FC Bayern München

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
sljivo
Postovi: 14402
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 07 apr 2024, 08:42

Samo se nadam da ce klub izvuci pouku na osnov ovo godinu i pol sto je sve radjeno. Sumnjam da mozes gore unazaditi ekipu.

Sto se tice lp, tu pokusati nesto napraviti, iako su sanse veoma male, kad bi se doslo do polufinala moglo bi se bar tim rezultatom biti zadovoljan.

Avatar
Bayo
Postovi: 1439
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 07 apr 2024, 09:41

Mogu oni doći do finala ako su im protivnici raspali Lazio i Maintz te Darmstadt...

Avatar
armando
Postovi: 1546
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 07 apr 2024, 10:32

Jao, ali će biti kmečanja od strane onih neznalica sa PL pdf, kada nikad lošiji Bayo otrese nikad bolji Arsenal :zviz:
Zašto će se više hvatati, za suđenje ili xG :rol:
Sa posljednjim pucnjem ramazanskog topa vraćaju se u stvarnost :D
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Saurman
Postovi: 29579
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 07 apr 2024, 11:42

Na ljeto uraditi veliki remont jer ne možeš majstore primati 15-20 mil i dozirati se od utakmice do utakmice.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ledar
Postovi: 3915
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 07 apr 2024, 12:14

Bez obzira na Loddarove prognoze mislim da neće doći do Tuchelove smjene pred Arsenal. Prošle godine se prerano odustalo od Naggija, a ove godine se kao nije htjela napravit ista greška pa se napravila još veća, obznanjuješ treneru otkaz i onda ga držiš još pola sezone. A time nisi ništa dobio, jer igrači koji pregovaraju uvjete još uvijek ne znaju novo ime i jesu li u budućim planovima ili ne.
Sklon sam vjerovati da to nije Eberlova ideja nego da je tako odlučeno na vijeću mudraca. I nekako imam osjećaj da će to vijeće i dalje nastavit uveseljavat svojim odlukama.

Avatar
Arvid
Postovi: 17734
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Arvid » 07 apr 2024, 15:09

Momci nije sve tako crno:

I found freedom. Losing all hope was freedom.

Elber111
Postovi: 344
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 08 apr 2024, 09:21

Utakmica sa Arsenalom ce biti utakmica sezone i po meni posljednja prilika za nek3 igrace da pokazu jesuli tu za klub ili ne.
Mislim da uopste nije bitno kako cw klub prvih 11 ili bilo sta izgledati naredne sezone....moje razmisljanje je bilo do sada sta ako ode Kimich Davies Sane Ganabry koga dovesti imammo li novac za taj kvalitet ali realno gledano klub se strmoglavo spusta na ljestvici najboljih klubova evrope bruka se ime kluba koje se godinama gradilo i realno svi ovi nabrojani i oni koje nisam spomenuo tr3nutno nicim niwu zasluzili da kazy da su igraci Bayerna.
Gledao sam.Bayern kako gubi od Mqnchestera finale LP,brat bratu jos mi nije dobro kad se sjetim te utakmice jer bili smo bolji igrali borili se..
Ispali od Atletica u LP pobjedili 2 1 razbili ih.....nismo imali srece ....gubili dostq puta ali se vracali znalo se izgubili sljed3ca utakmica ce biti vatra i u 90 posto slucajeva naredni protivnik bi stradao.
Igralo je tu svakakvih likova ali i oni losi i dobri su s ponosom nosili dres i znali su da igraju za klub svjetskih razmjera.
Na njihovim pozicijama su nekada igrali Svajni,Eff3nberg,Robben Ribery Lahm Lizerazu ....
Pa do Jeremisa,Ottla i mqnje poznatih ali su svi ginuli za ovaj dres.
Ove placenike treba tjerati .....pa makar nam igrali polovnjaci i manje poznata imena ali ljudi koji ce s ponosom pokazati na ovaj grb i izaci na protivnika sa mentalitetom kluba za koji igraju pobjednicki i borbeno pa ako se izgubi da mozes reci dali smo sve.
A ne igracemo samo kad se nama igra.
Od trenera do igraca niko nije zasluzio da kaze igram.za Bayern.
Neka se zoves i Sane i Davies ilo kako god fino lijepo se vecini zahvaliti i poslati put Madrida liverpola ili gdje vec zele jer osim plate ni po cemu drugom se nwmoz3 vidjeti da su to veliki igraci i ljudi koji bi trebali rjesavati utakmice.
Ne zasluzuju ovaj dres ne zaluzuju da ozadju na ovaj stadion u crvenom dresu ne zasluzuju platu koju imaju ne zasluzuju nista.
Brate bolje gledati Pavlovica Zvonareka ili bilo.koga drugog na njihovim pozicijama pa kad izgubis znas da igraju djeca koja su gu odrasla i vole klub koja ce sutra jos jace trenirati jer znaju gdje su i sta predstavlja ovaj klub.

Ako Hoenes i Rumenig3 idu u penziju dajte nam jos jednu predsezonu jedan krug onih starih mahera svima pokazite sta ste gradili godinama i da jedan Davies seljacic koji je bos trcao tamo gdje st3 ga nasli nemoze i nece vuci ime ovog kluba godinu po novinama,da jeb3ni Sane ili Kimich nece igrati jednu utakmicy drugu posmatrati kao debili....da niko nije dorastao ovom klubu **** im.svima maajku i dajte nam onaj Bayern kojeg se boje svi a ne da mi jedan navijac Arsenala kaze da je sreca sto su dobili Bayern.
Dosta ovih placenika i igraca koji trce za parama ....dajte nam mentalitet zelju ljubav za klubom i ponos pa onda cu lakse podnijeti svaki poraz a ovo brukanje i nezelju neka zajedno sa svojom zeljom za parama spqkuju u kofere i prvog dana ljeta neka idu u pm svi

Zlaja83
Postovi: 417
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 08 apr 2024, 09:59

Ma i da odu ove naše tetke, došle bi druge. Fudbal se promijenio, da ne kažem unazadio zadnjih 20 godina, velike pare su se počele okretati i tu je sve nekako i izgubilo smisao.

Mene više zanima kako su ovi naši igrači ovako osjetljivi na ozljede, tko god prati Bayern zna da stalno kuburimo s povredama, pogotovo u onim najbitnijim utakmicama. Znam ja da će oni njih zakrpat za sutra, ali nije isto kad na teren izađe spreman ili rovit igrač.

Ne znam kad sam se manje utakmici radovao kao ovoj sutra.

Avatar
Bayo
Postovi: 1439
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 08 apr 2024, 10:08

Pa ozlijeđeni su jer slabo treniraju i stalno igraju, odlična kombinacija da izgore kad je najvažnije.

Avatar
coelho41
Postovi: 12854
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 08 apr 2024, 10:18

Klose je to fino rekao. Zato imaš Thomasa Mullera koji zbog radnih navika nikada nije povrijeđen, a istovremeno pojedini ne izlaze iz bolnice.
🎙️ Miroslav Klose: “I stopped playing football because I no longer recognised it. Today, young players think about other things. As a child, I only thought about training and becoming someone in this sport that I always loved. At Lazio and in the national team, after each training session, I put myself in a bathtub full of ice to avoid injuries. But the young players on the team systematically refused.

When they saw me picking up the bags of balls to put them away at the end of training, they said to me 'But who tells you to do that?'.

At that moment, I said to myself: 'You're 20 years old and you can't help a 60-year-old worker?'

They care more about whether their boots go with their socks. That's why I said stop. The football I knew no longer exists.

Today's young players think first of cars, contracts with their sponsors, and their new boots. It is only after all these things that football comes. For them, their image is the most important thing. Whereas for me, all that mattered was football in its purest form.”

Avatar
Jup
Postovi: 1206
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 08 apr 2024, 16:42

Elber111 je napisao/la:
08 apr 2024, 09:21
Utakmica sa Arsenalom ce biti utakmica sezone i po meni posljednja prilika za nek3 igrace da pokazu jesuli tu za klub ili ne.
Mislim da uopste nije bitno kako cw klub prvih 11 ili bilo sta izgledati naredne sezone....moje razmisljanje je bilo do sada sta ako ode Kimich Davies Sane Ganabry koga dovesti imammo li novac za taj kvalitet ali realno gledano klub se strmoglavo spusta na ljestvici najboljih klubova evrope bruka se ime kluba koje se godinama gradilo i realno svi ovi nabrojani i oni koje nisam spomenuo tr3nutno nicim niwu zasluzili da kazy da su igraci Bayerna.
Gledao sam.Bayern kako gubi od Mqnchestera finale LP,brat bratu jos mi nije dobro kad se sjetim te utakmice jer bili smo bolji igrali borili se..
Ispali od Atletica u LP pobjedili 2 1 razbili ih.....nismo imali srece ....gubili dostq puta ali se vracali znalo se izgubili sljed3ca utakmica ce biti vatra i u 90 posto slucajeva naredni protivnik bi stradao.
Igralo je tu svakakvih likova ali i oni losi i dobri su s ponosom nosili dres i znali su da igraju za klub svjetskih razmjera.
Na njihovim pozicijama su nekada igrali Svajni,Eff3nberg,Robben Ribery Lahm Lizerazu ....
Pa do Jeremisa,Ottla i mqnje poznatih ali su svi ginuli za ovaj dres.
Ove placenike treba tjerati .....pa makar nam igrali polovnjaci i manje poznata imena ali ljudi koji ce s ponosom pokazati na ovaj grb i izaci na protivnika sa mentalitetom kluba za koji igraju pobjednicki i borbeno pa ako se izgubi da mozes reci dali smo sve.
A ne igracemo samo kad se nama igra.
Od trenera do igraca niko nije zasluzio da kaze igram.za Bayern.
Neka se zoves i Sane i Davies ilo kako god fino lijepo se vecini zahvaliti i poslati put Madrida liverpola ili gdje vec zele jer osim plate ni po cemu drugom se nwmoz3 vidjeti da su to veliki igraci i ljudi koji bi trebali rjesavati utakmice.
Ne zasluzuju ovaj dres ne zaluzuju da ozadju na ovaj stadion u crvenom dresu ne zasluzuju platu koju imaju ne zasluzuju nista.
Brate bolje gledati Pavlovica Zvonareka ili bilo.koga drugog na njihovim pozicijama pa kad izgubis znas da igraju djeca koja su gu odrasla i vole klub koja ce sutra jos jace trenirati jer znaju gdje su i sta predstavlja ovaj klub.

Ako Hoenes i Rumenig3 idu u penziju dajte nam jos jednu predsezonu jedan krug onih starih mahera svima pokazite sta ste gradili godinama i da jedan Davies seljacic koji je bos trcao tamo gdje st3 ga nasli nemoze i nece vuci ime ovog kluba godinu po novinama,da jeb3ni Sane ili Kimich nece igrati jednu utakmicy drugu posmatrati kao debili....da niko nije dorastao ovom klubu **** im.svima maajku i dajte nam onaj Bayern kojeg se boje svi a ne da mi jedan navijac Arsenala kaze da je sreca sto su dobili Bayern.
Dosta ovih placenika i igraca koji trce za parama ....dajte nam mentalitet zelju ljubav za klubom i ponos pa onda cu lakse podnijeti svaki poraz a ovo brukanje i nezelju neka zajedno sa svojom zeljom za parama spqkuju u kofere i prvog dana ljeta neka idu u pm svi
Potpisujem svaku rijec koju si napisao :!: :thumbup: :salut:
nazalost ,petro pare su ucinile svoje ,jednom rijecju unistile su fudbal kao sport ,i pretvorile ga u masinu za generisanje novca na ovaj ili onaj nacin ,u pitanju je nikad ozbiljniji novac na trzistu ,od zivog bica fudbala kao sport ,napravile su zivog mrtvaca bez vjernosti emocije sto je u genezi ovoga sporta bilo ,danas samo jedan zivi mrtvac koji je sredstvo za pranje i pravljenje ogromnog novca na trzistu sve je tome podredjeno aposlutno sve :shifty: .Izvorni fudbal je umro ,ovo je u danasnje vreme neki GMO mix svega a najmanje sporta.

Sto se tice sutrasnje tekme iskreno ne ocekujem nista posbeno od strane nas u odnosu na zadnje dve BL tekme ali zaista jedino neko cudo da se desi ,da neko odrzi takav motivacioni govor iskren ,kojim bi nekim slucajem mogao prelomiti u glavama nasih pulena ,te da izadju na teren i preoru i wWmby i Arsenal treba biti iskren Arsenal je favorit ,zaista sam izgubio optimizam ,nemam argumenata za nesto vise da bi ga opravdao ,da mozda ipak postoji ,ovo sto je ostalo to da smo iskusniji ,imamo H.Kane ,malo je to ali zaista protiv tima koji jurisa na tron engleske p.lige u borbi sa petro citijem ,i poolom..


Iskreno nadam se nekom cudu,ako i kojim slucajem prodjemo Arsenal ona je red i da odemo do finala, te da na koncu i ossvojimo nesto u stilu Chelskog 2012 da se i nama nekako to sve vrati za finala 99 i pomenute 2012.
Pravda za Tyson Furya

Avatar
ledar
Postovi: 3915
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 08 apr 2024, 19:57

Kao što nije bilo nekog razloga za veliki optimizam nakon mainza i ljiljana tako nema mjesta ni za veliki pesimizam nakon žutalja i heidenheima. Champions league je jedno sasvim drugo natjecanje, vjerujem da će biti neizvjesno do samog kraja i ako bi morao prognozirat rekao bih da će dalje proći arsenal na penale na AA.
Da se nogomet mijenja to je notorno, promijenio se već prije 15 godina u odnosu na prije 30 godina, i prije 30 godina u odnosu na prije 50. Veliki su uvijek gutali male, to je konstanta, a da bundes financijski zaostaje posljedica je brane stranom kapitalu, no to je izbor samih njemaca tako da nemaju pravo žalbe.

Avatar
Huske
Postovi: 28
Pridružen/a: 18 mar 2024, 08:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huske » 08 apr 2024, 23:45

Redovno smo mlatili Arsenala. Sastajali smo se mislim 6 puta u dvomečevima i uvijek smo bili bolji, posebno zadnji niz 3X5:1.
Najdraži gol protiv njih je još iz prve utakmice, a aktor je jedan jedini i nikad ponovljeni Mehmet Meho Šol, najperfektnije izveden slobodan udarac svih vremena.

A pored tih 3x5:1, bilo je zanimljivo 2013 i 2014 u Londonu, gdje ovi centra nisu prešli, igralo se viktorije 90 minuta.,
a bilo je zanimljivo i 2005 gdje nikad slabiji Bayern lako prođe najboljeg Arsenala, koji godinu kasnije umalo i osvoji LP i pobijedi nepobjedivu Barcu.

E ako ovu historiju uspiju porušiti, onda goni ih stvarno, znak je prijevremene smjene generacije.

Lenaa
Postovi: 669
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 09 apr 2024, 09:57

Dva razlike za arsić veceras je prihvatljivo.
To nam daje minimalnu nadu za uzvrat, uz njihov los dan.
Steta sto Pavlovic ne moze od pocetka, dvojac goretzka-austrijska ubleha ne ulijeva nimalo povjerenja.

Avatar
coelho41
Postovi: 12854
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 09 apr 2024, 12:12

Sve osim poraza je prihvatljivo.

LondonRed
Postovi: 174
Pridružen/a: 07 nov 2022, 21:36
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la LondonRed » 09 apr 2024, 12:40

2 razlike za Bayu,demantujte me u suprotnom nakon meča.

Avatar
harden
Postovi: 23871
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 09 apr 2024, 13:29

Iznenadit cemo Evropu, samo ne znam hoce li biti negativno il pozitivni :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

gigglessmoke
Postovi: 1580
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gigglessmoke » 09 apr 2024, 15:31

armando je napisao/la:
07 apr 2024, 10:32
Jao, ali će biti kmečanja od strane onih neznalica sa PL pdf, kada nikad lošiji Bayo otrese nikad bolji Arsenal :zviz:
Zašto će se više hvatati, za suđenje ili xG :rol:
Sa posljednjim pucnjem ramazanskog topa vraćaju se u stvarnost :D
Kakva ublehaška neznalica.

Avatar
dirkules
Postovi: 4616
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 09 apr 2024, 15:59

Znači Sane ostaje i pristaje na manju platu, kaže finansije nisu stvar produženja, Kimmich ukoliko bude produženje morat će pristati na smanjenje sa sadašnjih 20mil€. Coman je na prodaju ukoliko dođe prihvatljiva ponuda, Upa nezadovoljan sadašnjom situacijom što otvara vrata traženja transfera. Veznjak je prioritet, Onana i Zubimendi dva top kandidata.

No hajmo o večeras, lični osjećaj je takav da neće biti sramoćenja i da ćemo prihvatljiv rezultat za uzvrat donijeti u Minhen.

Nadam se samo da će "iznenaditi" i ne staviti duo Laimer/Goretzka, pogotovo ukoliko Pavlović nije spreman Kimmich mora početi u vezi prije Laimera.

Vidim baza protivnika radi opasno, na X-u u trendingu #prayforBayern :mrgreen:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Zlaja83
Postovi: 417
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 09 apr 2024, 17:00

Nemam nesto dobar osjecaj pred vecerasnji mec, ali evo da budemo (pre)optimisticni: Upa krece od prve minute na iznenadjenje sviju, servira doktorat napadacima Arsenala gdje on i Neuer zakljucavaju vrata protivniku, iskupi se za sva sra.nja koja je napravio otkad je dosao, i kao slag na kraju zabija iz kornera u 86oj za pobjedu nadskocivsi Sidibea za jedno pola metra :lol:

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.