Beton
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Takav da bih Aničiću odmah dao papire i zahvalio se a njega do kraja gurao max.
Re: FK Sarajevo
Napokon jedna utakmica i rezultat u skladu s kvalitetom tima.
Drago mi je da je Mehmedovic zabio.
Drago mi je i da je Kyeremeh sve bolji, veliki borac i trkač koji je nepravedno bivao zapostavljen.
Drago mi je da je Mehmedovic zabio.
Drago mi je i da je Kyeremeh sve bolji, veliki borac i trkač koji je nepravedno bivao zapostavljen.
Re: FK Sarajevo
Hamza rešeta, ulazi u najbolje fudbalske godine, samo ga treba pustiti i imat ćemo "ubicu" u napadu narednih par sezona. Dulja nakon godinu dana bez utakmice, za 10 minuta asistencija. Bit će i on brutalan kad uhvati formu. Hasica nagovarati svaki dan da potpiše na kraju sezone ugovor s nama.
Duljevic- Catakovic- Hasic za sljedeću sezonu

Duljevic- Catakovic- Hasic za sljedeću sezonu
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
On i Buljubasic ce napraviti milionski transfer.
Celik izdominirao danas.17 godina,prva utakmica da pocinje i svaku je pokupio skoro.Onakva gradja i postavljanje ko da mu je 30 godina.
Buljubasic standardno preorao teren.Mali ima muda do poda nakon onakve povrede ide na svaku loptu i na glavu ako treba.Ne boji se nicega.Ako izgubi loptu odma trci da je vrati.Kakav mentalitet svaka mu cast
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Jedina “greška” danas je što nije napravio faul kad smo primili gol. Ostalo vrhunski, kao da igra godinama.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:39On i Buljubasic ce napraviti milionski transfer.
Celik izdominirao danas.17 godina,prva utakmica da pocinje i svaku je pokupio skoro.Onakva gradja i postavljanje ko da mu je 30 godina.
Buljubasic standardno preorao teren.Mali ima muda do poda nakon onakve povrede ide na svaku loptu i na glavu ako treba.Ne boji se nicega.Ako izgubi loptu odma trci da je vrati.Kakav mentalitet svaka mu cast
Nikad poraz, samo lekcija.
- hordasDoboj
- Postovi: 1962
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nakon ovakvih par partija opet aktuelizirati Francisovo srbijansko državljanstvo 
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko znam prije nekoliko mjeseci probalo se na sve nacine ali nije moglo tad nikako.hordasDoboj je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:49Nakon ovakvih par partija opet aktuelizirati Francisovo srbijansko državljanstvo![]()
Nije mi jasno kako,igrao u Srbiji 4 godine i zena mu iz Srbije.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Allah te nagradio ina ovom i na onom svijetu
Re: FK Sarajevo
Sta je ovo Boze
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Meni su Francis i Guli korisniji od Hasica al eto.mirzatele je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:31Hamza rešeta, ulazi u najbolje fudbalske godine, samo ga treba pustiti i imat ćemo "ubicu" u napadu narednih par sezona. Dulja nakon godinu dana bez utakmice, za 10 minuta asistencija. Bit će i on brutalan kad uhvati formu. Hasica nagovarati svaki dan da potpiše na kraju sezone ugovor s nama.
Duljevic- Catakovic- Hasic za sljedeću sezonu![]()
![]()
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hasić ima taj individualni kvalitet koji je iznad te dvojice što si naveo i to kombinovano kad bi ih poredili. Francis je bio odličan jučer ali par utakmica je bio među najlošijim na terenu ako ne i najlošiji dok je u dosta utakmica bio prosjek i ništa više od toga. Guli je kod nas u ono malo vremena što je dobio bio bezveze dok je u Veležu stvarno fenomenalan, donio je i dosta važnih bodova i mislim da je pun pogodak što smo ga dole poslali, vidjeli smo da može i treba ga vratiti. Opet, ne možemo donijeti zaključak jer se treba pokazati i u našem dresu. Nije isto igrati u Veležu i Sarajevu.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑30 mar 2024, 01:14Meni su Francis i Guli korisniji od Hasica al eto.mirzatele je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:31Hamza rešeta, ulazi u najbolje fudbalske godine, samo ga treba pustiti i imat ćemo "ubicu" u napadu narednih par sezona. Dulja nakon godinu dana bez utakmice, za 10 minuta asistencija. Bit će i on brutalan kad uhvati formu. Hasica nagovarati svaki dan da potpiše na kraju sezone ugovor s nama.
Duljevic- Catakovic- Hasic za sljedeću sezonu![]()
![]()
Mislim da klub već ima ponudu za njega da ide sad na ljeto ali nije nešto izdašna.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dzaba sve kad Hasic pelja loptu,usporava akcije,tako to ja barem vidim. Puno smo sa Francisom brzi,jest da nema taj kvalitet,da zna bas lose dodat loptu al opet po meni smo konkretniji sa njim. Takodje onaj Beganovic bas ogranicennigrac da ne kazem poglup. Treba vidjeti na kraju sezone sta cemo i sa ovim posudjenim,imamo cijeli kedan tim. Umjesto ovog Matanovica treba gurat bilo koga malo je reci ocajan.MortemHz je napisao/la: ↑30 mar 2024, 01:30Hasić ima taj individualni kvalitet koji je iznad te dvojice što si naveo i to kombinovano kad bi ih poredili. Francis je bio odličan jučer ali par utakmica je bio među najlošijim na terenu ako ne i najlošiji dok je u dosta utakmica bio prosjek i ništa više od toga. Guli je kod nas u ono malo vremena što je dobio bio bezveze dok je u Veležu stvarno fenomenalan, donio je i dosta važnih bodova i mislim da je pun pogodak što smo ga dole poslali, vidjeli smo da može i treba ga vratiti. Opet, ne možemo donijeti zaključak jer se treba pokazati i u našem dresu. Nije isto igrati u Veležu i Sarajevu.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑30 mar 2024, 01:14Meni su Francis i Guli korisniji od Hasica al eto.mirzatele je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:31Hamza rešeta, ulazi u najbolje fudbalske godine, samo ga treba pustiti i imat ćemo "ubicu" u napadu narednih par sezona. Dulja nakon godinu dana bez utakmice, za 10 minuta asistencija. Bit će i on brutalan kad uhvati formu. Hasica nagovarati svaki dan da potpiše na kraju sezone ugovor s nama.
Duljevic- Catakovic- Hasic za sljedeću sezonu![]()
![]()
Mislim da klub već ima ponudu za njega da ide sad na ljeto ali nije nešto izdašna.
Re: FK Sarajevo
Vrlo je vazno da Hamza i dalje bude pravi, da Dulja ude u formu pa i Andusic da ima vise prostora uz par omladinaca te da imamo kostur ekipe id momaka koji su ponikli u klubu to je vrlo bitno. A pored njih imati jos par extra igraca sa strane poput Hasica.mirzatele je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:31Hamza rešeta, ulazi u najbolje fudbalske godine, samo ga treba pustiti i imat ćemo "ubicu" u napadu narednih par sezona. Dulja nakon godinu dana bez utakmice, za 10 minuta asistencija. Bit će i on brutalan kad uhvati formu. Hasica nagovarati svaki dan da potpiše na kraju sezone ugovor s nama.
Duljevic- Catakovic- Hasic za sljedeću sezonu![]()
![]()
I apsolutno se slazem da bi bilo extra stvar kad bi ga zadrzali i naredne sezone.
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bit će to ok kad se još malo posloži. Slažem se za Beganovića ali vjeruj da će ostati i bit će prvi izbor radi statistike. Čovjek je kao bek najbolji asistent ekipe i zato baš sumnjam da će ga neko dirati. I meni nekako izgleda 'glupo' na terenu ali je koristan za ekipu.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑30 mar 2024, 01:36Dzaba sve kad Hasic pelja loptu,usporava akcije,tako to ja barem vidim. Puno smo sa Francisom brzi,jest da nema taj kvalitet,da zna bas lose dodat loptu al opet po meni smo konkretniji sa njim. Takodje onaj Beganovic bas ogranicennigrac da ne kazem poglup. Treba vidjeti na kraju sezone sta cemo i sa ovim posudjenim,imamo cijeli kedan tim. Umjesto ovog Matanovica treba gurat bilo koga malo je reci ocajan.MortemHz je napisao/la: ↑30 mar 2024, 01:30Hasić ima taj individualni kvalitet koji je iznad te dvojice što si naveo i to kombinovano kad bi ih poredili. Francis je bio odličan jučer ali par utakmica je bio među najlošijim na terenu ako ne i najlošiji dok je u dosta utakmica bio prosjek i ništa više od toga. Guli je kod nas u ono malo vremena što je dobio bio bezveze dok je u Veležu stvarno fenomenalan, donio je i dosta važnih bodova i mislim da je pun pogodak što smo ga dole poslali, vidjeli smo da može i treba ga vratiti. Opet, ne možemo donijeti zaključak jer se treba pokazati i u našem dresu. Nije isto igrati u Veležu i Sarajevu.
Mislim da klub već ima ponudu za njega da ide sad na ljeto ali nije nešto izdašna.
Uvijek novim igračima dam otprilike 5 utakmica da bi mogao neki značajniji dojam ostaviti ali i meni se čini da je Matanović fula i da nema ništa od njega. Imat će on još fore da ulazi sa klupe, da odigra neko poluvrijeme do kraja ali tanko.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
I Kyeremeh
JURIŠ
- PeppermintSA
- Postovi: 3493
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
u interesu je svih. Ja bih sad potpisao da oni ispadnu a mi ne izadjemo u Evropu. U sekundi bih potpisao. Ne postoji veće zlo od njih. Sve ovo mešetarenje su oni prvi uveli u ligu, jahali su godinama, divljali, iživljavali se na nejači. Nije više pitanje ko će dobiti u derbiju pa jarane na poslovu zavitlavati. U pitanju je nešto mnogo veće, borba dobra protiv zla, sila svjetla protiv mraka. Aferu viršle nikad im halaliti neću. U interesu je bh fudbala da oni ispadnu i ohlade 3-4 godine.
Re: FK Sarajevo
U Srbiji recimo, štancaju te pasoše strancima ko na traci. Prije pola godine, Zvezda iz Bazela dovela Nasera Đigu (Burkina Faso), neki dan citam da je dobio srpski pasoš.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:52Koliko znam prije nekoliko mjeseci probalo se na sve nacine ali nije moglo tad nikako.hordasDoboj je napisao/la: ↑30 mar 2024, 00:49Nakon ovakvih par partija opet aktuelizirati Francisovo srbijansko državljanstvo![]()
Nije mi jasno kako,igrao u Srbiji 4 godine i zena mu iz Srbije.
Re: FK Sarajevo
Kako ne biti za to da kantičari ne ispadnu.
2012 su slali emisare lobiste da lobiraju po Poreskoj upravi da FKS ode u stečaj, da nas izbbace u najniži rang itd itd....
Ne da ispadnu nego da se RASPADNU ABD..
2012 su slali emisare lobiste da lobiraju po Poreskoj upravi da FKS ode u stečaj, da nas izbbace u najniži rang itd itd....
Ne da ispadnu nego da se RASPADNU ABD..
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.




