Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
coelho41
Postovi: 12844
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la coelho41 » 16 apr 2024, 19:09

Kad se Sergej krene lizat s Vicom :rol:

zeljovac21
Postovi: 2032
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la zeljovac21 » 16 apr 2024, 19:11

Pravi ljudi na pravim pozicijama. Nije sigurno losiji od amatera koji su nas dosad vodili, a samom pojavom je veoma bitan i za atmosferu i sve ostalo :bih:

Avatar
Mogli
Postovi: 832
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 16 apr 2024, 19:11

coelho41 je napisao/la:
16 apr 2024, 19:09
Kad se Sergej krene lizat s Vicom :rol:
Sta mislis bi li se i Begovic mogao vratiti pa da i njemu Vico postane dobar?

Avatar
coelho41
Postovi: 12844
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la coelho41 » 16 apr 2024, 19:14

Mogli je napisao/la:
16 apr 2024, 19:11
coelho41 je napisao/la:
16 apr 2024, 19:09
Kad se Sergej krene lizat s Vicom :rol:
Sta mislis bi li se i Begovic mogao vratiti pa da i njemu Vico postane dobar?
Ne znam za Begovića, ali biće zanimljivo kad Sergej, ko Miske, odjednom prepozna svoj vitalni nacionalni interes koji mu je ostao s očeve strane.

Avatar
Varg
Postovi: 2702
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Varg » 16 apr 2024, 19:18

zeljovac21 je napisao/la:
16 apr 2024, 19:11
Pravi ljudi na pravim pozicijama. Nije sigurno losiji od amatera koji su nas dosad vodili, a samom pojavom je veoma bitan i za atmosferu i sve ostalo :bih:
kakvom pojavom? pa čovjek ima 52 godine, generacija mladih koja sad igra i koji bi trebali doci nemaju pojma ni ko je jer su rodjeni 2000-2007 g.

njima je svejedno, ha barbarez ha neki drugi jugosaurus
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

DeeWa
Postovi: 2002
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DeeWa » 16 apr 2024, 19:19

Otac Ljubo, mama Zlata, supruga Ana, djeca Sergio-Luis i Filip-Andre. Pravi bosanceros, nema sta. :D
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.


retromoos
Postovi: 997
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la retromoos » 16 apr 2024, 19:21

Cudan neki sistem razmisljanja. Mi smo vec na dnu godinama, haloooooo. Ne mozemo dublje, apsolutno sve je truhlo. Koliko selektora smo imali, svi su se redom osramotili osim Papeta, a vjerujem da ni njemu nije jasno kako smo se plasirali na SP. Prodjose nam zivoti u nadi za nekim velikim takmicenjem. Sve su zivo probali i ne ide, nema rezultata. Koga god da dovedemo od "strucnjaka", to je njima jednostavno posao kao i svima nama koji radimo. Oni ne unose sebe u taj rad. Koliko vas ode na posao samo da uzme pare, jedva ceka da ode kuci, takva je vecina selektora koje smo imali. Mi ispali protiv Ukrajine nas selektor Savo vec sutra pjeva u kafani i provodi se. Ja da sam bio umjesto Save ne bih mogao heftu ustati iz postelje, ionako mi je bila muka. Sergej moze MOZDA donijeti onu iskru da se opet zapali ona vatra, jer on tu reprezentaciju iskreno voli. On ce davati sebe, unositi pozitivnu energiju, zeljeti iskreno napredak i rezultat. U Beogradu lik se iznervirao zbog nasih navijaca, nije mogao da igra koliko mu je bilo krivo. Nije ni on garancija da cemo pokrenuti motore, ali od ovog gdje smo sad ne mozemo dublje i gore. Kakvih sve idiota je bilo na mjestu selektora sram me spomenuti njihova imena. Najbolje da nam cetnik Krstajic bude selektor, uhavizajte se ljudi. Barba je zasluzio sansu.

Kaunas
Postovi: 13419
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Kaunas » 16 apr 2024, 19:23

JonSnow je napisao/la:
16 apr 2024, 18:12
Reprezentativni fudbal je posebna priča. Naravno da taktika i strategija igraju veliku ulogu, ali ponekad i taj segment naboja zna odigrat važnu ulogu.
Znam da nije najsretnija usporedba jer je u pitanju vozač kadeta koji je startu dobio fudbalski Ferrari u ruke, ali ni Zlatko Dalić nije imao bogzna kakvu trenersku karijeru prije preuzimanja Hrvatske.
Problem je u tome što nama ne trebaju inicijalni uspjesi i ložione, nego dugoročna strategija, a Barbarez takav nije.
Kakav Ferrari mi smo fudbalski Fiat Punto u vrh glave
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
safun79
Postovi: 121
Pridružen/a: 04 maj 2022, 12:23
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la safun79 » 16 apr 2024, 19:26

Dobro sad kakvu bi trebao ulogu imati Spaha? Hoće li on biti direktor reprezentacije ?
„Pravi džentlmen nikada ne napušta svoju damu“,

Aleksandro Del Piero

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4312
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 16 apr 2024, 19:27

Vidite, biti selektor i trener u nekom klubu su dvije potpuno različite stvari. Kada radiš u klubu svakodnevno si okrenut igračima, analizama…, dok si u reprezentaciji više kao menadžer. Okupljanje traje desetak dana i na tebi je da u tom periodu vidiš ko je u kakvoj formi, da psihološki utječeš na igrače, a sigurno da nije svejedno kada ti jedan Barbarez dođe u svlačionicu i motiviše te. Vjerujem da taj manjak trenerskog iskustva njemu neće biti problem. Kao igrač je nama mlađima bio uzor u svakom pogledu, po igri, ponašanju…
Sta zna Grujic, strucniji su ss.ba forumasi. :kafa:

Avatar
laudrop
Postovi: 1390
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la laudrop » 16 apr 2024, 19:30

Kod nas je u krv ušlo i rutinu da se kritikuje sve. Da je ne znam ti ko došao mi bismo mu našli neku boljku i negativno komentarisali.

Da su došli sljedeći selektori, tvrdim pred Bogom da bi ovakvi komentari bili:

Ivaylo Petev - dobio otkaz u Rumuniji i mi ga vraćamo sad da mu oživimo karijeru trenersku. Vico napolje.
Vaha - nije htio prije nemoj da i sad dolazi.
Barbarez - nema trenerskog staža.
Pape - šta će nam, poslije reprezentacije nije nikad radio.
Krstajić - srbin, isti kao i Savo, uvukli se srbi u savez, vico napolje.
Mourinho - šta će Mourinho, ne zna on naš mentalitet, savez napolje, vico napolje.

itd...

Mi smo pogan narod. Prvi dan nakon mandata svim trenerima u reprezentaciji oduzeti društvene mreže i bilo kakvo čitanje komentara i mišljenja najdebilnijeg naroda na svijetu!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la OldTownDistrict » 16 apr 2024, 19:30

invincible1921 je napisao/la:
16 apr 2024, 18:30
Kako ne shvatate da kult reprezntacije nije unisten zbog rezultata nego zbog centika koji vode savez...i sta kao gradimo patriotizam a centici nas vode...pa nije vam ovo kladusa 93 :roll:

Po meni je ovo moralni poraz za Barbareza, ali eto.

Sto se tice kvaliteta, ne ocekujem apsolutno nista jer nista ni nece napravit
Tebi ako su ovo www.nfsbih.ba/savez/izvrsni-odbor četnici na čelu sa Čolpa Fuadom i ostalih SDA ahbaba onda ok.
....sve drugo će proći!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4997
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la zgembo89 » 16 apr 2024, 19:35

Spominje se Mirko Hrgovic i Emir Spahic kao pomocnici iskreno bez Zlatana Bajramovica vrlo tesko ce to ici Zlatan je vec ispekao zanat

Avatar
DamirT
Postovi: 14739
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 16 apr 2024, 19:36

zgembo89 je napisao/la:
16 apr 2024, 19:35
Spominje se Mirko Hrgovic i Emir Spahic kao pomocnici iskreno bez Zlatana Bajramovica vrlo tesko ce to ici Zlatan je vec ispekao zanat
Kad se Sergej uci na nama, nek se i pomocnici uce :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
zgembo89
Postovi: 4997
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la zgembo89 » 16 apr 2024, 19:37

Ghuraba je napisao/la:
16 apr 2024, 19:27
Vidite, biti selektor i trener u nekom klubu su dvije potpuno različite stvari. Kada radiš u klubu svakodnevno si okrenut igračima, analizama…, dok si u reprezentaciji više kao menadžer. Okupljanje traje desetak dana i na tebi je da u tom periodu vidiš ko je u kakvoj formi, da psihološki utječeš na igrače, a sigurno da nije svejedno kada ti jedan Barbarez dođe u svlačionicu i motiviše te. Vjerujem da taj manjak trenerskog iskustva njemu neće biti problem. Kao igrač je nama mlađima bio uzor u svakom pogledu, po igri, ponašanju…
Sta zna Grujic, strucniji su ss.ba forumasi. :kafa:
Da ne bude bas obratno doso Barbarez Spahic malo lumpovanje izlasci

Avatar
invincible1921
Postovi: 10196
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la invincible1921 » 16 apr 2024, 19:38

OldTownDistrict je napisao/la:
16 apr 2024, 19:30
invincible1921 je napisao/la:
16 apr 2024, 18:30
Kako ne shvatate da kult reprezntacije nije unisten zbog rezultata nego zbog centika koji vode savez...i sta kao gradimo patriotizam a centici nas vode...pa nije vam ovo kladusa 93 :roll:

Po meni je ovo moralni poraz za Barbareza, ali eto.

Sto se tice kvaliteta, ne ocekujem apsolutno nista jer nista ni nece napravit
Tebi ako su ovo www.nfsbih.ba/savez/izvrsni-odbor četnici na čelu sa Čolpa Fuadom i ostalih SDA ahbaba onda ok.
Pa nije ni fikret bio cetnik, nije cak ni srbin..al zna se cija je glavna rijec i ideologija bila
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
senjak075
Postovi: 853
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la senjak075 » 16 apr 2024, 19:45

Podrška za najvećeg sina ove reprezentacije :bih:

Kome Sergej ne valja ne treba ni da prati i navija za BiH :thumbup:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!


izdzezveubrazil
Postovi: 2379
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la izdzezveubrazil » 16 apr 2024, 19:48

laudrop je napisao/la:
16 apr 2024, 19:30
Kod nas je u krv ušlo i rutinu da se kritikuje sve. Da je ne znam ti ko došao mi bismo mu našli neku boljku i negativno komentarisali.

Da su došli sljedeći selektori, tvrdim pred Bogom da bi ovakvi komentari bili:

Ivaylo Petev - dobio otkaz u Rumuniji i mi ga vraćamo sad da mu oživimo karijeru trenersku. Vico napolje.
Vaha - nije htio prije nemoj da i sad dolazi.
Barbarez - nema trenerskog staža.
Pape - šta će nam, poslije reprezentacije nije nikad radio.
Krstajić - srbin, isti kao i Savo, uvukli se srbi u savez, vico napolje.
Mourinho - šta će Mourinho, ne zna on naš mentalitet, savez napolje, vico napolje.

itd...

Mi smo pogan narod. Prvi dan nakon mandata svim trenerima u reprezentaciji oduzeti društvene mreže i bilo kakvo čitanje komentara i mišljenja najdebilnijeg naroda na svijetu!
Fakat je mentalitet pogan, iako ovaj forum generalno nije reprezentativan, ovdje je općenito slika o svemu mračnija nego u stvarnosti.

Apsolutno u ovom trenutku ne postoji bolje rješenje od Barbareza I STRUČNOG ŠTABA koji se spominje, a koji je također jako bitan. Reprezentacija je doslovno u poziciji u kojoj je bila 2008. godine nakon smjene Kodre, sa nekolicinom mlađih igrača koji treba da naprave iskorak i atmosfere kao da smo Lihtenštajn.

Pozitivna atmosfera koju ova grupa ljudi u ovom trenutku može vratiti je apsolutno krucijalna i bitnija od svake moguće fudbalske filozofije koju neki selektor eventualno može donijeti. Nemojte zajebavati da su Deschamps, Dalić, Regragoui i drugi trenerčine.

Reprezentativni fudbal nikad nije bio, a pogotovo danas ne može biti, sličan klupskom. Ogroman je broj faktora koje Barbarez (opet ću ponoviti, skupa sa stručnim štabom) ispunjava, a koje nekakva zvučnija imena nikad ne bi mogla ispuniti.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk i 14 gostiju.