U zadnjih skoro 5 mjeseci, samo su nas pobjedili
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ne mogu dočekati Igman kuci. Vec gledam prognozu, nema kise
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Re: FK Sarajevo
Ne pjevaj Samireeeeeeeeee!
Zadnja izmjena: ŠTA_JE, dana/u 29 mar 2024, 22:08, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
E čuj ovoga levata sada smeta sudija i suđenje a mi kada smo pozivali onda su se naguzili Vici eto vam Čolpo neka vas tješi pi.cke strumfovske
Re: FK Sarajevo
Sta kaze loše suđenje nisu dva penala svirana. Sad pada u vodu i onaj sastanak na kraju sezone nema smisla da se dogovaramo sa drugoligasima u vezi suđenja u premijer ligi
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Možemo konstatovati, da smo konama pomogli koliko toliko da mogu još disati, današnjom pobjedom protiv Sisanera.
I opet nezahvalni ccc
I opet nezahvalni ccc
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
scudetto89
- Postovi: 3043
- Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma **** ih ne prljajte temu debilima, sad nas lafo prozivaju kako ih prcamo, kako je nama dragon, iskreno i licno me **** boli za njih, okrenimo se mi nama, danas cista desetka, nastaviti niz protiv Igmana!
1946

1946
04.10.2009 !
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znam za vas ali ja uživam u ovome. Uživam znači, taman da Evrope ne vidimo, samo neka cigani ispadnu pa neka u federalnoj prosipaju svoje furke i fazone.
Re: FK Sarajevo
Druze oni su nakon ovog kola tzv, davljenici. Najgore je igrati protiv davljenika, a + derbi. Nadam se samo da su nasi izvukli pouke iz proslog derbia i sta znaci biti maksimalno naspanovan u takvoj utakmici.bordobijeli je napisao/la: ↑29 mar 2024, 22:16I sto je najgore opet ce protiv njih biti povuci potegni na grbavici.
U novi boj ...
Re: FK Sarajevo
Uzeli smo im Goska. Sad Tuzlu. Bod Igmanu otkinuli. Dali im 3 boda i dalje su u zoni ispadanja.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E ako opet zijanimo od federalaca nek se kupe svi u klubu.
Ali siguran sam da se ona utakmica ne moze ponoviti i da smo sad u puno boljoj formi i atmosferi te da cemo uz podrsku navijaca dobro odigrati
Dobit ih i poslat Zemunce u drugu ligu
Prije toga zagrijavanje,Igman.
Yebem te zeljo!
Ali siguran sam da se ona utakmica ne moze ponoviti i da smo sad u puno boljoj formi i atmosferi te da cemo uz podrsku navijaca dobro odigrati
Dobit ih i poslat Zemunce u drugu ligu
Prije toga zagrijavanje,Igman.
Yebem te zeljo!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Igman fino odraditi i rutinski dobiti
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Re: FK Sarajevo
Je li moguce i je li realno da je ovolika kriza bila zbog onog debila Ziljkica!? Kako je nogiran ekipa fkt proigrala.
Da hoce ovi klosari zavrsiti u federalci (gdje im i jeste mjesto) pa tamam i mi Evrope ne izborili ove godine.
Da hoce ovi klosari zavrsiti u federalci (gdje im i jeste mjesto) pa tamam i mi Evrope ne izborili ove godine.
Re: FK Sarajevo
Boli me briga za njima, nisu nam bitni. Sav fokus na Igman staviti. Kakav sastav očekujete, posjetu, rezultat, igru? Utakmicu po utakmicu i po pobjedu.
Iliev
Soldo Đuričković Čelik
Beganović Buljubašić Mehmedović Julardžija Radović
Čataković Kyeremeh/ Renan
Iliev
Soldo Đuričković Čelik
Beganović Buljubašić Mehmedović Julardžija Radović
Čataković Kyeremeh/ Renan
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ako uzmemo Igmana a Sloga kone i nakon onakvog derbija ne izvučemo pouku i opet dobijemo po ušima onda smo fkt debili. U tu utakmicu ući kao i protiv Goška, strpljivo, jako i samo sa ciljem tri boda. Korak po korak, još devet tekmi je pred nama i svaka je prebitna
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Obecavam da cu ukloniti potpis MIRVICU ODLAZI ako zelju dobijemo.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

