NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
redbull93
Postovi: 14579
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 apr 2024, 18:29

aeroms33 je napisao/la:
13 apr 2024, 18:28
Daj tabelu !



slika

Ukoliko ovako nastavimo, vrlo lahko mozemo do treceg mjesta.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
flash84
Postovi: 1068
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 13 apr 2024, 18:30

Ahmetspahic ima lijep potencijal al nemojte da ga dižemo odma u visine. Sto duže bude na zemlji biće bolje i njemu i nama. Gledam ovu kontu Masica i umjesto da idu 3 na 1, Benjo stao na centru i gleda kontru :shock:

Mislim znalo se da Masic neće dodat al
bez obzira moraš ispratiti.
Zadnja izmjena: flash84, dana/u 13 apr 2024, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

aeroms33
Postovi: 689
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 13 apr 2024, 18:31

redbull93 je napisao/la:
13 apr 2024, 18:29
aeroms33 je napisao/la:
13 apr 2024, 18:28
Daj tabelu !



slika

Ukoliko ovako nastavimo, vrlo lahko mozemo do treceg mjesta.
To mi radi bruda redbull93

Avatar
habuba
Postovi: 743
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 13 apr 2024, 18:31

redbull93 je napisao/la:
13 apr 2024, 18:29
aeroms33 je napisao/la:
13 apr 2024, 18:28
Daj tabelu !



slika

Ukoliko ovako nastavimo, vrlo lahko mozemo do treceg mjesta.
To je stara tabela. Evo nove


slika

Avatar
redbull93
Postovi: 14579
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 apr 2024, 18:36

Vidio sam, izmjenio sam post.

Uglavnom, ako rahic dobije tomislava, mi im idemo za borbu za trece mjesto. Konacno smo proigrali i lici to na nesto. Ova taktika nam odgovara, karalic i durmis definitivno ispali iz prve postave. Ne znam je li samo meni, ali mali Hamzic nije nesto posebno ove zadnje utakmice odigrao. Talha je danas super igrao i Ali iz utakmice u utakmicu ide nabolje.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

aeroms33
Postovi: 689
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 13 apr 2024, 18:41

Tako i treba. Cim je losa forma ajd na klupu dok ne proigras. Nema zvjezda. Daj odma juniora i cao.
I da ne zaboravim. Sivac mrs ubZelju hebo te Saba!

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 13 apr 2024, 18:43

Steta sto ne mozemo makar u pola ovako igrat na strani, sljedecu Isak mora startat kao stoper jos kad bi se Horic vratio mislim da bi mogli do pozitivnog rezultata
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Venom
Postovi: 399
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 13 apr 2024, 18:46

Da nismo primili gol ovo bi bila nasa najbolja patrija defanzivno, osim gola nismo mi dozvolili ni da polusansu naprave. Danas su svi bili na niovu, Ali stvarno finu formu hvata 3 gola i 2 asistencije od pocetka drugog dijela. Masic hvata kontinutet u zabijanju. Talha i Hamzic nisu ostvarili neki konkretan ucinak, ali su lavovski posao odradili u sredini sa puno trke i ulazaka u duele. Honda kad je sa glavom u utakmici izgleda odlicno.

Fali nam boljeg i brzeg donosenja odluka kad ulazimo u zadnju trecinu terena. Danas smo dosta kontri tako unistili. Ahmetspahic je onoj jednoj situaciji trebao Durmisa uposliti, umjesto sto je driblao, ali dobro tek druga seniorska utakmica ne treba mu zamjeriti.
Srce, čast i ponos!

almir2018
Postovi: 2262
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 13 apr 2024, 18:57

Fina igra danas nase ekipe nesto malo slabija u odnosu na prošlu ali dobro je ovo top kakvi smo bili
Polako hvatamo ritam kad na kraju sezone završimo na 3 mjestu hahaha
Još jedna me stvar obradovala danas bila je dobra posjeta na tribinama nadam se da je prodato preko 2 hiljade karata da se momcima podijele plate i igracima i uposlenicima kluba zaslužili su za ove dvije tekme
A bankama i sudu hebem nek više odblokiraju racun konji jedni

Avatar
samocelik
Postovi: 6124
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 13 apr 2024, 18:58

Ma ništa, sad se lakše diše. Dario radi kući šta i treba da radi. Idemo sad napasti i sa mudima napasti Tomislav kako na terenu tako i na tribinama i da uzmemo treće mjesto laganini.
Prvu sezonu druge lige centar smo završili treći. :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

RubikovaKocka
Postovi: 1482
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 13 apr 2024, 19:02

Lijep ambijent danas na Bilinom, korektna posjeta :)
Idemo pokazat malo muda na strani ;)

Avatar
sagitarius
Postovi: 2137
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 13 apr 2024, 19:03

Moglo se jos 1/2 gola dati, sami sebi probleme pravimo!Talha pozitivno iznenadjenje, Masic morao ono 1 na 1 dati, kapiten kapitenski odradio, sve u svemu dobra igra… u Tomislav po trece mjesto!
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Nera1982
Postovi: 192
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 13 apr 2024, 19:07

Fino danas odigrali cestitke. Samo moram da jednu kritiku za Bajramovica jest da je dao go i to je super međutim prema naprjed je katasrofa! Ne zna ni centrirat ni driblat. Samo je u odbrani dobar

Avatar
avenija
Postovi: 13850
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 13 apr 2024, 19:21

Izmedju 2000-2200 gledalaca danas malo sam brojao :D , odmah to nije ona tuzna slika sa Bilinog pred 500 ljudi nego oku ljepše i ugodnije vidjeti. Jug zaboravio da zapad postoji :D , provedite barem onu navijamo-navijamo i Čelikom se radujem kada padne malo atmosfera. Himnu ubodemo svako treće kolo :kralj:

Ne treba se zadovoljavati ni sa ovim brojem danas nego samo sto vise raje privlaciti na Bilino Polje pa da iducu dočekamo pred barem 3000.

Treba praviti uvertiru za iduću sezonu u svemu jer ako iducu ne udjemo dolaze ti onda 3 ekipe iz Premijer Lige(ispada 4) i duplo teže će biti uci u PL nakon iduce sezone.

Igra je tanka jos uvijek boze moj ali se uzimaju bodovi. Kada bi odigrali muski i dobro u Tomislavu i vratili se neporaženi sigurno bi se to odrazilo na posjetu iducu domacu tako da igrači poginite na strani jednu. Vrijeme je.

Na Bilinom Polju 7 pobjeda - 4 nerjesena - 0 poraza.

Lakše se diše sa 31 bodom, drago mi je što nismo dozvolili sramotu da dodjemo u situaciju da se borimo za opstanak.

Hajde Dario pokazi se sada na gostovanju jednom, spremi ih da lete.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
redbull93
Postovi: 14579
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 13 apr 2024, 19:26

avenija je napisao/la:
13 apr 2024, 19:21

Treba praviti uvertiru za iduću sezonu u svemu jer ako iducu ne udjemo dolaze ti onda 3 ekipe iz Premijer Lige(ispada 4) i duplo teže će biti uci u PL nakon iduce sezone.

Nemoj se nadati ni sljedece sezone da cemo uci. Jest da nam je sansa samo takva i momenat dobar, ali testo, bas tesko. Imamo jos uvijek prevelikih problema, da se sa njima mozemo u pl nositi. Mozda se neko cudo desi, pa se okrene sve, ovako bas zajebano, najveci problem je taj racun, koji se ceka evo godinu dana. Bas su nas naguzili sa tim i do da valja.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5472
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 13 apr 2024, 19:47

redbull93 je napisao/la:
13 apr 2024, 19:26
avenija je napisao/la:
13 apr 2024, 19:21

Treba praviti uvertiru za iduću sezonu u svemu jer ako iducu ne udjemo dolaze ti onda 3 ekipe iz Premijer Lige(ispada 4) i duplo teže će biti uci u PL nakon iduce sezone.

Nemoj se nadati ni sljedece sezone da cemo uci. Jest da nam je sansa samo takva i momenat dobar, ali testo, bas tesko. Imamo jos uvijek prevelikih problema, da se sa njima mozemo u pl nositi. Mozda se neko cudo desi, pa se okrene sve, ovako bas zajebano, najveci problem je taj racun, koji se ceka evo godinu dana. Bas su nas naguzili sa tim i do da valja.
Baš tako, klub je u jako teškoj situaciji, zbog blokiranih sredstava sigurno u težoj nego prošle godine.

Inače pošto su svi euforični, mora neko spustiti na zemlju :mrgreen: Zadnji put smo bod u gostima osvojili u drevnom septembru prošle godine. Također od tada nismo zabili ni jedan gol u gostima, ne znam odakle optimizam za gostovanje u Duvnu.

Danas jako taktički zrela utakmica i jako dobro odigrana. Zaslužena pobjeda, koja je mogla biti i dva razlike. Vidi se napredak zadnje tri domaće utakmice. Raduje i što je Dario ostao u baklavi do kraja utakmice, nije ništa čačkao iako smo uveli i juniore. Zrela i solidna partija Bašića, Tabaković sjajni driblinzi. Ali i Mašić nastavljaju sa golovima i asistencijama.

Ako Rahić dobije sutra, 3 boda razlike od 3. do 10. mjesta :urnebes: Tanka je razlika od vrha do donjeg dijela tabele u ovoj ligi :rol:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5055
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 apr 2024, 20:33

Čestitke trenerima i igracima na dobroj utakmici i pobjedi.Trebalo je ovo bit bar 2 do 3 razlike najmanje uz one zicere Isakovica i Masica pred kraj ali raduje me sto Masic bar daje golove vraca se jest da fula ali i zabije i asistira nekad.Ali sve bolji i bolji odlican centarsut kod prvog gola i prije toga lijepa varka,Talha fino odigro i komplet ekipa solidno i treba gurat sto vise Ahmetspahica i jos neke.
Samo bezveze gol primamo katastrofalna postavka odbrane ,igrac Rudara desno a ovaj sto nam daje gol covjek stoji izmedju dva igraca i da ga niko nije zatvorio,hajd da je to kontra neka brza bila ali covjek stoji izmedju 2 nasa igraca i ceka loptu i daje gol.
Odlicno odradjene ove 2 utakmice a svi smo mislili kiksat cemo jednu ,ja sam prvi mislio 4 boda.
Realno mi i jesmo medju 3 ekipe ali vala imamo glupih poraza poput onih u Hadzicima i slicno,danas ih ovi dobise sa 9 igraca.
Sve u svemu lijepo 6 mijesto i sljedeca Tomislav pa cemo vidjet hoce li se trznit u gostima.
Ko god misli da ce publika dolazit vise a ti gubit u gostima redovno vara se,dobij Tomislava imat ces slicnu posjetu i mozda vecu iduce kolo.
Odlicna brojka kakanjaca i nadam se da ce ostat Rudar u ligi.

Avatar
samocelik
Postovi: 6124
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 13 apr 2024, 20:42

@truhlo znaš li da je prije Duvna, nekad u rimskom nekom carstvu se zvao Delminium :mrgreen:
Šalu na stranu, ova euforija nije euforija i ne smije ni da bude. Ovo je samo neka mirna luka kad konačno igrači i trener smiju nešto rizikovati i pokušati nešto napraviti makar i izgubili. Kao da će biti nešto novo. Čuj zadnji bod u Septemberu( garant Gracanica) u gostima uzeli :rol: tad mi žena bila trudna još a imam djete već 4. mjesec :rol:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5472
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 13 apr 2024, 20:51

samocelik je napisao/la:
13 apr 2024, 20:42
@truhlo znaš li da je prije Duvna, nekad u rimskom nekom carstvu se zvao Delminium :mrgreen:
Šalu na stranu, ova euforija nije euforija i ne smije ni da bude. Ovo je samo neka mirna luka kad konačno igrači i trener smiju nešto rizikovati i pokušati nešto napraviti makar i izgubili. Kao da će biti nešto novo. Čuj zadnji bod u Septemberu( garant Gracanica) u gostima uzeli :rol: tad mi žena bila trudna još a imam djete već 4. mjesec :rol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Yebe mi se za Delminium, znam samo da je danas na momente bio Delirijum :ljepota:

Inače bez Muse i Hamzića u Duvno. Samo da naš grande dido otac nacije bude na raspolaganju, mi smo bez njega mlohava čuna i kući i u gostima. Valjda će ispoštovati robiju jednim Xićem.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
habuba
Postovi: 743
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 13 apr 2024, 20:54

Ali mora poraditi na duelima. Mali ima potencijal ali mora poceti malo muski da ulazi u duele a ne da se odbija od igrace non stop. Generalno napreduje ali mu fali taj aspekt u igri da bude jos bolji.

Ovaj mali Ahmetspahic iz juniora je potencijal. Trebat ce njemu par utakmica samo da se malo privikne. Ne treba ga puno ni kritikovati vec samo upucivati.

Zali boze one sanse Isaka, na kraju je i Masic morao dati jos jedan gol ali sve u svemu je dobro. Puno bolje smo izgledali u ove dvije utakmice sto se prenosa lopte tice.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.