FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
211
39%
 
Ukupno glasova: 542

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 19 mar 2024, 11:46

Promašaji se dešavaju. Nije on samo ono fulio. Sad je na Grbavici išao jedan na jedan sam ko duh fulio. Koštao nas uz Amaoha tri boda. Sad promašio prazan gol koštao nas jos 3 boda. Kad nam gori. On je već trebao dobiti papire da ide. Letva teška.

19vendetta87
Postovi: 4916
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 mar 2024, 12:05

Koji klub iz Poljske je htio Haracica da dovede, a naši mu nisu dali?
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 19 mar 2024, 12:07

Lech ga trazio haha

Avatar
braco
Postovi: 8755
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 19 mar 2024, 13:41

Kamaga11 je napisao/la:
19 mar 2024, 00:35
braco je napisao/la:
18 mar 2024, 23:02
Pozdrav plava braćo :D

Napravio sam kompilaciju Al Jaberovih poteza za Želju i saudijsku reprezentaciju u sezoni 2023/2024, dakle samo iz trenutne sezone i ako vam nije problem pogledajte kako je mali odlično odigrao i za klub i za reprezentaciju posljednjih 6 mjeseci. Prosto vidiš koliko je talentovan za ovo malo minuta što je odigrao.

Kad pogledaš ove njegove pasove, čovjek se zapita zašto nema mjesta za njega barem zadnjih 20 minuta kad ganjamo rezultat (a ganjamo ga u većini utakmica ovog proljeća) jer ovakvi pasovi otključavaju protivničke odbrane. Nevjerovatno mi je da nema mjesta ni na klupi za njega, a redovno trenira.

Evo video:



Također Al Jaber je prije 2 mjeseca objavljen na jednoj od najpoznatijih svijetskih scouting stranica u rubrici "talent of the day", a u opisu objave možete vidjeli šta su napisali o njemu. Ova scouting stranica na facebooku broji preko 200.000 pratitelja tako da nije mala stvar.

Ti kako si prestao pisati mi smo u donji vracaj se ziv bio :rol: :rol:
Nismo nešto ni briljirali kad sam otišao :D

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 755
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 19 mar 2024, 15:54

19vendetta87 je napisao/la:
19 mar 2024, 12:05
Koji klub iz Poljske je htio Haracica da dovede, a naši mu nisu dali?
Iskra Bugoynowie

Avatar
Semper
Postovi: 2709
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 19 mar 2024, 16:30

Haracic ulazi u sanse sto je dobro za napadaca i plus je dao nekoliko vaznih golova za razliku od Krpica koji niti ulazi u sanse niti je daje golove...

Kamaga11
Postovi: 1775
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 19 mar 2024, 16:39

Semper je napisao/la:
19 mar 2024, 16:30
Haracic ulazi u sanse sto je dobro za napadaca i plus je dao nekoliko vaznih golova za razliku od Krpica koji niti ulazi u sanse niti je daje golove...
Slazem se mada ipak bolji bi bio Zuban na njegovom mjestu, ali to je odluka sefa strucnog staba.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 19 mar 2024, 17:49

Semper je jedan od boljih forumasa al ovdje griješiš. Krpic se ne nalazi u šansama kad nam trener igra bez veznog pa ti špic mora igrati veznog.
Nikad gora taktika odavno nije bila. Još gore sto frajer gubi al i dalje tjera nesto svoje.

Avatar
braco
Postovi: 8755
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 19 mar 2024, 20:17

Dženo je većinu golovu za Želju postigao glavom, ove situacije kad nogom puca mu idu malo teže. :mrgreen:

S druge strane koliko god Krpić radi dobro neke druge stvari, opet je zabrinjavajuće da čitavu drugu polusezonu imao slovom i brojem NULA (0) šuteva. Nije greška, fakat je imao 0 šuteva, možete i na sofascoreu provjerit. Definitivno stručni štab mora vidjeti šta i kako da se to riješi.

MoSaZeLjo1921
Postovi: 273
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 19 mar 2024, 20:49

Raja,treba se polahko okrenuti sljedecoj utakmici protiv Veleža.Ni prošlu nas nisu toliko nadigrali,pobijedili jesu,ona loša reakcija Šehića prije svega.U onom momentu su bili u seriji dobrih rezultata baš ih je išlo,mi tada u dubiozi teškoj baš,sa onom prevarom Arapom.Bit ce problem 3 startera otpala,ali nadam se povratku Amoaha i Bismarka u postavu,Pavić bi mogao zamjeniti Radinovica,a sredina je vec problem,ali i tu imamo izbora,ne bi me čudilo da Selimović bude opet na zadnjem veznom..

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2395
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 19 mar 2024, 20:57

Počeli ste potencirati problem, koji je uočljiv, već od prve utakmice Brune na klupi.
Svi smo mi to vidjeli, i isto razmišljamo na utakmici, ali kad vidiš koliko grize pored klupe, i vidiš da želi nešto napraviti, ja prvi prešutim..
Neke igrače je apsolutno zanemario, a to su Štilić i Al Jaber. Naglasak posebno ide na ovog drugoga. Danas je @braco iznio neke jako bitne stvari, i ako je jedini razlog zašto je zakucan na klupu Romeova izjava(čisto sumnjam da je), onda bar meni nije to dovoljan argument. Meni ovo više liči na neki tip osvete Arapima.. a opet ide preko leđa kluba. Štilić, kakav god da je, i dalje nam može sam donijeti bar 6.bodova do kraja sezone..
Druga stvar što je kod Brune problem su prekasne izmjene.. i kad na silu nešto izmjeni, ubaci igrače koji više ni sami ne znaju šta igraju, sve naopako izgleda. I onda još gore na terenu izgledamo.
Treća stvar je formacija..mislim da je odlična za Grbavice, dobar teren, navijači.. može se igrati to što želi, pogotovo protiv jačih protivnika.
Ali, evo čim izađu van kantona, to je raspad sistema.. Radinović od mašine na Grbavici, postane bek koji ne bi igrao u Tošku.. i tako je sa 50% ekipe. Razlika nebo i zemlja. Mora uključiti 4-2-3-1 formaciju pod hitno.. i na osnovu protivnika i terena se prilagođavati formaciji i tipu igrača koji će igrati taj meč.

Bojudaosinebu
Postovi: 1033
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 19 mar 2024, 21:46

Pablo11 je napisao/la:
18 mar 2024, 16:00
mamonelafo je napisao/la:
18 mar 2024, 14:32
Deco je napisao/la:
18 mar 2024, 14:01


Volim te Željo!
Velež je **** od kluba.
Ne znam koja je logika iza tvog profila, @Deco, ali vidio sam prethodnu poruku koju si preinačio vrlo brzo. Zamolio bih te da se udaljiš sa teme. :pinokio:

Ako nekoga zanima, pisao je kako će nas izbacit u federalnu za 12 dana.
Zna i sam da se to nece dogoditi.
Jel to imamo neki dogovor sa savezom?

Orvel
Postovi: 109
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 19 mar 2024, 22:35

avalPacidoroP je napisao/la:
19 mar 2024, 20:57
Počeli ste potencirati problem, koji je uočljiv, već od prve utakmice Brune na klupi.
Svi smo mi to vidjeli, i isto razmišljamo na utakmici, ali kad vidiš koliko grize pored klupe, i vidiš da želi nešto napraviti, ja prvi prešutim..
Neke igrače je apsolutno zanemario, a to su Štilić i Al Jaber. Naglasak posebno ide na ovog drugoga. Danas je @braco iznio neke jako bitne stvari, i ako je jedini razlog zašto je zakucan na klupu Romeova izjava(čisto sumnjam da je), onda bar meni nije to dovoljan argument. Meni ovo više liči na neki tip osvete Arapima.. a opet ide preko leđa kluba. Štilić, kakav god da je, i dalje nam može sam donijeti bar 6.bodova do kraja sezone..
Druga stvar što je kod Brune problem su prekasne izmjene.. i kad na silu nešto izmjeni, ubaci igrače koji više ni sami ne znaju šta igraju, sve naopako izgleda. I onda još gore na terenu izgledamo.
Treća stvar je formacija..mislim da je odlična za Grbavice, dobar teren, navijači.. može se igrati to što želi, pogotovo protiv jačih protivnika.
Ali, evo čim izađu van kantona, to je raspad sistema.. Radinović od mašine na Grbavici, postane bek koji ne bi igrao u Tošku.. i tako je sa 50% ekipe. Razlika nebo i zemlja. Mora uključiti 4-2-3-1 formaciju pod hitno.. i na osnovu protivnika i terena se prilagođavati formaciji i tipu igrača koji će igrati taj meč.
Hoces reci da zbog formacije izgledamo ocajno u gostima? Podsjetit cu te da je ovo treci trener i svaki od njih je imao svoju zamisao a eto opet imamo 0 bodova u gostima uz 4 postignuta gola (1 postignut u gostima dok je Bruno tu na 2 gostujuce utakmice). Uz to sa Sirokim los teren, sa Zvijezdom los teren, sa Zrinjskim kisa natopila teren isto, tezak za igru. Ne kazem da je teren problem, problem je sto ne vidimo zalaganje kakva god formaxija da se igra.

Druga i najbitnija stvar koju svi zanemarujemo je ta da nam je ekipa u dubokoj depresiji. To je vidljivo jako jer mi da vodimo 3:0 u gostima, nek primimo jedan gol, sva igra ce se raspasti i primit cemo jos 3 gola da kraja. Cak i kad fulimo sansu neku dobru mi totalno padnemo. Haracic kad je fulio mi nismo pogledali na njihov gol narednih 20 minuta. Jasno je da je ekipa u kolektivnoj depresiji a kako ce takvi iznijeti ovo do kraja gdje je grcevita borba za opstanak ja fakat pojma nemam.

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 19 mar 2024, 23:28

O kolektivnoj depresiji se ne može pisati jer je ovaj trener doveo šest ili sedam igrača. Koji uopće nemaju veze ni dodira s prethodnim periodom. Upravo ti igrači koji su ostali od ranije ne mogu meda. Haracic dvije sanse protiv Zrinjskog ne daje čiste golove. Drugo, Krpic igra u veznom reda a ne u napadu to je zamisao trenera. Isti taj trener vec treće gostova je stavlja istu formaciju bez veznog reda. Gdje ti Krpic igra u veznom, Haracic na krilu, ne znaju ni sta igraju.

Vidis da Haracic nema pojma. Imaš Balabuka Zubanovics ne mogu biti veće Krampe od ovoga. Al ne guraj jedno te isto. Imaš Al Jabara koji bi bio dobar s Karicem nigdje ga nema. Vidis da treća utakmica u gostima nemaš sanse ti nastavljaš s istinom taktikom i istim igračima.
To sto treneri nemaju pojma nema opravdanja. Kakva depresija da fulis prazan go s metar. Moraš biti dobro los igrac za tako nesto.

Pablo11
Postovi: 1322
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 19 mar 2024, 23:40

Bojudaosinebu je napisao/la:
19 mar 2024, 21:46
Pablo11 je napisao/la:
18 mar 2024, 16:00
mamonelafo je napisao/la:
18 mar 2024, 14:32


Ne znam koja je logika iza tvog profila, @Deco, ali vidio sam prethodnu poruku koju si preinačio vrlo brzo. Zamolio bih te da se udaljiš sa teme. :pinokio:

Ako nekoga zanima, pisao je kako će nas izbacit u federalnu za 12 dana.
Zna i sam da se to nece dogoditi.
Jel to imamo neki dogovor sa savezom?
Zivi bili pa vidjeli. Nadam se da je neko gledao film veceras koje emocije, fenomenalno.. Ne treba veci poziv opcenito za utakmicu protiv veleza, svako ko je u mogucnosti neka bude tu, jedini smo spas nasem Zelji. Podrska i vjetar u ledja.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19402
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 19 mar 2024, 23:59

Velim ja Krpic ne moze ni fuliti jer nema sansu za isto. Eto toliko nam znaci kapiten :rol: daj ba obicni bumbar. Nista nije uradio a zgoditaka 0
Sulejman.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️


srbi su genocidaši.

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 00:42

Pabla nema gdje nema. Neki dan bio na gostovanju danas gledao film neko bi rekao on iz Sarajeva :D najludje gostovanje ludilo, danas emocije a lik kuci sjedi mati mila. Ovo u pm nejma....

Avatar
bhsport
Postovi: 11331
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 20 mar 2024, 07:12

avalPacidoroP je napisao/la:
19 mar 2024, 20:57
Počeli ste potencirati problem, koji je uočljiv, već od prve utakmice Brune na klupi.
Svi smo mi to vidjeli, i isto razmišljamo na utakmici, ali kad vidiš koliko grize pored klupe, i vidiš da želi nešto napraviti, ja prvi prešutim..
Neke igrače je apsolutno zanemario, a to su Štilić i Al Jaber. Naglasak posebno ide na ovog drugoga. Danas je @braco iznio neke jako bitne stvari, i ako je jedini razlog zašto je zakucan na klupu Romeova izjava(čisto sumnjam da je), onda bar meni nije to dovoljan argument. Meni ovo više liči na neki tip osvete Arapima.. a opet ide preko leđa kluba. Štilić, kakav god da je, i dalje nam može sam donijeti bar 6.bodova do kraja sezone..
Druga stvar što je kod Brune problem su prekasne izmjene.. i kad na silu nešto izmjeni, ubaci igrače koji više ni sami ne znaju šta igraju, sve naopako izgleda. I onda još gore na terenu izgledamo.
Treća stvar je formacija..mislim da je odlična za Grbavice, dobar teren, navijači.. može se igrati to što želi, pogotovo protiv jačih protivnika.
Ali, evo čim izađu van kantona, to je raspad sistema.. Radinović od mašine na Grbavici, postane bek koji ne bi igrao u Tošku.. i tako je sa 50% ekipe. Razlika nebo i zemlja. Mora uključiti 4-2-3-1 formaciju pod hitno.. i na osnovu protivnika i terena se prilagođavati formaciji i tipu igrača koji će igrati taj meč.
Formacija dobra na Grbavici jer smo igrali protiv Zrinjskog i Sarajeva, čekaj da ti dodje neko ko ce parkirati autobus pa cew vidjeti koliko je dobra.
Bruno je jako tvrdoglav.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 09:40

Ne kažu dzaba da smo mi Bosanci najgluplji narod. Ima tu istine.

Ja mislim da mi opcenitno nismo neko ko ce određivati ko si dobri treneri, al rezultati mogu reci da li valja ili ne.
Mi prostora za improvizacije nismo nikad imali a tek ih sad nemamo. Ako vidiš da ti protiv jedne raspale Zvijezde taktika ne valja pet para onda moraš nešto mijenjati. Imam osjećaj da trenera boli ona stvar on tjera svoje.Ispali ili ne ispali libo njega ode on dalje. Ovo do sad sto je pokazao je odron. Ne stavljam ja Haracica nego ga on stavlja.

Logicno da se trener ne moze mijenjati sad ali ako izgubi protiv Veleza momentalno mu otkaz spucati. Nek Pekić vodi ekipu isto bi bilo

Avatar
anonimni
Postovi: 10175
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 20 mar 2024, 09:57

Slazem se. Glup si k’o tocak
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.