Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Suvorov
Postovi: 1560
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 18 mar 2024, 14:06

feniksptica je napisao/la:
18 mar 2024, 14:04
Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:00
Alo spin majstori, nigdje nisam rekao da je ljiljan nacionalisticki simbol niti da mi smeta.

Samo pitam, sta je predstavljao na grbu Sarajeva? Zasto nije bio na grbu prije rata i zasto ga nema danas?
Bio je samo u postratnom periodu sto je malo simptomaticno.
Kacite grbove nekih evropskih klubova kojima je ljiljan simbol kluba i tu je od osnivanja, smijesni ste.
Ako cemo o spinovanju hajmo malo na grb Borca. Prije i poslije rata
Dje nesta petokraka, otkud odjednom zastava RSa ko pozadina ? Ima l tu kakve naznake nepotrebnog nacionalizma
Cekaj prvo ovo da rijesimo, ne mijenjaj temu sad kad sam vas pritjerao uz zid. :mrgreen:

Tifo
Postovi: 254
Pridružen/a: 26 jul 2022, 12:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tifo » 18 mar 2024, 14:07

Niko nece s uhljupima! 😁

Avatar
feniksptica
Postovi: 15623
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 18 mar 2024, 14:07

Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:06
feniksptica je napisao/la:
18 mar 2024, 14:04
Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:00
Alo spin majstori, nigdje nisam rekao da je ljiljan nacionalisticki simbol niti da mi smeta.

Samo pitam, sta je predstavljao na grbu Sarajeva? Zasto nije bio na grbu prije rata i zasto ga nema danas?
Bio je samo u postratnom periodu sto je malo simptomaticno.
Kacite grbove nekih evropskih klubova kojima je ljiljan simbol kluba i tu je od osnivanja, smijesni ste.
Ako cemo o spinovanju hajmo malo na grb Borca. Prije i poslije rata
Dje nesta petokraka, otkud odjednom zastava RSa ko pozadina ? Ima l tu kakve naznake nepotrebnog nacionalizma
Cekaj prvo ovo da rijesimo, ne mijenjaj temu sad kad sam vas pritjerao uz zid. :mrgreen:
Udario sam ti kontu ko Barca s Messiem Neymarom i Suarezom. :bih:
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

damir_82
Postovi: 990
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la damir_82 » 18 mar 2024, 14:07

Al je opravdanje Želje za nedolazak na sastanak vrhunsko: "no smatraju da se pripreme za sastanak trebaju uraditi kvalitetno uz seriju preliminarnih konsultacija između klubova, što ovaj put nije učinjeno."
Pa eto prilike da se otvore razgovori.. Dođite i recite i vi i svi ostali Mirviću da je pakas što se sjetio tek sad kad njega kradu.. Dajte "preliminarno" šta mislite u kojem pravcu treba ići.. Ovako ipak najmanje boli.

Avatar
avenija
Postovi: 13840
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 18 mar 2024, 14:08

Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 13:42
Celik ga ima i sad.
I imat će ga dok postoji :ljepota:

slika
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kanarinac » 18 mar 2024, 14:08

Kone moje neka ste nas odbile,radujte se oduzimanju bodova,ali da znate da poslije svega kljuc vaseg opstanka je u nasim rukama,mi necemo moci u evropu,ali zato mozemo vas poslati u Banovice 😘
Samo Sarajevo

Avatar
Beli98
Postovi: 1331
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 18 mar 2024, 14:09

avenija je napisao/la:
18 mar 2024, 14:08
Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 13:42
Celik ga ima i sad.
I imat će ga dok postoji :ljepota:

slika
A i realno, sranje bi vam grb bio bez njega. :D
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

mosarajvosa83
Postovi: 5431
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 mar 2024, 14:09

let3 je napisao/la:
18 mar 2024, 14:05
Evander je napisao/la:
18 mar 2024, 13:58
riGonTM je napisao/la:
18 mar 2024, 13:22
ne treba bit ničija marioneta, a Mirvic je toliki glupan sto je uradio ovo, da ce samo jos vise naštetit Sarajevu jer nece nista dobit s ovim potezom, pogotovo zbog toga sto mu se z trenutnoj situaciji nece niko odazvat. ja kazem, moze sastanak, ali na POCETKU sezone, ne sada kada njima treba. sad sam jos vise uvjeren da ce ih vico povalit sto vise moze, a s tim je vec i poceo… otkazao kamp u Butmiru, otjerao Samiru s mjesta selektorice repke bez ikakvog razloga jer eto moze mu se. sad se ceka kazna disciplinske, a iskren da vam budem, ne bi me iznenadilo da ih toliko sjebe da se nadju ispod nas na tabeli…

ovo pisem objektivno, nadam se da ce normalni navijaci Sarajeva skontati sta sam napisao.
Sve je to on zna o unaprijed, ali prihvaljivije mu je to bilo, nego reci da je sezona katastroflan zkvaljujuci najvise njemu, pa onda treneru i ljudima koje je doveo. Bio mu je potreban samo tretnuni alibi kod navijaca.
To sto je samim tim naskodio klubu i sto ce jos vise naskoditi, to mu je ocito manje bitno bilo.
Pa kolega Evander, ako je to tacno sve sto pises za trenutni alibi - onda se Mirvic prije svega poigrao sa klubom FCS i navijacima tog kluba, pa tek onda sa ovim ostalim koje je lafo pozvao na sastanak.
Kakva crna borba protiv Saveza, lik napravio sprdnju i cirkus na koji se niko nece odazvati. Ali sprda se sa vama, posebno.
Kad ste vi prezivjeli i dalje prezivljavate sprdnje raznih vrsta prezivjecemo i mi hahah

nekoIzMostara
Postovi: 4183
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 18 mar 2024, 14:09

feniksptica je napisao/la:
18 mar 2024, 14:01
nekoIzMostara je napisao/la:
18 mar 2024, 13:56
Pozivati sada na bojkot je licemjerno u najmanju ruku. Nikakvo ozdravljenje nije u pitanju, nego okretanje glave od stvarnih internih problema, pa pokusavaju sada da druge uvuku na ovaj fazon. Cao doktori nismo vas prepoznali
A ne znam sta da ti kažem na ovu. I dalje vidim raja dosta diskutuje o igri. Ima tu dosta kritika, rasprave o kvaliteti igraca, trenera igre. Nije tu se promijenilo nista. Samo je raja ujedjinja po drugom pitanju. A to je **** u zdrav mozak. Svjesni su svi da sudije nisu kvalitetne i često pogriješe. Eto predsadnje kolo u vasu koristz pa ce za 2 kola protiv vas. I tako to dok se ne dodje do jednog kluba koji ima zastitu i navlaceje 1-90 min i to je to.
Svi mi to znamo, a gdje ste bili prije prije 2 3 godine, kad niste bili na meti?
Gdje ste bili citavu sezonu jer nije prvi put da ste pokradeni?
Gdje ste bili nakon prosle tekme kad vas je musa ostetio protiv borca, sto nisye zalbe pisali?
Gdje ste bili citavu tekmu protiv Borca, sto niste napustili u 70 minuti teren jer je i do tada bilo vekikih gresaka na vasu stetu, nego ste prekinuli u 92 jer ste svjesni da ne mozete nista ucinitini da ispadate.

Bojim se da razlog vasim losim igrama nije u sudijama, nego u rozmanu i ibricicu, skrecu fokus sa stvarnih problema.

Na ljeto, pauza kad bude bi se imalo smisla sastanciti, sada da ev npr mi rizikujemo potencijalnu Evropu radi tudjih problrma, realno ne ide. Znamo kako smo zavrsili prosli put.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

let3
Postovi: 29258
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 18 mar 2024, 14:09

Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:00
Alo spin majstori, nigdje nisam rekao da je ljiljan nacionalisticki simbol niti da mi smeta.

Samo pitam, sta je predstavljao na grbu Sarajeva? Zasto nije bio na grbu prije rata i zasto ga nema danas?
Bio je samo u postratnom periodu sto je malo simptomaticno.
Kacite grbove nekih evropskih klubova kojima je ljiljan simbol kluba i tu je od osnivanja, smijesni ste.
Aha, sad ti smeta ljiljan na grbu konkretno Sarajeva ili Celika ? a ne smeta ti taj isti cvijet npr. na grbu Fiorentine, jel :lol:

Pa sta tebe boli qrc sto ljudi stavljaju ljiljane ? sta si se toliko uzjebo oko toga ? hoce li tebe pitati sta trebaju staviti.
Ne brukaj se vise.

itatabisine
Postovi: 358
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la itatabisine » 18 mar 2024, 14:10

Misimovic pokusao u Zelji posteno nije uspio svima bio trn u oku, kako je zavrsilo svi znamo.

Hasic pokusao u Velezu posteno nije uspio, bio trnu u oku, kako je zavrsilo svi znamo.

Musija pokusao sa Mladost DK posteno nije uspio, svi znamo kako je zavrsio

Mirvic pokusao sa Sarajevom posteno nije uspio, kako ce zavrsiti da se naslutiti.

Husic se uvalio u Izvrsni odbor i boli ga briga za nabrojanim.

Sloboda i Celik su izbaceni u drugu ligu, na njivom mjestu gledamo neke ekipe iz etno sela i Doboja.

Sve dok u Izvrsnom odboru ne budu sjedili predstavnici najjacih klubova (Zeljo, Sarajevo, Borac, Zrinjski, Velez, Sloboda pa i Celik) ovaj Savez i liga nece krenuti naprijed.

Ne moze clan Izvrsnog odbora biti jedan Husic ciji klub nema ni 500 navijaca.
Ne moze clan Izvrsnog odbora biti neko iz Gorazda a nema predstavnika u Premijer ligi.
Ne moze clan Izvrsnog odbora biti neko iz Krajine a nema predstavnika u Premijer ligi.

Koliko mjesto iz kojeg klub dolazi ima navijaca tj. stanovnika i ako ti je klub prvoligas shodno tome ces moci i izabrati predstavnika u Izvrsni odbor.

Tek kada se ovako posloze stvari u Savezu, a ne po drugim parametrima onda mozmo ocekivati i pravednog predsjednika Saveze a i clanove Izvrsnog odbora.

Danas Zelju, Sarajevo, Velez u Savezu predstavljaju neki Rascici i Husici, pa o cemu onda dalje da diskutujemo, kakvu "zastitu" mogu ocekivati ti klubovi, kada se naspram njih nalazi Beus (prvi covjek Zrinjskog) i Vico ( do juce prvi covjek Borca)

Avatar
Riziko
Postovi: 5944
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 18 mar 2024, 14:10

Dobro to hendla Željezničar.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

TuzlaCityfighter
Postovi: 829
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 18 mar 2024, 14:14

itatabisine je napisao/la:
18 mar 2024, 14:10
Misimovic pokusao u Zelji posteno nije uspio svima bio trn u oku, kako je zavrsilo svi znamo.

Hasic pokusao u Velezu posteno nije uspio, bio trnu u oku, kako je zavrsilo svi znamo.

Musija pokusao sa Mladost DK posteno nije uspio, svi znamo kako je zavrsio

Mirvic pokusao sa Sarajevom posteno nije uspio, kako ce zavrsiti da se naslutiti.

Husic se uvalio u Izvrsni odbor i boli ga briga za nabrojanim.

Sloboda i Celik su izbaceni u drugu ligu, na njivom mjestu gledamo neke ekipe iz etno sela i Doboja.

Sve dok u Izvrsnom odboru ne budu sjedili predstavnici najjacih klubova (Zeljo, Sarajevo, Borac, Zrinjski, Velez, Sloboda pa i Celik) ovaj Savez i liga nece krenuti naprijed.

Ne moze clan Izvrsnog odbora biti jedan Husic ciji klub nema ni 500 navijaca.
Ne moze clan Izvrsnog odbora biti neko iz Gorazda a nema predstavnika u Premijer ligi.
Ne moze clan Izvrsnog odbora biti neko iz Krajine a nema predstavnika u Premijer ligi.

Koliko mjesto iz kojeg klub dolazi ima navijaca tj. stanovnika i ako ti je klub prvoligas shodno tome ces moci i izabrati predstavnika u Izvrsni odbor.


Tek kada se ovako posloze stvari u Savezu, a ne po drugim parametrima onda mozmo ocekivati i pravednog predsjednika Saveze a i clanove Izvrsnog odbora.

Danas Zelju, Sarajevo, Velez u Savezu predstavljaju neki Rascici i Husici, pa o cemu onda dalje da diskutujemo, kakvu "zastitu" mogu ocekivati ti klubovi, kada se naspram njih nalazi Beus (prvi covjek Zrinjskog) i Vico ( do juce prvi covjek Borca)
Mnogo se gluposti napiše na ovom forumu, ali tebi treba dodijeliti titulu.
Zadnja izmjena: TuzlaCityfighter, dana/u 18 mar 2024, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
Elvir Baljic

Avatar
Suvorov
Postovi: 1560
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 18 mar 2024, 14:14

let3 je napisao/la:
18 mar 2024, 14:09
Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:00
Alo spin majstori, nigdje nisam rekao da je ljiljan nacionalisticki simbol niti da mi smeta.

Samo pitam, sta je predstavljao na grbu Sarajeva? Zasto nije bio na grbu prije rata i zasto ga nema danas?
Bio je samo u postratnom periodu sto je malo simptomaticno.
Kacite grbove nekih evropskih klubova kojima je ljiljan simbol kluba i tu je od osnivanja, smijesni ste.
Aha, sad ti smeta ljiljan na grbu konkretno Sarajeva ili Celika ? a ne smeta ti taj isti cvijet npr. na grbu Fiorentine, jel :lol:

Pa sta tebe boli qrc sto ljudi stavljaju ljiljane ? sta si se toliko uzjebo oko toga ? hoce li tebe pitati sta trebaju staviti.
Ne brukaj se vise.
Ne, ne smeta ni na jednom grbu. Zanima me sta je predstavljao, jel zabranjeno?
Vidim nema niko odgovor pa je jos zanimljivije. Sta si se ti uzjebao oko njihovog grba, sta tebe ovo pogadja?

Amcho1
Postovi: 828
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Amcho1 » 18 mar 2024, 14:14

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
18 mar 2024, 13:58
moj bosnjacki faktore. I treba da nas nema
100%, prave pič..r... vjeruj mi.

Ovi iz Veleža govore licemjerno sada zvati, kao da nisu u bod/dva sa Sarajevom i Slogom za Europu, odnosno kao da Sa nema nikakve šanse, a igrač na posudbi iz FKS glavni nosioc igre, baš nonsense.

B faktor pokazuje pravo lice. Željo nije Željo kojeg pamtimo, a koji je bio mangup, ovo su sada očito prodane, korumpirane i potkupljene duše.

Kako god, svi ako ste sretni i zadovoljni neka vas, a mi se idemo boriti po svaku cijenu pa makar i sami.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

let3
Postovi: 29258
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 18 mar 2024, 14:16

Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:14


Ne, ne smeta ni na jednom grbu. Zanima me sta je predstavljao, jel zabranjeno?
Vidim nema niko odgovor pa je jos zanimljivije. Sta si se ti uzjebao oko njihovog grba, sta tebe ovo pogadja?
Glupost tvoja, eto sta.
Postavljas preglupa pitanja i donosis jos gluplje zakljucke.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3252
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 18 mar 2024, 14:17

Amcho1 je napisao/la:
18 mar 2024, 14:14
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
18 mar 2024, 13:58
moj bosnjacki faktore. I treba da nas nema
100%, prave pič..r... vjeruj mi.

Ovi iz Veleža govore licemjerno sada zvati, kao da nisu u bod/dva sa Sarajevom i Slogom za Europu, odnosno kao da Sa nema nikakve šanse, a igrač na posudbi iz FKS glavni nosioc igre, baš nonsense.

B faktor pokazuje pravo lice. Željo nije Željo kojeg pamtimo, a koji je bio mangup, ovo su sada očito prodane, korumpirane i potkupljene duše.

Kako god, svi ako ste sretni i zadovoljni neka vas, a mi se idemo boriti po svaku cijenu pa makar i sami.
Stari ja cu ti iskreno dabogda vam uzeli devet bodova i suspendovali vam Kosevo do kraja sezone :thumbup:

Borite se sami i mi smo koji nas qrac zovete

Gulija cemo vam uzeti na kraju sezone :mrgreen:
Zadnja izmjena: CampobelloDiMazara, dana/u 18 mar 2024, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2521
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 18 mar 2024, 14:17

let3 je napisao/la:
18 mar 2024, 14:05
Evander je napisao/la:
18 mar 2024, 13:58
riGonTM je napisao/la:
18 mar 2024, 13:22
ne treba bit ničija marioneta, a Mirvic je toliki glupan sto je uradio ovo, da ce samo jos vise naštetit Sarajevu jer nece nista dobit s ovim potezom, pogotovo zbog toga sto mu se z trenutnoj situaciji nece niko odazvat. ja kazem, moze sastanak, ali na POCETKU sezone, ne sada kada njima treba. sad sam jos vise uvjeren da ce ih vico povalit sto vise moze, a s tim je vec i poceo… otkazao kamp u Butmiru, otjerao Samiru s mjesta selektorice repke bez ikakvog razloga jer eto moze mu se. sad se ceka kazna disciplinske, a iskren da vam budem, ne bi me iznenadilo da ih toliko sjebe da se nadju ispod nas na tabeli…

ovo pisem objektivno, nadam se da ce normalni navijaci Sarajeva skontati sta sam napisao.
Sve je to on zna o unaprijed, ali prihvaljivije mu je to bilo, nego reci da je sezona katastroflan zkvaljujuci najvise njemu, pa onda treneru i ljudima koje je doveo. Bio mu je potreban samo tretnuni alibi kod navijaca.
To sto je samim tim naskodio klubu i sto ce jos vise naskoditi, to mu je ocito manje bitno bilo.
Pa kolega Evander, ako je to tacno sve sto pises za trenutni alibi - onda se Mirvic prije svega poigrao sa klubom FCS i navijacima tog kluba, pa tek onda sa ovim ostalim koje je lafo pozvao na sastanak.
Kakva crna borba protiv Saveza, lik napravio sprdnju i cirkus na koji se niko nece odazvati. Ali sprda se sa vama, posebno.
Lik veze nema sa fudbalom, njegovi potezi su ocajni. Ali ovaj oko borbe protiv saveza je dobar potez.
To sto on veze nema oko sporta ne znaci da nema veze u necem drugom, sto je opet, slozit ces se, u nasoj ligi nekad i vaznije,
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Surreal
Postovi: 7726
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Surreal » 18 mar 2024, 14:20

Mirvić ovu lovu što sprema za sastanke i silne kazne, bolje da je uložio u sudije, sigurno bi i Njegomiroviću i Musi dobro došao još koji ka em sa strane.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Beli98
Postovi: 1331
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 18 mar 2024, 14:20

Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:14
let3 je napisao/la:
18 mar 2024, 14:09
Suvorov je napisao/la:
18 mar 2024, 14:00
Alo spin majstori, nigdje nisam rekao da je ljiljan nacionalisticki simbol niti da mi smeta.

Samo pitam, sta je predstavljao na grbu Sarajeva? Zasto nije bio na grbu prije rata i zasto ga nema danas?
Bio je samo u postratnom periodu sto je malo simptomaticno.
Kacite grbove nekih evropskih klubova kojima je ljiljan simbol kluba i tu je od osnivanja, smijesni ste.
Aha, sad ti smeta ljiljan na grbu konkretno Sarajeva ili Celika ? a ne smeta ti taj isti cvijet npr. na grbu Fiorentine, jel :lol:

Pa sta tebe boli qrc sto ljudi stavljaju ljiljane ? sta si se toliko uzjebo oko toga ? hoce li tebe pitati sta trebaju staviti.
Ne brukaj se vise.
Ne, ne smeta ni na jednom grbu. Zanima me sta je predstavljao, jel zabranjeno?
Vidim nema niko odgovor pa je jos zanimljivije. Sta si se ti uzjebao oko njihovog grba, sta tebe ovo pogadja?
Evo ja cu ti reci. Ljiljani na nasim grbovima, predstavljaju ljiljane sa zastave Republike Bosne i Hercegovine, iste one zastave koja je bila podignuta ispred sjedista Ujedinjenih Nacija. Drzave, moje, tvoje i drzave ostalih. U ostalo necemo ulaziti, jer i ti, a i "tvoji" znate gdje ce nas to dovesti.
Dakle klub Bosne i Hercegovine, stavlja simbol Bosne i Hercegovine na svoj grb. Prosto ko PASULJ.

Ps: Te vase price o "zastavama naroda" mozete zabiti sebi znate vec gdje.

slika
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 10 gostiju.