La Liga

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Zeko87
Postovi: 2276
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Zeko87 » 03 mar 2024, 00:04

Wanderson je napisao/la:
02 mar 2024, 23:59
TonySosa je napisao/la:
02 mar 2024, 23:57
Wanderson je napisao/la:
02 mar 2024, 23:55
Kako trce prema sudiji, nije im pustio da igraju jos 3 minuta vise :plac: :plac:

Smradine od igraca, predsjednika, trenera, navijaca, sav izmet od ljudi okuplja se oko kanalizacije zvana Real Madrid.

Ne zale se nakon brutalnih krađa iz kola u kolo, treci su trebali biti da je suđenje posteno.

Kako bi ih podavio u terenu.
Valjda na terenu :shock:
Dobro mi sto smo igrali fudbal ili ga jos igramo za nas je u terenu i pored terena, a vi sto ste operisani od sporta i isti igrate na igricama i gledate na TV za vas je na terenu.
Izvini De ligt nismo te prepoznali. Sretno sutra u Bilbau.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
L-Train
Postovi: 18682
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 03 mar 2024, 00:06

TonySosa je napisao/la:
03 mar 2024, 00:00
Wanderson je napisao/la:
02 mar 2024, 23:59
TonySosa je napisao/la:
02 mar 2024, 23:57


Valjda na terenu :shock:
Dobro mi sto smo igrali fudbal ili ga jos igramo za nas je u terenu i pored terena, a vi sto ste operisani od sporta i isti igrate na igricama i gledate na TV za vas je na terenu.
Ja mislim da ti nisi sposoban ni za stolnog fudbala.
:lol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7284
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 03 mar 2024, 00:06

Wanderson je napisao/la:
03 mar 2024, 00:02
TonySosa je napisao/la:
03 mar 2024, 00:00
Ja mislim da ti nisi sposoban ni za stolnog fudbala.
Vidim ko je sposoban, ti ako si kopacke obukao u zivotu ja cu se izbrisat sa foruma.
Pa sta cekas, svakako ne znam što znalac poput tebe troši vrijeme po forumu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Romariooo
Postovi: 6931
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Romariooo » 03 mar 2024, 00:10

Kakvo kmecanje navijaca ciji klub je najpoguraniji u historiji ove igre, a i u toku ove sezone

Smijesno je ovdje pricati o kradji, zvizduk je bio prije gola i logicno da ga nije bilo pitanje je bi li bilo gola uopste i kako bi odregovali igraci valencije, neki su skontali da je kraj i nisu reagovali kako treba, ovaj dole tamnoputi jedan ocito nije cuo zvizduk i kleknuo je i udarao po zemlji mislici da gube u zadnjoj minuti, al nije on cuvao belingema

Trebao je sudija produziti vise utakmicu,al opet je glacno da je kraj sviran prije gola i da se ne moze racunati da je real pokraden za gol

A pitanje je i sta je bilo kod ponistenog penala za valenciju za njihovu pobjedu, tu je cini mi se bilo kontakta, mozda je i tu navuceno, a onaj drugi gol rela o ofsajdu milimitri odlucivali i nije se ni vidjelo detaljno sta je bilo

Tako da ni blizu ovo nije kradja, mozda je vise valencija pokradena za taj penal ponisten
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Wanderson
Postovi: 2711
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Wanderson » 03 mar 2024, 00:12

TonySosa je napisao/la:
03 mar 2024, 00:06
Wanderson je napisao/la:
03 mar 2024, 00:02
TonySosa je napisao/la:
03 mar 2024, 00:00
Ja mislim da ti nisi sposoban ni za stolnog fudbala.
Vidim ko je sposoban, ti ako si kopacke obukao u zivotu ja cu se izbrisat sa foruma.
Pa sta cekas, svakako ne znam što znalac poput tebe troši vrijeme po forumu.
Moram edukovati neznalice poput tebe sto ste u Osnovnoj skoli imali postedu iz Tjelesnog odgoja, a sad hocete da komentarisete ovu igru.

Isto da si dosao kod urologa i pametujes mu o bubrezima.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7284
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 03 mar 2024, 00:15

Wanderson je napisao/la:
03 mar 2024, 00:12
TonySosa je napisao/la:
03 mar 2024, 00:06
Wanderson je napisao/la:
03 mar 2024, 00:02

Vidim ko je sposoban, ti ako si kopacke obukao u zivotu ja cu se izbrisat sa foruma.
Pa sta cekas, svakako ne znam što znalac poput tebe troši vrijeme po forumu.
Moram edukovati neznalice poput tebe sto ste u Osnovnoj skoli imali postedu iz Tjelesnog odgoja, a sad hocete da komentarisete ovu igru.

Isto da si dosao kod urologa i pametujes mu o bubrezima.
Nisam te prepoznao, doktore fudbala. Da nisi u Travniku učio igrati fudbal?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
messilla
Postovi: 31157
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 03 mar 2024, 00:15

Kakva noc. Jos ce Bellingham dobiti jedno tri utakmice suspenzije. :ljepota:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61825
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Virtu4l » 03 mar 2024, 00:17

Sudija ima pravo svirati kraj kad god hoće, ali eto ima ta praksa i nepisano pravilo da se kraj ne svira dok je lopta u i oko 16erca. Generalno, ništa nije pogriješio, osim eto što bi skoro svaki sudija na planeti pustio da se završi akcija, da lopta ode u aut ili da se vrati oko centra.

Nije on mogao znati da će ovi zabiti gol iz baš te situacije, a već je debelo bila istekla sudijska nadoknada. Komedija je što je stavio pištaljku u usta i krenuo da svira kraj, pa je onda pustio loptu na krilo. Kad je već to uradio, onda je bilo logično da će pustiti i centaršut, ali nije.

Šteta što će ovo baciti sjenu na sjajnu utakmicu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
TonySosa
Postovi: 7284
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 03 mar 2024, 00:17

Romariooo je napisao/la:
03 mar 2024, 00:10
Kakvo kmecanje navijaca ciji klub je najpoguraniji u historiji ove igre, a i u toku ove sezone

Smijesno je ovdje pricati o kradji, zvizduk je bio prije gola i logicno da ga nije bilo pitanje je bi li bilo gola uopste i kako bi odregovali igraci valencije, neki su skontali da je kraj i nisu reagovali kako treba, ovaj dole tamnoputi jedan ocito nije cuo zvizduk i kleknuo je i udarao po zemlji mislici da gube u zadnjoj minuti, al nije on cuvao belingema

Trebao je sudija produziti vise utakmicu,al opet je glacno da je kraj sviran prije gola i da se ne moze racunati da je real pokraden za gol

A pitanje je i sta je bilo kod ponistenog penala za valenciju za njihovu pobjedu, tu je cini mi se bilo kontakta, mozda je i tu navuceno, a onaj drugi gol rela o ofsajdu milimitri odlucivali i nije se ni vidjelo detaljno sta je bilo

Tako da ni blizu ovo nije kradja, mozda je vise valencija pokradena za taj penal ponisten
De nam reci jel opet krenula hegemonija?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Mokes
Postovi: 15002
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mokes » 03 mar 2024, 00:18

messilla je napisao/la:
03 mar 2024, 00:15
Kakva noc. Jos ce Bellingham dobiti jedno tri utakmice suspenzije. :ljepota:
Misliš da je toliko pošten španski savez. :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
TonySosa
Postovi: 7284
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 03 mar 2024, 00:19

messilla je napisao/la:
03 mar 2024, 00:15
Kakva noc. Jos ce Bellingham dobiti jedno tri utakmice suspenzije. :ljepota:
Poništiće mu crveni karton obzirom da nije rekao nista uvredljivo. Čak su i Greenwoodu poništili prije par mjeseci.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21425
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 03 mar 2024, 00:23

Sudija je veceras mogao komotno svirati kraj nakon sto je Valencija prvi put izbacila loptu. Niko mu ne bi rijeci mogao prigovoriti. On to medjutim nije uradio i tacno se vidi kako je gledao u Brahima te da je svirao kraj u trenutku kad je ovaj uputio centarsut. Tendencija i namjera vise nego jasni. Samo potpuno retardirana osoba poput ove gore seljacine iz Srebrenika moze mislito da je ovdje sve cisto. O crvenom Judeu jer je rekao sudiji it’s a fucking goal je smijesno i pricati, taj karton ako mora biti ponisten.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7284
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 03 mar 2024, 00:24

Kako mozes donijeti odluku da za ovo daš crveni karton :mrgreen: :D

Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
messilla
Postovi: 31157
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 03 mar 2024, 00:34

Mokes je napisao/la:
03 mar 2024, 00:18
messilla je napisao/la:
03 mar 2024, 00:15
Kakva noc. Jos ce Bellingham dobiti jedno tri utakmice suspenzije. :ljepota:
Misliš da je toliko pošten španski savez. :think:
Pa trebalo bi. Lewandowski se poceso po nosu prosle sezone pa dobio tri tekme suspenzije.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
TonySosa
Postovi: 7284
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 03 mar 2024, 00:35

messilla je napisao/la:
03 mar 2024, 00:34
Mokes je napisao/la:
03 mar 2024, 00:18
messilla je napisao/la:
03 mar 2024, 00:15
Kakva noc. Jos ce Bellingham dobiti jedno tri utakmice suspenzije. :ljepota:
Misliš da je toliko pošten španski savez. :think:
Pa trebalo bi. Lewandowski se poceso po nosu prosle sezone pa dobio tri tekme suspenzije.
Pa sta je trebao dobiti za to što govori sudiji da je na drogama?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Mukebir
Postovi: 450
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mukebir » 03 mar 2024, 00:55

Lewandowski se pocesao po nosu. Od znoja. S druge strane ovaj opsovao sudiji.
Strah me za sudiju. Da ga neko od igraca ne dočeka na parkingu. Bilo je tih situacija...

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1487
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Zaniolo » 03 mar 2024, 01:02

Wanderson je napisao/la:
02 mar 2024, 23:55
Kako trce prema sudiji, nije im pustio da igraju jos 3 minuta vise :plac: :plac:

Smradine od igraca, predsjednika, trenera, navijaca, sav izmet od ljudi okuplja se oko kanalizacije zvana Real Madrid.

Ne zale se nakon brutalnih krađa iz kola u kolo, treci su trebali biti da je suđenje posteno.

Kako bi ih podavio u terenu.
sto nisi evandera udavio hahahahahahah htijo te cojk poderat
smradovi su barselona kerovi koji lete na sudiju kad gube gavi aka cavi pedri de jong letvandobski i ostale prevare
i dzirona ce vam doc glave i oni ce ispred vas zavrsit
sutra ako vas bilbao na karu natakne upitno je i trece mjesto
al bitno je o realu da se pise hahahahaha kompleksasi

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2741
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la JayCatwright » 03 mar 2024, 01:31

chily-rz je napisao/la:
02 mar 2024, 23:25
U Engleskoj je prošle sezone par golova priznato iz offside-a, Arsenalu je stiglo zvanično izvinjenje uz obrazloženje da su sudije u VAR sobi zaboravile podvuci crtu.

slika

Avatar
Jabroni
Postovi: 771
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jabroni » 03 mar 2024, 01:46

Englezi i Španci kao da se takmiče ko će imati gore suđenje, nevjerovatno šta je čovjek svirao. Pa da je svirao u trenutku kad je ulazila lopta u gol bi mi bilo jasnije, jer bar znaš da je namještaljka, ovako ne svira kraj kad izađe iz 16 ali svira kad je Real krene vraćati nazad u 16, kakav random momenat za svirat kraj, i to sudija koji važi kao za bolje u ligi :bow:
JayCatwright je napisao/la:
03 mar 2024, 01:31
chily-rz je napisao/la:
02 mar 2024, 23:25
U Engleskoj je prošle sezone par golova priznato iz offside-a, Arsenalu je stiglo zvanično izvinjenje uz obrazloženje da su sudije u VAR sobi zaboravile podvuci crtu.

slika
Baš je.bote :rol:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Felixians4 » 03 mar 2024, 01:52

Epidaurus je napisao/la:
03 mar 2024, 00:23
Sudija je veceras mogao komotno svirati kraj nakon sto je Valencija prvi put izbacila loptu. Niko mu ne bi rijeci mogao prigovoriti. On to medjutim nije uradio i tacno se vidi kako je gledao u Brahima te da je svirao kraj u trenutku kad je ovaj uputio centarsut. Tendencija i namjera vise nego jasni. Samo potpuno retardirana osoba poput ove gore seljacine iz Srebrenika moze mislito da je ovdje sve cisto. O crvenom Judeu jer je rekao sudiji it’s a fucking goal je smijesno i pricati, taj karton ako mora biti ponisten.
pa koja je onda tendencija? da isprovocira ovu situaciju i da svijet dobije viralni video?

a ovo da ti ladno godinama na svakom postu kao i moodyhank ovako prolazite lišo je tek tendencija i nevjerojatna slučajnost

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.