FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

Kamaga11
Postovi: 1809
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 04 mar 2024, 15:25

Hajd sto ovaj Semper trpa nas ovdje, ali sta tek radi pitarima :rol: :rol:
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
dubioza144
Postovi: 1372
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 04 mar 2024, 15:45

Jel vise ima smisla pjesma dozivjeti mozda necu da prodjes u finale i da velikog reala pobijedis na penale
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 04 mar 2024, 16:09

Naredna tekma ce biti zaiebana. Kao prvo nema hajca Grbavice, kao drugo izgubili smo na 11 gostovanja u nizu, kao trece falice nam Krpic, Bismark je ocito nespreman, Boljevic mi isto kilavo izgleda. Napadacke opcije su vrlo zanimljive. Haracic, Amoah i Boljevic, Babaluk i Zuban :mrgreen:

Ovcina isto ima suspenziju, a Mekic i Pavic vuku povrede. Ne znam jel se jos neko sjebo protiv Nja.

Zvijezda ce bas zapeti protiv nas, jer sa pobjedom su na cca 5 boba od sigurne zone i prica se mijenja u potpunosti. Ocekujem i da nas **** neko ala Njegomirovic, Bilbija, Musa, Jelic, Kazlagic ili neki slican jazavac. U gostima nas sudije bas, bas jebu sa navlacenjem za protivnike.

Lako se nafurati protiv Nja i Jevreja, da vidimo sta se desava protiv Brgula. Naredna tekma ce puno toga reci. Bod nije neuspjeh ako sve sagledamo. I ne treba ići na bod nego na pobjedu, al nije neuspjeh gledajuci razvoj situacije.

zeljovac21
Postovi: 2035
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 04 mar 2024, 16:32

Ima li negdje snimak utakmice?

Avatar
jointunija
Postovi: 687
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 04 mar 2024, 16:54

RatoborniMrmot je napisao/la:
04 mar 2024, 16:09
Naredna tekma ce biti zaiebana. Kao prvo nema hajca Grbavice, kao drugo izgubili smo na 11 gostovanja u nizu, kao trece falice nam Krpic, Bismark je ocito nespreman, Boljevic mi isto kilavo izgleda. Napadacke opcije su vrlo zanimljive. Haracic, Amoah i Boljevic, Babaluk i Zuban :mrgreen:

Ovcina isto ima suspenziju, a Mekic i Pavic vuku povrede. Ne znam jel se jos neko sjebo protiv Nja.

Zvijezda ce bas zapeti protiv nas, jer sa pobjedom su na cca 5 boba od sigurne zone i prica se mijenja u potpunosti. Ocekujem i da nas **** neko ala Njegomirovic, Bilbija, Musa, Jelic, Kazlagic ili neki slican jazavac. U gostima nas sudije bas, bas jebu sa navlacenjem za protivnike.

Lako se nafurati protiv Nja i Jevreja, da vidimo sta se desava protiv Brgula. Naredna tekma ce puno toga reci. Bod nije neuspjeh ako sve sagledamo. I ne treba ići na bod nego na pobjedu, al nije neuspjeh gledajuci razvoj situacije.
Odigrao je Boljević protiv Bosne u srijedu cijelu tekmu odnosno 60 min.,tako da može poluvrijeme sigurno.
Mene više brine teren tamo,nisu se tamo naigrali ni Zrinjski,ni Široki ni Velež ni ovi bauštelci.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1147
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la theKuPuS » 04 mar 2024, 17:10

Evo nekoliko mojih fotki, za one koji nisu bili

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Avatar
dubioza144
Postovi: 1372
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 04 mar 2024, 17:32

Jel Luca Guerra odrastao kraj stadiona Grbavica ili
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Avatar
DUVNO1921
Postovi: 297
Pridružen/a: 19 jul 2021, 16:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DUVNO1921 » 04 mar 2024, 17:41

theKuPuS je napisao/la:
04 mar 2024, 17:10
Evo nekoliko mojih fotki, za one koji nisu bili

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Svaka Cast za slike! 🫡
FK Zeljezničar Sarajevo 1921
AUT

Pablo11
Postovi: 1397
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 04 mar 2024, 17:55

MrkiMedo je napisao/la:
04 mar 2024, 14:34
Yanichar je napisao/la:
03 mar 2024, 23:18

Po njihovoj prici oni su setali dva sata, a neki kazu da jos setaju po Grbavici. Kako god, ovo nije mjesto za komentarisanje ovakvih stvari i ne treba ih spominjati
Pokusaj da nesto urade jer su obrukani vise puta u skorije vrijeme. Jucer su se dodatno obrukali, tako da ne treba obracati paznju, s nasim je bilo i drugih grula tako da je skijesno pricati o nekom hodanju u ta doba. Uostalom sve je krenulo kad su stariji zaganjali nase mladje na Grbavici, tad je sve krenulo. Uglavnom dominacija i na terenu i van njega.

Pablo11
Postovi: 1397
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 04 mar 2024, 18:11

Gdje onaj brat da nam opet sastavi tabelu mogucih trenutno?

segasega1
Postovi: 259
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 04 mar 2024, 18:16

Pablo11 je napisao/la:
04 mar 2024, 18:11
Gdje onaj brat da nam opet sastavi tabelu mogucih trenutno?

slika

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lewy21 » 04 mar 2024, 18:18

Prije 7 dana sam ovdje izrazio svoj bijes. Danas totalni drugi osječaj. Slabi smo, loši smo, ali se ne damo i mogu reći da sam ponosan na to. Akrapović ako ništa zna šta treba da kaže. Ne patetiše, ne mlati gluposti i vidi se da razumije neke stvari. Međutim, mal je ovo korak na putu za opstanak. Protiv Zvijezde moramo nekako prekinut ovaj crni niz, a na to računati da ni toj Zvijezdi nije zagarantovano ispadanje, nekima i te kako odgovara da oni ostanu, a mi da ispadnemo. Znate na koga mislim i zašto. Svakako su na domaćem terenu do sada već pokazali da nisu zajebancija. **** ovo ako ne nastvimo napredovati, a ne ureklo se, do sada mi sve ukazuje na to da polako nadolazimo.

Sinoć smo imali priliku koju smo morali da iskoristimo jednostavno, takve prilike smo ranije bacali u vodu, a sada smo iskoristili svoju šansu i za nadati se da će nam to okrenuti prvenstvo.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1644
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FoxMulder » 04 mar 2024, 18:24

Ima li igdje snimak sinoćnje tekme?
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 04 mar 2024, 18:27

FoxMulder je napisao/la:
04 mar 2024, 18:24
Ima li igdje snimak sinoćnje tekme?

https://www.youtube.com/live/NH1ZTesvTJ ... -zPj2zgtx0

zeljovac21
Postovi: 2035
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 04 mar 2024, 18:30

RatoborniMrmot je napisao/la:
04 mar 2024, 18:27
FoxMulder je napisao/la:
04 mar 2024, 18:24
Ima li igdje snimak sinoćnje tekme?

https://www.youtube.com/live/NH1ZTesvTJ ... -zPj2zgtx0
zahvaljujem

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 04 mar 2024, 18:31

jointunija je napisao/la:
04 mar 2024, 16:54
RatoborniMrmot je napisao/la:
04 mar 2024, 16:09
Naredna tekma ce biti zaiebana. Kao prvo nema hajca Grbavice, kao drugo izgubili smo na 11 gostovanja u nizu, kao trece falice nam Krpic, Bismark je ocito nespreman, Boljevic mi isto kilavo izgleda. Napadacke opcije su vrlo zanimljive. Haracic, Amoah i Boljevic, Babaluk i Zuban :mrgreen:

Ovcina isto ima suspenziju, a Mekic i Pavic vuku povrede. Ne znam jel se jos neko sjebo protiv Nja.

Zvijezda ce bas zapeti protiv nas, jer sa pobjedom su na cca 5 boba od sigurne zone i prica se mijenja u potpunosti. Ocekujem i da nas **** neko ala Njegomirovic, Bilbija, Musa, Jelic, Kazlagic ili neki slican jazavac. U gostima nas sudije bas, bas jebu sa navlacenjem za protivnike.

Lako se nafurati protiv Nja i Jevreja, da vidimo sta se desava protiv Brgula. Naredna tekma ce puno toga reci. Bod nije neuspjeh ako sve sagledamo. I ne treba ići na bod nego na pobjedu, al nije neuspjeh gledajuci razvoj situacije.
Odigrao je Boljević protiv Bosne u srijedu cijelu tekmu odnosno 60 min.,tako da može poluvrijeme sigurno.
Mene više brine teren tamo,nisu se tamo naigrali ni Zrinjski,ni Široki ni Velež ni ovi bauštelci.
Odigrao je cijelu tekmu protiv Rudara al mi i dalje izgleda lohotan. Pravio je grimase vise puta nakon asistencije za treci gol. Niko sretniji od mene da nije tako, jer je dobar igrac i napadac.

NoDi80
Postovi: 4963
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 04 mar 2024, 19:27

Kakve su ovo price sa tim Taurunum boysima
Ako je istina nek se bace pod tramavaj ti isti sto su navodno bili tu
**** vam zemun sve

slika
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
Semper
Postovi: 2734
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 04 mar 2024, 20:00

Zna li neko sta je sa Mekom, što ne igra?

MocMahale444
Postovi: 19445
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 04 mar 2024, 20:28

RatoborniMrmot je napisao/la:
04 mar 2024, 12:17
MocMahale444 je napisao/la:
04 mar 2024, 02:26
Nema Drlje odma se bolje igralo.

Haracic je za Bismarka kečera Gulit. Stvarno jbga Haracic nema srece kod nas.

Od crnogoraca jedino Cavnic ekstra igrac (samo kontrirajte Irfi necete promasiti) Radinovic dosta bolje nego ranije ali nije nesto.

Krpic opet bez gola, napadac kapiten. Opet necemo zanemariti tu borbu.
Amoah jak na lopti ali malo je on poglup igrac.

Hiros je igracina i moze preuzeti ono sto je Stila radio.
Svaka cast za tekmu.

Vahid brus Selimovic lee :tokralju: :salut:
Coca majstorski.
Galicuuuuuuuuuuuuuuuuuu kralju napokon. Bravo 👏


Sad i u gostima izaci kao gazije i napokon uzeti 3 bobe.
Ti bas ne gledas nista :mrgreen: Drugi i treci gol je izmedju ostalog Radinoviceva zasluga osim sto je gurnuo obje lopte na krilo nije stao nego je punim sprintom krenuo prema pitarskom golu i razvukao odbranu. Da je bio standarni bek krenuo bi pravolinijski i ne bi zabili ni jedan jer bi se uduplao na krilu sa Boljevicem/Amoahom.

Gledaj malo kretnje igraca, nije sve u igri sa loptom.

Inace, sad smo sampioni, da ne bude opet **** vam mame. Neka, polako. Prvo da uzmu bod(ove) sa gostovanja.
E dusa draga nek si mi rekao.
Kao sto rekoh dosta bolje nego ranije ali nije nesto .

Velim od crnogoraca samo Cavnic.
Boljevic baletan. Radinovic moze biti solidna zamjena Pavicu.

Uglavnom sretno nam dalje.

Avatar
godrina
Postovi: 2994
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 04 mar 2024, 20:40

Velika je ovo pobjeda iz xy razloga ali moramo mi igrat puno bolje. Pobijedili smo na energiju sa tribina i voljni momenat.
Sve nam je islo na ruku, prvi gol jako rijedak ali majstorski. Bili smo puno agresivniji i sudija je to dopustio, srecom po nas. Oni se pogubili totalno a i u groznoj su formi.
Ne svidja mi se sto je bilo bas puno nabijanja lopte.
Mozda sam lud, mozda previse negativan ali fali nam puno igra po zemlji, kombinatorika.
Svjestan sam ja da je to derbi, tesko je u takvim utakmicama uzivat u ljepoti, svaka cast na pobjedi ne umanjujem je nimalo ali mislim da mozemo i moramo puno bolje igrat. Sledeca utakmica vjerovatno jos teza.
Losiji teren, nema punog stadiona, na drugoj strani konkurent (nazalost) plus ta nasa boljka gostovanja.
Ne znam ni sam umjesto koga ali mislim da bi trebalo pojacat vezni red jos jednim kreativcem, neko ko zna stat na loptu provuc je izmedju linija.
Od prvog dana pisem uzdam se u Brunu, mimo svih pojacanja. Ajde Bruno obraduj nas donesi nam tu pobjedu sa gostovanja pa da se rijesimo belaja.
Ii svaka cast svima koji su ucestvovali u fenomenalnoj atmosferi :bih: :bih: :bow:
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.