Što ne pusti domaćin, pustit će gospoda u žutom
Prva liga FBiH 2023/2024
Moderator/ica: GracanicaAA
-
simonknows
- Postovi: 2388
- Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Na zdravim temeljima se gradi buducnost, samo naprijed.simonknows je napisao/la: ↑08 mar 2024, 18:40Što ne pusti domaćin, pustit će gospoda u žutom![]()
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Iduće godine Čelik zajedno u ligi sa Vrandukom.Nacekat ce se celik u prvoj lizi, ovi sto su na sva zvona celik poredili zivotom sad ga prodaju i uzimaju kes… a narod nek se nada …
Čelik ove sezone nažalost neće izboriti Premijer Ligu. Vjerojatno neće ni naredne sezone, jer će im konkurenciju praviti (vrlo vjerojatno) Željezničar.Čelik malo jači od kisele.Dzaba rezultati u sportu, sponzor je bitan jeli tako bosnjo.Meni nista nije jasno. Celik kao ide od pocetka,ispali u najnizi rang jer nisu mogli placati silne dugove,a sad se ispostavi da su dugovi ostali. Pa zasto onda klub nije nastavio takmicenje u 1. ligi federacije??? Zato što pametnjakovići nisu htjeli da idu u stečaj i tako bi im se otpisali svi dugovi... Ali su oni išli matematikom, da im za niže lige ne trebaju velike uplate, a većina igrača igraju za džaba ili za siću. Mozgovi pileći!
Hocete da kazete da su vratili 1.7 miliona duga iz najbize lige ?? A nemaju da vrate 50.000 … daj uozbiljite see, razmislite glavom ako imate šta u njoj.pa kad klub koji nema trofeje ima vatrene navijače i podršku i u drugoj ligi i na začelju prve više nego drugi uspješniji klubovi čiji navijači j..u mater igračima poslije neriješene utakmice jasno je sve. Nemaju trofeje, imaju izlaske u evropi, svojevremeno pobjeđivali Zvezdu, Partizan, bili u vrhu ex yu lige. I šta? To je klub koji i bez toga ima tradiciju i neku dušu, ako to ne shvataš tvoja stvar ne može se sve nazor.Mene vec 20 godina zovu da podržim Slobodu za opstanak u ligi. Dosta više. 20 godina gledam kako se Sloboda pljačka, sjećam se vremena kad su igrači dobijali pileće meso iz Memproma kao jedan dio plate. Dajte ljudi zatvorite ovu sramotu, ne moze ovo više ovako. vrijeme je da se pravi neki drugi klub. I pozdrav za ovog sarajliju sto kaze da mi tuzlaci psujemo Markale. Sljedeci put dođi kod mene kući da ti naspem kanister vode, znam da je u Sarajevu non stop redukcija
Čelik ove sezone nažalost neće izboriti Premijer Ligu. Vjerojatno neće ni naredne sezone, jer će im konkurenciju praviti (vrlo vjerojatno) Željezničar.Čelik malo jači od kisele.Dzaba rezultati u sportu, sponzor je bitan jeli tako bosnjo.Meni nista nije jasno. Celik kao ide od pocetka,ispali u najnizi rang jer nisu mogli placati silne dugove,a sad se ispostavi da su dugovi ostali. Pa zasto onda klub nije nastavio takmicenje u 1. ligi federacije??? Zato što pametnjakovići nisu htjeli da idu u stečaj i tako bi im se otpisali svi dugovi... Ali su oni išli matematikom, da im za niže lige ne trebaju velike uplate, a većina igrača igraju za džaba ili za siću. Mozgovi pileći!
Hocete da kazete da su vratili 1.7 miliona duga iz najbize lige ?? A nemaju da vrate 50.000 … daj uozbiljite see, razmislite glavom ako imate šta u njoj.pa kad klub koji nema trofeje ima vatrene navijače i podršku i u drugoj ligi i na začelju prve više nego drugi uspješniji klubovi čiji navijači j..u mater igračima poslije neriješene utakmice jasno je sve. Nemaju trofeje, imaju izlaske u evropi, svojevremeno pobjeđivali Zvezdu, Partizan, bili u vrhu ex yu lige. I šta? To je klub koji i bez toga ima tradiciju i neku dušu, ako to ne shvataš tvoja stvar ne može se sve nazor.Mene vec 20 godina zovu da podržim Slobodu za opstanak u ligi. Dosta više. 20 godina gledam kako se Sloboda pljačka, sjećam se vremena kad su igrači dobijali pileće meso iz Memproma kao jedan dio plate. Dajte ljudi zatvorite ovu sramotu, ne moze ovo više ovako. vrijeme je da se pravi neki drugi klub. I pozdrav za ovog sarajliju sto kaze da mi tuzlaci psujemo Markale. Sljedeci put dođi kod mene kući da ti naspem kanister vode, znam da je u Sarajevu non stop redukcija
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
- Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Hocete da kazete da su vratili 1.7 miliona duga iz najbize lige ?? A nemaju da vrate 50.000 … daj uozbiljite see, razmislite glavom ako imate šta u njoj. Grad Zenica i previše pomaže "Čeliku"... Zašto !? UprAvo zbog toga što je "Čelik" vođen na neodgovoran način svo ovo proteklo vrijeme (kada su napravljeni ogromni dugovi),a za to niko ne odgovara... A,na žalost i nakon "famozne" deblokade računa opet postoji mogućnost (već sada su neke tužbe zbog duga za uslugu pokrenute) da neko od "odgovornih" (većina su maltene bez nekog iskustva u upravljanju) opet stvara nove dugove u ime voljenog kluba...O čemu pričaš ljudino, iz godine u godinu neka sadaka, pa izbacit ga pa vratit pa šta s njima, živa gurema... Zajebi ti to što je netko nešto osvajao prije 50 godina. Zato nam i jest ovako u cijeloj državi zato što živimo od prošlosti i vodimo brigu o prošli vremenima... Odmah ga izbaciti u Kantonalnu ligu...
Davno vas je trebalo izbaciti iz lige, do kad će te više biti neka privilegija u fdbalu, zbog rupčage zvano Bilino polje... Iz godinu u godinu su sve veći dugovi i dugovanja. Bruka i sramota jedne lige neke države da klub nije izmirio 50 000 maraka kako bi mogao igrati... Zamislite 50000 maraka, dok regiobalni klubovi rade sa milionima eura... Ma ljudi progledajte više, dosta je javašluka, kada ćete se opametiti?!sve ih prekopas nema 100 maraka.. slusaju dumbiozu kolektiv i sve im fudo kriv. ko je živio zadnjih 30 godina u Ze i ima više od 50 godina, zna šta se sve dešavalo i kakve su se muljaže radile oko tog čelika davno još prije fude. sramota je do čega su doveli taj klub koji sad ima samo Ime i ništa više. ne treba oprostiti dug, ne treba ništa, dosta vas je bilo na grbači građana Zenice, niste jedini!Bolje je stipendirati i nagraditi građane grada Zenica ili Ze-Do kantona, nego davati pola miliona za 20 debila koji ganjaju loptu, ulijecu pod noge itd. Međutim, nece ni tih 20 messija i ronalda ugledati pare, vec 5 ublehasa u vrhu uprave kluba...Spremni smo da se sve što je bilo stavi po strani, ali i okrenemo novi list u funkcionisanju na relaciji Grad Zenica - NK Čelik....... Znači zakačiti Čelik na grafski budžet, a to je koji miliončić godišnje... Bolje je taj novac usmjeriti na vrtiće i školstvo...to su vrijednosti za zajednicu. U BiH se kroz sport pere novac. Celik nije izuzetak. Motivisani sportski radnici treba da otvore klub koji ce se istinski baviti sportom, a ovi neka peru kad drzava pusta. Zna se da Zenicani samo zele da rade u Zeljezari od 7 do 3. Zato kantonom vladaju ljudi iz Vakufa i Tesnja. Koji su vise poduzetni. Moram ovo kazat,naglas.Nema više prave jalije u Zenici pa da to rastjera,ne u drugi kanton,nego preko granice,došo vam neki lik odrpanac,i nije uništio samo Čelik,nego cjelu Zenicu.za ovako nizak kvalitet fudbala puno para se trosi, kakvih pola miliona KM, bolje ulozite u privredu, ovi igraci celika nek rade negdje u fabrici, a u slobodno vrijeme za celik nek igraju, konobari sa malte redovno izbacuju nase klubovi, a kao kod nas profesionalni klubovi, smijesno. Grad Zenica je do sada pomogao "Čelik" u velikoj mjeri... U obrazloženju nepravosnažne odluke suda kojom je odbijena "Čelikova" tužba kao neosnovana navedeno je da je na ime duga "Čelika" za porez plaćeno više od 500.000,00 KM !?? A,i dalje Grad Zenica to plaća... Da,u odnosu na druge brojne klubove u Zenici,"Čelik" je privilegovan... I,da,ova nova struktura "Čelika" već stvara dugove za neke usluge,pa su pokrenute i neke tužbe zbog toga,a o tome se ne priča...Čuj Čelik golem... Čelik će biti golem kada makne ulicu iz struktura kluba i prestane zarad njihovih potreba za marihuanom iz kase kluba ali i grada. otima se iz usta građana zenice za šaku narkomana sve pod krinkom tobože borbe za čelik... Prvo pomesti ispred svoje avlije...Pa logično da će se klub ugasit, ko će vratiti tolike pare, grad sigurno neće, a klub ovakav kakav jest ne može da posluje toliko dobro da vraća ratu kredita, da izmiruje tekuće obaveze...upravni odbor i NGG kad zafali para trči traži da grad dadne, pa ne može ni grad sve dat, usvojen statut samo se ono malo članova učlanilo ništa više, nikakvog plana, strategije poslovanja, kontali ljudi lako će pare doći, daće grad, hallalit će ovi što im se duguje, svi sretni...ma de ugasite taj klub, muka mi je više od njeg. Kako je sve ovako nesposobno, imate lijep stadion, ima igrača, navijači extra, ima svega, al BOšnjo je nesposoban ko tele.ovi na tribinama nisu 20km vidjeli od bajrama kad su u kutiju za serigju pogledali ali eto oni se nešto pitaju,ma **** ih tamo,grobari čelika. ugasite tu sablazan više ili predajte klub u ruke nekome ko nema za kifle a i kad ima pun mu nos žutog.Sta vam je ljudi, jeste li realni. Tuzla je luda sto izdvaja preko milion za Slobodu sve dok ima ljudi koji nemaju kanalizaciju, vodu, gladnih, itd. Profesionalni klubovi neka na trzistu zaradjuju ili neka se ugase. Ljuti Robijaši na Fudu jer im Fudo ne da pare da se drogiraju. Obični narkomani, klošari i propaliteti. Pišam i vas i vaš propali klub koji je trebao da se ugasi prije 15 godina, ali nikad nije kasno. Sve sportske klubove treba pretvoriti u dionička društva, sa minimalnim kapitalom 50.000 KM. I recimo da ima grad 90%, ukoliko želi pomoći klubu, stavi 10-20% dionica na prodaju i ljudi poput navijača i firmi kupuju dionice i ubrizgavaju novac u klub, zauzvrat dobiju dio vlasništva. Pa izvoli, ako si navijač. Ljudi nikako da shvate da je socijalizam davno nestao. Nastao je kapitalizam i trzisna utrka. Nadjite nacina da zaradite. Otkuf vam pravo da trazite novac svih nas. Vozdra.Zar nece turcin vracati dug? Kazu instalirao mu se dzin u desno jaje ali je u medzuvremenu presao u lijevo jaje. zasto gradjani zenice moraju placat ovaj propali klub. samo da napomenem zenicane da im klub jedva uteče iz kantonalne ligi te da su Manijaci ugasili Robijase kad su im uzeli udarni transparent usred Zenice, to je činjenica. pa nemate se ničim pohvaliti. u pizdhu maternu i vi i dugovanja vasa , kao da je celik jedini klub u kantonu i da se mora finansirat , ugasite se skroz i krenite bez dugova koji ste vi faktor da se vama morat ugodit sve. nemaju stida, usred pandemije ste tražili pare od grada. A grad otkupio proizvode od poljoprivrednika za 100 000, podijelio penzionerima. Zar nije to bolje od finansiranja propalog kluba u federalnoj/kantonalnoj ligi? Kakvi kreteni su se nakotili, naše pravosuđe je nula, treba raspustiti korumpiranu stoku koja prima, dobre plate da štite kriminalce, užas
kažem kantonnalna jer se tamo vraćate ubrzo. čuj da vam grad sanira rupe. pa čega se ono dosjetilo. u slobodu grad ulaže jer ima nekog povrata, u vas ulagat je ko bacat pare u bosnu.Meni nista nije jasno. Celik kao ide od pocetka,ispali u najnizi rang jer nisu mogli placati silne dugove,a sad se ispostavi da su dugovi ostali. Pa zasto onda klub nije nastavio takmicenje u 1. ligi federacije??? Zato što pametnjakovići nisu htjeli da idu u stečaj i tako bi im se otpisali svi dugovi... Ali su oni išli matematikom, da im za niže lige ne trebaju velike uplate, a većina igrača igraju za džaba ili za siću. Mozgovi pileći!Muškarac je, ako je vjerovatl, migrant. Naoružan u centru Sarajeva. Bebe otimaju od roditelja. Pjesak zamalo poginuo na trotoaru. Sve to u par dana. Zamislite kakva nas godina čeka. Šta god da se desi, budite sigurni da niko neće dati ostavku. A vi navijajte za vaše, mi ćemo za naše. Pa ko prevagne.
Hocete da kazete da su vratili 1.7 miliona duga iz najbize lige ?? A nemaju da vrate 50.000 … daj uozbiljite see, razmislite glavom ako imate šta u njoj. Grad Zenica i previše pomaže "Čeliku"... Zašto !? UprAvo zbog toga što je "Čelik" vođen na neodgovoran način svo ovo proteklo vrijeme (kada su napravljeni ogromni dugovi),a za to niko ne odgovara... A,na žalost i nakon "famozne" deblokade računa opet postoji mogućnost (već sada su neke tužbe zbog duga za uslugu pokrenute) da neko od "odgovornih" (većina su maltene bez nekog iskustva u upravljanju) opet stvara nove dugove u ime voljenog kluba...O čemu pričaš ljudino, iz godine u godinu neka sadaka, pa izbacit ga pa vratit pa šta s njima, živa gurema... Zajebi ti to što je netko nešto osvajao prije 50 godina. Zato nam i jest ovako u cijeloj državi zato što živimo od prošlosti i vodimo brigu o prošli vremenima
Davno vas je trebalo izbaciti iz lige, do kad će te više biti neka privilegija u fdbalu, zbog rupčage zvano Bilino polje... Iz godinu u godinu su sve veći dugovi i dugovanja. Bruka i sramota jedne lige neke države da klub nije izmirio 50 000 maraka kako bi mogao igrati... Zamislite 50000 maraka, dok regiobalni klubovi rade sa milionima eura... Ma ljudi progledajte više, dosta je javašluka, kada ćete se opametiti?!sve ih prekopas nema 100 maraka.. slusaju dumbiozu kolektiv i sve im fudo kriv. ko je živio zadnjih 30 godina u Ze i ima više od 50 godina, zna šta se sve dešavalo i kakve su se muljaže radile oko tog čelika davno još prije fude. sramota je do čega su doveli taj klub koji sad ima samo Ime i ništa više. ne treba oprostiti dug, ne treba ništa, dosta vas je bilo na grbači građana Zenice, niste jedini!Bolje je stipendirati i nagraditi građane grada Zenica ili Ze-Do kantona, nego davati pola miliona za 20 debila koji ganjaju loptu, ulijecu pod noge itd. Međutim, nece ni tih 20 messija i ronalda ugledati pare, vec 5 ublehasa u vrhu uprave kluba...Spremni smo da se sve što je bilo stavi po strani, ali i okrenemo novi list u funkcionisanju na relaciji Grad Zenica - NK Čelik....... Znači zakačiti Čelik na grafski budžet, a to je koji miliončić godišnje... Bolje je taj novac usmjeriti na vrtiće i školstvo...to su vrijednosti za zajednicu. U BiH se kroz sport pere novac. Celik nije izuzetak. Motivisani sportski radnici treba da otvore klub koji ce se istinski baviti sportom, a ovi neka peru kad drzava pusta. Zna se da Zenicani samo zele da rade u Zeljezari od 7 do 3. Zato kantonom vladaju ljudi iz Vakufa i Tesnja. Koji su vise poduzetni. Moram ovo kazat,naglas.Nema više prave jalije u Zenici pa da to rastjera,ne u drugi kanton,nego preko granice,došo vam neki lik odrpanac,i nije uništio samo Čelik,nego cjelu Zenicu.za ovako nizak kvalitet fudbala puno para se trosi, kakvih pola miliona KM, bolje ulozite u privredu, ovi igraci celika nek rade negdje u fabrici, a u slobodno vrijeme za celik nek igraju, konobari sa malte redovno izbacuju nase klubovi, a kao kod nas profesionalni klubovi, smijesno. Grad Zenica je do sada pomogao "Čelik" u velikoj mjeri... U obrazloženju nepravosnažne odluke suda kojom je odbijena "Čelikova" tužba kao neosnovana navedeno je da je na ime duga "Čelika" za porez plaćeno više od 500.000,00 KM !?? A,i dalje Grad Zenica to plaća... Da,u odnosu na druge brojne klubove u Zenici,"Čelik" je privilegovan... I,da,ova nova struktura "Čelika" već stvara dugove za neke usluge,pa su pokrenute i neke tužbe zbog toga,a o tome se ne priča...Čuj Čelik golem... Čelik će biti golem kada makne ulicu iz struktura kluba i prestane zarad njihovih potreba za marihuanom iz kase kluba ali i grada. otima se iz usta građana zenice za šaku narkomana sve pod krinkom tobože borbe za čelik... Prvo pomesti ispred svoje avlije...Pa logično da će se klub ugasit, ko će vratiti tolike pare, grad sigurno neće, a klub ovakav kakav jest ne može da posluje toliko dobro da vraća ratu kredita, da izmiruje tekuće obaveze...upravni odbor i NGG kad zafali para trči traži da grad dadne, pa ne može ni grad sve dat, usvojen statut samo se ono malo članova učlanilo ništa više, nikakvog plana, strategije poslovanja, kontali ljudi lako će pare doći, daće grad, hallalit će ovi što im se duguje, svi sretni...ma de ugasite taj klub, muka mi je više od njeg. Kako je sve ovako nesposobno, imate lijep stadion, ima igrača, navijači extra, ima svega, al BOšnjo je nesposoban ko tele.ovi na tribinama nisu 20km vidjeli od bajrama kad su u kutiju za serigju pogledali ali eto oni se nešto pitaju,ma **** ih tamo,grobari čelika. ugasite tu sablazan više ili predajte klub u ruke nekome ko nema za kifle a i kad ima pun mu nos žutog.Sta vam je ljudi, jeste li realni. Tuzla je luda sto izdvaja preko milion za Slobodu sve dok ima ljudi koji nemaju kanalizaciju, vodu, gladnih, itd. Profesionalni klubovi neka na trzistu zaradjuju ili neka se ugase. Ljuti Robijaši na Fudu jer im Fudo ne da pare da se drogiraju. Obični narkomani, klošari i propaliteti. Pišam i vas i vaš propali klub koji je trebao da se ugasi prije 15 godina, ali nikad nije kasno. Sve sportske klubove treba pretvoriti u dionička društva, sa minimalnim kapitalom 50.000 KM. I recimo da ima grad 90%, ukoliko želi pomoći klubu, stavi 10-20% dionica na prodaju i ljudi poput navijača i firmi kupuju dionice i ubrizgavaju novac u klub, zauzvrat dobiju dio vlasništva. Pa izvoli, ako si navijač. Ljudi nikako da shvate da je socijalizam davno nestao. Nastao je kapitalizam i trzisna utrka. Nadjite nacina da zaradite. Otkuf vam pravo da trazite novac svih nas. Vozdra.Zar nece turcin vracati dug? Kazu instalirao mu se dzin u desno jaje ali je u medzuvremenu presao u lijevo jaje. zasto gradjani zenice moraju placat ovaj propali klub. samo da napomenem zenicane da im klub jedva uteče iz kantonalne ligi te da su Manijaci ugasili Robijase kad su im uzeli udarni transparent usred Zenice, to je činjenica. pa nemate se ničim pohvaliti. u pizdhu maternu i vi i dugovanja vasa , kao da je celik jedini klub u kantonu i da se mora finansirat , ugasite se skroz i krenite bez dugova koji ste vi faktor da se vama morat ugodit sve. nemaju stida, usred pandemije ste tražili pare od grada. A grad otkupio proizvode od poljoprivrednika za 100 000, podijelio penzionerima. Zar nije to bolje od finansiranja propalog kluba u federalnoj/kantonalnoj ligi? Kakvi kreteni su se nakotili, naše pravosuđe je nula, treba raspustiti korumpiranu stoku koja prima, dobre plate da štite kriminalce, užas
kažem kantonnalna jer se tamo vraćate ubrzo. čuj da vam grad sanira rupe. pa čega se ono dosjetilo. u slobodu grad ulaže jer ima nekog povrata, u vas ulagat je ko bacat pare u bosnu.Meni nista nije jasno. Celik kao ide od pocetka,ispali u najnizi rang jer nisu mogli placati silne dugove,a sad se ispostavi da su dugovi ostali. Pa zasto onda klub nije nastavio takmicenje u 1. ligi federacije??? Zato što pametnjakovići nisu htjeli da idu u stečaj i tako bi im se otpisali svi dugovi... Ali su oni išli matematikom, da im za niže lige ne trebaju velike uplate, a većina igrača igraju za džaba ili za siću. Mozgovi pileći!Muškarac je, ako je vjerovatl, migrant. Naoružan u centru Sarajeva. Bebe otimaju od roditelja. Pjesak zamalo poginuo na trotoaru. Sve to u par dana. Zamislite kakva nas godina čeka. Šta god da se desi, budite sigurni da niko neće dati ostavku. A vi navijajte za vaše, mi ćemo za naše. Pa ko prevagne.
Hocete da kazete da su vratili 1.7 miliona duga iz najbize lige ?? A nemaju da vrate 50.000 … daj uozbiljite see, razmislite glavom ako imate šta u njoj. Grad Zenica i previše pomaže "Čeliku"... Zašto !? UprAvo zbog toga što je "Čelik" vođen na neodgovoran način svo ovo proteklo vrijeme (kada su napravljeni ogromni dugovi),a za to niko ne odgovara... A,na žalost i nakon "famozne" deblokade računa opet postoji mogućnost (već sada su neke tužbe zbog duga za uslugu pokrenute) da neko od "odgovornih" (većina su maltene bez nekog iskustva u upravljanju) opet stvara nove dugove u ime voljenog kluba...O čemu pričaš ljudino, iz godine u godinu neka sadaka, pa izbacit ga pa vratit pa šta s njima, živa gurema... Zajebi ti to što je netko nešto osvajao prije 50 godina. Zato nam i jest ovako u cijeloj državi zato što živimo od prošlosti i vodimo brigu o prošli vremenima
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Povratkom el chapita zvanično je završila i forumska zimska pauza
Slo Slo
Slo Slo
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
evo orden ko procita ovu poeziju
- VivaLaStella
- Postovi: 2312
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
brat prekuco i presudu za slucaj respiratori
fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
vperyod, nikak nazad
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Je li Zvijezda riješila probleme preko zime? Ona dugovanja, plate i ostalo?
Kakve su šanse za opstanak, osim Brzog, nisam upratio jeste li koga još kvalitetnog doveli?
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
- VivaLaStella
- Postovi: 2312
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Vratili su neke dugove, Suki Turs npr. koji se vuče od Bog zna kad. Rade momci korektan posao s obzirom na sredstva koja imaju..
Mada je meni sve to bezze iskreno, što se tiče "bigger picture" i dalje nisam optimističan, sve je to tapkanje u mjestu.
fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
vperyod, nikak nazad
-
simonknows
- Postovi: 2388
- Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Osvojit ćemo kako su osvojili i svi prije nas. Nek shvati ko kako hoće, jer drugačije ne može. Stupčanica je izabrala svoj put, mi ga slijedimo, pa vidit ćemo ko će bolje i spretnije. U međusobnom nas neće dobit nikad jer smo igrački duplo jači.redbull93 je napisao/la: ↑08 mar 2024, 19:07Na zdravim temeljima se gradi buducnost, samo naprijed.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Puh, puno srece sa takvim razmisljanjem, a trebat ce vam sigurno.simonknows je napisao/la: ↑08 mar 2024, 20:12Osvojit ćemo kako su osvojili i svi prije nas. Nek shvati ko kako hoće, jer drugačije ne može. Stupčanica je izabrala svoj put, mi ga slijedimo, pa vidit ćemo ko će bolje i spretnije. U međusobnom nas neće dobit nikad jer smo igrački duplo jači.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
-
simonknows
- Postovi: 2388
- Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Vidjet ćeš kad se budete borili za ulazak, kako se ulaziredbull93 je napisao/la: ↑08 mar 2024, 20:39Puh, puno srece sa takvim razmisljanjem, a trebat ce vam sigurno.simonknows je napisao/la: ↑08 mar 2024, 20:12Osvojit ćemo kako su osvojili i svi prije nas. Nek shvati ko kako hoće, jer drugačije ne može. Stupčanica je izabrala svoj put, mi ga slijedimo, pa vidit ćemo ko će bolje i spretnije. U međusobnom nas neće dobit nikad jer smo igrački duplo jači.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Zar stvarno misle da se na posten nacin moze uci u PL iz ove lige? Eto sljedece sezone ce biti ili Sloboda ili Stupcanica (nadam se Stupcanicisimonknows je napisao/la: ↑08 mar 2024, 20:53Vidjet ćeš kad se budete borili za ulazak, kako se ulaziredbull93 je napisao/la: ↑08 mar 2024, 20:39Puh, puno srece sa takvim razmisljanjem, a trebat ce vam sigurno.simonknows je napisao/la: ↑08 mar 2024, 20:12
Osvojit ćemo kako su osvojili i svi prije nas. Nek shvati ko kako hoće, jer drugačije ne može. Stupčanica je izabrala svoj put, mi ga slijedimo, pa vidit ćemo ko će bolje i spretnije. U međusobnom nas neće dobit nikad jer smo igrački duplo jači.![]()
Okej, ako misle da mogu posteno uci, svaka im cast i sretno
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Bolje i tapkanje u mjestu, nego gašenje. Iskreno ako ima puno dugova ni amaterizam pravi treći rang nije loš, ovako se bezveze pare bacaju na poluamatere u ovoj ligi.VivaLaStella je napisao/la: ↑08 mar 2024, 19:50Vratili su neke dugove, Suki Turs npr. koji se vuče od Bog zna kad. Rade momci korektan posao s obzirom na sredstva koja imaju..
Mada je meni sve to bezze iskreno, što se tiče "bigger picture" i dalje nisam optimističan, sve je to tapkanje u mjestu.
Igrački ste potanki, čini mi se da su Rudar i TOŠK jači poslje zime. Mladost, Zvijezda i Jedinstvo najtanji nekako, opet Mušija bi mogao šta srediti izvan terena. Sretno svakako
@simone Gošk prošle sezone i Posušje prije dvije godine su ušli pošteno, jer niko drugi nije htio ući u PL
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
glupane jedinstvo vas dobije u bihacu + casno izgubi od zrinjskog koji je vas demolirao u kupu
pojma nemas a nesto pises
nisi ti dzabe truhlo
pojma nemas a nesto pises
nisi ti dzabe truhlo
- RoB_Do_BaGrO
- Postovi: 612
- Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
- Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Opet ste krenuli po starom, nikad hajra od ove teme.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45
-
simonknows
- Postovi: 2388
- Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Ali zato sad ima ko drugi, a bit će i sljedeće sezone, zato mi sad idemo na ulazak svim silama, jer znamo šta bi značilo da sad ne uđemoTruhlo je napisao/la: ↑08 mar 2024, 21:00Bolje i tapkanje u mjestu, nego gašenje. Iskreno ako ima puno dugova ni amaterizam pravi treći rang nije loš, ovako se bezveze pare bacaju na poluamatere u ovoj ligi.VivaLaStella je napisao/la: ↑08 mar 2024, 19:50Vratili su neke dugove, Suki Turs npr. koji se vuče od Bog zna kad. Rade momci korektan posao s obzirom na sredstva koja imaju..
Mada je meni sve to bezze iskreno, što se tiče "bigger picture" i dalje nisam optimističan, sve je to tapkanje u mjestu.
Igrački ste potanki, čini mi se da su Rudar i TOŠK jači poslje zime. Mladost, Zvijezda i Jedinstvo najtanji nekako, opet Mušija bi mogao šta srediti izvan terena. Sretno svakako![]()
@simone Gošk prošle sezone i Posušje prije dvije godine su ušli pošteno, jer niko drugi nije htio ući u PL![]()
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Mi ćemo sačekati da nema drugog kandidatasimonknows je napisao/la: ↑08 mar 2024, 21:24Ali zato sad ima ko drugi, a bit će i sljedeće sezone, zato mi sad idemo na ulazak svim silama, jer znamo šta bi značilo da sad ne uđemoTruhlo je napisao/la: ↑08 mar 2024, 21:00Bolje i tapkanje u mjestu, nego gašenje. Iskreno ako ima puno dugova ni amaterizam pravi treći rang nije loš, ovako se bezveze pare bacaju na poluamatere u ovoj ligi.VivaLaStella je napisao/la: ↑08 mar 2024, 19:50
Vratili su neke dugove, Suki Turs npr. koji se vuče od Bog zna kad. Rade momci korektan posao s obzirom na sredstva koja imaju..
Mada je meni sve to bezze iskreno, što se tiče "bigger picture" i dalje nisam optimističan, sve je to tapkanje u mjestu.
Igrački ste potanki, čini mi se da su Rudar i TOŠK jači poslje zime. Mladost, Zvijezda i Jedinstvo najtanji nekako, opet Mušija bi mogao šta srediti izvan terena. Sretno svakako![]()
@simone Gošk prošle sezone i Posušje prije dvije godine su ušli pošteno, jer niko drugi nije htio ući u PL![]()
Zayebat će vas Stupčanica, a vi krenuli all in
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
-
montolivo18
- Postovi: 965
- Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
- Kontakt:
Re: Prva liga FBiH 2023/2024
Stupčanica nas je već zäjebala , uzeli su nam Delića, jednog od najboljih, ako ne i najboljeg igrača, uz Dervišagića Husejinovića. Stvarno ogromna šteta.






