FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
39
21%
Husref Musemić
43
23%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
98
53%
 
Ukupno glasova: 186

Tatamata1946
Postovi: 1766
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 15 mar 2024, 13:27

Ma da je znao Hadzibegic da ce biti takav folklor i da ce osim sportskih radnika tu biti popovi i sta ja znam sta vec ko da bi on tamo isao. Mislim da je malo bolje promislio odbio bi to koliko god da je nekulturno odbiti. Vidite da i on koluta ocima i konta u sebi sta je ovo i gdje dodjoh. Al jbg gotovo mu je sad

Avatar
nokee
Postovi: 2324
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 mar 2024, 13:28

Prijedlog za glasanje:

Da li ste za trajni ban forumasu Antikloc?
DA 98%
NE 2% (glasao on)

mosarajvosa83
Postovi: 5434
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 15 mar 2024, 13:29

Tatamata1946 je napisao/la:
15 mar 2024, 13:17
Kao prvo malo procitajte forum od komsinica ali i komentare na drustvenim mrezama s njihove strane i dobro zapamtite sve to.

Drugo abd vidimo se na Kosevu u subotu i da napokon slavimo pobjedu. Ako ne bude kisa vodim citavu porodicu, vazno je da svi pruzimo podrsku. Nadam se da ce makar doci ova raja koja je bila protiv Borca i uzivo prisustvovala kradji koja je realno bila i najavljena. Svi smo prije utakmice pricali kako nam je Musa izbio pobjedu priznavsi gol iz cistog ofsajda u sudijskoj nadoknadi u BL i cudili se otkud im hrabrost da ga posalju na Kosevo bas protiv njih. Svi mislili ma nisu toliko ludi a oni nam pokazali da se ne boje nikoga i da se sprdaju sa svima u drzavi.
Bez obzira sto za Mirvica mislim da je imao puno gresaka i kako je mogao ovih par sezona pametnije odraditi, od sad ide maksimalna podrska jer vecina bi na njegovom mjestu pobjegla i digla ruke.

I kada tesko je
Kad redas poraze
Pjesma sa sjevera
Nikad ne prestaje
Kao da gledam da cemo od sutra imati dobro sudjenje,nasim protivnicima ce svirati neke lakrdijentipa penal ili gol iz ofsajda,nadam se da ce nasi ako se to desi reci opet javno sve,namaz je Vico narkoman sad ce pokusat da smiri kao sto je uradio sa Hasicem

Riki10HZ
Postovi: 320
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 15 mar 2024, 13:30

Ne obazirite se na botove ubacene koji zele da nijemo posmatramo sve ovo i da smo ravnodusni na stanje u Drzavi. E ne moze! Borit cemo se! Jer samo narod moze da sprijeci sve ovo rulja je zakon! Sada slijedi i reprezentacija i ubjedjen sam da ce Fanatikosi napravit havariju u zenici! Jer svima nam je dosta svega! Ne preostaje nam nista nego acenario Bugara kada su sve zivo razlupali i kriminalce ubacili u kante i prebili... Sutra nam treba podrska kao nikad do sad... SVI NA KOSEVO!

Avatar
Beli98
Postovi: 1340
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 15 mar 2024, 13:30

Tatamata1946 je napisao/la:
15 mar 2024, 13:27
Ma da je znao Hadzibegic da ce biti takav folklor i da ce osim sportskih radnika tu biti popovi i sta ja znam sta vec ko da bi on tamo isao. Mislim da je malo bolje promislio odbio bi to koliko god da je nekulturno odbiti. Vidite da i on koluta ocima i konta u sebi sta je ovo i gdje dodjoh. Al jbg gotovo mu je sad
Ja, nikad u svom zivotu, da mi se nudi ne znam sta. Ne bih prisustvovao tim nekim "danima" genocidnog entiteta. Niti bilo cemu sto ima veze sa istim. To se zove imati dostojanstvo i postovanje prema svom narodu na svakom pedlju. Njega oprati ne moze nista, da nije znao, da mu je receno bice ovo a ustvari bilo ono. Sam cin PRIHVATANJA dolaska na obiljezavanje je sve rekao. I molim vas nemojte ga pravdati, jer je degutantno to citati.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
napoleon72
Postovi: 5351
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 15 mar 2024, 13:38

Tatamata1946 je napisao/la:
15 mar 2024, 13:27
Ma da je znao Hadzibegic da ce biti takav folklor i da ce osim sportskih radnika tu biti popovi i sta ja znam sta vec ko da bi on tamo isao. Mislim da je malo bolje promislio odbio bi to koliko god da je nekulturno odbiti. Vidite da i on koluta ocima i konta u sebi sta je ovo i gdje dodjoh. Al jbg gotovo mu je sad
A sta je mogao ocekivat na danu RSa u bilo cemu, da ce okupit eminentne trenere i strucnjake pa poslije himne BiH sjest i diskutovat o fudbalu? Srbi bez popova ne znaju ni ni travu pokosit, a odlazak na proslavu dana manjeg entiteta u bilo cemu je direktno pisanje po svim sehidima i poginulim borcima u agresiji na BiH.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
FKSzuti
Postovi: 724
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 15 mar 2024, 13:39

luckystrike je napisao/la:
15 mar 2024, 13:24
FKSzuti je napisao/la:
15 mar 2024, 10:58
napoleon72 je napisao/la:
15 mar 2024, 09:54

Priznao gol Borcu u BL iz ofsajda protiv nas
On je tad bio AR1, a AR2 koji je to uradio je bio Goran Ilinčić iz Prijedora (u ned je opet u BL). Mada je i Nanić njihov.
ako je on bio na strani gdje je pao go, onda je on digao nepostojeći ofsajd Renanu.

jel' A1 po pravilu na zapadnoj strani?
Da i da :D

mosarajvosa83
Postovi: 5434
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 15 mar 2024, 13:41

Sudice odlicno od sada,svoje su ostvarili,izbacili nas iz kupa,dva penala u prvoj nije svirao,Zvjezda,Igman pa onda svaki mec sa njima radili sta su htjeli,poklapali nas gdje su stigli. Jos samo im ostaje da opale ovu kaznu kao sto su nam opalili u Trebinju bez da smo ista ursdili,znao je Vico kome oteti pare da napravi atletsku u Trebinju

Avatar
luckystrike
Postovi: 949
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 15 mar 2024, 13:47

FKSzuti je napisao/la:
15 mar 2024, 13:39
luckystrike je napisao/la:
15 mar 2024, 13:24
FKSzuti je napisao/la:
15 mar 2024, 10:58

On je tad bio AR1, a AR2 koji je to uradio je bio Goran Ilinčić iz Prijedora (u ned je opet u BL). Mada je i Nanić njihov.
ako je on bio na strani gdje je pao go, onda je on digao nepostojeći ofsajd Renanu.

jel' A1 po pravilu na zapadnoj strani?
Da i da :D
kad mu se naklatim na kosti, prisjest će mu sijelo :mrgreen: :clap:

mosarajvosa83
Postovi: 5434
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 15 mar 2024, 13:51

Bonus01 je napisao/la:
15 mar 2024, 10:35
Dajte ljudi da pomognemo Mirviću i upravi voljenog kluba u ovoj borbi protiv kriminilizovanog FSBiH. Da prikupimo što više dokaza koje će advokatski tim i stručna lica prezentovati prije svega UEFI i Tužilaštvu. Npr. treba prikupiti što više materijala o uticaju politike u FSBiH, prije svega postavljanjem Milana Tegeltije u Upravu Borca, a prije toga bio predsjednik VSTV, te od USA stavljen na "Crnu listu". Pa sada Nišić, ministar odbrane u Vijeću ministara. Njihove izjave na netu, prijetnje o nestanku države itd itd. Nemamo više kuda nazad, ovo je sada biti ili nebiti. Uzet ce nam sigurno bodove, razvaliti nas, počev od Mirvica i Ibricica. Zato dajmo svi barem milimetar doprinosa u ovome da dobijemo ovaj otvoreni rat protiv kriminalaca. Formirajmo svoju radnu grupu koja će sve naše dokaze i prijedloge objediniti i dostavljati Upravi kluba. Nemojmo ih ostavljati same, nemojmo tračati i pozivati na nekakve proteste i još gore nerede. Uspostavimo kontakte i saradnju sa drugim udruženjima navijača, prije svega BH fanatikosima i klubovima iz Premijer lige, pridobijmo ih da nam pomognu u ovoj borbi. MORAMO, HOĆEMO I POBIJEDIT ĆEMO ABD !!!
Predsjednik komisije za sudjenje je bio direktor u Borcu toliko o tome. Nije ovo samo problem sto se Sarajeva tice sad smo im mi na zubu,imamo pare,dolazimo iz glavnog grada i nosimo ime istog,sad smo im idealna meta. Neki nisi skontali al ovo je udar na drzavu i prije ovog,rade sta hoce,unistava volju da gledas 2 minuta tekmu. Neka ostali sjede mi smo barem rekli sta mislimo,stali kao i uvijek gdje treba da stanemo,ostali neka gledaju i uzivaju u iducoj sezoni gdje ce im Vico namjestiti tabelu. Sto se tice nase igre pojma nemam kako uopste moze neko odigrat nakon onakvih stalnih lakrdija,niko nije robot pa da to ne utice na psihu i sve ostalo.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2594
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 15 mar 2024, 13:56

Iskreno se nadam da Mirvic nije krenuo ko sivonja da ima neku strategiju da ima pozadinu neku s kojom moze napasti.

Ako si krenuo u rat a nemas nista spremno s cim ces se boriti, pa legendo ispusit cemo borbu i vratiti se u blato zvana plbih
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
kempes
Postovi: 552
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 15 mar 2024, 13:58

Dolaze Mirvićevi Kolumbijci u šeher, uskoro će Gici pokucat na vrata.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 322
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 15 mar 2024, 14:08

TurkishAirlines je napisao/la:
15 mar 2024, 13:17
Ovako nekako je i kod nas.
Kritika ok. Ali kletva i psovanje od A do Ž nisu uredu.

Zeko87
Postovi: 2290
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 15 mar 2024, 14:11

Antikloc je napisao/la:
15 mar 2024, 12:05
FCUM je napisao/la:
15 mar 2024, 09:05
napoleon72 je napisao/la:
15 mar 2024, 08:39
Faruka izbrisat iz klupske historije kao Turci Sukura. Smece prodano.
:salut: :salut:

Sto prije ovo uraditi
Puno bolje,puno lakse i svakako puno korisnije je izbrisati Mirvica iz klupske historije. :mrgreen:
UostaloM izbrisace ga Vico u srijedu. Katil ferman vec je spreman :urnebes:
Debeli nema podrsku ni u NSKS ni medju legendama Sarajeva :mrgreen:
A ako misli sa par forumskih botova udariti na Vicu i na Ceferina,onda je vise nego glup. :mrgreen:

Svakako u subotu svi na utakmicu. Izuzetno je vazna utakmica. Posto ce nam vjerovatno uzeti 6 bodova imamo samo 27 bodova i ovo je doslovno utakmica za opstanak a kako je protiv direktnog konkurenta,pobjeda vrijedi 6 bodova !! Opstanak ne smije doci u pitanje. Ugled kluba je u pitanju !!
A i da pozdravimo Skijasa na njegovo vjerovatno zadnjoj tekmi na klupi Sarajeva :mrgreen:
Tebi baš kompletna situacija šega i još se nazivaš navijačem kluba.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 15 mar 2024, 14:16

Mirvic neda da se mijesa nikome,zato im smeta od hostaflera,sportskih radnika,do politicara,jer FK Sarajevo je ppgodno za reketiranje,davanje laznih ugovora igracima,uvaljivanje u dugove,covjek neda vise ne moze,to svima smeta to morate shvatiti jer sportska drustva su najpodobnija za pranje novca,pogotovo velicine kao FK Sarajevo,NK Slaven Zivinice zadnja liga malte ne,dug preko milion maraka,dodje privatnik i kaze,ja cu vratiti i dug i Slaven ce igrati premijer ligu za neko vrijeme,samo meni sva upravljacka prava,naravno gradska uprava i nacelnik odbili .ZAŠTO?
Pod velikim je pritiskom nadat se da ce Mirvic izdrzat.
Samo Sarajevo

FoSte95
Postovi: 12865
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 15 mar 2024, 14:19

quote=mamonelafo post_id=9698634 time=1710506728 user_id=48000]
FoSte95 je napisao/la:
15 mar 2024, 12:30
mamonelafo je napisao/la:
15 mar 2024, 10:58


...afera "Punac" o navodnom premiranju fudbalera Slobode i neisplati dogovorenog. To je pokrenulo lavinu nagađanja o tome da li se zaista namještaju mečevi u Premijer ligi BiH....

Za te što vječito namještaju, dogovaraju, šuruju, pa poslije se dodvoravaju svakojakim krilaticama sveopćeg spasa bh. fudbala, pri tome zaboravivši na inicijativu 4R, a isti godinama uništavaju nemam previše riječi, mitomanija.


ŠTA ĆEMO MI S NAMA, MENE MI BRINEMO?
Izvinite na upadu ali tu inicijativu ste upravo vi uništili :wave:
Da se razumijemo, samo je Velež ostao uz nju i samo je njihov predsjednik kažnjen, dok neko lažno moralisanje da se sad pokrene nešto, šatro, da bi se spasio bh. fudbal, a de facto da se sakrije katastrofalno stanje unutar kluba, nije naša ideja. :wave:
E šta pišu na pdfu Želje, šta sve neće napisati samo sebe da opravdaju
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1793
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 15 mar 2024, 14:20

SVI NA KOŠEVO! SUBOTA 20:45!
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

bordobijeli
Postovi: 14302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 mar 2024, 14:28

Mi moramo poceti pobjedivati i bolje igrati, mišljenja sam da ovaj rat protiv saveza je borba s vjetrenjačama. Tesko da ce od ovog nesto biti pozitivno za FKS, treba jačati u svim segmentima eh onda u borbu ovako kad smo slabi i ranjivi tesko da mozemo nesto napraviti. Evo za pocetak da igraci prorade pa vezu neke pobjede malo inata to bi bio dobar pocetak borbe.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 mar 2024, 14:41

Nije još ništa izgubljeno, i pored katastrofalnih rezultata mi smo i dalje u dva boda sa trećeplasiranom ekipom na tabeli.
Dobar potez uprave kluba da obezbjede besplatan ulaz osobama sa članskim kartama, klub treba što veću podršku.
Termin je dobar, vjerujem da će biti solidna posjeta. Valjda me naši obraduju sutra za rođendan.

Igraj bordo-bijeli!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
NazorUso
Postovi: 3949
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 15 mar 2024, 14:51

Tatamata1946 je napisao/la:
15 mar 2024, 13:27
Ma da je znao Hadzibegic da ce biti takav folklor i da ce osim sportskih radnika tu biti popovi i sta ja znam sta vec ko da bi on tamo isao. Mislim da je malo bolje promislio odbio bi to koliko god da je nekulturno odbiti. Vidite da i on koluta ocima i konta u sebi sta je ovo i gdje dodjoh. Al jbg gotovo mu je sad
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Jok ocekivao je dva imama, sejha i trojicu hadzija :rol: ne branite neodbranjivo !!! Od juce mi je u rangu onog bradonje sto je stojao pored njeg.
Kupiti mu kokardu za rodjendan !
E cuj nije znao kakav ce folklor biti a ide u srce chetnika :rol:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, fks74, Vanja8 i 52 gosta.