FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- GalileoGalilei
- Postovi: 2824
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovakvih vjernika kao što je Ziljkić pun grad. To što on stalno govori "Inšallah", ništa ne znači. On da je kako treba, ne bih visio s krimosima i sarajevskim klošarima.
Ne mogu da vjerujem da ljudi padaju na tu neku patetiku, a ovaj je u više slučajeva pokazao kakva je ljiga i ulizica.
Prvo je igrao za Borac i slušao četnička orgijanja. Razumijem ja da je to posao, ali da ima trunku karaktera, ne bi tamo otišao. Potom, kad se slikao s našim zapaljenim šalom, pa se na kraju izvinjavao i vadio kako on nije to zapalio, već se sami slikao s navijačem. Zatim, grlio se i nešto pozdravljao s Gigovićem kad nas je pokrao u Banja Luci.
Četvrto, od dolaska Rožmana se ponaša amaterski, hoda po terenu, ne može se sastaviti s loptom, pa se onda nešto iznenadio i pao u depresiju nakon zvižduka na Koševu u prvom dijelu. Svi se sjećamo njegove greške i hodanja u defanzivi protiv Borca na Koševu, kada je Radović ostao sam u odbrani i kad smo primili gol u uvodnim minutama. Peto, sada je napravio havariju u klubu, ali ovim potezom je sebi zapečatio sudbinu. Volio bih najviše kad bi ga Klub do kraja sezone posadio na tribinu i time mu syebao karijeru, iako ćemo mu mi biti najveći domet koji je ostvario u karijeri.
Ne mogu da vjerujem da ljudi padaju na tu neku patetiku, a ovaj je u više slučajeva pokazao kakva je ljiga i ulizica.
Prvo je igrao za Borac i slušao četnička orgijanja. Razumijem ja da je to posao, ali da ima trunku karaktera, ne bi tamo otišao. Potom, kad se slikao s našim zapaljenim šalom, pa se na kraju izvinjavao i vadio kako on nije to zapalio, već se sami slikao s navijačem. Zatim, grlio se i nešto pozdravljao s Gigovićem kad nas je pokrao u Banja Luci.
Četvrto, od dolaska Rožmana se ponaša amaterski, hoda po terenu, ne može se sastaviti s loptom, pa se onda nešto iznenadio i pao u depresiju nakon zvižduka na Koševu u prvom dijelu. Svi se sjećamo njegove greške i hodanja u defanzivi protiv Borca na Koševu, kada je Radović ostao sam u odbrani i kad smo primili gol u uvodnim minutama. Peto, sada je napravio havariju u klubu, ali ovim potezom je sebi zapečatio sudbinu. Volio bih najviše kad bi ga Klub do kraja sezone posadio na tribinu i time mu syebao karijeru, iako ćemo mu mi biti najveći domet koji je ostvario u karijeri.
Zadnja izmjena: GalileoGalilei, dana/u 08 mar 2024, 15:47, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Ovo ste vi za vrijeme bojkota.
Napomena: imamo 5000 clanova


Tisina tamo ljubitelji foruma i besplatnih ulaznica
Napomena: imamo 5000 clanova


Tisina tamo ljubitelji foruma i besplatnih ulaznica
NEMA NAZAD
-
bordobijeli
- Postovi: 18319
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rozman je rekao jednu pravu stvar na presu. . Mogu ja pricati svašta nesto al rezultati su ti koji ce reci sta i kako je. I to je tako rezultati su ti koji ce i Rozmanu suditi, pustiti do kraja sezone Rozmana pa vidjeti sta ce uraditi. Po meni 3 mjesto mora biti prioritet a kup ako bude dobro i jeste.
Re: FK Sarajevo
Može li tvoje uvaženo mišljenje i o igračini Adalbertu Penarandi? Ako možeš piši i kakav je čovjek jer je to očigledno važno na fudbalskom forumu.GalileoGalilei je napisao/la: ↑08 mar 2024, 15:44Ovakvih vjernika kao što je Ziljkić pun grad. To što on stalno govori "Inšallah", ništa ne znači. On da je kako treba, ne bih visio s krimosima i sarajevskim klošarima.
Ne mogu da vjerujem da ljudi padaju na tu neku patetiku, a ovaj je u više slučajeva pokazao kakva je ljiga i ulizica.
Prvo je igrao za Borac i slušao četnička orgijanja. Razumijem ja da je to posao, ali da ima trunku karaktera, ne bi tamo otišao. Potom, kad se slikao s našim zapaljenim šalom, pa se na kraju izvinjavao i vadio kako on nije to zapalio, već se sami slikao s navijačem. Zatim, grlio se i nešto pozdravljao s Gigovićem kad nas je pokrao u Banja Luci.
Četvrto, od dolaska Rožmana se ponaša amaterski, hoda po terenu, ne može se sastaviti s loptom, pa se onda nešto iznenadio i pao u depresiju nakon zvižduka na Koševu u prvom dijelu. Svi se sjećamo njegove greške i hodanja u defanzivi protiv Borca na Koševu, kada je Radović ostao sam u odbrani i kad smo primili gol u uvodnim minutama. Peto, sada je napravio havariju u klubu, ali ovim potezom je sebi zapečatio sudbinu. Volio bih najviše kad bi ga Klub do kraja sezone posadio na tribinu i time mu syebao karijeru, iako ćemo mu mi biti najveći domet koji je ostvario u karijeri.
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻
Re: FK Sarajevo
To kakav je čovjek vjernik je jako bitna stvar na terenu, također ako se igrač druži sa klošarima - noga odmah.
Pa raspitajte se onda malo kakvi su nam ostali igrači, sve duša do duše.
Pa raspitajte se onda malo kakvi su nam ostali igrači, sve duša do duše.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jok pricat cu djeci kako smo kod Rozmana imali nakav izmisljeni sistem ali 5 poraza u nizu.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑08 mar 2024, 11:42wow, ima li kakav trofej za trece pretkolo? Zivim za dan kad cu djeci pricati kako smo igrali u trecem pretkolu.
Prolazak Genka i dupla kruna dva najljepsa osjecaja u mom navijackom zivotu koji traje skoro 30 godina.
Ovi trece pretkolo lige prvaka ne mogu izboriti za 50 godina.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta djeca znaju sta je Limburg i kako se doslo do njega..NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:11Jok pricat cu djeci kako smo kod Rozmana imali nakav izmisljeni sistem ali 5 poraza u nizu.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑08 mar 2024, 11:42wow, ima li kakav trofej za trece pretkolo? Zivim za dan kad cu djeci pricati kako smo igrali u trecem pretkolu.
Prolazak Genka i dupla kruna dva najljepsa osjecaja u mom navijackom zivotu koji traje skoro 30 godina.
Ovi trece pretkolo lige prvaka ne mogu izboriti za 50 godina.
Re: FK Sarajevo
Bitno je da su u klubu ljudi koji vole FKS i znaju sta znaci. Tad cemo krenut naprijed.
Zadnja izmjena: Unknown9, dana/u 08 mar 2024, 16:31, ukupno mijenjano 1 put.
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ostavite price za utakmicu i tu cemo vidjeti ko je na tribinama i ko je zakovan na klupu i sve ce biti jasnije
ako bude istina da je neko bojkotovao pa taj zasluzuje da mu se na vrata ode
pa momci placaju karte gorivo autobuse ,glavu u torbu da idu gledat utakmice i slaviti pobjede i onda da neki bilmez kao hoda po terenu i bojkotuje
ako bude istina da je neko bojkotovao pa taj zasluzuje da mu se na vrata ode
pa momci placaju karte gorivo autobuse ,glavu u torbu da idu gledat utakmice i slaviti pobjede i onda da neki bilmez kao hoda po terenu i bojkotuje
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bio je Limburg al sta djeca znaju sta se sve na zapadu proslo da bi sad imali klub sa redovnim platama,jer prije niste u klub mogli uci da vas ne ceka 500 ljudi kojima se duguje,barem ne kukaju da nemaju za virsle,da se pcov objesio u frizideruIstinasamo123 je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:16Sta djeca znaju sta je Limburg i kako se doslo do njega..NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:11Jok pricat cu djeci kako smo kod Rozmana imali nakav izmisljeni sistem ali 5 poraza u nizu.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑08 mar 2024, 11:42
wow, ima li kakav trofej za trece pretkolo? Zivim za dan kad cu djeci pricati kako smo igrali u trecem pretkolu.
Prolazak Genka i dupla kruna dva najljepsa osjecaja u mom navijackom zivotu koji traje skoro 30 godina.
Ovi trece pretkolo lige prvaka ne mogu izboriti za 50 godina.
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
da Vam odgovorim kolektivno. Takvim rezonovanjem ce nam i ostati da im samo to pricamo.
Historija se ponavlja, otprilike je to to, nekih 6 mjeseci traje nas proces s trenerom prije nego ga razapnemo
za 6 mjeseci liga ne zavrsi a ne da do 3. pretkola stignes.
Nema sta, a opet cu se nasaliti, mi smo takav klub strah i trepet evrope. 30 domacih titula, 3 Lige Prvake, 2 Balon doR igraca itd. Jarane lijepo je imati o sebi visoko misljenje, ali je zabluda da mislis da si ti i samo ti najbolji.
Pricate o ligi nekad i sad. Ni priblizno nije. Gospodin Tan je mozda i prvi ulozio u ovu nasu ligu, konkretno. Ko je prije njega ulagao? A ko nakon njega?
I ponovo, ponovo, ponovo zaboravljate jako brzo sta bi prije nepune 2 godine.
Da su se sredstva skupljala za klub, bilo bi ih kao clanova. 5.500 Konvertiblnih maraka i novi klub FK OlimpiC Sarajevo
Ok, bosanski galaktikosi. Doci ce i taj dan da budete zadovoljni.
Odakle li mi inspiracija za nick na ovom forumu??
Mozda ste bili mali, djeco, pa se ne sjecate prenosa na hajatu.
Historija se ponavlja, otprilike je to to, nekih 6 mjeseci traje nas proces s trenerom prije nego ga razapnemo
Nema sta, a opet cu se nasaliti, mi smo takav klub strah i trepet evrope. 30 domacih titula, 3 Lige Prvake, 2 Balon doR igraca itd. Jarane lijepo je imati o sebi visoko misljenje, ali je zabluda da mislis da si ti i samo ti najbolji.
Pricate o ligi nekad i sad. Ni priblizno nije. Gospodin Tan je mozda i prvi ulozio u ovu nasu ligu, konkretno. Ko je prije njega ulagao? A ko nakon njega?
I ponovo, ponovo, ponovo zaboravljate jako brzo sta bi prije nepune 2 godine.
Da su se sredstva skupljala za klub, bilo bi ih kao clanova. 5.500 Konvertiblnih maraka i novi klub FK OlimpiC Sarajevo
Ok, bosanski galaktikosi. Doci ce i taj dan da budete zadovoljni.
Odakle li mi inspiracija za nick na ovom forumu??
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakve veze ima zapad i redovne plate, zapad se borio za ispravnu grupu pobrkao si loncice.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:32Bio je Limburg al sta djeca znaju sta se sve na zapadu proslo da bi sad imali klub sa redovnim platama,jer prije niste u klub mogli uci da vas ne ceka 500 ljudi kojima se duguje,barem ne kukaju da nemaju za virsle,da se pcov objesio u frizideruIstinasamo123 je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:16Sta djeca znaju sta je Limburg i kako se doslo do njega..NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:11
Jok pricat cu djeci kako smo kod Rozmana imali nakav izmisljeni sistem ali 5 poraza u nizu.
Prolazak Genka i dupla kruna dva najljepsa osjecaja u mom navijackom zivotu koji traje skoro 30 godina.
Ovi trece pretkolo lige prvaka ne mogu izboriti za 50 godina.
I opet ti koji su bili na virslama su ginuli za klub vise nego ove dame danas.
Jedan Adis Jahovic koji nije otisao u tom trenutku radio je grizao i na kraju izrastao u ozbiljnog golgetera ovi sada ce izrasti u ozbiljne pizdurine instagramuse....
Re: FK Sarajevo
Sad će nam Mirvah i Aylah snimit tutorial kako navijati
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo nek se sjete bojkota i nacina privlacenja publike i pravljenja jos veceg razdora u navijacima.
Inat su tjerali sa mirzom sa svim samo da napakoste sjeveru koji je bio u pravu kao i uvijek.
Rospija i narkoman su mu bili ispred HZ, sta je za tebe 150 milja gazda ionako te ovi muzu manekeni svaka im cast.
Otjeraj venecuelanca i plazi kaznu...
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Na stranu njihova nesposobnost, ali ovo je zalosno.
Zato i navijacina veliki minus.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
A plate po 10 hiljade igracima koji ne mogu uzet boda zadnjoj i predzadnjoj ekipi nisu problem? Mrs u k i vi i ova objava s vama
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moze li podatak koliko nas Penaranda oguli i kosta na godisnjem nivou?
Od navijaca imas potporu i vjetar u ledja bar,od njega?
Jest sad skrecite temu navijaci vam krivi sad.Ma mrs u qurac
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑08 mar 2024, 16:33da Vam odgovorim kolektivno. Takvim rezonovanjem ce nam i ostati da im samo to pricamo.
Historija se ponavlja, otprilike je to to, nekih 6 mjeseci traje nas proces s trenerom prije nego ga razapnemoza 6 mjeseci liga ne zavrsi a ne da do 3. pretkola stignes.
Nema sta, a opet cu se nasaliti, mi smo takav klub strah i trepet evrope. 30 domacih titula, 3 Lige Prvake, 2 Balon doR igraca itd. Jarane lijepo je imati o sebi visoko misljenje, ali je zabluda da mislis da si ti i samo ti najbolji.
Pricate o ligi nekad i sad. Ni priblizno nije. Gospodin Tan je mozda i prvi ulozio u ovu nasu ligu, konkretno. Ko je prije njega ulagao? A ko nakon njega?
I ponovo, ponovo, ponovo zaboravljate jako brzo sta bi prije nepune 2 godine.
Da su se sredstva skupljala za klub, bilo bi ih kao clanova. 5.500 Konvertiblnih maraka i novi klub FK OlimpiC Sarajevo
Ok, bosanski galaktikosi. Doci ce i taj dan da budete zadovoljni.
Odakle li mi inspiracija za nick na ovom forumu??Mozda ste bili mali, djeco, pa se ne sjecate prenosa na hajatu.
Svaka cast na komentaru. Kad se sjetim samo prije 2 sezone bili pred gasenjem a na Kosevo ko god je doso upisivao lagane bodove unaprijed. Nama glavni igrac bio Kurdic i Palic. Klub bio nestabilan sa dugovanjima i bez ikakavog plana i buducnosti prema napretku. Pojavi se Mirvic. Spasi klub. Dize covjek svr na veci nivo. Konacno imamo plan. Sarajevo kao Bredn nikad jaci. Fan shop radi. Marketing. Sve. Istina grijesio sa izborom nekih ljudi ali boze moj ko danas ne grijesi. I onda dodje Bosnjo klasicni koji sve mrzi cim se radi nesto pozitivno i odma ceka da pljuje cim nesto krene lose. A taj isti bosnjo od 8 do 3 radi od 18 godine i veze nema kako fubkcionise jedan klub i sta je sve potrebno da se poklopi za uspjeh. Ali jok najlakse sve tjerat psovat medju rajom sa istoka. I jasni su mi ovi mediji dusmanski i nase komsinice kojima naravno da je krivo kad krene da se radi sistemski i kad klub napreduje. Kad se gradi kamp. Kad se akobogda gradi Kosevo. Ali nisu mi jasni domaci debili. Mislim jesu al eto nikad se nacuditi indijancima koji veze o fudbalu nemaju al sve znaju zato... Mrs od Svetinje! Sto rece jedan prijatelj treba doci na istok i kad cujes da neko psuje nasoj djeci i momcima samo tuci udarat te debile koji dodju i bez obiljezja pa ne znas ni ciji je navijac.... Samo batine!!
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, mnon46 i 21 gost.



