FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
36
21%
Husref Musemić
41
24%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
91
52%
 
Ukupno glasova: 174

boki86
Postovi: 2450
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 14 apr 2024, 23:08

Igramo sa tri stopera, cijelo vrijeme, ljudi sa igracem manje, mi najsporije moguce iznosimo loptu, bezveze centaarsut, ovi izbiju, i haj opet nanovo. Nije ofirno ko u modrici, ali hajd. Jos cuj radinovic udara stilica u tunelu :rol:
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 14 apr 2024, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.

ajdohordas
Postovi: 3889
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 14 apr 2024, 23:09

Amcho1 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:00
GalileoGalilei je napisao/la:
14 apr 2024, 22:54
Ovo meni smrdi na dogovoreno već ranije, nemoguće je biti onoliko letargičan.
Neće ljudi da priznaju ali nažalost izgleda tako. Svaka potencijalna opasnost poslana je na klupu, Kyeremeh+ Buljubašić nakon što zamalo nije dao gol. Smješkanje igrača u drugom poluvremenu, hodanje po terenu bez želje da se postigne gol i tako dalje. Neznanje je jedno bezvolja i neželja drugo. :salut:
Ne mogu da vjerujem da je to ljudima teško priznati ovdje. Nisu retardirani. Na ovom forumu ima momaka koji izuzetno dobro razumiju igru.
Od 45 minuta drugog poluvremena, 30 minuta je bilo dodavanje lopte na 30/35 metara od gola bez apsolutno ikakve želje da se bilo sta napravi. Svaki stvoren višak bio je nerezonski šut ili nerezonski ubačaj umjesto da se taj višak iskoristi završnim pasom u prostor.

Nikakvog rasporeda nemaju, igraju sa 8 igrača i umjesto da izađeš visoko da osvajaš posjed, pustiš ih da kreiraju iz zadnje linije i tako uzimaju vrijeme.
Psuje se ovdje Radoviću za nešto a pola ih na kraju utakmice saznalo sa smo sa igračem manje igrali a kamo li da znaju šta se desilo u tunelu.

Milijarde primjera i dokaza samo malo oči otvorit a ljudima je to iz poniženja izgleda.
Ogadili mi se i jedni i drugi jos vise veceras. **** im Vico sve.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 308
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 14 apr 2024, 23:09

ado-hz je napisao/la:
14 apr 2024, 23:06
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
14 apr 2024, 22:59
ado-hz je napisao/la:
14 apr 2024, 22:57
Vjerovatno po kvaliteti godinama unazad najslabiji na svijetu je sarajevski derbi, pa cak i od Vijetnama, Malezije, Farskih Otoka i ostalih jer tamo ako nista ljudi trce.
Boga mi je jedna ekipa trcala itekako veceras.
Sveukupno mislim brate zadnjih eto 10godina gledamo fudbal iz 85'
Svi napreduju a mi idemo unazad
Okteni neku tekmu sad hrvatske lige kao da gledas nesto ubrzano na tv, neka jos ozbiljnija liga kao da gledas drugi sport.
Nije ovdje poena reci eee prekini nemoj gledati jer to 99% nas bolesnika nikad nece uraditi, poent je u pitanju kako ne mozemo naprijed, bolje, evo ponestalo mi je rijeci jer ovo traje 20 i kusur godina nakon rata.
Umorilo je ovo Sarajevo dosta ljudi, ko nece da prizna sam sebe laze.
Odmoriti od njega tesko da mozes, a kad se osamis skontas da ti utice na zdravlje i zivot.
Droga ko i svaka druga, teško se ikad rijesit. Vjerujem da smo svi jednom rekli poslije kiksa sta ce mi ovo pa onda 7 dana kasnije opet te neka euforija trese koliko god da smo loši. Najbolje upalit rezultate a vamo nesto radit sto te cini sretnim ili produktivnim.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 14 apr 2024, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.

Sanchez87hz
Postovi: 713
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 14 apr 2024, 23:09

Nije on za vise od derbija Domzale- Kopar

BigZlatan
Postovi: 215
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 14 apr 2024, 23:10

23 Radović Slaviša (4 - Nedozvoljeno oštar start)
18 Julardžija Edin (19; Nesportsko ponašanje - Povlačenje igrača suparničke ekipe za dres)
11 Francis Kyeremeh (28 - Nedozvoljeno oštar start)
33 Čelik Nidal (41 - Nedozvoljeno oštar start)
98 Mustafić Mirza (87 - Nedozvoljeno oštar start)
28 Aničić Marin(90+2; Nesportsko ponašanje - Prigovor četvrtom sudij

23 Radović Slaviša (During break Nesportsko ponašanje - Udaranje igrača suparničke ekipe otvorenim dlanom u predio lica

Beridan Mustafa (45+3; Nesportsko ponašanje - Prigovor na odluku sudije)
Mešanović Denis (After match; Nesportsko ponašanje - Prigovor naodluku sudije)

9 kartona za nas

masterfan
Postovi: 386
Pridružen/a: 16 avg 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la masterfan » 14 apr 2024, 23:10

Ovo je daleko od dogovorenog. Ne znam zasto neznanje ili kukavicluk Rozmana vidite kao neki dogovor.

SHZ82
Postovi: 154
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 14 apr 2024, 23:10

ovo je takticki izgubljena utakmica zbog Rozmana.
Prvo zaista ne razumijem Radovica da se tako ponasa i dobije toliko bespotreban crveni karton.
Drugo Rozman je trebao vaditi jednog stopera uvesti Kapetanovica i sa 432 krenuti 2.pol, gdje bi bekovi otisli visocije malo je rizicno ali bi sigurno bili opsaniji.
Poslije je mogao sa Hasicem i Duljevicem ici na 423 gdje bi bili ultra ofanzivni i sigurno bi izgledali bolje.
Rozman mi sve vise pada u ocima pogotovo sa floskulama kad dobijemo ide prica ima jos prostora za bolje, vidio je on greske i tako.Sad prica o valjanju u sudiskoj nadoknadi, a imao je 45min da takticki dobije najlosiju ekipu u ligi uz Zvijezdu.
Ok nastavljamo dalje, borba za Europu je otvorena, nadam se da cemo uspjeti vratiti oduzeta 3 boda.
Smetljari sa sugavice su unistili teren lopta je bas tesko isla, opet su igrali mesarski udarali, valjali se i jbga Sivac ih je kaznjavao,iskljucivao.
Nadam se da ce ispasti iz lige i ugasiti se.
Mi smo sebi jos uvijek najveci neprijatelj.
Uglavnom ide sad ispit da vidimo gdje smo igramo sa 3 ekipe iz vrha i tu ce se odluciti gdje smo sta smo.Volio bih da se stavi ultimatum Rozmanu ili 3 mjesto ili vozdra

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9683
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 apr 2024, 23:12

Pantelija je napisao/la:
14 apr 2024, 21:07
Papire večeras. Odmah poslije utakmice, kad sudija svira kraj, doce direkro ili ko donese mu papire i jos ga dildom kakvim u glavi udariti sve mu je.bem glupo debilno

Jel realno da si toliko zakinut za mozdane ćelije da se naguravaš ti u tunelu
Idi u svlacionicu kretenčino napaćena
Ne bi dalje komentarisao, samo ovo.
Nevjerovatno, ali stvarno nevjerovatno.
Igralo bi se 11 na 9, odnosno 10 na 8, I TI PO TUNELU SE MARIŠEŠ, PA JESI REALAN?
Fuj.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Anex
Postovi: 2943
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 14 apr 2024, 23:12

Ako slučajno izborimo evropu pored neugodne Sloge i Posušja Rožman moranda leti i pola igrača s njim,pichkurine obične

Anex
Postovi: 2943
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 14 apr 2024, 23:14

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
14 apr 2024, 23:12
Pantelija je napisao/la:
14 apr 2024, 21:07
Papire večeras. Odmah poslije utakmice, kad sudija svira kraj, doce direkro ili ko donese mu papire i jos ga dildom kakvim u glavi udariti sve mu je.bem glupo debilno

Jel realno da si toliko zakinut za mozdane ćelije da se naguravaš ti u tunelu
Idi u svlacionicu kretenčino napaćena
Ne bi dalje komentarisao, samo ovo.
Nevjerovatno, ali stvarno nevjerovatno.
Igralo bi se 11 na 9, odnosno 10 na 8, I TI PO TUNELU SE MARIŠEŠ, PA JESI REALAN?
Fuj.
Ako ovaj degenerik bude prisutan i na jednom treningu Rožman poslije istog trena dobiti nogu

SamoDaKazeem
Postovi: 474
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 14 apr 2024, 23:16

Pa ne može biti neznanje kod svih 11 igrača.Vratite sad drugo poluvrijeme pa samo tempo igre pogledajte.Naši usporavaju maksimalno.Nikakve okomitosti ka golu nema,niti šuteva.
Zavuku se prema korneru i centriraju iz mrtvog ugla.
Sivac svaki centaršut svura faul u napadu ovi i dalje forsiraju isto.Još ova fosna od trenera kaže pojačali smo bokove hahhaa kakav idiot u pm

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4103
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 14 apr 2024, 23:16

Bosniak10 je napisao/la:
14 apr 2024, 22:53
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 apr 2024, 22:49
Sta pricate, odigrali dobro.
Golman igrac utakmice, 3 ciste je izvadio.

Da smo jos malo konkretniji bili naprijed.

Radovicu?? Pa kako j e bote oni, dva crvena imaju ko gospodin odes u svlacionicu.
Helem,

Druga liga ugasili se daBogda
Koje 3 ciste? Jedna Mehmedovicu i koje 2? Sem toga je dobro bilo sto je Kyeremeh pogodio stativu u prvom.
Da je Ziljkic bio bilo bi to 0:3 :urnebes:

Renanov poluvolej, pa nije on skinuo mozda ali je i jos jedna s linije bila.
Doduse ti na tvu bolje vidis.

Uzdravlje
- 1 9 4 6 -

ajdohordas
Postovi: 3889
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 14 apr 2024, 23:16

bordobijeli je napisao/la:
14 apr 2024, 23:08
A kojom logikom idete da je ovo dogovoreno bod nije dobar ni nama ni zelji, dobili bruku crveni i zuti kartona uz dosta grubih startova. Ja ne kontam tu pricu nikako.
A sta ne kontas majke ti mile ?
Jel pratis ti ligu uopste ? Zeljo nece ispasti to je ocigledno nakon proslog kola i komedije u Modrici protiv Sloge. Vico je tako odlucio a za sta mu trebaju u PL to samo on zna.
U Evropu mi, Velez, Zrinja i Borac samo je pitanje ko sa koje pozicije. Jel vidis da je Sloga (nikad i nije bila u kombinacijama) odustala od Europe. Kup ide ili ugroženoj komponenti (zrinjski) ili Borcu da kompletiraju duplu krunu u Vicinom mandatu, jer zaboga gdje da samo bošnjački klubovi imaju duplu krunu.

I to je sva priča. Vi kao da ne pratite ovu ligu, dešavanja i kao da niste upoznati sa malverzacijama do sad.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5341
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 14 apr 2024, 23:17

ajdohordas je napisao/la:
14 apr 2024, 23:09
Amcho1 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:00
GalileoGalilei je napisao/la:
14 apr 2024, 22:54
Ovo meni smrdi na dogovoreno već ranije, nemoguće je biti onoliko letargičan.
Neće ljudi da priznaju ali nažalost izgleda tako. Svaka potencijalna opasnost poslana je na klupu, Kyeremeh+ Buljubašić nakon što zamalo nije dao gol. Smješkanje igrača u drugom poluvremenu, hodanje po terenu bez želje da se postigne gol i tako dalje. Neznanje je jedno bezvolja i neželja drugo. :salut:
Ne mogu da vjerujem da je to ljudima teško priznati ovdje. Nisu retardirani. Na ovom forumu ima momaka koji izuzetno dobro razumiju igru.
Od 45 minuta drugog poluvremena, 30 minuta je bilo dodavanje lopte na 30/35 metara od gola bez apsolutno ikakve želje da se bilo sta napravi. Svaki stvoren višak bio je nerezonski šut ili nerezonski ubačaj umjesto da se taj višak iskoristi završnim pasom u prostor.

Nikakvog rasporeda nemaju, igraju sa 8 igrača i umjesto da izađeš visoko da osvajaš posjed, pustiš ih da kreiraju iz zadnje linije i tako uzimaju vrijeme.
Psuje se ovdje Radoviću za nešto a pola ih na kraju utakmice saznalo sa smo sa igračem manje igrali a kamo li da znaju šta se desilo u tunelu.

Milijarde primjera i dokaza samo malo oči otvorit a ljudima je to iz poniženja izgleda.
Ogadili mi se i jedni i drugi jos vise veceras. **** im Vico sve.
Daj bolan, sta treba otvorit oci, dokle vise izgovori za nase utakmice na Grbavici? To cudo sto nas je Zeljo nadtrcao na Grbavici? Pa pregaze nas trcanjem zadnjih 15 derbija dole. Zadnji derbi Ziljkic prodao, nocas dogovor... Svi se urotili, nije nikako do igraca i SŠ
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

bordobijeli
Postovi: 14298
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 14 apr 2024, 23:17

ajdohordas je napisao/la:
14 apr 2024, 23:09
Amcho1 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:00
GalileoGalilei je napisao/la:
14 apr 2024, 22:54
Ovo meni smrdi na dogovoreno već ranije, nemoguće je biti onoliko letargičan.
Neće ljudi da priznaju ali nažalost izgleda tako. Svaka potencijalna opasnost poslana je na klupu, Kyeremeh+ Buljubašić nakon što zamalo nije dao gol. Smješkanje igrača u drugom poluvremenu, hodanje po terenu bez želje da se postigne gol i tako dalje. Neznanje je jedno bezvolja i neželja drugo. :salut:
Ne mogu da vjerujem da je to ljudima teško priznati ovdje. Nisu retardirani. Na ovom forumu ima momaka koji izuzetno dobro razumiju igru.
Od 45 minuta drugog poluvremena, 30 minuta je bilo dodavanje lopte na 30/35 metara od gola bez apsolutno ikakve želje da se bilo sta napravi. Svaki stvoren višak bio je nerezonski šut ili nerezonski ubačaj umjesto da se taj višak iskoristi završnim pasom u prostor.

Nikakvog rasporeda nemaju, igraju sa 8 igrača i umjesto da izađeš visoko da osvajaš posjed, pustiš ih da kreiraju iz zadnje linije i tako uzimaju vrijeme.
Psuje se ovdje Radoviću za nešto a pola ih na kraju utakmice saznalo sa smo sa igračem manje igrali a kamo li da znaju šta se desilo u tunelu.

Milijarde primjera i dokaza samo malo oči otvorit a ljudima je to iz poniženja izgleda.
Ogadili mi se i jedni i drugi jos vise veceras. **** im Vico sve.
Protiv Širokog smo isto ovako izgledali na kosevu, u Doboju protiv sloge, Velez i Zrinjski u Mostaru, pa zvijezda, pa Posušje zabio Mustafic iz slobodnjaka sve sto smo imali za 90 min. Mi smo tanki i nase 4 mjesto je realnost. Mi kad god izgubimo ili je kladionica ili pušteno

Avatar
mnon46
Postovi: 3378
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 14 apr 2024, 23:18

Nadam se da će sutra na treningu Rožman Radoviću spucat šamarčinu da ga izbije iz kopački i poslije toga ga otjerat
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4103
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 14 apr 2024, 23:19

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
14 apr 2024, 22:55
Zeko87 je napisao/la:
14 apr 2024, 22:46
Al kad stručnjak izvede Keremeha koji se poigravao sa njima, i jedini bio opasan prema naprijed, ja sam odmah znao da od pobjede nema ništa. Doduše mislio sam da će nam ga zabiti nakon kornera, al eto uzesmo bod.
To je bio vrhunac utakmice i momenat kad je pobjeda izgubljena. I najveci laik vidi da je Kyeremeh bio daleko najopasniji nas igrac i stalno im bjezao. Pa na njemu je i crveni napravljen na kraju krajeva, a bio bi go da nije fauliran. Pobjegao bi im jos 3-4 puta i jednom barem zabio 100%. Ali frajer njega vadi i umjesto njega stavlja Hasica - na beka. I onda neko kaze dobro je ovo i prica o Sivcu.
Tv analiticari i kriticari bujrum. Tesko je osjetiti kraj malog ekrana teren i odnos snaga na njemu.
Ko je igrac utakmice bas me interesuje
- 1 9 4 6 -

Avatar
egocentrik
Postovi: 1199
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 14 apr 2024, 23:19

bordobijeli je napisao/la:
14 apr 2024, 23:08
A kojom logikom idete da je ovo dogovoreno bod nije dobar ni nama ni zelji, dobili bruku crveni i zuti kartona uz dosta grubih startova. Ja ne kontam tu pricu nikako.
Ma raja hoce da opravda ove manekene na terenu i sš bez glave i repa niti znaju niti mogu i to je jedina istina
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1082
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 14 apr 2024, 23:19

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 apr 2024, 23:16
Bosniak10 je napisao/la:
14 apr 2024, 22:53
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 apr 2024, 22:49
Sta pricate, odigrali dobro.
Golman igrac utakmice, 3 ciste je izvadio.

Da smo jos malo konkretniji bili naprijed.

Radovicu?? Pa kako j e bote oni, dva crvena imaju ko gospodin odes u svlacionicu.
Helem,

Druga liga ugasili se daBogda
Koje 3 ciste? Jedna Mehmedovicu i koje 2? Sem toga je dobro bilo sto je Kyeremeh pogodio stativu u prvom.
Da je Ziljkic bio bilo bi to 0:3 :urnebes:

Renanov poluvolej, pa nije on skinuo mozda ali je i jos jedna s linije bila.
Doduse ti na tvu bolje vidis.

Uzdravlje
Ko je spomenuo nebitnog free agenta? Druze ti kako nam opisa mi smo njih ubili svaka cast na pozitivi a opet se nadam da je neki sarkazam. Pa nismo bolje zasluzili ako nam je ovo super - borba za cetvrto mjesto i nada da ce uzeti kup Zrinjski ili Borac. Sa 8 igraca su ljudi igrali 45+ min, a mi stvorili jednu dobru priliku i to na kraju utakmice sve vrijeme smo se dodavali. Simon je ovdje zalutao.
€2.000.000

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2581
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 14 apr 2024, 23:20

mnon46 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:18
Nadam se da će sutra na treningu Rožman Radoviću spucat šamarčinu da ga izbije iz kopački i poslije toga ga otjerat
I da ce neko stocirati Rozmana i poslat ga u Sloveniju.

Od mene protiv Borca ima posebnu cestitku.

Majku mu ****
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], zagorski i 26 gostiju.