FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
78
36%
Ne
141
64%
 
Ukupno glasova: 219

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5652
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 04 mar 2024, 20:37

GalileoGalilei je napisao/la:
04 mar 2024, 20:35
Otjeraš Rožmana, igračima daš vjetar u leđa da i dalje rade šta hoće, kako hoće i kad hoće. Šta si dobio? Kako ograničeno..
Ko dovede vecinu ovih igraca?
- FKS -

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Thasos » 04 mar 2024, 20:39

GalileoGalilei je napisao/la:
04 mar 2024, 20:35
Otjeraš Rožmana, igračima daš vjetar u leđa da i dalje rade šta hoće, kako hoće i kad hoće. Šta si dobio? Kako ograničeno..
Izbiješ im stolicu na kojoj sjede. Ne poštuju ga i nije autoritet.
Novi trener nova nafaka.

Istinasamo123
Postovi: 778
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 04 mar 2024, 20:40

Hajdeee je napisao/la:
04 mar 2024, 20:37
GalileoGalilei je napisao/la:
04 mar 2024, 20:35
Otjeraš Rožmana, igračima daš vjetar u leđa da i dalje rade šta hoće, kako hoće i kad hoće. Šta si dobio? Kako ograničeno..
Ko dovede vecinu ovih igraca?
Amir pasic faco preko svojih veza :mrgreen:

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2118
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 04 mar 2024, 20:42

Hajdeee je napisao/la:
04 mar 2024, 20:37
GalileoGalilei je napisao/la:
04 mar 2024, 20:35
Otjeraš Rožmana, igračima daš vjetar u leđa da i dalje rade šta hoće, kako hoće i kad hoće. Šta si dobio? Kako ograničeno..
Ko dovede vecinu ovih igraca?
Inače kad dovede nekog, možeš znati da će se to desiti? Drugo, nešto ne vjerujem da raskol prave Đuričković, Julardžija ili Hasić.

To isto da kažeš igrači Rome su bojkotovali Mourinha, kako on to nije mogao predvidjeti jer ih je on doveo.

Istinasamo123
Postovi: 778
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 04 mar 2024, 20:45

Ovom je filozofija botovanje.
Pa covjek uvjeravo da je jahic dobar covjek, da damo dokaze da je ostetio klub
Njegove romane treba brisati i zakonom zabraniti na forumu
Svi su krivi osim glavnih krivaca..
Gospu ti hebem, nemoj se ljutit sta ljubi te facko
Zadnja izmjena: Istinasamo123, dana/u 04 mar 2024, 20:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5652
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 04 mar 2024, 20:45

Ok, ko po tebi onda bojkotuje Simona?
- FKS -

Avatar
FCUM
Postovi: 7170
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 04 mar 2024, 20:46

Ma Igman uzima bod to je sigurno.

Ko misli da ce se rozman pretvoriti u kloppa u idućim kolima grdno se vara
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2118
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 04 mar 2024, 20:53

Hajdeee je napisao/la:
04 mar 2024, 20:45
Ok, ko po tebi onda bojkotuje Simona?
Tipujem na slinu Ziljkića, Beganović, možda Mustafić, Penaranda je svakako u svom svijetu. To je samo moje mišljenje, ne znači da je tačno. U svakoj ekipi imaš neki klan igrača, tako je i ovdje. Opet kažem, Đuričković sigurno nije taj, Iliev, Julardžija, od ovih igrača koji su došli pod Rožmanom. Hasić isto tako, zato što njega poznajem, te znam koliko ima poštovanje prema svima u klubu.

Dovoljno ti je da imaš trojicu, da krene to dalje da se grana.

Samo kažem da nećemo ništa dobiti, eventualno "šok terapiju" i instant rezultat. Igrači dobili svoje, ti moraš isplatiti visoku odštetu, a poslije toga ti dolazi pitanje "koga dovesti". U opticaju nema nekih kvalitetnih imena, te imena koja ćemo mi privući nečim.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5652
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 04 mar 2024, 20:57

Pa eto sva ta trojica koje si nabrojao, nisu igrala.
U cemu je problem kada nema tih koji, kao, bojkotuju Simona
- FKS -

mirzatele
Postovi: 11999
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 04 mar 2024, 20:58

fks74 je napisao/la:
04 mar 2024, 17:27
Dosta je više tjeranja trenera, sa tjeranjem se moralo završiti o prije nekoliko godina. Trener je školovan i disciplinovan što želi da prenese na igrače. Oni igrači kojima se ne sviđa disciplina moraju biti kažnjeni, udaljiti ih iz ekipe i smanjiti primanja do maximuma. Mi navijači moramo jednom stati uz stručni štab i pokazati igračima koji se žele zaj.bavati sa ovim klubom da slobodno idu ali bez ikakve naknade. Vidjelo se na jesen da znaju igrati i da Rožman zna napraviti taktiku. Treneru se mora dati podrška.
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

NajvecaRadosti
Postovi: 6487
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 mar 2024, 21:01

Jok nije ograniceno ostavit janeza da nas yebe i da popusimo Evropu a trener koji je pokazao najgoru igru od osnivanja kluba odnosno NEigru jer ovo ne se ne moze ni nazvati nekom igrom jer ne postoji plan isto ko da su se nasli na ulici.To je pametno bas

Boze sacuvaj kakve mi mozgove ovdje imamo,zato nam i bjezi Borac 20 bodova bas zbog ovi sto pozivaju na nakvo strpljenje i osudjuju istok kad im djecu psuju

Odlazi ubleho mater ti yebemo svi!
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 04 mar 2024, 21:01, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2042
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 04 mar 2024, 21:01

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
04 mar 2024, 20:30
Uspjeli su od Renana koji je najbolji napadac bio poslije Benke da naprave Altiparmaka. Napravili su igrace duplo gorim nego sto jesu. Treba nam pod hitno "vatrogasac". Da li je to Husref koji je mozda napustio Igman da bi nas preuzeo, pa ga ovi izradili sa Rozmanom, ili mozda da se napadne Petev. Ali slovenac je dobro zalutao. Plus nam treba novo rukovodstvo, da se odstrane Ajla, Potura, Sfkaovke i ostala bagra koja kolo vodi. Mirvic treba konacno da se uozbilji. Ali sta ocekivati od covjeka koji je trpio bojkot Hordi zbog Ajle, da bi na kraju gurno Ajlu da u tajnosti vodi klub. Gadi mi se sve.
Pustili su da ode jedini igrač koji je igrao na AM koji kakav god da je bio davao je ogromnu podršku u igri Renana zato sad i imamo Renana ovavog "sterilnog". Za mene neshvatljiv potez sš da nje došao barem neko istih kvaliteta ako je Avramovski imao veliku platu kako je onda moguče da platiš 250k KM za superstara Krdžalića i još mu daš dobru platu a nisi mogao Avrama produžiti barem godinu dok ne nađeš neko riješenje ili ovaj mali Mehmedović ne proigra u uđe u formu.
Ajla uživa veliko povjerenje Mirvića zbog ogromne love koja se vrti po klubu i teško da če se ona maketi iz kluba da nema nikakv dodir sa novcem to sam i posao kad je oočeo bojkot trener če otići a ona ne, možda na neku drugu poziciju ali če biti u klubu ili nekom Mirvićevom timu dok god je ovaj vezan za klub.
Na kraju kakve veze ona ima sa tim što golman primi gol sa 35.metara ili što Keremeh zapinje sam sebi ili jednostavno što smo na jesen 2023 rasturili prvog i drugog na tabeli a na proljeće 2024 rastureni od zadnjeg i predzadnjeg.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

zagorski
Postovi: 7757
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 04 mar 2024, 21:08

Mirvic se usutario, zavukao se u sobu i cijeli dan ne izlazi iz nje samo malo navece izleti do coloseuma ili sloge i opet nazad, valjda tuguje previse sta li.

James1987
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 04 mar 2024, 21:14

GalileoGalilei je napisao/la:
04 mar 2024, 20:35
Otjeraš Rožmana, igračima daš vjetar u leđa da i dalje rade šta hoće, kako hoće i kad hoće. Šta si dobio? Kako ograničeno..
👏👏👏

Avatar
Napoli
Postovi: 789
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 04 mar 2024, 21:14

NajvecaRadosti je napisao/la:
04 mar 2024, 21:01
Jok nije ograniceno ostavit janeza da nas yebe i da popusimo Evropu a trener koji je pokazao najgoru igru od osnivanja kluba odnosno NEigru jer ovo ne se ne moze ni nazvati nekom igrom jer ne postoji plan isto ko da su se nasli na ulici.To je pametno bas

Boze sacuvaj kakve mi mozgove ovdje imamo,zato nam i bjezi Borac 20 bodova bas zbog ovi sto pozivaju na nakvo strpljenje i osudjuju istok kad im djecu psuju

Odlazi ubleho mater ti yebemo svi!
Yebeš više i Evropu ako ćeš se ispasti na prvoj ili drugoj prepreci.
Svake godine pokušavamo pozitivnim šokom izboriti Evropu i iste stvari nam se dešavaju.

Mi smo postali sinonim za klub gdje igrači tjeraju trenere kad god im je qurcu ćejf svke yebene polusezone.
Kažnjavaj, suspenduj, nek igraju djeca imamo ih hvala Bogu i bolje će igrati od pojedinih bezmudaša.
Žrtvuj čitavu sezonu ako treba al mora se promjeniti politika.

Nek se jednom presječe jbm, da se zna red, rad i disciplina. Igrači kolo vode godinama. Mnogo lakše je je bojkotovati nego zapeti i oznojiti dupe.

Uvijek smo išli linijom manjeg otpora. Otjeraj trenera i sve opet nanovo dok kukolj ostaje u klubu a sistem ne postoji.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

James1987
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 04 mar 2024, 21:15

Hajdeee je napisao/la:
04 mar 2024, 20:57
Pa eto sva ta trojica koje si nabrojao, nisu igrala.
U cemu je problem kada nema tih koji, kao, bojkotuju Simona
Druze cim se jednom poremeti svlacionica gotovo je bez obzira jel oni igraju ili ne kako ti to nije jasno

Antikloc
Postovi: 2561
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 04 mar 2024, 21:17

NajvecaRadosti je napisao/la:
04 mar 2024, 21:01
Jok nije ograniceno ostavit janeza da nas yebe i da popusimo Evropu a trener koji je pokazao najgoru igru od osnivanja kluba odnosno NEigru jer ovo ne se ne moze ni nazvati nekom igrom jer ne postoji plan isto ko da su se nasli na ulici.To je pametno bas

Boze sacuvaj kakve mi mozgove ovdje imamo,zato nam i bjezi Borac 20 bodova bas zbog ovi sto pozivaju na nakvo strpljenje i osudjuju istok kad im djecu psuju

Odlazi ubleho mater ti yebemo svi!
Vecinu negativnih rekorda Sarajeva drzi Dudic. Sad je red da nas Skijas izblamira i ponizi. Vec protiv Igmana ce imati priliku za slavlje- 5 uzastopnih poraza u nizu,sto Sarajevo nije nikada dozivilo. Tako da ce i Janez ostati upisan u historiju Sarajeva.
Fun fact - Svi negativni rekordi Sarajeva su ostvareni u eri Mirvica !
New era :urnebes:
Zadnja izmjena: Antikloc, dana/u 04 mar 2024, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8163
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 04 mar 2024, 21:17

kad se za fedju pisalo treba istrpiti, bilo je zvizdukanje na terenu i psovanje od do (uz bojkot igraca). i vidjeli smo da je lik ok trener, nije mou ali ide mu trenutno u srbiji.

eh sad ista prica, ne valja trener, izgubio svlacionicu itd. i opet bi tjerali? historija se ponavlja ali se nadam da ce ostati trener jer treba i igracima udariti ban.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zeko87
Postovi: 2283
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 04 mar 2024, 21:17

TurkishAirlines je napisao/la:
04 mar 2024, 20:19
Ne znam vala, ali i ova furka na beograd mi ide na qurac.

Mislim da smo kao cjelina, svi kolektivno, od navijaca, igraca, sš, uprave i Mirvica dotakli veliko dno.
U nadi sam da ne moze nize, ali nam dolazi igman na prazno Kosevo.
Je li suspendiran samo istok ili cijeli stadion za Igman?
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

morensa
Postovi: 144
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 04 mar 2024, 21:22

Utakmicu neću komentarisati, nema smisla a i nema se šta za komentarisati. Ali pojam pitarluk moram, barem iz bliske prošlosti a tako je od kako je nove istorije. Tjerali smo par puta Husrefa, ako nije sjever onda je istok ako nije istok onda je zapad. Otjerali smo i Feđu Dudića, iako treba biti pošten i priznati je imao najveću podršku, a Feđa sada najbolji trener u Srbiji. Tjerali dva puta Šerbečića kad eno i on jedan od najboljih stopera u ligi. Jedva čekali da vidimo leđa Avramovskom kad i on u timu kola i iz utakmice u utakmicu golove daje, fenomen pitarluka i Dala je teško objašnjiv ali on ipak u ozbiljnom takmičenju dade 9 ili 10 golova - nejak, sebičan, ne zna gdje goni... A sa druge strane mi navijači sami sebe tjeramo prvo sa istoka, sa Grbavice, sutra će biti i sa zapada. Problem je i Mirvić jer dovodi igrače sa reputacijom, pere pare sa Viverosom - ovaj naravno svaku tekmu gol, problem je jer dovede ekipu koja je nešto osvajala, uveli smo i pojam Domžalizacija ja ne znam ni jednog slovenca da igra za FKS. Ovako bi se mogli pisati još ihihihi... i za godinu, dvije, tri ćemo isto ovako pisati jer papir i tipkovnica sve trpe.
Zadnja izmjena: morensa, dana/u 04 mar 2024, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”