FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

zagorski
Postovi: 7806
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 mar 2024, 22:49

Sad pizda ko izda!
Hajmo sve ostaviti na stranu i stati iza kluba.
Kako?
Evo ja cu prvi narednih dana uzeti najmanje 5 clanskih da konkretno podrzim klub.
Druga stvar aktivnost na drustvenim mrezama i prije svega podrska na stadionu.
I sutra iako je besplatan ulaz za clanove hajmo ne iskoristiti to vec kupiti kartu.
Puno ce znaciti bilo koji vid nase konkretne podrske i doprinosa u ovoj borbi koja nam predstoji.

mosarajvosa83
Postovi: 5443
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 15 mar 2024, 22:54

MortemHz je napisao/la:
15 mar 2024, 22:28
NajvecaRadosti je napisao/la:
15 mar 2024, 22:19
Mi moramo bit istrajni u ovome.Proglasili smo rat i nema nazad sad.
Izbacit nas iz lige ne mogu a istrpit cu jednu godinu bez Evrope ako cemo pokazati zube i pokusati.

Na sve nacine pokusati,sudove,sipe,fife,cas,tuzliastvo,advokate angazovati ako niko ne reaguje ko u Bugarskoj svi na ulice i spaliti zgradu na Otoci do temelja.Nema druge.
Je li ti misliš da Vico dolazi na posao kod nas? On je u svojoj kancelariji u Banjaluci (fudbalski savez republike srpske) ako nije kući a ovdje bude samo kad su zvanični sastanci i sjednice. Sve ostalo radi telefonskim putem. Ovako bi samo sebi naštetili a oni bi imali povod za još gore stvari. Sjećaš se kad im je nedavno Željezničar išao na noge? To je bilo u tim prostorijama fsrs. Ne mogu prebaciti sjedište u npr. Banjaluku jer smo mi glavni grad ali bi lako nastavili sa radom. I ovi ostali imaju druge poslove i nisu skoro nikad u toj zgradi, nema to svrhe. Moraš njemu/njima direktno naštetiti, sve ostalo je šuplja priča.
Udariti na balije,neka ih Vico stiti,treba reci kako stvari stoje ni jedan ovaj sudija nebi sudio ovako da ovi debili ne dizu ruke i da kazu na sastanku zasto se lakrdije dese. Ni jedan sudija nebi prosao nekaznjeno za lakrdije da nasi nisu ruke dizali. Najsmjesnije mi je kad kazu da su ovo Ibricic i Rozman namjerno uradili da zadrze stolice a bice suspenzije,eto toliko su ovi botovi ograniceni.

BordoSaga2
Postovi: 192
Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSaga2 » 15 mar 2024, 22:56

Ma kakvo oduzimanje bodova, nismo napustili prvenstvenu utakmicu nego kup utakmicu, potpuno drugo takmicenje.

Sarajevo_BiH
Postovi: 50
Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajevo_BiH » 15 mar 2024, 22:58

OldTownDistrict je napisao/la:
15 mar 2024, 16:20
benko21 je napisao/la:
15 mar 2024, 15:54
Ocekujemo da portali iz drzave (Bosna i Hercegovina) podjele video kao sto djele svakojake traceve sa foruma.
https://****/**/fudba ... ice-938324

bordobijeli
Postovi: 14305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 mar 2024, 23:02

BordoSaga2 je napisao/la:
15 mar 2024, 22:56
Ma kakvo oduzimanje bodova, nismo napustili prvenstvenu utakmicu nego kup utakmicu, potpuno drugo takmicenje.
Ima logike tvoja prica, ne znam kako je u pravilnicima al recimo ima ako igrac dobije direktan crveni u kupu ne moze igrati ni prvenstvo. Vjerovatno i kazne za Mirvica i Rozmana važit ce i u prvenstvu nema veze sto su u kupu dobili. Tako da ko zna sta tamo pise svim u tim pravilnicima, uglavnom sigurno je da ce gledati da nas oderu gdje god mogu.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1004
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 15 mar 2024, 23:03

Po meni bolje zabrana kupa slj sezone nego oduzimanje bodova
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

mosarajvosa83
Postovi: 5443
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 15 mar 2024, 23:04

Suspendovali su i Hasica pa ih je dobio na sudu,ganjat sve moguce sudove i cuda i dobro ih oderati sa kamatom na kraju

Avatar
Surreal
Postovi: 7998
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 15 mar 2024, 23:07

Ma tu bi bilo zaista mnogo nelogičnosti:
1. Zašto bi oduzimali bodove ukoliko je u pitanju kup utakmica?
2. Kakve veze imaju navijači, pa nisu oni prekinuli utakmicu?
3. Suspenzija čitavog stručnog štaba bi također bila neopravdana.

Ukoliko nam oduzmu šest bodova, to je kraj priče za ovu sezonu, onda zaista treba napraviti dobar sastanak sa Rožmanom i Ibričićem i odrediti ciljeve za narednu sezonu, te jednostavno odlučiti da li ostavljaš ovaj stručni štab ili će doći do promjena. Sigurno da nas očekuje buran prelazni rok.

Ključni igrači (koje nikako ne bi smjeli izgubiti): Oliveira, Buljubašić, Krdžalić, Mehmedović, Mustafić, Đuričković, Iliev i možda Beganović.
Pustiti u slučaju dobre ponude: Julardžija, Čataković, Duraković, Soldo, Peñaranda.
Igrači koji komotno mogu napustiti ekipu: Kyeremeh, Aničić, Radović, Anđušić.

Nadam se zaista da će Rožman krenuti forsirati mlađe snage.

Zanimljivi igrači sa ovih prostora kojim ističe ugovor na kraju godine: Čuić, Katai, Mulić, Kiš i Vučkić.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

roccosiffredi
Postovi: 370
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 15 mar 2024, 23:09

Druže Mirva samo reci letićemo kao meci...

Ja bih protiv Goška iznabijao sve lopte preko Istoka u prvih 10 minuta. Primi loptu Hamza, zategne je iz sve snage preko Istoka na parking.
Sljedeću primi Duraković, bum preko Istoka na parking. Onda je golman uhvati i bum daleko na tribinu Istok. A onda pauza 10' jer nema lopti.
:mrgreen:

Avatar
Surreal
Postovi: 7998
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 15 mar 2024, 23:10

Sutra se dobra poruka šalje jedino dominantnom pobjedom i punim tribinama, nikakvi drugi fazoni.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

junioR
Postovi: 756
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la junioR » 15 mar 2024, 23:11

Sportski direktor Olimipije je bio na tekmi protiv Borca, gledao Hasica...

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 15 mar 2024, 23:14

bordobijeli je napisao/la:
15 mar 2024, 23:02
BordoSaga2 je napisao/la:
15 mar 2024, 22:56
Ma kakvo oduzimanje bodova, nismo napustili prvenstvenu utakmicu nego kup utakmicu, potpuno drugo takmicenje.
Ima logike tvoja prica, ne znam kako je u pravilnicima al recimo ima ako igrac dobije direktan crveni u kupu ne moze igrati ni prvenstvo. Vjerovatno i kazne za Mirvica i Rozmana važit ce i u prvenstvu nema veze sto su u kupu dobili. Tako da ko zna sta tamo pise svim u tim pravilnicima, uglavnom sigurno je da ce gledati da nas oderu gdje god mogu.
Pa pravilnici su nakaradni, samu ovu situaciju nisu pedvidjeli zato i čekaju da se odigra ovo kolo pa da nam odrežu kaznu što se tiče bodova jer da to urade prije onda bi tabela bila drugačija i samim tim dalji dio prvenstva neregularan, možda i postoji neka opaska po tom pitanju nisam baš sve do kraja isčitao ali ne žele da išta rizikuju i da možda ulaze u neki sudski proces sa nama i da dovode u pitanje regularnost takmičenja a samim tim i nastupe "njihovih" klubova u Europi.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Lucas
Postovi: 3331
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 mar 2024, 23:17

junioR je napisao/la:
15 mar 2024, 23:11
Sportski direktor Olimipije je bio na tekmi protiv Borca, gledao Hasica...
Ne izborimo li Evropu, ne vjerujem da ce Hasic ostati.

NajvecaRadosti
Postovi: 6542
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 mar 2024, 23:17

Jedino sto mi pada na pamet sto smatraju pod publikom je ulazak Mirvica na teren.Vlasnik jeste ali nije u zapisniku za utakmicu.I jos 3-4 lika koji su usli na teren prilikom prekida a nemaju nikakvu funkciju sto se tice utakmice.Niti su obezbedjenje nit ista nit imaju akreditaciju.To je trebalo prepustiti igracima da ga okruze i isutaju dole.

Meni je bizarno kako moze vaziti crveni karton za Renana ako je utakmica registrovana sluzbenim rezultatom???Utakmica koja nema strijelce znaci kao da se nije ni odigrala ali crveni svejedno vazi...

Uzimanje bodova takodjer veze sa vezom nema ali nam sigurno uzimaju.Kup utakmica nema nikakve veze sa ligom.Izbacivanje iz kupa sljedecu sezonu okej ali nasi bodovi u ligi nikakve poveznice sa kup utakmicom nemaju.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

kleja
Postovi: 154
Pridružen/a: 12 apr 2022, 09:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kleja » 15 mar 2024, 23:19

Lucas je napisao/la:
15 mar 2024, 23:17
junioR je napisao/la:
15 mar 2024, 23:11
Sportski direktor Olimipije je bio na tekmi protiv Borca, gledao Hasica...
Ne izborimo li Evropu, ne vjerujem da ce Hasic ostati.
Ne vjerujem da će i Hasić htjeti ostati u ovoj ligi da igra

Lucas
Postovi: 3331
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 mar 2024, 23:23

Vlado Jagodić:
Dešavanja na utakmici Sarajevo - Borac ne bih komentarisao, jer je mnogo puta do sada moja neka normalna izjava bila pogrešno protumačena,ili čak izokrenuta. Samo ću reći da smo mi svi u fudbalu BiH jedna VELIKA PORODICA, i da je potpuno pogrešno razvaljivati tu porodicu da bi sakrio svoje jasno izražene i vidljive greške i pogreške u selekciji i radu. Uvijek treba prvo pogledati “svoje dvorište” i počistiti ga.
Zadnja izmjena: Lucas, dana/u 15 mar 2024, 23:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kempes
Postovi: 571
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 15 mar 2024, 23:24

kleja je napisao/la:
15 mar 2024, 23:19
Lucas je napisao/la:
15 mar 2024, 23:17
junioR je napisao/la:
15 mar 2024, 23:11
Sportski direktor Olimipije je bio na tekmi protiv Borca, gledao Hasica...
Ne izborimo li Evropu, ne vjerujem da ce Hasic ostati.
Ne vjerujem da će i Hasić htjeti ostati u ovoj ligi da igra
Svakako je prenapuhan igrač, znao je biti koristan sa svojim dalekometnim sutevima ali mimo toga je ispod prosjeka.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3955
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 15 mar 2024, 23:26

Braco, jos juce bi oni potegli za najvecom mogucom kaznom, tipa -12 bodova, suspenzija po 1 godinu za Mirvica, Ibricica, Rozmana, ali ne smiju...
Prpa im je zestoka, jer nije Sarajevo neka oyevina alla Olimpik !
Vjerujte da ni oni ne znaju kaznu, i da im nije svejedno.
Ono sto je sigurno je to da smo "zagazili" duboko i da nema nazad !
Do pobjede aBd (u svakom smislu te rijeci).

P.S. Neko dobro rece, sutra nam dolazi u goste nas Ivan Ikic, pozdravit ga kako dolikuje ❤️
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
siroliver69
Postovi: 580
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 15 mar 2024, 23:27

Sutra zviždati na svaku loptu ili faul koji odsvira sudija ZA NAS!!!
Traziti penal za GOSK kad god uđu u naš šesnaesterac!!!
Yebem li vam grobove mrtvima!!!
Sve cemo vas pobijediti, SVE!!!

Avatar
kempes
Postovi: 571
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 15 mar 2024, 23:27

Lucas je napisao/la:
15 mar 2024, 23:23
Vlado Jagodić:
Dešavanja na utakmici Sarajevo - Borac ne bih komentarisao, jer je mnogo puta do sada moja neka normalna izjava bila pogrešno protumačena,ili čak izokrenuta. Samo ću reći da smo mi svi u fudbalu BiH jedna VELIKA PORODICA, i da je potpuno pogrešno razvaljivati tu porodicu da bi sakrio svoje jasno izražene i vidljive greške i pogreške u selekciji i radu. Uvijek treba prvo pogledati “svoje dvorište” i počistiti ga.
To je taj dušmanski narativ.

Sve će se počistiti kada budemo sklonuli kriminalce i sitne intereždžije iz saveza.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic i 16 gostiju.