FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 29 mar 2024, 22:40

GIBRA je napisao/la:
29 mar 2024, 22:32
Sve mi udje i prodje kroz glavu ali jedno nikako pa nikako, nalazi se u zoni ispadanja, imas utakmicu kuci i ti nemas nikakve zelje niti motivacije od prve minute

Pa u cemu je vise problem yebem fudbal i vjecite sramote
U parmaku sa klupe koji sebi cjepa majice kad mu ekipa gubi, eto u cemu je problem. Jel ti stvanro mislis da smo druga najlosija ekpa u ligi, a tabela pokazuje da jesmo.
Dovedes novog trenera, ocekujes neku shok terapiju a on ti zabije noz u leđa, od 18 mogucih bodova levat osvoji 4. Imao je sad citavu reperezentativu pauzu da uigra par akcija sa ekipom, da znaju povezati tri pasa, a oni jos gori na terenu :oops:
Sloboda je prosle sezone dovela onog kloca Pranjica i levat ih strovalio u cvajtu. Da su ostavili nekog trenera koji poznaje nasu ligu, mozda bi ostali u ligi. Sta mislis sta ce biti sa Zeljom i Brunom ;) dva puta pogađaj.

inzomni
Postovi: 1219
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la inzomni » 29 mar 2024, 22:41

Kad je Boljevic izasao, nama se igra (kakva takva) raspala.
Mekicu je mrsko postojati, a Stilicu je grijeh psovati.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10216
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 29 mar 2024, 22:43

inzomni je napisao/la:
29 mar 2024, 22:41
Kad je Boljevic izasao, nama se igra (kakva takva) raspala.
Mekicu je mrsko postojati, a Stilicu je grijeh psovati.
U soku sam fkt nez sta bi vise ni reko...alo evo najlaickije pitanje zasto boljevic ne igra svaku dok moze pa 90,90 ak moze...doslovno jedini igrac koji nesto moze naprijed
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 29 mar 2024, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1342
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 29 mar 2024, 22:43

ZaZelju je napisao/la:
29 mar 2024, 22:21
Hajmo još jednom uz Ramazan, sedmicu dana prije dana Sarajeva, na poluvremenu da pjevamo prekodrinske pjesme, srbonacionaliste, čije su pjesme zbog otvorenog nacionalizma, fašizma, zabranjivane u bivšoj nam državi. (Neće Fata sina Bajazita - 1389)

Hajmo još jednom, Dunavom, Sanja . . .

Kako vas nije stid žrtava, nevino ubijenih civila na Grbavici, Đilde i zapaljene Grbavice. Godinama forsirate pjesmu koja veze sa Željom nema, pored toliko Željinih pjesama, pjeva se o Dunavi i Sanji, mučki ubijenoj beogradskoj prostitutki.
Jbo im Dunav materesinu!!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 22:44

BosniaBoston je napisao/la:
29 mar 2024, 22:38
mamonelafo je napisao/la:
29 mar 2024, 22:36
muharemovicdzelo je napisao/la:
29 mar 2024, 22:33
Prema sadašnjoj situaciji, a i mjesec dana prije, opstanak je sci-fi scenarij. Šutili ste, gledajte sada.

Bitno je bilo okupljati se ispred skupštine, nikom te ne damo, prije par godina, a sad nam ljudi gase klub pred očima i ljudi šute.
Sad je sve super. Tjerali smo mi i Misketa i Amara i sve, ali sad nećemo sad nam je top. :njanjanja:
Nemaš koga ni otjerat više. Otjerali smo Kovačevića radi arapskih cerića, sad šuti i trpi
Katastrofa. Sve što je iole valjalo u ovom klubu, mi smo zabranili, otjerali, syebali i sad nam je super. Sad je ekatra, ne diraj.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3460
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 29 mar 2024, 22:45

Ne bi zabili gol do prekosutra, izbij nabij ako prodje prodje. Katastrofalna igra, unistili nas odlicnom odbranom.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
bhsport
Postovi: 11343
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 29 mar 2024, 22:49

Rumeni čobane, kupi prnje i napustaj svetinju i povedi svoje satelite, jadan je onaj u ciju kucu udjes uhljupe.
Povedi ovog pokušaja od trenera i svoje havere.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Ganola1921
Postovi: 645
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ganola1921 » 29 mar 2024, 22:50

avalPacidoroP je napisao/la:
29 mar 2024, 22:38
4/18 bodova..
Haj i pored svega toga, on izmjene napravi, i svaki put kad napravi, eh tek tad ne možemo dva pasa sastavit, jer ne zna se ko više šta igra.. večeras izbaci oba krila, koja su bila kakva takva nada da će nešto uraditi.. i svaki meč isto.
Pa yebem li ti majku i tebi i onom ko te dovede...
Jel' moguce da je frajer ovolika neznalica? Jel moguce da on ne vidi ono sto vidi 8000 ljudi na utakmici?
Bas, vadi Amoaha, jedinog koji moze potrcat u 80-toj minuti, uvodi Haracica koji nije vise ni za Pofalickog, ostavlja Krpica cijelu tekmu, covjeka cija ledja, vise nego prsa gledaju prema protivnickom golu, Drlju koji nije imo nijedan precizan centarsut u 16, a nije da ih nije imo. Igra ziceraski vec nekoliko tekmi, sa 5 igraca nazad, samo da ne gubi vec u 15 minuti al zato redovno gubi u 2 poluvremenu jer nema muda da ikog napadne. Vadi nas Mekic koji nije odigro cijelu tekmu cijelu sezonu. Ne daje sansu Al Jaberu, momku koji je jedan od rijetkih koji zna lopte. Pobjedio je sarajvo, samo zato sto su i oni u raspadu i sto su JEDINE vece picketine od nas. Akrapovic fula mensecini!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10216
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 29 mar 2024, 22:52

Ganola1921 je napisao/la:
29 mar 2024, 22:50
avalPacidoroP je napisao/la:
29 mar 2024, 22:38
4/18 bodova..
Haj i pored svega toga, on izmjene napravi, i svaki put kad napravi, eh tek tad ne možemo dva pasa sastavit, jer ne zna se ko više šta igra.. večeras izbaci oba krila, koja su bila kakva takva nada da će nešto uraditi.. i svaki meč isto.
Pa yebem li ti majku i tebi i onom ko te dovede...
Jel' moguce da je frajer ovolika neznalica? Jel moguce da on ne vidi ono sto vidi 8000 ljudi na utakmici?
Bas, vadi Amoaha, jedinog koji moze potrcat u 80-toj minuti, uvodi Haracica koji nije vise ni za Pofalickog, ostavlja Krpica cijelu tekmu, covjeka cija ledja, vise nego prsa gledaju prema protivnickom golu, Drlju koji nije imo nijedan precizan centarsut u 16, a nije da ih nije imo. Igra ziceraski vec nekoliko tekmi, sa 5 igraca nazad, samo da ne gubi vec u 15 minuti al zato redovno gubi u 2 poluvremenu jer nema muda da ikog napadne. Vadi nas Mekic koji nije odigro cijelu tekmu cijelu sezonu. Ne daje sansu Al Jaberu, momku koji je jedan od rijetkih koji zna lopte. Pobjedio je sarajvo, samo zato sto su i oni u raspadu i sto su JEDINE vece picketine od nas. Akrapovic fula mensecini!
Ma brate protiv Zvijezde nam treba go mi sve sto vise tekma prolazi to vise osbranu pojacavmo :rol:

U situsciji dje nemas nikakve igre iz tekme i u tekmu gdje jedino mozes nesto na inspraciju, frljoku..tebi nema Boljevica kad se lomi, stila ne moze ni pol, nez itd itd...nestvarno po meni. Eo nisma nikaav strucnjal al ovo je cista logika tolko ocigledna ..
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

MocMahale444
Postovi: 19445
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 mar 2024, 22:53

Irfo rekoH ti ja neJma hajra s ovim Brunom, prvi dan kad ste odje crvkutali ko pticice.

Uglavnom sta ocekivati kad mu igra Drljo 90 minuta, katastrofa igra, bez taktike pa trener nema blage, nema potrebe dodavati ista za sudjenje onog dripca po zadatku.



Nego jel vrijeme Amaru, da mu halalimo sto nas je tuzio? Nek preuzme ekipu i spasi nas ispadanja :kafa:

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 29 mar 2024, 22:56

avalPacidoroP je napisao/la:
29 mar 2024, 22:38
4/18 bodova..
Haj i pored svega toga, on izmjene napravi, i svaki put kad napravi, eh tek tad ne možemo dva pasa sastavit, jer ne zna se ko više šta igra.. večeras izbaci oba krila, koja su bila kakva takva nada da će nešto uraditi.. i svaki meč isto.
Pa yebem li ti majku i tebi i onom ko te dovede...
Jel' moguce da je frajer ovolika neznalica? Jel moguce da on ne vidi ono sto vidi 8000 ljudi na utakmici?
Jeste, moguce je. Sta se cudimo.
LIk je totalna neznalica sto je i pokazao u ovih 6 kola koliko vodi Zelju. Sto i tabela pokazuje uostalom. Doveden je da nas otkuje sa dna, a on nas dodatno zakiva tamo :puke: ne mozemo da odvojimo. Veze nema sa taktikom, sa postavkom igre, sa izmjenama. Svako ga pobjeđuje, svako ga trenerski ponizava.

Bezveze se Basic otjerao i dovodili ovi levati poslije njega. Isto bi i sa njim bilo.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 22:57

MocMahale444 je napisao/la:
29 mar 2024, 22:53
Irfo rekoH ti ja neJma hajra s ovim Brunom, prvi dan kad ste odje crvkutali ko pticice.

Uglavnom sta ocekivati kad mu igra Drljo 90 minuta, katastrofa igra, bez taktike pa trener nema blage, nema potrebe dodavati ista za sudjenje onog dripca po zadatku.



Nego jel vrijeme Amaru, da mu halalimo sto nas je tuzio? Nek preuzme ekipu i spasi nas ispadanja :kafa:
Nemoj da se sad tema upali zbog svega... Ionako smo dno dna...
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2405
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 29 mar 2024, 22:57

Ganola1921 je napisao/la:
29 mar 2024, 22:50
avalPacidoroP je napisao/la:
29 mar 2024, 22:38
4/18 bodova..
Haj i pored svega toga, on izmjene napravi, i svaki put kad napravi, eh tek tad ne možemo dva pasa sastavit, jer ne zna se ko više šta igra.. večeras izbaci oba krila, koja su bila kakva takva nada da će nešto uraditi.. i svaki meč isto.
Pa yebem li ti majku i tebi i onom ko te dovede...
Jel' moguce da je frajer ovolika neznalica? Jel moguce da on ne vidi ono sto vidi 8000 ljudi na utakmici?
Bas, vadi Amoaha, jedinog koji moze potrcat u 80-toj minuti, uvodi Haracica koji nije vise ni za Pofalickog, ostavlja Krpica cijelu tekmu, covjeka cija ledja, vise nego prsa gledaju prema protivnickom golu, Drlju koji nije imo nijedan precizan centarsut u 16, a nije da ih nije imo. Igra ziceraski vec nekoliko tekmi, sa 5 igraca nazad, samo da ne gubi vec u 15 minuti al zato redovno gubi u 2 poluvremenu jer nema muda da ikog napadne. Vadi nas Mekic koji nije odigro cijelu tekmu cijelu sezonu. Ne daje sansu Al Jaberu, momku koji je jedan od rijetkih koji zna lopte. Pobjedio je sarajvo, samo zato sto su i oni u raspadu i sto su JEDINE vece picketine od nas. Akrapovic fula mensecini!
Vala sve si rekao, što mi se vrti u glavi..nego ne mogu detaljno sve sad da iznosim, previše sam nervozan..

Ganola1921
Postovi: 645
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ganola1921 » 29 mar 2024, 22:58

Vi zaboravljate da je i Amar imo 6 uzastopnih poraza, da ga se haman molilo da da otkaz i ne vidim razlog zasto se ikad vracati na isto ili vrtiti u krug sa istim trenerima i igracima. Da vratimo i Misketa, da napravimo jos koji milion duga poreskoj. Da probamo dovesti ponovo Ugljesu Radinovica ili da probamo Kosorica vratititi iz penzije. Naci Boze sacuvaj, cime vi mislite?
Zadnja izmjena: Ganola1921, dana/u 29 mar 2024, 22:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 22:58

drzgemboadislic je napisao/la:
29 mar 2024, 21:55
slika

Ovako je izgledala tabela kad su zadnji put naši veliki navijači iskazali nezadovoljstvo ulaskom u teren nakon utakmice.
Realno. Sad je sve super. :tokralju:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

GIBRA
Postovi: 2769
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 29 mar 2024, 23:01

drzgemboadislic je napisao/la:
29 mar 2024, 21:55
slika

Ovako je izgledala tabela kad su zadnji put naši veliki navijači iskazali nezadovoljstvo ulaskom u teren nakon utakmice.
Nisu bili zadovoljni kupom i 2 mjestom :tokralju:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 23:03

GIBRA je napisao/la:
29 mar 2024, 23:01
drzgemboadislic je napisao/la:
29 mar 2024, 21:55
slika

Ovako je izgledala tabela kad su zadnji put naši veliki navijači iskazali nezadovoljstvo ulaskom u teren nakon utakmice.
Nisu bili zadovoljni kupom i 2 mjestom :tokralju:
Nismo bili zadovoljni ni sa Misketom, ni sa Brkom. Svi su pravili dugove, krali od kluba, smetljari, ovakvi, onakvi. I evo nas sad. Na samom dnu.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Bersaga
Postovi: 882
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 29 mar 2024, 23:03

Možemo potvrditi da je riječ o još jednom ublehašu na klupi. Uske pantalone, gledaš li šta si ovo doveo jadna ti majka?
Cirkus se nastavlja, preporuka da ne treniraju ništa, svi na šišu kod bega Mekića, ne može da diše frajer je li ono moguće? Dajte još koju objavu za južnu tribinu imbecili nesposobni.
Apsolutno je zasluženo da idemo u federalnu, bez obzira šta god bilo do kraja sezone i ne tražite krivce nigdje. Bit će kriv nam Vico, kriv nam Borac, kriva nam Sanja, ne drugari, najveći krivci ćemo biti mi koji nismo na vrijeme reagovali. Ako i kojim slučajem izborimo opstanak, sa ovim flamingosima nam ne gine ispadanje sljedeće sezone kad bude skraćivanje lige.
Drljo Andrija je izuzetno glup frajer i nije profesionalni fudbaler a gluplji je samo onaj ko mu daje da sjedi i na klupi za rezervne igrače.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 23:07

Red1946 je napisao/la:
29 mar 2024, 23:05
Bruno može bolje...✅
Ajd prošetaj dečko, nisi zanimljiv ni ti, ni taj tvoj klub, ali stvarno. Imamo mi svojih problema, tvoj komentar na nivou osnovne i kromolj nisu bitni.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Ganola1921
Postovi: 645
Pridružen/a: 17 jun 2022, 13:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ganola1921 » 29 mar 2024, 23:08

Red1946 je napisao/la:
29 mar 2024, 23:05
Bruno može bolje...✅
Jeebem i tebi i svim ovim "gostima" sto se slade sve po spisku!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.