitog babe,jer ni za sta drugo nije ni sposoban,nego da valja gluposti i prica o novom gradskom poretku.
Vidis li neku slicnost sa sobom.
Ismijavas one udarnike sto sade po Mostaru,a klub ti nastao na srusenim temeljima Udarnika.
Opet ti ponavljam da ti mozes suplju prosipati samo ovim svojim BP.
Nego nece ljudi da se bave takvim. Ali si malo uzeo maha. A danas je vakat kad budale puno pametuju, a pametni sute.
Idi molim te obogati temu FK Sarajevo. Da imaju bar malo onog sto su nekad imali,sami bi te usutili da ih nebrukas.
Samo ti meni ponovi i uputi me.
Nego da vidimo i pročitamo sta idejni vodja filozofije
Čiji su djed i baka sljegli sa AU poljana.

Iako ste predstavljali grad Sarajevo i BiH u
Kraljevini Jugoslaviji gdje za 30 godina takmičenja ama
Bas ništa osvojili niste,mišljenja sam da ste u bivšoj
Ex-YU nastupali pod imenom Vaso Muskin Crni da bi
Bolje prosli.Ipak je on bio narodni heroj sto je nešto
Nepoznato za taj buljuk hamala sto je sljego iz AU
sela i zaseoka.Kako to da ni jedan Dimitrije,Ludvig i
ostala bagra ni jednog partizana ne dadose,nego su
Ponizno čistili vozove i pruge održavali kako za AU okupatore
tako i Njemce.Hebiga kažu krv nije voda.
P.S.Psovanje,gramatica barba je gotov.Usao virus u grašak!
Vrteska u glavi
Tijelo drhti
Ruke se tresu
Dlanovi se znoje
PitarSam -ubica mitomana i botova
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!
👉Ubica Mitomana i Botova😎
👉Ubica Mitomana i Botova😎
- tutankamon1905
- Postovi: 4507
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav seljakluk. Zrinjski nista nije zasluzio, ali vladini pulenovi
Uglavnom prespavamo jednu vecer, prodje jedan citav dan, onda prespavamo jos jednom i onda tek dolazi dan kada ce Borac odigrati svoju utakmicu. Domacu utakmicu. Kada su svi ostali sto su igrali kup vec odigrali svoje.


Uglavnom prespavamo jednu vecer, prodje jedan citav dan, onda prespavamo jos jednom i onda tek dolazi dan kada ce Borac odigrati svoju utakmicu. Domacu utakmicu. Kada su svi ostali sto su igrali kup vec odigrali svoje.

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Borac u ponedjeljak ode na +10
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Online
Trenutno korisnika/ca: amypitar, mosarajvosa83, nedimmmm1337, tutankamon1905, Vanja8, VivaLaLiberta i 36 gostiju.