FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

Rodju
Postovi: 1136
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 11 apr 2024, 15:05

Btw. za stručnjaka sa njemačkom zastavom jedna činjenica, obzirom da sam stariji, ali imam izgleda bolje pamćenje.
2006, ni manje ni više, u finalu UCL protiv Arsenala.
Ti si se tad vjerovatno igrao u pjesku.
Možda ima i još neki slučaj, ali nemam sad vremena. Ako se sjetim, javim ti.

Avatar
Evander
Postovi: 14572
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 11 apr 2024, 16:48

"Robert Lewandowski je na sinoćnjoj utakmici bio Barcelonin igrač koji je pretrčao najviše na terenu, a Poljak je pretrčao 10.66 kilometara".

Lavcina
Postovi: 469
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lavcina » 11 apr 2024, 18:00

jasonstatham je napisao/la:
11 apr 2024, 13:29
Niti je Xavi preslušao LE, niti je Mbappe izbrisan, niti je ovo gotovo.
Jučer su zaista odlično stajali na terenu, pokazali da Metropolitano nije bila samo slučajnost. Kad je pao drugi gol, mislio sam da opet ide brukanje, ali su me čak i tu demantovali i pozitivno iznenadili.

Šupak sam, ali i dalje sam pesimista. Ili Barcelona ili PSG. Neko ne može ponoviti onakvu igru.
Niti je sinoc Barca odigrala maestralno niti je Psg bio toliko ocajan. Čak sta više, Psg je i prije ovako igrao, cak i kad su nas nabili ono 4:0, pa prolaz prije par godina kad je Mbappe zabio hattrick. Nije ni tad Psg nista bolje odigrao od onog sinoc, samo sto smo tad na svim nivoima bili smjesna ekipa. Pogotovo u odbrani i na sredini sa vec sporim Busquetsom, onda u odbrani su igrali Mingueza, Lenglet, Alba, Dest i Pique. Budimo realni odbrana je tad bila na nivou evropske lige zato su nas ljudi isprasili na Camp Nou sa 1:4.

Sad jednostavno imamo dobru odbranu. Sinoc je Cancelo jedini bio kritičan i da je on bio na nivou kao ostala trojka u odbrani, Psg bi bio jos manje opasan.

Sinoc da je bila ona odbrana iz 2021 Psg bi opet zabio 4,5 golova.

let3
Postovi: 29282
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 apr 2024, 18:41

Lavcina je napisao/la:
11 apr 2024, 18:00
Sinoc je Cancelo jedini bio kritičan i da je on bio na nivou kao ostala trojka u odbrani, Psg bi bio jos manje opasan.

Sinoc da je bila ona odbrana iz 2021 Psg bi opet zabio 4,5 golova.


Na 10:10 pogledati kako Cancelo ispada iz igre kao zadnji amater :damn: sreca pa Araujo stize da blokira Barcolu i siguran gol. Ali to ne mijenja cinjenicu da je Cancelo katastrofa u odbrani. Imao je i u prvom pol. groznu intervenciju kad je udario Mbapea u 16 zato sto ne koristi mozak, na svu srecu sudije prije toga mahale ofsajd. Jednostavno, prelos defanzivac i to protivnici koriste.
Zna biti vrlo koristan u napadu, da ne bude samo kritika - međutim poremetio je proslogodisnju defanzivu Barce.

Moguce da mu LB ne odgovara kao RB, ali je jasno svima koliko je Balde bolji defanzivno od njega. Mnogo bolji u tom segmentu.

Mukebir
Postovi: 518
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mukebir » 11 apr 2024, 19:16

Sada u Barsi više igrača učestvuje u odbrani sto je razlika unazad 5 6 godina i generalno se vise trci. Sada je tu vise momaka željnih dokazivanja. Ogroman će biti uspjeh ulazak u polufinale. Ravan finalu. Treba biti i optimistican. Dobio si u gostima utakmicu, znam da ima razloga za neku vrstu straha ali igra se na domaćem terenu, imaš prednost i par važnih igrača će se odmoriti do utorka. Treba pohvaliti Rafinju koji je uradio vise za Barsu nego Dembele već sada.

Avatar
jasonstatham
Postovi: 1050
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasonstatham » 11 apr 2024, 20:19

let3 je napisao/la:
11 apr 2024, 18:41
Na 10:10 pogledati kako Cancelo ispada iz igre kao zadnji amater :damn: sreca pa Araujo stize da blokira Barcolu i siguran gol. Ali to ne mijenja cinjenicu da je Cancelo katastrofa u odbrani. Imao je i u prvom pol. groznu intervenciju kad je udario Mbapea u 16 zato sto ne koristi mozak, na svu srecu sudije prije toga mahale ofsajd. Jednostavno, prelos defanzivac i to protivnici koriste.
Zna biti vrlo koristan u napadu, da ne bude samo kritika - međutim poremetio je proslogodisnju defanzivu Barce.

Moguce da mu LB ne odgovara kao RB, ali je jasno svima koliko je Balde bolji defanzivno od njega. Mnogo bolji u tom segmentu.
Slažem se s tobom sve što si rekao kolega.
Otjeran je iz Cityja, nije uopšte zadovoljio u Bayernu. Vjerujem da ima razlog. A razlog je baš ovaj koji spominješ.
Agresivan, prodoran i inovativan naprijed, polivalentan bek. Ali je kriza nazad. Jednostavno ne isprati kretnju svog čovjeka. Trošio je štopere, a srećom PSG nije imao klasičnog špica koji bi to mogao još više to iskoristiti.
Brine me sva priča oko njega. Da li treba da ostane? Da li je vrijedan da se to malo para skrha na njega? Ima li lik stvarno kratak fitilj i da li je samo pitanje vremena kada će sranje praviti i u Barceloni?
I šta na jesen kad se Balde vrati? Ko ide na klupu? Kounde?
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6932
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 11 apr 2024, 22:06

Mukebir je napisao/la:
11 apr 2024, 19:16
Sada u Barsi više igrača učestvuje u odbrani sto je razlika unazad 5 6 godina i generalno se vise trci. Sada je tu vise momaka željnih dokazivanja. Ogroman će biti uspjeh ulazak u polufinale. Ravan finalu. Treba biti i optimistican. Dobio si u gostima utakmicu, znam da ima razloga za neku vrstu straha ali igra se na domaćem terenu, imaš prednost i par važnih igrača će se odmoriti do utorka. Treba pohvaliti Rafinju koji je uradio vise za Barsu nego Dembele već sada.
Ako udjemo u polufinale,jednom nogom smo vec i u finalu jer i atletico i dortmund ako prodju,a vjerovatno ce to biti atletico,ekipe su protiv koji smo favoriti mislim izraziti i jaci smo,a nasa ekipa sve vise dize formu kako vrijeme prolazi i u vrijeme polufinala cemo izgledati sigurno i bolje nego sinoc protiv pariza,pedri i de jong ce nakon povreda dici formu do tada i samopuzdanje ce nam narasti tako da ja mislim da ce veci problem proci pariza iako imamo dobar rezultat nego sto ce to biti u polufinalu protiv vjerovatno atletica koji nam godi,a dortmund je opet luzerska ekipa i ako kojim slucajem prodju atletica nasi ce ih otrest

Ja duze pricam da osvajamo ligu prvaka i to je izgledalo mnogima smijesno,no realno vrlo smo blizu finala vec sad,rezultat i raspored su tu,mora se jednom desiti da barca osvoji nesto kad njje predominantna ekipa,da se uzme klempa i na guzove malo i to onda kad se niko ne nada

Protiv pariza nemamo defanzivnog veznog,xavi nesto mora smisliti,samp se nadam da se ne e saliti tu-s romeuom,trebali bi krenuti agresivno s presingom odma na startu ko protiv napolija u revansu,nista se ne povlaciti odma nazad nego visoki i jak presing odma jer pariz se tu ne snalazi i mislim da bi to trebalo uroditi plodom da ih brzo rijesimo vec u prvom piluvremenu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Mukebir
Postovi: 518
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mukebir » 11 apr 2024, 23:49

Romariooo je napisao/la:
11 apr 2024, 22:06
Mukebir je napisao/la:
11 apr 2024, 19:16
Sada u Barsi više igrača učestvuje u odbrani sto je razlika unazad 5 6 godina i generalno se vise trci. Sada je tu vise momaka željnih dokazivanja. Ogroman će biti uspjeh ulazak u polufinale. Ravan finalu. Treba biti i optimistican. Dobio si u gostima utakmicu, znam da ima razloga za neku vrstu straha ali igra se na domaćem terenu, imaš prednost i par važnih igrača će se odmoriti do utorka. Treba pohvaliti Rafinju koji je uradio vise za Barsu nego Dembele već sada.
Ako udjemo u polufinale,jednom nogom smo vec i u finalu jer i atletico i dortmund ako prodju,a vjerovatno ce to biti atletico,ekipe su protiv koji smo favoriti mislim izraziti i jaci smo,a nasa ekipa sve vise dize formu kako vrijeme prolazi i u vrijeme polufinala cemo izgledati sigurno i bolje nego sinoc protiv pariza,pedri i de jong ce nakon povreda dici formu do tada i samopuzdanje ce nam narasti tako da ja mislim da ce veci problem proci pariza iako imamo dobar rezultat nego sto ce to biti u polufinalu protiv vjerovatno atletica koji nam godi,a dortmund je opet luzerska ekipa i ako kojim slucajem prodju atletica nasi ce ih otrest

Ja duze pricam da osvajamo ligu prvaka i to je izgledalo mnogima smijesno,no realno vrlo smo blizu finala vec sad,rezultat i raspored su tu,mora se jednom desiti da barca osvoji nesto kad njje predominantna ekipa,da se uzme klempa i na guzove malo i to onda kad se niko ne nada

Protiv pariza nemamo defanzivnog veznog,xavi nesto mora smisliti,samp se nadam da se ne e saliti tu-s romeuom,trebali bi krenuti agresivno s presingom odma na startu ko protiv napolija u revansu,nista se ne povlaciti odma nazad nego visoki i jak presing odma jer pariz se tu ne snalazi i mislim da bi to trebalo uroditi plodom da ih brzo rijesimo vec u prvom piluvremenu
Pariza treba izbaciti i jos jednom nabiti komplekse Kelaifiju. Ne treba srljati i sanjati finala i govoriti kako si favorit. Trenutna Barselona nema taj luksuz da moze kazati da je favorit protiv nekoga u ovoj fazi lige prvaka. Ova sezona treba da posluzi da klub vrati u elitnu grupu evropskog fudbala i da klub prestane da bude predmet ismijavanja sitne evropske buranije. U jednom trenutku smo bili u situaciji da ti jedna Almeria dodje na Nou Kamp sa željom da te uništi. To je nedopustivo. Bitni su voljni momenat i želja na terenu koji uz dovoljno kvaliteta mogu da dovedu do rezultata. Ako ništa ove sezone smo u x utakmica vidjeli preokrete nakon prvog primljenog gola. Ekipa se počela boriti i ne pada psihički vise tako lako. Ne poginju se glave i odustaje pola sata prije kraja utakmice.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2296
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la numanumaye22 » 12 apr 2024, 01:41

Rodju je napisao/la:
11 apr 2024, 14:40
let3 je napisao/la:
11 apr 2024, 13:17
Rodju je napisao/la:
11 apr 2024, 12:22

Koja to ekipa u 1/4 u ove 4 odigrane utakmice nije pala u crnu rupu u nekom periodu utakmice?
Pa ti stvarno ne pratiš ništa.
Bitno ti je popljuvati.
Nije nista slagoao leorey, crne rupe se itekao desavaju ekipi Barce najcesce u LP (ali i u Primeri), kada se raspadnu na 15 minuta i ne znaju kud udaraju, zacas prime par golova. Neobjasnjivi momenti na koje smo vise navikli. Mislim da je to vise psiholosi shok i pad. Nakon prvog primljenog gola, odmah ide i drugi :wtf: To se ne smije desavati.

Posao vise za dobrog psihologa, nego za trenera :mrgreen:
Ja nisam ni rekao, da je nešto slagao.
Ta ista osoba je u utorak, čini mi se, da sad ne tražim, napisala, kako će Barcelona "fasovati" opet porciju golova.
I umjesto da kaže prevario sam se, prvu utakmicu 1/4 UCL su pobijedili i momcima poželjeti sreću u drugoj utakmici, on
elaborira i dalje nastavlja sa priželjkivanjem katastrofalnog poraza, kako bi u sljedeći utorak, poslije utakmice, mogao
reći da je bio u pravu. To sam želio reći i ništa više. Ne razumijem šta je cilj takvog pisanja? Možda misli da će neko
iz Barcelone vidjeti ovaj naš forum i veleumno zaključiti kako taj čovjek zna šta je problem FCB, pa dajmo ga već jednom
uzeti u stručni štab, jer zaboga miloga, oni to ne vide sami, da ekipa u kojoj igraju 16 i 17godišnjaci upadne u crnu rupu, kao
što su upadali i oni, 5 godina ranije na Anfieldu. Nedopustivo je upasti u crnu rupu, ne to se nikome ne događa,
nema ekipe, nema sporta, gdje se to događa.
Šta će biti u sljedeći utorak, to niko ne zna, ali čemu unaprijed stav da je ono sinoć bio presedan? Možda jeste, a možda i nije.
I šta ćemo, ako se u utorak, 16.4., raspadnu? Prestati navijati za Barcu? Ja ne.
Za njega nisam siguran, jer je prije cca pola godine ta ista osoba pod tim nick-name-om izjavila na jednoj drugoj
temi foruma, da se njemu niti ne gleda Barcelona i da je i ne gleda. Neki klubovi su čekali 30 i više godina čekali na neke titule, ali
navijači nisu okretali leđa svojoj omiljenoj ekipi. Rupa Barcelone u Kupu šampiona i kasnije u UCL je trajala 93 godine i
šta ćemo sa tim? Pljuvati?
Jel to majke ti pises u Notepadu pa zalijepis na forum? :bow:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13490
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 12 apr 2024, 08:52

Mukebir je napisao/la:
11 apr 2024, 19:16
Treba pohvaliti Rafinju koji je uradio vise za Barsu nego Dembele već sada.
Raphinha koliki god glupko bio je clutch igrač. To je i prošle sezone pokazao kada je na asistencije Busquetsa zabio par ključnih golova za titulu la lige.

Rodju
Postovi: 1136
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 12 apr 2024, 10:13

numanumaye22 je napisao/la:
12 apr 2024, 01:41
Rodju je napisao/la:
11 apr 2024, 14:40
let3 je napisao/la:
11 apr 2024, 13:17


Nije nista slagoao leorey, crne rupe se itekao desavaju ekipi Barce najcesce u LP (ali i u Primeri), kada se raspadnu na 15 minuta i ne znaju kud udaraju, zacas prime par golova. Neobjasnjivi momenti na koje smo vise navikli. Mislim da je to vise psiholosi shok i pad. Nakon prvog primljenog gola, odmah ide i drugi :wtf: To se ne smije desavati.

Posao vise za dobrog psihologa, nego za trenera :mrgreen:
Ja nisam ni rekao, da je nešto slagao.
Ta ista osoba je u utorak, čini mi se, da sad ne tražim, napisala, kako će Barcelona "fasovati" opet porciju golova.
I umjesto da kaže prevario sam se, prvu utakmicu 1/4 UCL su pobijedili i momcima poželjeti sreću u drugoj utakmici, on
elaborira i dalje nastavlja sa priželjkivanjem katastrofalnog poraza, kako bi u sljedeći utorak, poslije utakmice, mogao
reći da je bio u pravu. To sam želio reći i ništa više. Ne razumijem šta je cilj takvog pisanja? Možda misli da će neko
iz Barcelone vidjeti ovaj naš forum i veleumno zaključiti kako taj čovjek zna šta je problem FCB, pa dajmo ga već jednom
uzeti u stručni štab, jer zaboga miloga, oni to ne vide sami, da ekipa u kojoj igraju 16 i 17godišnjaci upadne u crnu rupu, kao
što su upadali i oni, 5 godina ranije na Anfieldu. Nedopustivo je upasti u crnu rupu, ne to se nikome ne događa,
nema ekipe, nema sporta, gdje se to događa.
Šta će biti u sljedeći utorak, to niko ne zna, ali čemu unaprijed stav da je ono sinoć bio presedan? Možda jeste, a možda i nije.
I šta ćemo, ako se u utorak, 16.4., raspadnu? Prestati navijati za Barcu? Ja ne.
Za njega nisam siguran, jer je prije cca pola godine ta ista osoba pod tim nick-name-om izjavila na jednoj drugoj
temi foruma, da se njemu niti ne gleda Barcelona i da je i ne gleda. Neki klubovi su čekali 30 i više godina čekali na neke titule, ali
navijači nisu okretali leđa svojoj omiljenoj ekipi. Rupa Barcelone u Kupu šampiona i kasnije u UCL je trajala 93 godine i
šta ćemo sa tim? Pljuvati?
Jel to majke ti pises u Notepadu pa zalijepis na forum? :bow:
Ne, nego na TBM Bugojno.

Avatar
Jabroni
Postovi: 779
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jabroni » 12 apr 2024, 10:42

numanumaye22 je napisao/la:
12 apr 2024, 01:41
Jel to majke ti pises u Notepadu pa zalijepis na forum? :bow:
:rol:

i kažu švabe nemaju smisao za humor

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 491
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la muharemovicdzelo » 12 apr 2024, 14:05

Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
jasonstatham
Postovi: 1050
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasonstatham » 12 apr 2024, 14:27

Ovo mu je Pep šapnuo sa onim 1+1+1+1... višegodišnjim ugovorima.
Odhebe novinare i popusti pritisak. Uvijek se može izvući ponavljanjem da je ugovor do kraja sezone.
Briljantno!
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6932
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 12 apr 2024, 14:53

Rajaz je napisao/la:
12 apr 2024, 08:52
Mukebir je napisao/la:
11 apr 2024, 19:16
Treba pohvaliti Rafinju koji je uradio vise za Barsu nego Dembele već sada.
Raphinha koliki god glupko bio je clutch igrač. To je i prošle sezone pokazao kada je na asistencije Busquetsa zabio par ključnih golova za titulu la lige.
Rafinja je igrac koji zna napraviti mnoge gluposti ali i silno se trudi,trci i bori i zbog toga nema onu neku hladjokrvnost da uvijek donosi prave odluke u pravo vrijeme,al obicno nesto iscacka pozitivno za ekipu a protiv pariza je bio igrac utakmice

Onaj drugi gol je velemajstorski,iako svi pricaju u genijalnom pasu pedrija, treba reci i da je vrlo tesko u punom sprintu onako dobro uhvatiti sut i da to bude precizno i tu je zaista bila majstorija
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Mukebir
Postovi: 518
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mukebir » 13 apr 2024, 12:33

Inigo Martinez bio na proslavi kupa kralja u Bilbau. Koje nepoštovanje prema Barsi.

JoeBleck
Postovi: 5983
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 13 apr 2024, 17:31

Raphinha je duplo bolji od Dembelea i tu treba stati.Upgrade je i to je to.Nije bilo tesko,ali eto za pohvalu je.

Protiv PSGa u revansu samo agresivno i presing i nema zime.Oni veze sa vezom nemaju.Jaki u ho rook fudbalu,ostalo taraba.Frenkie na pivota,Pedri i onaj malac jedan i bit ce dovoljno.Kad se Gavinator vraca ?

Avatar
Jabroni
Postovi: 779
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jabroni » 13 apr 2024, 21:40

Suarez who

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 13 apr 2024, 22:01

Romariooo je napisao/la:
11 apr 2024, 22:06
Mukebir je napisao/la:
11 apr 2024, 19:16
Sada u Barsi više igrača učestvuje u odbrani sto je razlika unazad 5 6 godina i generalno se vise trci. Sada je tu vise momaka željnih dokazivanja. Ogroman će biti uspjeh ulazak u polufinale. Ravan finalu. Treba biti i optimistican. Dobio si u gostima utakmicu, znam da ima razloga za neku vrstu straha ali igra se na domaćem terenu, imaš prednost i par važnih igrača će se odmoriti do utorka. Treba pohvaliti Rafinju koji je uradio vise za Barsu nego Dembele već sada.
Ako udjemo u polufinale,jednom nogom smo vec i u finalu jer i atletico i dortmund ako prodju,a vjerovatno ce to biti atletico,ekipe su protiv koji smo favoriti mislim izraziti i jaci smo,a nasa ekipa sve vise dize formu kako vrijeme prolazi i u vrijeme polufinala cemo izgledati sigurno i bolje nego sinoc protiv pariza,pedri i de jong ce nakon povreda dici formu do tada i samopuzdanje ce nam narasti tako da ja mislim da ce veci problem proci pariza iako imamo dobar rezultat nego sto ce to biti u polufinalu protiv vjerovatno atletica koji nam godi,a dortmund je opet luzerska ekipa i ako kojim slucajem prodju atletica nasi ce ih otrest

Ja duze pricam da osvajamo ligu prvaka i to je izgledalo mnogima smijesno,no realno vrlo smo blizu finala vec sad,rezultat i raspored su tu,mora se jednom desiti da barca osvoji nesto kad njje predominantna ekipa,da se uzme klempa i na guzove malo i to onda kad se niko ne nada

Protiv pariza nemamo defanzivnog veznog,xavi nesto mora smisliti,samp se nadam da se ne e saliti tu-s romeuom,trebali bi krenuti agresivno s presingom odma na startu ko protiv napolija u revansu,nista se ne povlaciti odma nazad nego visoki i jak presing odma jer pariz se tu ne snalazi i mislim da bi to trebalo uroditi plodom da ih brzo rijesimo vec u prvom piluvremenu
Kako nemamo DM? Zato sto Christiansen ne moze da igra? Pa i da moze da igra on bi odigrao zadnjih 15 minuta… Nas jedini DM ove sezone je De Jong… U parizu je igrao od prve minute iako tek oporavljen, pogotovo na domacrm terenu Christiansen ne bi bio prvi izbor na DM poziciji

Mquc
Postovi: 183
Pridružen/a: 08 jun 2018, 04:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mquc » 13 apr 2024, 22:04

Imal neko link?

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.