Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1387
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 17 apr 2024, 19:02

Neko link za Zrinjski - Sloga?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

upohaluhizugnimda
Postovi: 375
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 17 apr 2024, 19:03

IsmirMirvic je napisao/la:
17 apr 2024, 18:03
Zao mi je sto je ovaj post izazvao toliku konfuziju:
IsmirMirvic je napisao/la:
17 apr 2024, 14:30
🚨🚨🚨

Exclusivna informacija za clanove ovog foruma: Na adresu FC Zeljeznicar, kao odgovor na javni poziv, stiglo je pismo namjere od Gospodina Sanina Mirvica!
Samo sam htio podijeliti informacije kojima raspolazem, kao i uvijek.

Odjednom se pojavilo toliko glupih dezinformacija da ih ne vrijedi demantovati, ali jednu moram.

Gospodin Sanin Mirvic, koji je poslao pismo namjere na adresu FC Zeljeznicar, nema nikakvu "malu firmu," vec nekoliko veoma uspjesnih businesses za koje mnogi ocito ne znaju. Ko je ovdje cuo za American Farmers Network, koja ima godisnji revenue od $30M? Ako bi i doslo do saradnje sa FC Zeljeznicar, on u nju ne bi usao sam, nego sa jednom grupaciom.

Dodatno, nije Gospodin Sanin Mirvic jedini koji je poslao pismo namjere, jos par zainteresovanih partija je to uradilo!

Neke persone ne znaju razliku izmedju javnog poziva i pisma namjere, a nesto pametuju!

Koja ce opcija biti prihvacena to samo u Zeljeznicar znaju, mozda nece nijedna. Dosta su tvrdi u pregovorima, tako se proculo po business svijetu.

Spekulacijama se ne zelim baviti, samo i iskljucivo provjerene informacije, 100% fact-checked!

Pozdrav svima!

🔴⚪
Gospodine Predsjednice, ne obazirite se na pisanje trolova. Vi ste covjek sa manirima, to nasi ljudi ne znaju cijeniti. Hvala vam sto dijelite informacije sa nama. Uvijek ste dijelili samo tacne (100% fact-checked, indeed), siguran sam da je i sad to slucaj.

Neka vas brat konkurise, zasto da ne.

Nemojte me pogresno shvatiti, ali mogli bi i vi malo podebljati sponzorstvo. Ne vi direktno, znam da je nezgodno, ali Bash burgeri. Vec se reklame te firme vrte na nasoj Grbavici, zasto ne bi napravili neki sponzorski ugovor od, recimo, 500,000 KM? Just an idea.

Inace, fasciniran sam nacinom na koji manipulisete navijacima tzv. Sarajeva, ni sam ne bih bolje. Veliki ste strucnjak za PR i marketing.

Sportski pozdrav vama, a i bratu farmeru.

P.S. Ako se izjalovi bratov ulazak u klub, recite mu da bi otvorenih ruku docekali sponzorstvo od strane American Farmers Network.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Direktorcic
Postovi: 1925
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 17 apr 2024, 19:33

Lavcina je napisao/la:
17 apr 2024, 18:47
Direktorcic je napisao/la:
16 apr 2024, 23:33
Fedja dudic bi mogao splitske bile da preuzme uskoro, a pitarima ne valja
U Hajduku ce izdrzati mozda 2 mjeseca. Jednostavno nije trener koji zna, da radi pod pritiskom.
U Veležu kad nisu nista ocekivali od njega on ih je dobro vodio. Čim su ambicije porasle on se pogubio i otkaz.

Kod nas je uvijek pritisak pa je otisao ubrzo.

U Radnickom sam bez pritiska i odmah opet mu sve ide kako treba.
Kako druze bez pritiska u Velezu, 5 utakmica mi skupili bod ili kako je vec bilo,ne sjecam se tog groznog perioda. Pritisak je da pobjedi 10 utakmica lupam primjer sad, da ostanemo u ligi.Kasnije je od klasicnih amatera iz Radnickog Lukavca i Bratstva Gracanice napravio igrace koji su bili trazeni od onih sto pucaju na titule.Tek protiv Aeka se nista nije ocekivalo,ali te sreca nagradi malo, a Velez je tad bio duplo bolji nego sada.

U FKS je ogroman pritisak i stvoren karakter pobjednika i za 10 godina ce se titula ocekivati ko god da bude trener i ko god da bude vecinski vlasnik.

Radnicki isto,pritisak je na pocetku, opstanak rijesio u prvih 5 kola,ovo je sve sad nagrada samo,odes Zvezdi mlatnu ih 5 0, centar ne predju sto se kaze

Da se razumijemo mislim i ja da nije hajduk za njega,ali kad bi i tu napravio rezultat,odnosno dugo ocekivanu titulu mogli bi ga smatrati najboljim bh trenerom.Jer kakav god cilj stavis ispred njega on ga ispuni. Da ste ga vi podrzali,mislim da bi bili u trci za titulu,ali nekako je sve mirisalo da je ovo sezona Borca i tako ce i biti

1921ljoze
Postovi: 614
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 17 apr 2024, 20:04

Toliko o pitarskoj prici da je Sloga pustila Zelju i 4 mjesto jer su im Borac i Zrinka obecali kup i evropu...svi su krivi savez namjestanja don Ziljka i mafija..
A to sto su 180 minuta bez gola Zelji i sto gube svaku jacu utakmicu pod rozmanom nema veze :bow:

Avatar
mnon46
Postovi: 3341
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 17 apr 2024, 20:07

1921ljoze je napisao/la:
17 apr 2024, 20:04
Toliko o pitarskoj prici da je Sloga pustila Zelju i 4 mjesto jer su im Borac i Zrinka obecali kup i evropu...svi su krivi savez namjestanja don Ziljka i mafija..
A to sto su 180 minuta bez gola Zelji i sto gube svaku jacu utakmicu pod rozmanom nema veze :bow:
1.60 kvota na tim koji je imao 0-0-12 u gostima, samo mi to objasni i ja ću reći da nije namješteno. Eto koga god sam pitao, niko nema odgovor.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

MoSaZeLjo1921
Postovi: 266
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 17 apr 2024, 20:09

slika
Sad će opet priča Zeljo dogovorio utakmicu... 😂😂

RubikovaKocka
Postovi: 1371
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 17 apr 2024, 20:11

1921ljoze je napisao/la:
17 apr 2024, 20:04
Toliko o pitarskoj prici da je Sloga pustila Zelju i 4 mjesto jer su im Borac i Zrinka obecali kup i evropu...svi su krivi savez namjestanja don Ziljka i mafija..
A to sto su 180 minuta bez gola Zelji i sto gube svaku jacu utakmicu pod rozmanom nema veze :bow:
Nije pustila, kakvi. Vi ste olicenje postenja.
Sloga, mozda najbolja ekipa kod kuce, bez udarca u gol ubjedljivo najgoroj ekipi na strani :kafa:

Avatar
Napoli
Postovi: 789
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Napoli » 17 apr 2024, 20:12

1921ljoze je napisao/la:
17 apr 2024, 20:04
Toliko o pitarskoj prici da je Sloga pustila Zelju i 4 mjesto jer su im Borac i Zrinka obecali kup i evropu...svi su krivi savez namjestanja don Ziljka i mafija..
A to sto su 180 minuta bez gola Zelji i sto gube svaku jacu utakmicu pod rozmanom nema veze :bow:
Pričalo se i da im se platilo i da ne idu u Evropu jer im se možda tako više i isplati al nema veze, liga je regularna :bow:
Ipak, drago mi je što je Željo proigrao kad je najbitnije
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

Avatar
Herson
Postovi: 980
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 17 apr 2024, 20:13

KlikBajt
FK Željezničar obezbijedio novac za kupovinu utakmice sa Posušjem
Fudbalski klub Željezničar grčevitu borbu za opstanak nastavlja u petak kada na Mokrom Docu gostuje ekipi Posušja.
Plavima je u ovoj utakmici pobjeda imperativ i do nje namjeravaju doći svim raspoloživim, dozvoljenim, ali i nedozvoljenim sredstvima.
Tako je prije nekoliko dana novo rukovodstvo kluba sa Grbavice na čelu sa Almirom Gredićem pokrenulo akciju prikupljanja novca za kupovinu ovog meča.
U akciji koja je organizovana tajno učestvovali su Manijaci kao generalni sponzor kluba, humanitarna organizacija Pomozi.ba sa kojom Željezničar već duže vrijeme uspješno sarađuje, ali i bivši igrači i istaknuti građani koji su na donatorskoj večeri, koliko je ko mogao, pokazali solidarnost sa klubom i donirali novac.
Prema informacijama do kojih je došao KlikBajt, Posušje je Željezničaru predstavio nekoliko načina na koje bi meč mogao biti namješten, ali i cijene za svaki od njih.
Jedna od opcija je da igrači Posušja igraju na 50% svojih mogućnosti i u formaciji koju ove sezone nisu nikako praktikovali, a za ovu uslugu Željezničar bi morao platiti nepovratna sredstva u iznosu od 35.000 KM. Dakle, čak i u slučaju da ekipa Brune Akrapovića ne uspije pobijediti Posušje u ovakvom izdanju, klub sa Mokrog Doca ne bi bio obavezan vratiti novac.
Druga opcija je da Posušje, odnosno njegovi igrači, svjesno namještaju golove Željezničaru po uzoru na fudbalere Sloge čime bi pobjeda Plavih bila garantovana, ali za ovu uslugu Željezničar bi morao izdvojiti i 70.000KM.
Kako nezvanično saznajemo, Željezničar je ponudio Posušju da prvo poluvrijeme obje ekipe odigraju na 100% svojih mogućnosti, bez namještanja, a da se na pauzi između dva poluvremena, u zavisnosti od rezultata u datom trenutku, donese i konačna odluka kako pristupiti nastavku utakmice. :kafa:

Avatar
Napoli
Postovi: 789
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Napoli » 17 apr 2024, 20:14

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
17 apr 2024, 20:09
slika
Sad će opet priča Zeljo dogovorio utakmicu... 😂😂
Pa zašto bi se pričalo. Logično je po formi da ste favoriti. Niko nije slijep :rol:
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

RubikovaKocka
Postovi: 1371
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 17 apr 2024, 20:14

Valjda Posusje opuca po golu u petak, bar da bude manje ofirno od one blamaze u u Modrici.

Avatar
Suvorov
Postovi: 1544
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 17 apr 2024, 20:22

Direktorcic je napisao/la:
17 apr 2024, 19:33
Lavcina je napisao/la:
17 apr 2024, 18:47
Direktorcic je napisao/la:
16 apr 2024, 23:33
Fedja dudic bi mogao splitske bile da preuzme uskoro, a pitarima ne valja
U Hajduku ce izdrzati mozda 2 mjeseca. Jednostavno nije trener koji zna, da radi pod pritiskom.
U Veležu kad nisu nista ocekivali od njega on ih je dobro vodio. Čim su ambicije porasle on se pogubio i otkaz.

Kod nas je uvijek pritisak pa je otisao ubrzo.

U Radnickom sam bez pritiska i odmah opet mu sve ide kako treba.
Kako druze bez pritiska u Velezu, 5 utakmica mi skupili bod ili kako je vec bilo,ne sjecam se tog groznog perioda. Pritisak je da pobjedi 10 utakmica lupam primjer sad, da ostanemo u ligi.Kasnije je od klasicnih amatera iz Radnickog Lukavca i Bratstva Gracanice napravio igrace koji su bili trazeni od onih sto pucaju na titule.Tek protiv Aeka se nista nije ocekivalo,ali te sreca nagradi malo, a Velez je tad bio duplo bolji nego sada.

U FKS je ogroman pritisak i stvoren karakter pobjednika i za 10 godina ce se titula ocekivati ko god da bude trener i ko god da bude vecinski vlasnik.

Radnicki isto,pritisak je na pocetku, opstanak rijesio u prvih 5 kola,ovo je sve sad nagrada samo,odes Zvezdi mlatnu ih 5 0, centar ne predju sto se kaze

Da se razumijemo mislim i ja da nije hajduk za njega,ali kad bi i tu napravio rezultat,odnosno dugo ocekivanu titulu mogli bi ga smatrati najboljim bh trenerom.Jer kakav god cilj stavis ispred njega on ga ispuni. Da ste ga vi podrzali,mislim da bi bili u trci za titulu,ali nekako je sve mirisalo da je ovo sezona Borca i tako ce i biti
Daj sta pises, preuzeo vas je poslije 3 kola, 0 bodova, u igri jos 90 bodova bilo. Kakav pritisak, smijesno, vezes dvije pobjede i u borbi si za Evropu. Slicno i u Radnickom.

Sarajevo je toksicna sredina kao i Hajduk, gdje ulica vodi klub. Ogromne i nerealne ambicije (titule, grupne faze) gdje se podcjenjuju konkurenti, a od svojih igraca se ocekuje da lete po terenu.

U Velezu i Radnickom niko nista nije ni ocekivao, sve sto je uradio iznad opstanka mu je samo bonus.

Avatar
stojko
Postovi: 1647
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 17 apr 2024, 20:36

Herson je napisao/la:
17 apr 2024, 20:13
KlikBajt
FK Željezničar obezbijedio novac za kupovinu utakmice sa Posušjem
Fudbalski klub Željezničar grčevitu borbu za opstanak nastavlja u petak kada na Mokrom Docu gostuje ekipi Posušja.
Plavima je u ovoj utakmici pobjeda imperativ i do nje namjeravaju doći svim raspoloživim, dozvoljenim, ali i nedozvoljenim sredstvima.
Tako je prije nekoliko dana novo rukovodstvo kluba sa Grbavice na čelu sa Almirom Gredićem pokrenulo akciju prikupljanja novca za kupovinu ovog meča.
U akciji koja je organizovana tajno učestvovali su Manijaci kao generalni sponzor kluba, humanitarna organizacija Pomozi.ba sa kojom Željezničar već duže vrijeme uspješno sarađuje, ali i bivši igrači i istaknuti građani koji su na donatorskoj večeri, koliko je ko mogao, pokazali solidarnost sa klubom i donirali novac.
Prema informacijama do kojih je došao KlikBajt, Posušje je Željezničaru predstavio nekoliko načina na koje bi meč mogao biti namješten, ali i cijene za svaki od njih.
Jedna od opcija je da igrači Posušja igraju na 50% svojih mogućnosti i u formaciji koju ove sezone nisu nikako praktikovali, a za ovu uslugu Željezničar bi morao platiti nepovratna sredstva u iznosu od 35.000 KM. Dakle, čak i u slučaju da ekipa Brune Akrapovića ne uspije pobijediti Posušje u ovakvom izdanju, klub sa Mokrog Doca ne bi bio obavezan vratiti novac.
Druga opcija je da Posušje, odnosno njegovi igrači, svjesno namještaju golove Željezničaru po uzoru na fudbalere Sloge čime bi pobjeda Plavih bila garantovana, ali za ovu uslugu Željezničar bi morao izdvojiti i 70.000KM.
Kako nezvanično saznajemo, Željezničar je ponudio Posušju da prvo poluvrijeme obje ekipe odigraju na 100% svojih mogućnosti, bez namještanja, a da se na pauzi između dva poluvremena, u zavisnosti od rezultata u datom trenutku, donese i konačna odluka kako pristupiti nastavku utakmice. :kafa:
:kafa: :kafa:

Avatar
Lakoste
Postovi: 7931
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lakoste » 17 apr 2024, 20:46

;)
Lakoste je napisao/la:
10 apr 2024, 10:42
Samo da se zna da je i utakmica u Posusju zavrsena.
10.04.2024 u 10:42 napisan post. ;)

caffetin
Postovi: 386
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la caffetin » 17 apr 2024, 21:01

Lakoste je napisao/la:
17 apr 2024, 20:46
;)
Lakoste je napisao/la:
10 apr 2024, 10:42
Samo da se zna da je i utakmica u Posusju zavrsena.
10.04.2024 u 10:42 napisan post. ;)
Znaci jos ovu cekas i pare su tvoje? Ili si vec cashout uradio?
menstrual

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 17 apr 2024, 21:09

Netko da zahvali od komsija sto smo im osigurali da i 4.mjesto vodi u europu?Itko?bilo tko?onlyzrinja? :kafa:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

CampobelloDiMazara
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 17 apr 2024, 21:13

Antipolitika3 je napisao/la:
17 apr 2024, 21:09
Netko da zahvali od komsija sto smo im osigurali da i 4.mjesto vodi u europu?Itko?bilo tko?onlyzrinja? :kafa:
Zasto da vam se mi zahvaljujemo sto ste Sarajevu obezbjedili evropu :mrgreen:

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antipolitika3 » 17 apr 2024, 21:15

CampobelloDiMazara je napisao/la:
17 apr 2024, 21:13
Antipolitika3 je napisao/la:
17 apr 2024, 21:09
Netko da zahvali od komsija sto smo im osigurali da i 4.mjesto vodi u europu?Itko?bilo tko?onlyzrinja? :kafa:
Zasto da vam se mi zahvaljujemo sto ste Sarajevu obezbjedili evropu :mrgreen:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Lakoste
Postovi: 7931
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lakoste » 17 apr 2024, 21:21

caffetin je napisao/la:
17 apr 2024, 21:01
Lakoste je napisao/la:
17 apr 2024, 20:46
;)
Lakoste je napisao/la:
10 apr 2024, 10:42
Samo da se zna da je i utakmica u Posusju zavrsena.
10.04.2024 u 10:42 napisan post. ;)
Znaci jos ovu cekas i pare su tvoje? Ili si vec cashout uradio?
Ne kladim se pasa, haram.

fks74
Postovi: 9353
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 17 apr 2024, 21:37

Ostala im navika od Osima.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.