Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
deantinho
Postovi: 1232
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la deantinho » 10 apr 2024, 15:45

Nisam toliko upoznat sa mostarskim prilikama i podjelama...
Kao neko ko je u tom kontekstu neutralan, nevjerovatno mi je da jedna navijačka grupa dozvoli jednom čovjeku da nosi sve zastave sa ograde kući. U navijačkom svijetu zastava je svetinja, a svetinja se brani i čuva. Nemoguće da nisu imali neku dobru obezbijeđenu klupsku prostoriju na stadionu da tu čuvaju rekvizite i ne misle o tome šta se može desiti na ulici.

Te priče napadnut momak, jedan na deset i slično, nemaju smisla. Ako ti kao grupa nisi u stanju postaviti jasnu strukturu i maksimalno zaštititi ključna obilježja, onda nema smisla uopšte pričati o bilo čemu drugome.

Firma danas ima 4 puta manje ljudi u kopu zato što su pogubili više važnih zastava. Nešto slično je i sa CĐ. Pa ni jedna od najjačih podgrupa Grobara prestala je biti aktivna čim im je pala zastava.

Iz onoga što ste pisali na prethodnim stranama, vidim da u BiH se ta vrsta ultra kodeksa i ne poštuje toliko, odnosno da se podgrupe vraćaju u kop bez obzira što su izgubile zastavu.To mi je prilično bezveze. Ajde one male grupice od 30 ljudi, ali veće...

Kako god, fenomenalna akcija RA.

Avatar
oldschool72
Postovi: 759
Pridružen/a: 07 jun 2019, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la oldschool72 » 10 apr 2024, 15:49

Seve ga nije primala u cvaju kao Nultransi...
Velež do groba

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 10 apr 2024, 15:50

Akcija je takva da joj svi mogu pozavidit osim ovih debila koji ne znaju cuvat krpe i kazu da je hinjski. A ne trebali su se ljudi koji su osmatrali i izvidjali situaciju par mjeseci dodatno najaviti mail.om da ce napast jednog lika koji im drzi sve krpe.
Na kraju nema medija u BH, Hrv, Srbiji i tifo stranica koja nije objavila ovaj dogadaj jer je nesto sto se desi jednom u 30 godina.
Svima je jasno sta znaci kad ti citava ograda al citava padne sa domace utakmice, samo mentolima kao grgur ocigledno nije. Mozete mlatit koji je trans udarni a koji nije, al je vama citava ograda na DOMACOJ tekmi pala i vise nego dovoljno za gasenje grupe ako imaju obraza a cisto sumnjam.
Za ocekivat je da ih svi sprdamo iducih godina dok se ne ugase.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ArtemisFowl » 10 apr 2024, 15:51

Beduin je napisao/la:
09 apr 2024, 13:20
ArtemisFowl je napisao/la:
09 apr 2024, 13:09
Smije li ijedan medij napisati da je Željezničar kupio utakmicu protiv Sloge? Mogu samo zamisliti kakve bi naslove čitali da je to uradio Borac ili Zrinjski.
Kako ce napisati ako nemaju dokaza, de molim te reci?

Ljudi profilali penal, kasnije primili golove, nisu svoje sanse iskoristiti i hvala, dovidjenja, prijatno. Daj video ocitih pustenih golova.
Koliko se pisalo o kupovini ja mislio domacini ce padati ko mrtvi po terenu dok Zeljo zabija golove.
Kako nemaju dokaza? De mi reci razlog da se koeficijenti onako naglo pomjere?
Nigdje na svijetu nema ekipe koja se bori za opstanak i gostuje protiv ekipe koja je debelo ispred na tablici da bude favorit po kladionicama u toj utakmici. I to u gostima. Osim ako nije namještaljka. A jeste.

Veeemooo
Postovi: 364
Pridružen/a: 09 dec 2023, 15:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Veeemooo » 10 apr 2024, 15:55

Isto da npr. Red Armyu padne ova citava ograda i onda oni da kazu "ne nismo se ugasili nije pao udarni" :rol: :rol:


slika

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3450
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 10 apr 2024, 16:04

holyman je napisao/la:
10 apr 2024, 10:08

Samo sto jedni imaju kapacitet i sva potrebna sredstva za graditi, dok drugi cekaju koju marku iz grada i saveza ne bi li dobili par stolica.
Hahahahahahahahahahaha :tokralju:

slika


slika

10 godina poslije
slika


Eno gledaj teretane i kancelarija gore, svjetski nivo, od skice do zavrsetka nije ni godinu trebalo. Sad je na redu Kosevo.
Pa nije kompleks nebodera, cuj gledaj teretanu i kancelarije. Pa ovo je post decenije :rol:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 10 apr 2024, 16:04

Da sam Nultrasss ja, nebi imo sna, nebi spavo ja, dok je DJAVOLAAAAAA !
Mestralno se popishali po konama, neko sto vise niko nikad nece izvest. A ovo sto po nekim forumima pisu da ce napadat obcine ljude to dovoljno govori da ljudi sa kodeksom nemaju nikakve veze, a i cin ovaj kad su se usutili je dovoljno jasan.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Direktorcic
Postovi: 2031
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 10 apr 2024, 16:11

opalaopala je napisao/la:
10 apr 2024, 16:04
Da sam Nultrasss ja, nebi imo sna, nebi spavo ja, dok je DJAVOLAAAAAA !
Mestralno se popishali po konama, neko sto vise niko nikad nece izvest. A ovo sto po nekim forumima pisu da ce napadat obcine ljude to dovoljno govori da ljudi sa kodeksom nemaju nikakve veze, a i cin ovaj kad su se usutili je dovoljno jasan.
A kako babo onaj spoji bajram, rodjendan i godisnjicu NDH. Od svega navedenog samo Bajram postoji jos uvijek :urnebes:

Avatar
Arvid
Postovi: 17695
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 10 apr 2024, 16:19

deantinho je napisao/la:
10 apr 2024, 15:45


Iz onoga što ste pisali na prethodnim stranama, vidim da u BiH se ta vrsta ultra kodeksa i ne poštuje toliko, odnosno da se podgrupe vraćaju u kop bez obzira što su izgubile zastavu.To mi je prilično bezveze. Ajde one male grupice od 30 ljudi, ali veće...

Kako god, fenomenalna akcija RA.
Kodeks za taj dio Mostara ne postoji u mnogo bitnijim životnim pitanjima, zašto da ikoga čudi i ovo? :mrgreen:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
GrimReaper
Postovi: 456
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 10 apr 2024, 16:21

mostar_mo je napisao/la:
10 apr 2024, 15:31
GrimReaper je napisao/la:
10 apr 2024, 15:11
mostar_mo je napisao/la:
10 apr 2024, 15:05



Ima nekih prica da ce ipak ispostovat kodeks i da ce se pojaviti u subotu pod novim nazivom

VAMPIRES

ono ko umrli pa ozivili. Zastitni znak ce im biti tetovaza sa dvije tacke na vratu. Ima smisla
Ako se sad nisam udavio od smijeha necu nikad hebem te mahnita te hebem :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Igrat ce samo nocne utakmice pod BB da ne bi izblijedili skroz :mrgreen:
Ali kako ce igrati kad su im i korner zastavice nestale hahahah ?
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10405
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 10 apr 2024, 16:26

Ovdje je toliko toga napisano da covjek nema sta ni reci vise oko toga...

Poslije ove epske bruke i da hoce Ultrasi trebaju sami da se ugase, bar bi moralno zadrzali integritet grupe koja bi ih naslijedila.

RA, naklon do poda, klasican primjer dobro organizovane i temeljne grupe, nevjerovatno zaista i savrseno odradjeno :bow:

Svaka cast momci :salut: :bih:

Pitarsam
Postovi: 1597
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pitarsam » 10 apr 2024, 16:32

19vendetta87 je napisao/la:
10 apr 2024, 08:13
Pitarsam je napisao/la:
10 apr 2024, 04:29
[url=https://postimg.cc/F7MTtyQL
slika[/url]

Da vidimo Sta je Ajfel obecavao tamo daleke 2015godine:

slika
Naravno transparentost,poslovni model it'd...

slika

Cirka 2014g.opet Ajfel sa Pestera filozofira.
F.K.Sarajevo sa privatnim kapitalom i Zeljkan u drugacijoj
Poziciji sa grebanjem od Opstine,FBiH i pozajmicama s kamatom.
I opet ide vec famozno”godina i pol” da se izvadi iz bule i
Sanacija nagomilanih dugova👈
Al’ lako je Željkanu,mitomani imaju ne jedan nego 2
Stadiona😎
🤣

slika

Klub koji nije najpopularniji ni u svom gradu i državi je
Hebiga najpopularniji Klub u Jugoistočnoj Evropi,veliki uspjesi.
Čista Mitomanija,prevare i laži!
Zadnji put titula prije 12-13godina,Kup prije 6-7 pred 1000
gledalaca sve su to ogromni uspjesi.Pogotovo budući investitori
Kad malo zagrebu ima svašta da nadju i da zbrišu ko
Dicklizic!!
Sto kokuz može zamisliti,to ni Amerika ne može platiti.🙄
O cemu on pise u pola 5 , i to na Bajram...
Eee mitomane napaćeni.
Kad ti spavaš u svom zaseoku u pola 5,neki ljudi rade,vrte,
Jer negdje u svijetu je tada pola 8.
Al’fataj se ti foruma 24/7.Vidim da ćeš daleko dogurati!
Pacenik pravi.
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Devedesetka
Postovi: 749
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Devedesetka » 10 apr 2024, 16:38

Veeemooo je napisao/la:
10 apr 2024, 15:55
Isto da npr. Red Armyu padne ova citava ograda i onda oni da kazu "ne nismo se ugasili nije pao udarni" :rol: :rol:


slika
Ma svi se nekako fatamo za te neke slamke jednostavno nepomljivo da im je cijela ograda pala.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3763
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 10 apr 2024, 16:44

Jel ovo Kajan javno objavio imena likova koji ispostavlja se ipak nisu sudjelovali u onom napadu u Stocu? Pa kozu mu oderite sad ( figurativno ) :urnebes:

Avatar
Vanja8
Postovi: 10405
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 10 apr 2024, 16:51

E za onu akciju RA je trebalo imati kohones... :bow:

Vrhunski odradjeno...


slika

Direktorcic
Postovi: 2031
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 10 apr 2024, 16:52

tutankamon1905 je napisao/la:
10 apr 2024, 16:44
Jel ovo Kajan javno objavio imena likova koji ispostavlja se ipak nisu sudjelovali u onom napadu u Stocu? Pa kozu mu oderite sad ( figurativno ) :urnebes:
Jest i stvarno je imbecil. Prvo on bi da gura nos u neke stvari i da gonja peavdu,drugo sto je iritantan do boga dragog znaci. Nije mup izjavio imena nego licno on i portali

Ja i dalje mislim da je nesto drugo u pitanju onde ali zadrzao bi za sebe

Mostarwolf1981
Postovi: 3969
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 10 apr 2024, 16:56

Međunarodna zajednica ne može ignorirati napad na člana navijačke skupine Ultrasi. Ako želimo osigurati potpuni balans kada je u pitanju meduetnički dijalog u Mostar, onda Međunarodna zajednica treba imati jednako mišljenje prema svima, a ne prema pojedincima. Podrška Ultrasima

Ahaa, sad ce eufor s potpunim naoruzanjem doci u KN RA da vrate ultrasima krpe :tokralju: :rol:

Avatar
GrimReaper
Postovi: 456
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 10 apr 2024, 16:57

Mostarwolf1981 je napisao/la:
10 apr 2024, 16:56
Međunarodna zajednica ne može ignorirati napad na člana navijačke skupine Ultrasi. Ako želimo osigurati potpuni balans kada je u pitanju meduetnički dijalog u Mostar, onda Međunarodna zajednica treba imati jednako mišljenje prema svima, a ne prema pojedincima. Podrška Ultrasima

Ahaa, sad ce eufor s potpunim naoruzanjem doci u KN RA da vrate ultrasima krpe :tokralju: :rol:
Ama zajebajes Wolfe nene mi da su to objavili hahahahahha ? Haj ljubi te brato posalji link molim te da umrem od jada.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Antikloc
Postovi: 2589
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 10 apr 2024, 17:01

Mostarwolf1981 je napisao/la:
10 apr 2024, 16:56
Međunarodna zajednica ne može ignorirati napad na člana navijačke skupine Ultrasi. Ako želimo osigurati potpuni balans kada je u pitanju meduetnički dijalog u Mostar, onda Međunarodna zajednica treba imati jednako mišljenje prema svima, a ne prema pojedincima. Podrška Ultrasima

Ahaa, sad ce eufor s potpunim naoruzanjem doci u KN RA da vrate ultrasima krpe :tokralju: :rol:
EUFOR nece a za policiju me ne bi zacudilo. Palite ta ****. Najsigunije su kad izgore. Naravno uz dobar video :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Lavcina
Postovi: 473
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lavcina » 10 apr 2024, 17:12

Ovi Ultrasi stvarno ko pi...
Likovi se usutjeli i kontaju svi ce to zaboraviti, a mi cemo nastaviti normalno naprijed. Aha mozes misliti haha

Bh Legion je ispao na kraju prava ultras grupa (i ako prije toga po meni nisu bili ni u od ultra fazona al nejse). Likovi se odmah ponudili za fer tuču, da vrate trans, Delije (ko svake srpske piz** nesmiju pošteno na sake) nisu htjele/smjele i nakon palenja transa ljudi se ugasili i to je to.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.