FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
E ovo je ono o cemu sam pricao. Sa nepovoljnim ostalim rezultazima dolazimo u situsciju da idemo u derbi u kojem glupost moze odluciti i ako nekim slucajem budemo bolji na terenu a ne vidim kako mi to mozemo biti bolji. Ako izgubimo u derbiju ide tjeranje sve i svakog u klubu i ide raspas sistema pogotovo jer idemo zvijezdi na gostovanje a znajuci da ne uzimamo bodove u gostima to bi dovelo zvijezdu (koja je zadnja) na 3 boda od nas (koji smo predzadnji) i nazalost u ton slucaju mislim da bi pritisak bio prevelik i morali bi se pomiriti sa cinjenicom da idemo u drugu ligu nazalost.
Zbog tog svega nam je sutrsnji derbi prebitan i potrevno je da damo podrskuni uzmemo 3 boda koja su nam bitna kao oni bodovi kad smo sa zrinjom igrali 3-3. Ili ce nas okrenuti ovaj derbi ili idemo ka dnu, nazalost tako je a ovi sto su se igrali vracanja dugova nek se zapitaju kako to da su bas oni uspjeli gurnuti Zelju u borbu za opstanak kad to nikome do sad nije uspjelo.
Zbog tog svega nam je sutrsnji derbi prebitan i potrevno je da damo podrskuni uzmemo 3 boda koja su nam bitna kao oni bodovi kad smo sa zrinjom igrali 3-3. Ili ce nas okrenuti ovaj derbi ili idemo ka dnu, nazalost tako je a ovi sto su se igrali vracanja dugova nek se zapitaju kako to da su bas oni uspjeli gurnuti Zelju u borbu za opstanak kad to nikome do sad nije uspjelo.
Re: FK Željezničar
Momci čuvajte se, sinoc je brutalno pretučen jedan od naših Manijaka sa Ilidze, oba oka su mu zatvorena, polomljen mu je nos. Ušli su mučki u jedan kafić sa nozevima, i izveli ga, on je hrabro izasao iako je znao sta ga slijedi...
Pokušajte hodati u grupama i budite spremni da branite svetinju.
Ne bije boj mač nego srce u junaka!!!!
Pokušajte hodati u grupama i budite spremni da branite svetinju.
Ne bije boj mač nego srce u junaka!!!!
Re: FK Željezničar
Moglo bi biti ohladjenihSemper je napisao/la: ↑02 mar 2024, 16:41Momci čuvajte se, sinoc je brutalno pretučen jedan od naših Manijaka sa Ilidze, oba oka su mu zatvorena, polomljen mu je nos. Ušli su mučki u jedan kafić sa nozevima, i izveli ga, on je hrabro izasao iako je znao sta ga slijedi...
Pokušajte hodati u grupama i budite spremni da branite svetinju.
Ne bije boj mač nego srce u junaka!!!!
- WeekendOffender
- Postovi: 615
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Protiv Zrinjskog se okliznu Coca i dobise sansu za go, protiv Sirokog se okliznu Drljo i zabise nam go. Na koga tipujemo sutra da ce proklizat?
Curva Sud
Re: FK Željezničar
A protiv nas niko se ne oklizne.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.
Zeljeznicar za zivot cijeli.
Zeljeznicar za zivot cijeli.
Re: FK Željezničar
Pa po cemu Beunu treba tjerati nakon dva derbija? Eto pogledali smo na gol u prethodnom dijelu, svako ko zeli mulalica nek se zapita o fudbalskom znanju.let3 je napisao/la: ↑02 mar 2024, 16:04To je retoricko pitanje.
Bio je Osim, pa smo mu yebali mater i otjerali ga. Covjek se borio za titule.
Bio je Adzem, ista stvar.
Bio je Mulalic, nije se borio za titule, ali je bila ekipa u gornjem dijelu.
Dakle, nije se rodio ko je nama ugodio. Da dođe Guardiola, mi bi mu nasli manu, sta ce on, vid mu glave celave itd.
E kako smo tjerali ove iznad i kasnije birali druge trenere, tako smo dosli u ovu situaciju da sad navijamo za kiks Igmana![]()
Fk Željezničar.
- dubioza144
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Oklizno se Barisic pa ne zabismo
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Ovo je mozda zadnji derbi na Grbavici, jer od sljedece godine igramo federalku.Zato sutra svi ko jedan da zagrmimo i podremo Horde!!
Valja nam sljeedece godine u Gornji Rahic, da pravimo belaje..
Gdje Nodii, nemoj sutra da te murija istuče, jer znam da ces se zaletiti na Horde...
Valja nam sljeedece godine u Gornji Rahic, da pravimo belaje..
Gdje Nodii, nemoj sutra da te murija istuče, jer znam da ces se zaletiti na Horde...
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
Kloc do kloca moj @Let3, razumijem nekad gresku trenera ili hajde mozda igrac ima los dan ali da uporno guraju točkonju u prvih 11 nije normalno.let3 je napisao/la: ↑01 mar 2024, 21:37Arap i nema blage, ali ova trojica znaju bar nešto o fudbalu, to jest znaju da je Drljo golema kar.ina od igrača. Nema šanse da to nisu skontaliMocMahale444 je napisao/la: ↑01 mar 2024, 19:17Nemoj zivota vam da pisete o Drlji.
To je igrac kojeg libo racku za klub, plus nema blage veze pa Drinu bi razapeli da je uradio 30% gresaka kao Drljo ili imao 10 tekmi losiH kao Krpic.
Trener mora da vidi jel taj igrac ima mogucnost ili ne, jedino da Sablja, Basic , Arap i sad Brunoni nemaju blage ili on u ugovoru ima nesto.
Nek igra bilo ko umjesto tog lika pa izjeba nam mozak.![]()
Međutim, on i dalje igra svakunevjerovatno, al tako je....kako, šta, koje su to šeme, vrijeme će pokazati.
U redu, moraju se poštovati pravila o mladim u prvih 11, ali Drina i još neki mladi trpe zbog kloca.
Batina je pobjegla iz raja.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
- MrAmarOsim
- Postovi: 883
- Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vala ako derbi fasujemo bolje je svima da odmah napuste klub, nego da se čeka maj.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Re: FK Željezničar
Pa i ako bude nerijeseno, to je isto kao i poraz.MrAmarOsim je napisao/la: ↑02 mar 2024, 19:03Vala ako derbi fasujemo bolje je svima da odmah napuste klub, nego da se čeka maj.
Nesposobni degenerci su unistili ovaj klub, srozali ga na najnize moguce grane
Yebala im stabilizacija i vracanje dugova najmilije.
Re: FK Željezničar
Koliko je ostalo jos karata za sutrasnju prodaju,nisam u Sar.pa me zanima.
Re: FK Željezničar
Legla karta.Produzena clanska.Jos da ga Remzi pristavim i pobjedimo pitare.
- Faraon iz Visokog
- Postovi: 4864
- Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
- Lokacija: & ♥
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
650 cirka
250 jug
400 sjever
🎶 Sixty million down the drain, Kai Havertz scores again! 🎶
Re: FK Željezničar
Derbi kao derbi je prestao biti ono sto jeste od kad vas je kupio Tan, pa preuzeo Nam pa iskoristoo Mirva. Mi smo ostali jedini pravi sarajevski klub.Semper je napisao/la: ↑02 mar 2024, 18:52Ovo je mozda zadnji derbi na Grbavici, jer od sljedece godine igramo federalku.Zato sutra svi ko jedan da zagrmimo i podremo Horde!!
Valja nam sljeedece godine u Gornji Rahic, da pravimo belaje..
Gdje Nodii, nemoj sutra da te murija istuče, jer znam da ces se zaletiti na Horde...
A bolna smo vam tacka u svakom segmentu i u inat ovakvima se nece ni ispasti iz lige, a vala ni ovakvi nece u europu uprkos skrsenim milionima vlasnika.
K nozi semperu, slusaj vlasnika.
Re: FK Željezničar
Toliko nebitni da si cak dosao na nas podforum i obezvrijedio svoju inteligenciju s ovim sto si napisao hahahah
U svom ovom crnilu bar imamo ove pametnice jufkice da nas nasmiju
U svom ovom crnilu bar imamo ove pametnice jufkice da nas nasmiju
- invincible1921
- Postovi: 11405
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ja ne vjerujem da cemo ispasti iako mislim da raja pomalko olako shvata tu cinjenicu..ono sto se nadam dq se nece desit tipa bod ili nedaj Boze 0 iz ove dvije tekme...e to bi onda bas guravo bilo...
Sutra trska utakmica obje ekipe pod pritiskom, vazda sam
imo osjecaj neki za tezultat pa i kad sam fulo makar sam konto pogresno
sad me bas nista ne bi iznenadilo
Po meni nasa najveca sansa je da na srce odigramo
ne sumnjam da ce svi dat 101%, a kod njih dodta igraca igra preko qrca zbog armosfere para i svega ...s druge strane to je ujedno i potencijalno majveci problem..jer neko kome je svjedno ne osjeca pritisak...a nije da nemaji igraca dobrih
Kako god sretno nam..prognoza 2:1 i crveni na tekmi
Sutra trska utakmica obje ekipe pod pritiskom, vazda sam
imo osjecaj neki za tezultat pa i kad sam fulo makar sam konto pogresno
Po meni nasa najveca sansa je da na srce odigramo
ne sumnjam da ce svi dat 101%, a kod njih dodta igraca igra preko qrca zbog armosfere para i svega ...s druge strane to je ujedno i potencijalno majveci problem..jer neko kome je svjedno ne osjeca pritisak...a nije da nemaji igraca dobrih
Kako god sretno nam..prognoza 2:1 i crveni na tekmi
=\_1921_/=
- Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zbog takvih 'ja ne vjerujem da cemo ispasti bla bla' smo i dotakli dno, nehajni u klubu, daj nek je meni dobro dok sam tu, uzimaj lopatom na ovog na onog igraca, potpisi dobices ovolko meni daj onolko ..
Cisto sumnjam da mozemo pobjediti, vise njima sanse dajem, x najrealniji i tjt, 3boda iz ove naredne dvije bi bilo vrh, 0-1bod mrtva trka za opstanak
Cisto sumnjam da mozemo pobjediti, vise njima sanse dajem, x najrealniji i tjt, 3boda iz ove naredne dvije bi bilo vrh, 0-1bod mrtva trka za opstanak
-
19vendetta87
- Postovi: 10268
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
A sto bi njima dao vece sanse kad su u gostima zadnjih par utakmica ocajni ko i mi?Meraak1921 je napisao/la: ↑03 mar 2024, 00:48Zbog takvih 'ja ne vjerujem da cemo ispasti bla bla' smo i dotakli dno, nehajni u klubu, daj nek je meni dobro dok sam tu, uzimaj lopatom na ovog na onog igraca, potpisi dobices ovolko meni daj onolko ..
Cisto sumnjam da mozemo pobjediti, vise njima sanse dajem, x najrealniji i tjt, 3boda iz ove naredne dvije bi bilo vrh, 0-1bod mrtva trka za opstanak
Tako se pricalo i pred Zrinjski, pa smo ih nadigrali u svakom smislu igre
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.



